60033
  • DarkHorSe
    #46617
    Koszi a segitseget, tuzfalat gepen, routeren kiakpcsoltam.
  • DarkHorSe
    #46616
    lol sok embernek van ezzel problemaja, aztan kb nem tudnak ra mondani semmit, nevetseges, azert lvl3ig elvittem aztan megy a kukaba
  • Shiwo
    #46615
    ill egy ilyen tanács is akadt:

    1. running the launcher in compatibility mode for Windows XP Service Pack 3 / Vista service pack 2 as an administrator.

    2. Reset your router to fabric settings. / set your firewall settings to low.

    3. Open your Ports router/ firewall
    The port numbers that are required are 8995, 12000-12999 and 20000-30000 (TCP).
  • Shiwo
    #46614
    eztet találtam rá:


    If you are receiving Error Code 9000 it can indicate an issue with your network connection.

    Firstly, please check the Server Status Thread to see if there is currently any downtime scheduled for the server you are attempting to connect to.

    If there is no downtime scheduled, please check the following to help resolve your issue:
    1. Restart the game and attempt to login again
    2. Ensure that your network connection is stable. If you are using a wireless connection, try to see if using a wired connection improves the issue.
    3. You may try power-cycling your router by turning its power off waiting 30 seconds and then turning it back on again.
    4. You may need to add an exception for SWTOR.exe to your Firewall and Anti-Virus.
    5. If you utilise a VPN for your connection, you would need to ensure that the game is allowed to communicate through the VPN. If you are using a proxy server, please ensure that it is configured correctly in Internet Explorer.
    6. If you have any third party traffic management software running on your computer, you can try disabling it.

    If the issue persists please contact Customer Support for further assistance. Please ensure that you have included a copy of your DXDiag and client logs when contacting Customer Support.
  • DarkHorSe
    #46613
    Miert kapok 2-3 perc jatek utan error code 9000et ebben a jatekban ?
  • Shiwo
    #46612
    hát, ha elég időt rászánsz, akkor 2 nap alatt tényleg megvan a lvl 15
  • Geri98
    #46611
    én asszem két nap alatt elértem. vagy talán három. nemtom :)
  • mgkp
    #46610
    Köszi!

    Egyébként lenne még pár kérdésem:
    Sith Warriorral kezdtem, majd Marauder-re specializálódtam. Ha esetleg van valakinek tippje, hogy ezzel a karakterrel mit és hogyan érdemes, akkor örömmel fogadom. A másik dolog, hogy a Skill Tree-nél 3 skillcsoport van (Annihilation, Carnage, Rage), ezek közül melyik ágat célszerű egy Maraudernek fejleszteni?
    Végül pedig olvastam, hogy gyorsan lehet szintetlépni. Van aki a trial accounttal 2 nap alatt elért 15-ös szintig. Én 4 napja kezdtem és 13-as szinten vagyok.

    Köszi előre is!
  • Geri98
    #46609
    csó!

    a következő lenne a gondom: ugye én is éltem a trial verzió lehetőséggel, és elértem azt a részt ahol már a hajómat megkapom. ugye itt a vége a triálnak, kiír egy szöveget, hogy fizessek elő ha tovább akarom folytatni a játékot, eddig minden rendben. de én vissza akartam menni a shuttle-val korribanra hogy segítsek a haveromnak, de nem lehet. szürke az ikon és nem lehet oda elmenni.

    gondolom hogy ugye ez azért van mert már a hajómmal kéne elmennem oda és nem egy shuttle-val. ez másnak is így van aki trialozik? mert ha igen akkor azt legalább megoldhatták volna hogy a hajómra még felmehetek csak a bolygók közül is csak a dromund kaas meg a starter bolygó elérhető. de ez így nagyon nem jó hogy nem tudok visszamenni. mert még szerettem volna pl. korriban commendationokat szerezni.
  • Omlás
    #46608
    Akkor én emlékeztem rosszul
  • Tomy Lee
    #46607
    "How do I become a Free-to-Play member?


    Anyone can download and play the game for free when the Free-to-Play option goes live. Or download the Free Trial and play to level 15 for free now. To check out the benefits of becoming a Free player, please visit www.StarWarsTheOldRepublic.com/FREE"

    Ezt nem tudom máshogy értelmezni mint,hogy csinál account-ot ingyen letölti és játszik?
  • Probatbicol
    #46606
    Hivatalos oldal FAQ:

    What is Free-to-Play?


    With the Free-to-Play option, no subscription will be required! You will be able to download and play Star Wars™: The Old Republic™ all the way up to level 50 for free, with gameplay restrictions that limit access to advanced features and group content.

