60033
  • MrStokes
    #46817
    Nem HC, csak vannak joparan, akik szeretnek es akarnak jarni raidelni es progresszelni, de igazabol semmi sem kotelezo.

    Honlap ne tevesszen meg, en inkabb felig-meddig gyuto klannak neveznem, mert alatalaban a legtobb jelentkezot fel szoktak venni. Onnan tudom, hogy egeszen GW2 megjeleneseig en is ott tevekenykedtem.

    Legutobb szuletett egy olyan korlatozas, hogy tobb inkvizitor mar ne jojjon, mert a klan eleg nagy reszet teszik mar ki ezen class kepviseloi, de ezt leszamitva nem mondanam HC klannak.
    Teny, hogy vannak kockak, de igazabol hol nincsenek? :)

    Sztem nyugodtan irj hozzajuk a forumon jelentkezest, de akar ingame is megkeresheted oket (bar valszeg forumos jelentkezest fognak kerni :D ).
  • Nephin
    #46816
    Nem shötéthsithnek kell lenni és lesz klánod... :P
  • Panzeradler #46815
    Magyar community ennyire kihalt? Én tombos birodalmi klánt keressek lassan 3napja, egyedül az unbroken-t mondták, de az elég HCnak tűnik nekem weboldal alapján.
  • Bhalage
    #46814
    arra sajnos nem, de bizom benne h jon valaki aki ott jatszik es ajanl : )
  • roblee
    #46813
    Köszi!
    Intézem a dolgot a site-on.
  • Tommy Fury
    #46812
    Tomb szerverre is tudnál ajánlani esetleg Republic Guild-et?
  • Bhalage
    #46811
    egyertelmu
    http://hungarikum-swtor.enjin.com/
  • roblee
    #46810
    Úgy döntöttem, hogy be kell lépnem egy guilbe, mert ahogy haladok előre, egyre nehezebb csapatba bekerülni. Talán így egyszerűbb lesz.
    Kiket ajánlotok?
    Megnéztem a magyar klánokat és mivel én a Nightmare Lands szerón vagyok, így kettő jöhet szóba: Hungarikum és a Kessel Rum, legalábbis az swtor.hu szerint.
    Nem vagyok HC, munka mellett tudom hajtani és heti 2-3-szor max.
    Szerintetek?
  • Nephin
    #46809
    :D
  • Tommy Fury
    #46808
    Na én befizettem 2 hónapra,nem várok tovább F2P-re:)
  • Panzeradler #46807
    Az lenne a gondom, hogy beakartam állítani security key-t de ahol leírja a serial numbert és az activation keyt az a részem üres, ez most egyéni probléma és ha igen van-e rá valamilyen megoldás vagy ez másnál is előfordult már?
  • PiszkosFred
    #46806
    Serafutty, megesik a legjobbakkal is. Elotte nezz szet a forumon is, a guildekkel kapcsolatban hatha van friss info.
  • CooperXY
    #46805
    áhh szemem előtt volt és nem vettem észre:D köszönöm és bocsi:D
  • PiszkosFred
    #46804
    10 cm-rel a komment felett :)
  • CooperXY
    #46803
    Hali!

    Tudnátok segíteni kicsit? Olyan szervert kerensék, amin lehetőleg népes számban megtalálhatóak magyar játékosok, és alapból sok játékos van a szerón. RP/PVE/PVP mindegy

    előre is köszi
  • Panzeradler #46802
    Rég kötött le ennyire egy játék, főleg mmo.

    #46787 Most már kicsit máshogy állok hozzá, megfogadtam a tanácsod, a kis mobokat ráhagyom a dpsre, esetleg ha healerre megy mob azt leszedem róla, 15ös szintre megkaptam 100%aggro generáló stance-t kicsit könnyített a dolgomon.

  • overx
    #46801
    :) Mindent értek, nincs több kérdésem.
  • picket
    #46800
  • overx
    #46799
    Köszi, akkor valószínű, hogy beruházok rá. Melyik szerveren vagytok magyarisztániak a legtöbben ?
  • roblee
    #46798
    A tyúk kaparja meg!
    Le kellett volna csekkolnom az origint.
    Most lenne egy mountom és nem kellene költenem rá.
    Egyébként a GC a livekodok-on a legolcsóbb, ahogy néztem.
    Ha valaki komolyan akar játszani a játékkal és ki akarja aknázni a benne rejlő lehetőségeket, akkor mindenképpen érdemes előfizetni rá. Havi 3000 ft-t megér szvsz, és nincsenek korlátozások.
  • picket
    #46797
    A játék árában (akárhol veszed) benne van 30 nap játékidő, ami akkor aktiválódik, amikor vagy bankkártyaszámmal vagy gamecard kódjának beírásával igazolod, hogy fizető (és fizetőképes) játékos vagy.

