60033
  • Shiwo
    #46657
    tipp: szóközt, ékezestes (magyar) betűt ne tegyél bele, hátha úgy jó lesz
  • Tomy Lee
    #46656
    Ezt nem lehet még tudni,hogy trial-t tudsz e folytatni.Szerintem nem lehet majd.Az eddigi előfizetőket fogja engedni,hogy folytassák de trial-t nem hiszem.
    Most 15 szint pár óra és megvan.
  • kozako
    #46655
    helló.amugy nem Sith vagyok:) hanem jó jedi lovag.amugy amikor megkapom a lézerkardot..amikor a töröttet összerakja az a szerkezet :) annyi lenne a kérdésem hogy TRIAL verziós vagyok...ugye ősztől ingyenes lesz a játék (úgy tudom)és hogy megmarad-e a karakterem??tovább tudom-e vinni amit már kifejlesztettem most az ingyenesbe??előre is köszönöm a válaszokat
  • Vata111
    #46654
    Sziasztok
    Megvettem ezt a játékot, de képtelen vagyok accountot létrehozni. A jelszó megadásánál annyi a help, hogy legyen benne kisbetű, nagybetű meg szám, aztán bármit írok, nem fogadja el. Valakinek valami tipp?
  • Omlás
    #46653
    Oké jó :D np
  • Shiwo
    #46652
    bocsi, benéztem, a kapitánynak akartam címezni :)
  • Omlás
    #46651
    Most miért nekem írod ? :D Nem mondtam, hogy nem akarja megtartani...

  • Shiwo
    #46650
    Omlás, én is úgy értettem, hogy megakarja tartani, haverom ugyan így volt, 15-re felhúzta a karijait, utána váltott fizetősre, és így csinálta, s megmaradtak neki.. én csak leírtam, amit a telefonba mondott..

    Chris, többek közt azért is kérik el, mert ha feltörik/lenyúlják az accountod, és vissza akarod kapni, akkor ezen adatok alapján tudod magad azonosítani... és sorry, de senkit nem veszek fel chat-re, ha gondolod, írj privát üzenetet...
  • Omlás
    #46649
    Szerintem ha nincs hiánytalanul kitöltve minden adatod addig nem tudod hozzáadni a játék kulcsot.

    Valami hibaüzenetet biztos ki ír miért nem fogadja el a kódot.

    Címet és személyes adatokat meg minden mmo esetében elkérnek szóval nem értem mi ebben az újdonság.
  • chris jericho
    #46648
    ÉS EZEK ELKÉRIK A LAKCÍMET MEG A TELEFONSZÁMOT? fel fognak hívni ha rossz leszek? (a játékot vettem meg a gamecardot nem)

    am köszi
  • PiszkosFred
    #46647
    Igen, de o meg akarja tartani a trialos karaktert, es azt folytatni.
  • Shiwo
    #46646
    felhívtam...

