60033
  • Tommy Drak
    #46737
    ..Cube
    De látom elkéstem:)
  • Tommy Drak
    #46736
    Max szinten rakd össze és lesz epic!
  • Bhalage
    #46735
    attol fugg mikor rakod ossze.
    legjobb ha lvl50en rakod ossze es akkor kapsz egy epic, egesz jo kis cubeot.

    viszotn keress egy leirast, hgoy a jo kombinaciot rakd ossze ami neked jo, kulonben a szetszedes penzbe kerul.
    pl
    cube guide (regi de nagyjabol iranyvonal ok)
  • Bhalage
    #46734
    Érdemes slicing-ot gathering skillként felvenni?
    - ha nincs még olyanod es pl magadnak akarsz modokat/augokat csinalni akkor igen

    Mennyi creditet lehet vele összeszedni?
    - 0-tol - valtozo x

    Most scavenging-em van, tegyük fel, hogy most váltok slicing-ra, az eddig elért szintem scavenging-ből elveszik vagy ha később újra felveszem, akkor megmarad ez az érték?
    - felveheted a scavange melle 3.nak, helyette nem tudom lehet-e.
    ha egy crew skillt torolsz, akkor nullazodik ertelem szeruen - eltunik.

    Ha nem healer vagyok, jobb választás a biochem?
    - biochem egy perma buffra es endgame implantokra jo lehet, ezt neked kell eldonteni mit szeretnel kraftolni

    Ha több companionom van, mindegyiknél más crew skill-et lehet választani vagy az mindig egységes?
    - a crew skillek nalad vannak, a compjaidnak meg bonusaik vannak erre-arra
    erdemes azokkal a compikkal craftolni a legonftosabb dolgokat (amit szeretned, h nagyon esellyel kritteljen v hamarabb keszuljon egy egy hangyafasznyival) ami a felvett craftodra bonust adnak...
  • roblee
    #46733
    A Matrix Cube szintje attól függ, hogy milyen szinten vagyok mikor összerakom? Vagy attól ,hogy milyen szinten voltam mikor megtaláltam a kristályokat?
  • roblee
    #46732
    Érdemes slicing-ot gathering skillként felvenni? Mennyi creditet lehet vele összeszedni?
    Most scavenging-em van, tegyük fel, hogy most váltok slicing-ra, az eddig elért szintem scavenging-ből elveszik vagy ha később újra felveszem, akkor megmarad ez az érték?
    Ha nem healer vagyok, jobb választás a biochem?
    Ha több companionom van, mindegyiknél más crew skill-et lehet választani vagy az mindig egységes?
    Köszi!
  • Tommy Drak
    #46731
    F2P start infonak jobban örülnék
  • Panzeradler #46730
    Ha valakit még érint, a trial accountok automatikusan f2p free accounttá válnak majd.
  • Agamemnon
    #46729
    Én is nála vettem, szerintem is megbízható.
  • mcgrape
    #46728
    Hmm, érdekes, köszönöm a segítséget :)
  • Tommy Drak
    #46727
    Felvitte az árait kicsit ahogy most elnéztem DE még mindig a legolcsóbb és korrekt ez tény.1 óra utalás után és jön is a kód
  • Omlás
    #46726
    livekodok.com

    Itt megveszed a GC-t elutalod az árát közleményben meg adod mit akarsz (pl : SWTOR GC) + az email címed és kapod a GC-t scannelve mailben.

    Megbízható és gyors! ;]
  • mcgrape
    #46725
    Hey skacok, én azt akarom megkérdezni hogy akkor végül is csak a gamecard és a bankártyás előfizetés van ?
    Ugy értem közvetlen bankszámláról nem lehet átutalni ? Azért ez elég nagy szerencsétlenség ez igy, nekem Visám vagy mastercardom nincs, ezért kérdem ezt , oké a gamecard, de azt most megrendelen a cdgalaxis-tól még házhoz szálítás stb.
    szóval ilyen nincs?
  • Although
    #46724
    Na igen. Udvariasabban nem is lehetne... :)
  • roblee
    #46723
    Jogos!
    Nekem sem kellett volna elolvasnom a hsz-t, mert nekem is van egy sorcim és eddisg nagyon lojális voltam Zash-val. Nem tudom hogy romolhatott el így a "kapcsolatunk"!!! Bár ahogy közismert a sithekről, nem szabad hinni nekik, sem pedig megbíznunk bennünk!
    Azért a jövőben, kérlek, az ilyeneket spoilerbe tegyétek, nem szeretném előre tudni a sztorit. Köszi!
  • Although
    #46722
    Gondoltam rá, lehet töröltetni kellene már elolvastam Fred beírását meg a tiedet is :)
  • picket
    #46721
    Támadó spellek elől oszlopok mögé kell futni, csak a gyógyítást szakítani, közben folyamatosan magadat hotolni, őt meg dotolni. Talán fél óra sem kell hozzá így . Khembe ne ölj energiát, kapcsold ki minden tankolását, amíg futkozik utána és sebzi, addig jó, amikor aggrózza, akkor hagyd meghalni. Aoe healtől sem kell nagyon félni, amikor losolsz úgyis kifut abból is. Ha végképp nem megy, akkor nézd meg ezt!