    Ez nekem piszkosul F2P-nek tűnik.
  • Omlás
    #46605
    Csak a "média írta" mindenhol hogy F2P-lesz...
    Az, hogy ez nem fedi a valóságot miért is lep meg manapság? :]
  • Tomy Lee
    #46604
    Akkor nem F2p lesz,ilyen nincs.Megveszem,játszok havidíjjal vagy anélkül=Buy2play/Pay2play ezeket sehogy nem lehet f2p jelzővel illetni.
    Kiváncsi leszek mi lesz ebből így:)
  • Omlás
    #46603
    Maga a játék nem lesz ingyenes azt meg kell venned tudtommal!
    Mondjuk mivel a játék ára elég szépen le lett csökkentve szóval ez sem lehet tétel.

    Az, hogy fizetsz havidíjat vagy nem az már a te döntésed.
    Olyan opció nem lesz tudtommal, hogy regelsz egy accot és játszol. Mindenképp meg kell venned a játékot először.

    Én legalábbis ilyen infókról tudok de majd kijavítanak ha tévednék.
  • Tomy Lee
    #46602
    Kétlem,hogy nem lehet F2p account-al majd játszani.Az lehet,hogy trial acc.-ot nem lehet folytatni de kell legyen új ingyenes account készítés.
  • Omlás
    #46601
    Ha jól rémlik a játékot meg kell venni, csak lehetőség lesz ugye havidíj nélkül korlátozásokkal játszani vagy havidíjjal korlátok nélkül.
  • Shiwo
    #46600
    szerintetek ha beindul a Free-to-Play, akkor ahhoz meg kell venni a játékot, vagy simán lehet majd továbbfejlődni a lvl 15-ös karikkal ?
  • Omlás
    #46599
    Meg kell venned a játékot.
    Amennyiben van internetes fizetésre alkalmas bankkártyád akkor nem szükséges a 60 napos gamecard.A kártyáról nem von le semmit!
    Amennyiben nincs bankkártyád akkor a játék mellé az élesítéshez szükséges egy 60 napos gamecard is így viszont lesz 90 nap játékidőd.
  • mgkp
    #46598
    Lenne egy kérdésem:
    Ha elérem a 15-ös szintet free trial accounttal és utána szeretnék tovább játszani előfizetéssel akkor meg kell vennem a játékot és hozzá mondjuk egy 60 napos előfizetést vagy csak a 60 napos előfizetést kell megvásárolnom?
  • Csero90
    #46597
    Kösz a választ.
  • Nephin
    #46596
    1. a sub az előfizetési díj bankkártyás fizetése közvetlenül kártyáról vagy paypalos formában, automatikusan havonta levont módszerrel, a pre-paid card a gamecard, amit megveszel boltban, neten, akárhol és a kódját beírva jutsz játékidőhöz

    2. nem hinném, nézz körül a magyar oldalon vagy annak fórumán (swtor.hu)
  • Csero90
    #46595
    Helló mindenki.
    Most lettem 15ös szintű a The Progenitor szerveren free trial accountal és kb 10 perc múlva megveszem Originről a gémet. Lenne pár kérdésem:

    1. Mit jelent a Subscription és mit a pre-paid card(hogy mi a különbség) (tudom...analfabéta vagyok)
    2. Játszik-e valaki közületek a The Progenitor-on Birodalmiként(általában mikor, nevek)

    Kösz a segítséget előre is.
  • Bandras DaSilva #46594
    Csinálhattak volna Imp troopert...akkor levettek volna a lábamról már az elején...a rep trooper is fasza...de én azért lettem főleg rep mert trooper csak ott volt. Bh nem tetszik kinézetre.
  • Bhalage
    #46593
    imperial oldal sokkal jobb, nem kerdes, nem kerkedes, teny.

    jobb storyk, jobb szereplok, jobb karik, jobb animaciok, az emperor a fonok, tobb sithet olsz meg mint republic kisgecit - erdekes, jobban a zurhajok, jobbak a szinek, jobbak a pancelok, jobbak a csajok, finomabb a sör
    kb ennyi
  • Shiwo
    #46592
    még nem az, elvileg ősztől lesz ingyenes (dátumot nem tudok, de lehet még nincs is semmi hivatalos)
  • Bandras DaSilva #46591
    Hát nagy vergődésemben addig jutottam, hogy végre indítottam egy imp karit. Imperial Agentre esett a választásom...operative lett. 2 dolog ami durva:

    Az imp questek sokkal faszábbak. Nem csak a class, hanem a sima dolgok is. Ez azért gáz. A repeknél kicsit elegem lett egy idő után a ...nincs emberünk semmire sem és most pedig itt a végveszély és csak te segíthetsz, tehát menj ki a földre és szedj össze 5 répát vagy különben vége a világnak questekből.