    nem elég a gamecard, meg kell venned a játékot, s először annak a kódját kell megadni... utána az accountod rendesen kitölteni (név, cím, emíl, 2 biztonsági kód, satöbbi) és csak azután fogja elfogadni a redeem kódot
  • chris jericho
    #46645
    ennek örülök de hogy? nem tudnád megkérdezni tőle?
  • Shiwo
    #46644
    valahogy biztos, mert haveromnak sikerült
  • chris jericho
    #46643
    sziasztok!
    megvettem a játékot és lenne egy kérdésem. még azelőtt regisztráltam, hogy megvettem volna az ingyenes 15 szint miatt...most be kellene írnom a redeem kódot de az eddigi accountban nem engedi (azt hiszi h f2p vok). tudtok rá lehetőséget h megoldjam új acc készítés nélkül?
  • Kreeder44
    #46642
    Lehet a Hutt bolygón az öreg Jeti mestert nem?
  • Tomy Lee
    #46641
    Jah sz.tem is ő Sith.Akkor az lehet,hogy smash helyett sweep-et írt-.-
  • Shiwo
    #46640
    vagy csak bukott jedit kell legyőznie
  • PiszkosFred
    #46639
    Sith lesz az, mert a jedinek van sweep, es ok ritkan olik egymast.
  • Tomy Lee
    #46638
    Egy Jedi-t mentett meg:)
    Azt megkérdezhetem milyen Jedi? lovagot kell megölnöd?
  • kozako
    #46637
    köszi :)életet mentettél :D
  • Shiwo
    #46636
    a képernyő legtetején van egy sornyi kis ikon, nyomd meg a harmadikat, ott megtalálod a képességeidet, és a képességek ikonjait megragadva lehúzhatod a lenti quickslot bar-ra. a quickslot rész bal oldalán meg van egy lakat alakú ikon, azzal tudod "zárolni" az ikonokat, és nem fogod őket véletlenül lehúzni a quickslot-ról
  • kozako
    #46635
    hellósztok.az lenne a problémám hogy a képességeim a karakteremnél eltűntek,de úgy hogy áttakartam húzni az egyik képességet a másik helyére és egybe olvadt.és most van 3 Force Sweap-om.mi a franc lehet ez?de megsem lehet venni őket megint.az inventorimba sincs semmi...és most kéne kinyírnom egy jedi lovagot....azok nélkül meg lehetetlen :S pls segítsetek
  • gergod
    #46634
    mar elindult :)
  • Bhalage
    #46633
    ottleszunk!
  • chris jericho
    #46632
    akkor szerintem megéri...köszönöm a válaszokat!
  • Nephin
    #46631
    Akkor 15 dollárért megveheted és még egy hónap előfizetést is kapsz hozzá.
  • chris jericho
    #46630
    ... és ha most megrendelem?
  • Nephin
    #46629
    Sosem, ha mmo-zni akarsz, a f2p-ben is fizetned kell. Teljesen ingyen csak a sztorikat éred el.
  • Omlás
    #46628
    Még nincs konkrét időpont.
  • chris jericho
    #46627
    Sziasztok! Mikortól lesz teljesen ingyenes a játék?
  • Tomy Lee
    #46626
    Nee,ott akarok lenni:C
  • Nephin
    #46625
    Új event: a Nagy Kincsvadászat
  • Although
    #46624
    És ötletesek a group questek is. Nagyon jó ez a social dolog ahogy eldől ki válaszol te vagy a másik. És igen ez bizony profi munka. persze rpg, így kár várni tőle szimulátor szintű űrharcot, mondjuk ezen javíthatnának valamit azért ez így arcade nagyon :)
  • Although
    #46623
    Baromira ráépül a Kotor-ra az egész story. Csak minden iszonyatosan nagy méretű területben. :)
  • Although
    #46622
    Nekem kb. mindig van 50-es latency, szóval korrekt ha 200 vannak a területen akkor pár másodpercre beragad. Hát szóval nekem bejön ennél jobban jelenleg, mint rpg nem lehet megvalósítani egy sw világot. Nyugodtan tudod csinálni a solo kalandodat. Az ötlet nem új a Conan is hasonlóan oldotta meg solo az összes terület csak ott van két szintű belépés minden lehet group és solo is. de a questek zömmel a területen csak solora vannak. De nekem eu a megoldás is nagyon bejön. És nem csodálom hogy, nem lesz tömegjáték lv20 felett már egész jók az elit bossok. szóval ez az egész játék nagyon bejövös. Nem lesz sajna tömegjáték, pedig lehetne a sok wow rajongónak nem kellene mást tenni mint mindent párba csinálni ha nem megy egyedül. a solo területre is vihetnek társat ez egyszerűen zseniális ez a játék. remélem a Bioware nem fogja nerfelni bár solo játékot nem illene :) Írják ki nagy betüvel akinek nem megy egyedül keressen társat.:)
  • Shiwo
    #46621
    a legjobb, mikor a testvér torrentezik a szomszéd szobában, te meg nem tudod, hogy miért vacak a ping
  • PiszkosFred
    #46620
    Lehet szolgaltatod gondja is, egy-egy surubb teruleten (kezozonak azok) ha nem stabil a neted, hamar kidob. Pingelj valami eu cimet par percig, es nezd meg hany %-ban jon vissza a jel. (vagy ami a legsurubben szokott elofordulni, hogy a gyerek - vagy testver, szulo - is epp a netet nyuzza)
  • DarkHorSe
    #46619
    Jobb otletem nincs miert dobal ki a jatek, eloszor amcsin kezdtem olyan 150-200 koruli pingel, utana megneztem eun de 50es ping mellett is ezt csinalta.
  • Shiwo
    #46618
    hát, azért az nem a legjobb megoldás, nem hiába találták ki

    egyszer asszem discovery-n láttam egy dokumentumfilmet víruskereső cégről... volt egy gépük, ami direkt arra szolgált, hogy tűzfal és vírker nélkül felcsatlakoztak vele a netre, és figyelték, hogy mi mászik rá... a géppel semmit nem csináltak, csak netre csatlakozott, még csak nem is böngésztek vele, de 4 perc múlva már be is támadta valami aranyos programocska... szóval szerintem megéri elszüttyögni a beállításokkal, és nem csak kikapcsolni egyszerűen