    Amúgy meg megérte volna az egészet spoilerbe rakni, hátha valaki még végig akarja izgulni a történetet :p
  • Bhalage
    #46720
    kimesz az akademiarúl és elkiabalod magad (/y TAXIIII) hogy TAXI!
  • chris jericho
    #46719
    köszi!!!!
  • avulu
    #46718
    Kimész az Akadémia épületéből és lent balra fordulsz, ott lesz a taxi állomás.
  • Although
    #46717
    Az a gond hogy vagy a gyilkos spelljeit oltom le vagy a hp elszívását amivel még gyógyítja is magát :) És egy interuptom van ami működik olyan hosszú cooldown timeal hogy azalatt el is lehet bukni. Persze lehet a featon is alakítani kell...
  • Although
    #46716
    Sajna a Bioware gondolt valószínű erre az egyszerű megoldásra :) Hogy stunt alatt sebzés utána evade..addig míg ki nem fekszik. Lehet ha felmegyek lv32-re több esélyem lesz, bár nekem egyelőre ez reménytelenek tűnik +2 szint elérése alatt.
  • Although
    #46715
    Persze lehet a megoldás az lenne ha mágia ellenállásra mennék a Khemmel és nem a strenghtre.De ilyet nem láttam még. Borzasztó erős sebzése van a spelljeinek ha két ütemet kihagyok a healból a tankomnak, és nincs joil-om leoltani a spelljeit akkor halott a tankom.
  • Although
    #46714
    Igazából a teljes módszer úgy nézet ki, hogy Khem Val-al leviszem a felét a hp-nak utána meg a másik felét leszedem hogy mozgásban vagyok és nem tud" bemérni" lighting chainnal amit azonnal használ ha eltávolodsz tőle. A gond tényleg a heal regen.
  • Although
    #46713
    Heal regenje is van megfigyeltem a szaladgálós módszer közben amit gyorsításos futással fűszereztem működne de így nincs értelme szép lassan folyamatosan tölt vissza a heal.
  • Although
    #46712
    Nos ezt próbáltam én is még meg is fűszereztem. A conaban már réges-régen megtanultam, nem állunk egy helyben pláne nem ha az ellen erős aoe spellt használ sőt kitaláltam hogy szaladgálok vele és lighting strike ami stunol, de kevés. Khem Val-t használom de az összes manám kifut és még csak a felénél vagyok. Két nagy gond van az egyik az aoe a máik az hogy heal regenje van amint te is mondod. És egy az egy-ben a sorceremnek semmi esélye. Lv31 itt lv32 ott. Egyelőre ötletem sincs a joilt-os megszakítás használom de nem elég, nem merek a közelébe menni mert volt olyan hogy még több mint egy harmada meg volt a healomnak és egy spellel eltüntette. Persze lehet béna vagyok. A futás aztán fagyasztásos módszernek sincs értelme, amivel biztosan ki tudnám fektetni a heal regen miatt. Így állandóan nyomás alatt kellene tartanom.
  • chris jericho
    #46711
    cső! az a kérdésem lenne h hogyan jutok a korribanon a lower wilds nevű területre?
  • PiszkosFred
    #46710
    Marmint a heal megszakitas ertelemszeruen a szoszi healjere vonatkozik, iszonyat modon healeli magat, es az a gond legtobbszor, hogy "tulel".
  • PiszkosFred
    #46709
    Interrupt, interrupt, es oooo... interrupt. Ha normalisan oltoztetted eddig Khel-t, akkor birni fogja a harcot (es nem 2 sec alatt doglik), igy tobb idod van/lesz tiszta dpsre es/vagy kepessegeidtol fuggoen healre. Ha te "tankolod" az elejetol, annak nem lesz jo vege. Healeld tehat Khelt, kozben probalj minden healt megszakitani, vagy megszakittatni, es ha tudsz, tamadj is. Ha Khel meg sem birna, es meghal a harcban, akkor is a leheto legkesobb, mert onnantol mar egyedul is menni, csak interrupt tovabbra is.

    Es persze nem art, ha 31-32 szint korul vagy, mert alatta tenyleg nagyon necces.
  • Although
    #46708
    Nos tegnap előtt elérte ma első boss-t akin rendesen elakadtam egyenlőre nem tudom hogy menjek tovább azon felül hogy groupozásal feljebb viszem a szintet az övénél. Lord Zash az akadály.
  • DummyBoy
    #46707
    Gear - gear - gear ...

    Snipernél a legfontosabb talán a Fegyver és utána minden más...

    Mivel nekem van Scoundrel karim 400-as Cybertech-el, így az elsődleges meló az volt hogy narancs - moddolható - geart szerezzek, ami aránylag gyorsan megvan, majd utána modokat gyártani bele ... Valamint lehet gyűjtögetni a bolygók commendation-jeit is, abból is lehet geart és modokat is venni. Általában kéknél gyengébbre nem érdemes áldozni, csak ha nincs más.

