60033
  • PiszkosFred
    #46697
    Ebbol telefon lesz. Maskor ird fel valahova, az ilyen titkos-kerdes-valasz dolgot, ha nem tudod eszben tartani. Sajnos elofordul mindenkivel, te most ebbol fogsz tanulni, es maskor nem hibazol :)
  • DummyBoy
    #46696
    Esetleg: telefonálj?
  • DonZorro
    #46695
    Srácok, ha ez a huncut lezárta az ACCOT, én balga meg nem tudom mi volt a kérdésre a válasz, akkor mi a fenét lehet tenni? Mert a supportnak nem lehet írni. Azt mondja az idióta, hogy telefonáljak...

    Szerintetek???
  • Tomy Lee
    #46694
    Érdemes a karakter neveket nem meghagyni az account-on mikor eléred L15-t jobban jársz a törléssel mert lehet bukó lesz a név..
  • Panzeradler #46693
    Köszi a választ. Örülnék neki ha megmaradna. Mondja ha nem, is legalább lesz képem, hogy mit akarok majd felhúzni.
  • Tomy Lee
    #46692
    Nincs twink.El kell költsed a pontokat amit pvp-ben szerzel+igazítja a szintedet pvp szinthez.
    Trial account sokak szerint nem fog megmaradni,újat kell majd csinálni de ez kiderül még.
    Egy Insta van a nevét most meg nem mondom de fleet-röl elérhető
  • Nephin
    #46691
    Egy insta elérhető, azt hiszem, az első mindkét frakciónak. Az accod elvileg megmarad, de nem néztem utána.
  • Panzeradler #46690
    Valaki leírná, hogy trialba mik a lehetőségek? Van-e 15ös insta, bg, esetleg twinkelés, és ha kész a f2p modell akkor a trial acc megmarad-e. Előre is köszöntem.
  • Tomy Lee
    #46689
    Hétvégén még nem lesz f2p?Mennyit kell várni?:)
  • roblee
    #46688
    Kész az új acc. Tegnap elértem lvl11-ig.
    Ma meglesz a kicsike, szóval ha minden rendben megy, este már nem leszek trialos.
  • Kreeder44
    #46687
    Ha a tombra jössz segítek neked bármiben.
  • Vata111
    #46686
    Mivel nem volt túl nagy választék, a Progenitorra. Gondoltam kipróbálok egy RP szervert, anno WoW-on PVP szerón voltam, de már öreg vagyok ahhoz, hogy úton útfélen lenoobozzanak.
  • Kreeder44
    #46685
    Rendben örömmel hallom :) és melyik szeróra mentél?
  • Vata111
    #46684
    Ok, túltettem magam rajta. Végül is összejött, így most minden szép és jó.
  • roblee
    #46683
    Köszi!
    Így minden világos.
    Van egy olyan érzésem, hogy még fogok jelentkezni kérdésekkel, mert annak ellenére, hogy több karaktert is elvittem lvl15-ig, és utánaolvastam sok dolognak, még rengeteg mindent nem tudok. De talán ettől is olyan érdekes és izgalmas az egész.
  • Nephin
    #46682
    Nem kell reinstall, csak írd át az új belépési adatokat.

    Igen, az accounton kell megadni.
  • roblee
    #46681
    Köszi a tanácsokat.
    Megfogadom őket.
    Akkor új acc-ot csinálok a megfelelő adatokkal.
    Még egy dolog:
    Jelenleg fenn van a kliens a gépemen. Most, hogy új acc-ot csinálok és előfizetek, nem kell reinstall? A regisztrációt (Game code)a swtor.com-on a My Account alatt kell megadni?
  • Nephin
    #46680
    Lehet probléma, azonosításhoz kérhetik az adataidat pl. supporthoz. Ha nem tudod, miket írtál be, inkább csinálj új accot.
  • Omlás
    #46679
    Ajánlott valós adatokat megadni az esetleges későbbi acc lopás vagy egyéb kellemetlen helyzetek miatt.
  • roblee
    #46678
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem.
    A trial acc-omra szeretném az előfizetést megcsinálni.
    A probléma:
    Ugye valós adatokat kell megadni, ha előfizetéses akarsz lenni.
    Mi van akkor, ha a trial acc-on nem pontosak az adatok. A neven kívül mindent lehet módosítani. Ha a megadott név nem valós, de erre az acc-ra akarom az előfizetést, ekkor adódhatnak a későbbiekben problémák? Vagy csak a mobil a lényeg.
    Köszi!
  • Although
    #46677
    Hát nehéz bármit mondani de talán tényleg túl nagy lett beessetek két oldal között a szakadékba. Solonak kicsit túl nagy lett, kimondani is fáj mert ebbe több munkát tettek bele mint a DA:O-ba. És nem lehet rossz szó, mert az hogy túl nagy az inkább dicséret kellene legyen, a világ hatalmasabb mint amit eddig valaha láttam. De soloként monotonná válik ez leginkább a párban játszásra kiváló pont mint az új star wars filmben a mester meg a tanítványa mondjuk :D. De a story az megint fenomenális :) lv30 körül vagyok és hát nem rossz. Valamint a duel dolog meg nagyon érdekes ötlet, pve szerveren is jó dolog. A páros küldetések meg naa az nagy élmény amikor tippeljük ki kapja a válaszadás lehetőségét :)
  • Kreeder44
    #46676
    :) Sajnálom rossz napom volt és kicsit csipkelődtem veled, nem kellett volna azt írnom, ne mmo-zzzz. Szóval itt és most kérek tőled elnézést, ne haragudj ^^ Ha a Tomb-ra jöttél meg bosszúlhatod pvp-n :D jó játékot!!
  • Panzeradler #46675
    Hali!

