60033
  • bekasybalazs
    #46777
    Üdv! átváltottam win7ről win8ra, a játék egy másik partíción volt, így megmaradt. elindul a launcher, viszont mikor logolnék be, fent megjelenik egy piros csík, azt írja hogy a patch információ pillanatnyilag nem elérhető, és nézzek szét a fórumon. megoldható újraletöltés nélkül? mert nincs valami bika netem,hogy megint leszedjem.

    egyébként f2p rulez,felhúzom ingyenesen,aztán aktiválom a raideket...kicsit spórolva ígyis:) üdv: Balázs
  • Panzeradler #46776
    +1 Én is megvettem végül a játékot, ez a trial jó marketing fogás lett tőlük.

    For The Empire!
  • Fpocok
    #46775
    fél perc google november.
  • spybot919
    #46774
    sziasztok. Mikor lesz f2p swtor? nem emlékszem a dátumra.
  • roblee
    #46773
    értem, akkor majd kiderül
    köszi
  • N1ggA
    #46772
    random oszt be, úgyhogy mindegy

    vagy már nem? régóta nem játszom még
  • roblee
    #46771
    Első warzone-ra melyiket javasoljátok?
  • DoctorStryker
    #46770
    Z - vagy amit beállítasz
  • chris jericho
    #46769
    Sziasztok! hogy tudnám a fénykardot harcon kívül csak úgy kivonni?
  • Although
    #46768
    Hát ez csak egy class van még pár másik is saját történettel :)
  • picket
    #46767
    A dátumot elnézve lehet, hogy tényleg egy hónap. Aztán jöhet a sírás, hogy nincs benne semmi, szar minden, kérem vissza a pénzemet
  • PiszkosFred
    #46766
    Bizzunk benne, hogy nem igy lesz. :)
  • DummyBoy
    #46765
    Nekem család - kutya és meló mellett bőven több is volt az első 50-es kari ...
  • Although
    #46764
    Ha ezt valaki mindent elolvasva, még csak nem is minden questet végigcsinálva, két hét alatt egy classot végigvisz történetben az nagyon ügyes, rendesen csak az esti órákat számolva. Nekem simán egy class lv50-re kb 1 hónap lesz nyugiba nem kapkodva nem minden este ezzel töltve...
  • picket
    #46763
    Nagy single playerezők... Két hét alatt végigtolja, aztán rá sem néz többet, az meg minden számítás szerint kijön a 30 napból, tehát előfizetni nem kellett rá eddig sem. Most majd rusholnak ingyen 50-re, hogy a végén /spit /quit és anyázhasson, hogy milyen szar. Nem vagyok pesszimista
  • Tommy Drak
    #46762
    Hát igen meglátszik.Igényes játék lett az biztos.
  • Although
    #46761
    Igazából a Kotor nagy kedvenc, pár wzben meg groupba voltam, de elsőre mindenképp mint solo játék akartam végigmenni, de igazából kombinálni kell már látom. :)
  • Although
    #46760
    Tudom, van is, de olyan hatalmasak a pályák még azzal is, látszik hogy ebbe tényleg 7 évet öltek bele :)
  • Tommy Drak
    #46759
    Nem tudom,WZ-ba szoktam szintezni nagyrészt
    Most jól ellent mondtam magamnak:D