    De Flashpointokból is eshet jó cucc (Mandalorian Raiders pl... ha jól emlékszem régen abból gearelődtünk...) és persze ott az AH ...
  • roblee
    #46706
    Köszi a segítséget.
    A link, amit adtál, nagyon jó. Részletes és átlátható. Megkönnyíti döntésemet.
    Egyelőre maradok az MM-nél, aztán ki tudja.
    Szóval Primary Stats - Cunning, Secondary Stats - Power. Kérdésem, ezeket miként tudom fejleszteni?
    Lehet bugyuták a kérdések, de annyira összetett a játék, annyi mindenre kell figyelni, rengeteg dolgot nem tudok még. Nem is akarom sorolni őket.
    Mégegyszer köszi nektek!
  • DummyBoy
    #46705
    Az se rossz, de nekem nem jött be, ezért is mondom ... Alacsony szinten MM, majd az első talent skillnél lehet elgondolkodni melyik irányba akar menni az ember.

    Nekem most Gunslingerem az "MM/Eng" hybrid :) élve a sniper terminológiával. Nem rossz kis Burstot ki tud tolni + az AoE :)
  • MrStokes
    #46704
    En szintezesre mast olvastam, inkabb az engineer-t ajanlottak, mert jo aoe sebzese van, amivel szepen vegig tudsz daralni a kudik soran a mobcsoportokon. Persze, kinek melyik jon be.
  • DummyBoy
    #46703
    Gondolom most kezded a Snipert, így azt mondom ne foglalkozz a cunninggos talenttel, hanem indulj el felfelé a Marksmanshipen, hogy lvl 30-ra meglegyen a Followthrough ...

    Majd mikor elérted az 50-es szintet, és kialakul, hogyan szeretnél a Sniperrel játszani (addig nem egyszer fogsz újratalentelni :) ) akkor már lehet érdemes lesz a +3% Cunning-ra pakolni.

    Természetesen gearből Cunning a legfontosabb, de alacsony szinten még nincs akkora jelentőssége, mihamarabb megvannak a talentből adódó skillek, annál jobb :)

    Olvastam is több helyen, de nekem eddig fejlődésre, szintezésre a Marksmanship jött be a legjobban, a másik két talent ág az inkább akkor lesz jó, ha végig ki van pakolva ... lvl 50-en majd lehet őket próbálgatni :)

    Accuracy, critical, power ... Érdekes kérdés ... Accuracy nem lebecsülendő stat (Főleg gunslingernél ...) de szintezésnél szerinem nincs olyan nagy jelentőssége.

    Marksmanshipnél ha úgy talentelsz, akkor számíthat hogy mennyi criticalt lősz (Reactive Shot - Ha a Snipe vagy a SoS critel, akkor az Ambush aktivációs ideje 1 seccel kevesebb ...) akkor critical fontos lehet.

    Cunning pedig fő stat, mindent növel, egyértelműen érdemes rá figyelni. Viszont szintezés közben ez nem olyan komoly jelentősségű szerintem. (Szigorúan SZVSZ!)

    Én Cunningra és Critical-ra gyúrtam szintezés közben, elég jól haladtam ... Power lehet jobb lett volna nagyobb sebzések miatt, de így sem volt vele gondom.

    De én nem vagyok "prő", ha nem gond az angol, akkor ezt érdemes elolvasgatni:

    Marksmanship Sniper/Sharpshooter Gunslinger Compendium
  • roblee
    #46702
    Köszi, pont erre gondoltam.
    Én is inkább valami hasznosabbra teszek.
    Ha már itt tartunk:
    a ranged and tech accuracy-t és critical chance-t érdemes fullra rakni, vagy inkább a total cunningot?
    Köszi
  • DummyBoy
    #46701
    Hali!

    Az attól függ. Ha mindekét pontot ráteszed akkor +20%-os Ranged Defense-t ad, ha kijössz coverből (6 secre).

    Magyarul amikor elhagyod a fedezéket, a következő 6 secben jobban védve leszelk

    Én spec. nem raktam rá, inkább az offenzív dolgokra pakoltam.
  • roblee
    #46700
    Van itt valaki, aki ismeri a sniper AC-t?
    Kérdésem, hogy a Marksmanship ágon a Cover Screen tulajdonképpen mit takar, ill. van-e értelme választani?
  • roblee
    #46699
    Ezt csak telefonon lehet elintézni.
    Azt tudom, hogy én nem bíztam semmit a véletlenre. Ahogy kiválasztottam a kérdést és a hozzá tartozó választ, azonnal le is írtam. Egyébként olyan egyértelműek nálam a válaszok, hogy el sem lehet rontani.
  • DonZorro
    #46698
    Köszi Srácok. Sajnos akkor találgatni kell még. Nem megy az angol olyan jól szóban... :(