    Mitől lehet az, hogy 2accountom is van már regisztrálva, belogolnék és kiírja, hogy validate-elni kell, jön az email, kitöltöm. Erre kiírja, hogy nem jó a verification kód, küld új emailt és ez megy végtelen ciklusban. Esetleg valami ötlet?
  • Vata111
    #46674
    Nem veszem komolyan, főleg mivel összejött a dolog, ha nehezen is:-)
  • Although
    #46673
    Ja ne vedd már komolyan :) Amúgy elég jól látható hogy kötelezővé van téve minden mező, próbáltam én is kihagyni egyet de nem engedett tovább, szóval.
  • Vata111
    #46672
    Köszi a tippet, a frissítés csodát tett, account kész, megyek is játszani.
  • Vata111
    #46671
    Kösz a biztatást, csipálom a fajtádat.
  • Vata111
    #46670
    Na igen, itt követtem el a hibát. Huszadik próbálkozásra már figyelmetlen voltam és pont nulla év nulla naposnak hagytam az életkor mezőt.
    Végül is sikerült létrehozni az acountot, valamennyit toltam is a játékot, ez alapján úgy gondolom elő is fizetnék rá.
    Viszont most az e-mail címemet vagyok képtelen megerősíteni, jön a levél, hogy kattintsak a verify e-mail linkre, aztán hibaüzenet, hogy nem érvényes a cím.
    Nem akarom itt a Wow-ot emlegetni, de fényévekkel kulturáltabb volt az account kezelése, illetve az előfizetés lebonyolítása.
    Konkrétan itt legtöbbször fogalmam sincs mit csináljak.
  • Omlás
    #46669
    Itt is... :P
  • Nephin
    #46668
    Uncsi a munka. :P
  • Omlás
    #46667
    Gyorsabb voltál :P
  • Omlás
    #46666
    Nem tudom most, hogy van az aktiválás, de anno úgy volt, hogy a játék megvételekor amennyiben nincs netes fizetésre alkalmas bank kártyád akkor az aktiváláshoz szükséges egy GC is ha van bank kártyád akkor acc oldalon be kell állítani az előfizetést (nem fog levonni semmit!) és kész.
  • Nephin
    #46665
    Meg kell adnod vagy egy gamecardot (meg kell venni) vagy egy paypalt/bankkártyát (nem von le, csak a 30 nap után és közben törölheted is).
  • chris jericho
    #46664
    cső! ugyebár megvettem, felraktam, regisztráltam (minden adatot kitöltve) és ha belépek azt mondja h nem vok előfizető...de a játékhoz van 30 napom...game time kódhoz megadtam a telepítő kódot hátha az de már valaki felhasználta...(én)
    szerintetek mi a megoldás?
  • Omlás
    #46663
  • Nephin
    #46662
    Nem azért kérdeztem, hanem azért, mert van egy korhatár...
  • Kreeder44
    #46661
    Jogos Nephin kérdése :) Lehet nem Ők a balf@szok hanem egyesek akik másokat okolnak a saját hülyeségük miatt :) Ha egy accot nem tudsz csinálni ne eröltesd az mmo műfajt :)
  • Bandras DaSilva #46660
    A hivatalos oldalra azért érdemes ráfrissíteni...mert ha nem teszed meg, akkor a maintenance ablakot kapod folyamatosan :)
  • Nephin
    #46659
    Hány éves vagy?
  • Vata111
    #46658
    Köszi

    Most nem dobott ki rossz jelszó miatt, csak annyit írt, hogy nem felelek meg a kritériumoknak.
    Jut eszembe, ez trial account lett volna,de hol lehet itt normál accountot csinálni? Telepítés után ilyet fel sem ajánl a launcher, az swtor lapon meg reggel óta karbantartást jelez, ha a sign opciót választom. Ez a csapat amúgy alapból ilyen balfasz?