    De most majd lesz idő rá,hogy minden egyes küldetést maximumra teljesítsek szépen,lassan,sorban és skip opció nélkül;-)
    Egyébként ott a speeder,azzal hamar oda lehet érni.Most gondolj bele TSW ahol mount sincs,ott aztán tényleg elfáradnál.
  • Although
    #46758
    Jó mondjuk minden egyes beszélgetést, questet végigolvastam idáig és ezután is így lesz.
  • Although
    #46757
    Kicsit nagyok lettek a pályák a solohoz,csak, elfáradtam a lv30 elérésére. te hogy érzed? :)
  • Tommy Drak
    #46756
    Persze majd ha átvált f2p-re:)
  • Bhalage
    #46755
    na meg egy fanboi :D
  • Tommy Drak
    #46754
    Nekem jó ez mint Kotor 3.Van többjátékos mód.Egyszer megvettem utána ingyen multizok,tökéletes:)
  • roblee
    #46753
    Én teljesen elégedett vagyok, örülök, hogy trial-ról váltottam és előfizetéses lettem. Nem csalódtam.
    A trial-nál jöttek elő dolgok, amik zavartak, hogy korlátozva voltak, vagy egyáltalán nem voltak elérhetők.
    Ha engem kérdeztek - persze senki nem tette - én csak javasolhatom, hogy aki most trial-os, az minél hamarabb váltson, nem tudják miből maradnak ki.
    Nálam annyira magasan viszi a pálmát ez a játék, hogy jobbat most nem is tudnék mondani, holott ismerek jónéhányat.
    F2P - szerintem kevés, ha a lényeges tartalmak kimaradnak, persze, ahogy már tudjuk, ezekért majd lehet külön fizetni, persze árakat még nem tudni - vagy igen? Nme lehet tudni, hogy jobban megéri-e majd.
    Egy szónak is száz a vége, én maradok előfizetéses és csak ajánlani tudom minden hezitálónak.
  • PiszkosFred
    #46752
    Amikor beindult a fikagepezet, akkor egyik hiszti targya az volt, hogy "inkabb lett volna Kotor 3, mint sem SWTOR". Minden tekintetben tobbet kaptal a SWTOR-ban, mint barmelyik eddigi Kotorban, csak eddig fizetni kellett erte X penzt havonta, ha jatszani akartal. Na most az F2P-vel a jatek sztori resze elerheto lesz 50-ig, igy lenyegeben az egyszeri nem mmo jatekos is megkapja a maga kotorjat azzal, hogy a 8 class kvesztjeit vegigjatszva megismeri, mi tortent 200 (?) evvel a Kotor II sztorija utan.

    Es ezzel egyuttal el is lett intezve, hogy a kozeli jovoben ne legyen Kotor III, hiaba jelentkezett be kvazi az Obsidian, vagy esetleg voltak mar koncepciok az EA/BW asztalan. Az SW egyelore ennyi volt szerepjatekos szinten, marad a SWTOR es ennek a kiegjei, mint mmo/single rpg. (Diablo3 ota tudjuk, hogy singleplayerhez sem pelda nelkuli a netes kapcsolat szuksegessege...)

    En csak abban bizok, hogy a F2P utan jon a Phoenix hadmuvelet, es a nevadohoz hasonloan meglepetesszeru karriert fut be a SWTOR a kovetkezo evekben, es fricskat mutat a sok utalkozonak (akik most epp mashol teszik ezt, ahogy az josolhato volt)... :)
  • Bhalage
    #46751
    nincs offense es termeszetesen nem baj ha masnak mas a velemenye.

    az a helyzet hgoy en szemely szerint még nem latom, hogy az alap f2p jatek "pontosan" miben korlatoz. Ezert feltetelezem, hgoy ugyan a jo kiindulas az lenne amit mondasz, hogy 1-50ig egy kotor3, de szerintem a korlatozasok befolyasoljak majd az elmenyt negativ iranyba termeszetesen es indirektve "ra lesz kenyszeritve" a mano, hogy vegyen vmit. johat biznic is biznic

    mint elofizetot annyira nem izgat a kerdes mondjuk, nekem meg bejon a jatek.

    más de reszben ide:
    azt tovabbra sem ertem, hogy mások milyen kotor3at varnak akik varjak.
    jomagam szittya vonalon mozgok, de mar elkezdtem egy jedi knightot amit sokan a kotor3nak mondanak, mert kivancsi vagyok.
    az imp storikat vegigtolva arra jutottam, hogy bizony eleg jol odafekudtek a storikra, karikra, compokra, stb, a maguk nemeben mind igen kivalo - es izles szerint van akinek egyik jobban tetszik mint a masik, de ugy erzem, hogy ha valaki felre tudja tenni a "muszaj rohanni" levellinget, akkor egy nagyszeru elmenyben lesz resze minden classnal.

    na diohejban szerintem cska meg1x ennyi: ez a kotor3 + egy csomo feature
    nem tudom mas mit var, ha ez nem elegendo.
  • PiszkosFred
    #46750
    "ezek az ingyenelok sokmindenbol kimaradnak, szal csak az extra alacsony igenyekkel megaldott es a havidij fizeteskeptelen meganúbok tolják f2p-t."