    Impeknél is van ilyen azért, csak valahogy a körítés érdekesebb.

    2., nem nagyon érzem az ia-t pvpben...oké, még kicsi, meg szokni kell a trooper után (ia 18as csak), de gyakorlatilag kelek-fekszek:)

    Kíváncsi leszek milyen a többi bolygó.
  • Optimus Prime
    #46590
    Olvastam a játék ingyenes lesz. Vagy már az? Úgy értem már most is tolható csak level 15-ig, ha jól értem? Még féle a free weekenden próbáltam, tetszett is, nem is. De hosszabb idő alatt talán jobban belejövök.
  • Kreeder44
    #46589
    Értem, nincs mit. Sajnálom, h nem ér többet, akkor még értelme is lenne a dolognak.
  • Tomy Lee
    #46588
    Hát mint kiderült sajnos a friend invites dolog is csak lvl15-ig szól:/
    Elvették már az 1 hetes trial-t azért köszi:)
  • Kreeder44
    #46587
    Én tudok még vagy egy tucat meghívót küldeni ha Nephin nem tud akkor írj nekem PM-ben és küldök neked szívesen
  • Nephin
    #46586
    Küldj mailcímet, bár nem tudom, tudok-e még küldeni, kiderül.
  • Tomy Lee
    #46585
    Melyik szerveren kezdtél és melyik frakció?
    Meghívót küldenél nekem?
  • Nephin
    #46584
    A válaszok bejelölését nem mutatja, ha beállítod, hogy ne mutassa...
  • Although
    #46583
    Gondoltam írok egy kis véleményt így most kipróbálva a dark side-t is. Mivel halottam ingyenes lesz, még előtte gondoltam megtámogatom A Biowaret, mert megérdemli, így most van 30 napom!
    Nehéz megfogni ezt a játékot. Nagyon egyedi a piacon, mérhetetlenül sajnálom hogy szegény Bioware megint rossz fénybe tüntették fel. Eleinte én is féltem, hogy a wow-s népségnek csinálják, de ebben tévedtem.
    Amit láttok próbálták a multi területeket is valahogy solonak megoldani lehet szidni őket érte, de szerintem ez az a játék ami tényleg jó solo játékosként is. A területek láthatatlan határai félelmetesen jól működnek és lehet egyedül lehet párban játszani és így nyilván nem tökéletes senkinek. De ennél jobban nem lehet megoldani ahogy ők próbálták jelenleg, szerintem. A story rész 10/9 nálam, nehéz bárkinek is megközelíteni őket ezen a téren. Talán csak néhanapján az Obsidiannak sikerül, mindenki más csak árnyék.
    Persze a DA2-vel ME2-vel bejött hülye gyerekek részre jelöljük meg melyik a pozitiv melyik a negativ válasz már nem fog eltűnni.Szóval vannak ilyen régi játékosok számára zavaró dolgok is.
    A classok egyszerűek, de itt nem érdekel mert van egy elsőrangú történet ami leköt, és az npc-k megint élnek, ezt nem tudom hogy csinálják, de rajtuk kívül erre nem sokan képesek. A group részt nem sokat próbáltam, nem rossz, nyilván a conan után ami alapvetően a groupra épül, ez szegényes, de tényleg nem oszt szoroz, mert ez egy tökéletes játék ahogy van, ahol egyszerre sok emberrel élvezheted ezt a világot, miközben egyszerre egy remek solo játékot is kaptál egy árban. Kell ennél több?
  • Tafaya
    #46582
    Miért is (bár a kép az ász :))? Játéktechnikai dolgokról egy szó nincs a topikban, akkor már belefér a GW2 is :) Még én is rá fogok próbálni, mert azért csak daoc-os jómunkásemberek is részt vettek a PvP részben, a doac PvP szintjét eddig pedig még megkarcolni se tudta egy MMO sem.
  • DummyBoy
    #46581
    Végülis ja
  • Tomy Lee
    #46580
    Tud valaki küldeni invite-t trial-ra?Nekem nem engedi magamnak már nem tudok küldeni mert azt olvastam,hogy visszavették 3-ra és én azt már másoknak még régen elküldtem.PM légyszi köszi!
  • picket
    #46579
  • Marfy
    #46578
    Szóval bárki bármivel mehet, ész nélküli kasza basza és fekszik minden, cool