    @overx: kell mindenképp játék, az nem működik, hogy trialos accountra GC. Előbb upgrade-elni kell egy játék kulccsal, utána mehet a GC és akkor van 90 napod. De ez millióegy faq-ban le van írva :p
  • Panzeradler #46796
    A kódot úgy értettem, hogy a teljes játék kódja, az én az origininen vettem és ott +30nap játék idő is jár hozzá(livekodos verzióhoz nem tudom, valaki biztos megerősít majd.)
  • overx
    #46795
    Fuuha, most két 1mást követő hozzászóló üti egymást. Akkor most elég a gamecard vagy kell a játék is mellé ? XD
  • overx
    #46794
    köszi a gyors választ, körülnézek ott.
  • Panzeradler #46793
    Originen olcsóban jössz ki mint livekodokkal, még a digital deluxe verzió is olcsóbb. És igen elég a kódot megvenned azt a weboldalon hozzá adod a trial accodhoz.
  • picket
    #46792
    Fejformából, hajból kb 20 féle van ha jól emlékszem, de youtube-on vannak karakter kreálás videók, keress!
    Trial korlátozásaival túl sok mindenből nem maradsz ki, azért ne fizess elő ha nem akarsz, novembertől meg lehet ingyen is 50-ig fejlődni.
    Ha elő akarsz fizetni akkor meg kell venned a játékot ÉS egy gamecardot (vagy bankkártyás fizetés).
    Livekodok megbízható.
  • overx
    #46791
    Sziasztok
    Tegnap letöltöttem swtort, hogy egyáltalán megy e a gépemen. Megy xD, Na de az volna a kérdésem, hogy a freeben ahol csak lvl 15 ig juthatok el, elkezdtem egy jedi knightot, a karaktergenerálásnál alig van választék fejnél, hajnál stb, ez a free miatt van, vagy a rendes fizetősnél is csak ilyen kis nyomi fejek választhatók?
    Más... toljam végig 15ös szintig és ha még mindig tetszik fizessek elő, vagy így a triallal kimaradok sokmindeből és minél előbb fizessek. éés ha előfizetek elég csak a kódot megvennem a már letöltött klienshez? és ez a livekodok oldal megbízható ?
    Köszi.
    Üdv:Over
  • gergod
    #46790
    Ez nem jott ossze... Na mindegy :)
  • gergod
    #46789
    <script type="text/javascript" src="http://char.calikillednox.com/32f34c75-b316-45e9-8325-f17453eeae73"></script>

  • Bhalage
    #46788
    meg aztan mivel star wars es lazur guns pewpew van ezert nem (mindig) megy, hogy "osszegyujtod a mobokat" oszt aoe, neked kell megfelelo mobokat valasztani; stukist kezded tankolni, a melee odajon hozzad, nem forditva..

    stb
  • Bhalage
    #46787
    szerintem másmilyen elvek szerint kell tankolni ebben a jatekban, mint mas jatekokban :D ami miatt ezt mondom: általában nagyobb pakkok is előfordulnak, és mint tank, neked nem kell tartani az összeset.

    fontos h a groupod tudja, hgoy amig te megfogod a champeket, goldokat es esetleg silvert, addig nekikaz a dolguk h kúrva gyorsan és ügyesen megtalalják a normalokat es silvereket es szetkapják oket semmi perc alatt. azokkal neked nem is kell foglalkoznod egy dps is megtankol normalt 2secig, silvert 10ig, es konnyebb a healer dolga is ha nem ot kurogatjak a kosza normal/silver mobok.

    ha nem keszseg szinten megy a pakkok optimalis daralasa az nem a tank hibaja, hanem a dpse, mindenkie.

    ennyi.
  • Bandras DaSilva #46786
    Ha jól emlékszem olyan 28-30 as szint körül kapsz majd area tauntot és onnantól sokkal könnyebb a tankolás. Addig meg a simával kell pörgetni.

  • Although
    #46785
    Ahogy észrevettem a heroic területen ennek nincs jelentősége. A healer életben tartja a bandát. :) Ami van kb. három nagy lv50-es 8-fős raid zona, ott nem tudom, de nehéz lehet mert akikkel vagyok még csak az egyikből egy bosst vagy kettőt öltek meg boss-t öltek meg, persze nem mérvadó.
  • Panzeradler #46784
    BH tankoláshoz tudnátok adni pár tippet? Ahogy észre vettem itt nincs taunt, elég sürün leszedték rólam az aggrot sajnos, vagy nagyobb levelen nem fog gondot okozni a tartás?
  • roblee
    #46783
    Köszi, már én is gondoltam rá, szóval a napokban fel is vettem, de azóta még nem próbáltam ki. Rem jó döntés volt lecserélni a scavenging-et. Majd kiderül.
  • Kryon
    #46782
    Vedd fel a slicing-ot és lesz pénzed.
  • roblee
    #46781
    Hogy lehet könnyen, gyorsan credit-et összeszedni?
    lvl21 vagyok és csak 35k-m van.
    Lassan elérem a szintet mikor lehetne speederem, de 50k creditem nem tudom, hogy jön össze addigra. Ha meg igen, akkor meg nem marad másra, pl új skillek.
    Mit javasoltok: warzone, space combat?
  • foxpal
    #46780
    Hogy lehet accról leszedetni az authenticatort? Eltört az előző fónom és most van másik de nemtudom használni mert kell ez a szar..
  • bekasybalazs
    #46779
    Köszi, ez megoldódott :) viszont most más gondom van...sikerült belogolnom, már csak a PLAY gombra kéne rámennem, viszonthiába kattintok rá, nem reagál semmit...valami ötlet, hogy mitől lehet?
  • Panzeradler #46778
    Én első indítás előtt elindítottam a fix launcher.exe-t leszedte a frissebb launchert és azóta működik rendesen.(egy az egybe ugyan ez a helyzet volt nálam is mint nálad)