    Altalaban egyetertek veled, ez most hulyeseg - no offense. Lenyegeben a F2P cimszo alatt megkapja minden eddigi "penzert szar, ingyen kivalo jatek" emberke a Kotor III-at az EA-tol, es ennyi. Megsporol az EA egy rakas penzt, es kinyirja ezzel a Kotor sorozatot. Az mmo mellett volt esely egy single folytatasra, igy hogy lenyegeben f2p megkapja mindenki ingyen, vege a dalnak.
  • PiszkosFred
    #46749
    Mint kivulrol nyalogatni a lekvarosuveget. De a semmitol tobb, az ketsegtelen.
  • Tommy Drak
    #46748
    Ingyenes korlátozva akkor mikor éppen nem tudod befizetni a havidíjat vagy az adott hónapban nincs elég időd amit a játékra fordítasz.Ezért egy nagyon jó dolog ez a f2p.Meg jön a Cartel coin amivel szintén lehet content-et feloldani.
  • Bhalage
    #46747
    sztem nemigazan.
    ezek az ingyenelok sokmindenbol kimaradnak, szal csak az extra alacsony igenyekkel megaldott es a havidij fizeteskeptelen meganúbok tolják f2p-t.

    a tobbiek tejelni fognak, ha akarnak vmit. a havidijasok meg nyugodtan jatszogatnak, ahogy eddig
  • DoctorStryker
    #46746
    Pff jönnek az ingyenélők kb mint a C kategóriások...
  • Bhalage
    #46745
    a megkotesek feloldasahoz vagy celzottan megveszed az unlockot (pl te csak pvpzni szeretnel, vagy az operationok erdekelnek, akkor megveszed azt, de mast mondjuk nem) vagy teljesen megkotesek nelkuli jatekhoz betolsz egy elofizetest

    "aha értem köszi. tehát vagy fizetek havonta korlátlanért, vagy ingyenes korlátozva. hmm, végülis logikus"

    nem csak a 2 veglet fog letezni ahogy irod, hanem egy koztes allapot is, tetszes szerint
  • Nephin
    #46744
    F2p infók itt és itt.
  • Tommy Drak
    #46743
    Nincs konkrét időpont.
    Kezdésre ilyen lesz aztán ez változhat még idővel:
    http://www.swtor.com/free/features
  • Danka88
    #46742
    aha értem köszi. tehát vagy fizetek havonta korlátlanért, vagy ingyenes korlátozva. hmm, végülis logikus.
  • Panzeradler #46741
    Nem lesz premium variáció, van az ingyenes rész és az előfizető rész.
    Egyelőre ennyit lehet tudni a különbségről, a limited acces nem tudom, hogy miben merül ki.
  • Danka88
    #46740
    hali!
    Nemtudom jó helyen teszem fel e a kérdést, remélem tud valaki válaszolni. Szóval az a lényeg, hogy hallottam ingyenes lesz (megkötésekkel, de ingyenes) a játék, és én szeretnék előtte valahogy megkötések nélküliekhez kerülni, vagy f*sztudja hogy van ez. :) A lényeg, hogy ha ezt megveszem 4 ezerért, akkor ha ingyenes lesz, nem leszek "megkötve"? Vagy ha premium, vagy nem tudom hogy nevezik majd (vagy már most) ezeket az accokat, akkor nem kell fizetnem havonta? Megint ki kell emelnem a lényeget, amit akarok kérdezni, mert szeritnem eléggé érthetetlenül irtam le eddig. :D Szóval ha megkötések nélkül akarok játszani, akkor mindenképpen kell fizetnem havonta? Vagy elég ha ezt egyszer megveszem és heppibörzdéjtuju ingyen törhetek utána a világuralomra. Köszi előre is.

    Üdv
    Danka
  • Police88
    #46739
    A játék F2P opciójának van konkrét időpontja vagy csak annyi h ősszel?
    El tudná valaki magyarázni, hogy mivel nyújt kevesebbet egy F2P account mint egy havidíjas?
  • roblee
    #46738
    Köszi mindkettőtöknek!
    Akkor még nem rakom össze a cube-t.
    Viszont lehet váltok slicing-ra. Meglátom mire megyek vele, aztán kiderül, hogy maradok-e mellette vagy lecserélem másra. Csak a fleeten lehet ezt megtenni?
    Egyébként Sniper-nek melyiket ajánlanátok?