60033
  • Tikal #46857
    megoldva :)
  • Although
    #46856
    Újratermelődnek. A solo küldik pedig védetek, mikor megkapod a küldit akkor tudsz belépni. Jól fel van építve.Ha jól értem a problémád. A reset pedig előröl indítja a quest lépcsőit.
  • Tikal #46855
    elkezdtem játszani... van rögön az első küldetések között mikor hat kis padawan-t kell kiszabaditani.. nos én kiszabaditottam őket, anélkül hogy elkezdtem volna azt a questet, most meg ha meg akarom csinálni akkor nincs semmi, sehol a padawanok.. nyomtam resetet, meg abandon mission, semmi. lehet ezzel valamit kezdeni?
  • Although
    #46854
    Megfordult a fejembe elnézve a high szintet hogy nem csak azok vannak rajta. Az meg már rég volt amikor petíciót is lehetett küldeni a nevek miatt. :) De tudom van pár komoly rp ott akikről tudom nagyon jók.
  • Shiwo
    #46853
    hát, amennyit eddig az RP szerverből láttam (pedig csak azon vannak karijaim) a szerepjátékot sokat nem viszik túlzásba ott sem, 1-2 alkalom volt, mikor a generals-ba ment az RP, többnyire csak MMO szleng, eladási szánték vagy emberkeresés küldire... és hát a nevek sem mindig voltak rp hűek (most konkrét példát nem tudok mondani, de rémlik, hogy 1-2 néven csóváltam a fejem)
  • Tikal #46852
    ok, kösz, akkor érdemesebb a PVE-n játszanom kezdőként.
  • Panzeradler #46851
    Vannak közös terültetek, ahol az ellentétes frakció tagjai bármikor megtámadhatnak a pvp szerveren, míg a pve szerveren csak akkor ha bekapcsolod a pvp módot. Ennyi a lényeges különbség a kettő között.
  • Although
    #46850
    player vs player az kiszámíthatatlanabb, és mozogni kell többet. De az SWTOR-ba nem annyira vészes, mint mondjuk a conanba :) Igen de nem hiszem hogy ingyenesen mozoghatsz.
    Tehát ott megtámadhat bárki a pvp szerveren. Jobban résen kell lenni, érdekesebb. :) A pve nyugisabb.
  • Tikal #46849
    A PVP szerverek nehezebbek? At mehetek majd kesobb ide ha PVE kezdem?

    Akkor találkozhatok magyarokkal bárhol:)
  • Although
    #46848
    PVe: player vs enviroment
    PVP: player vs player de persze ott az enviroment is
    rp: role player szerver. Szerepjátékos szabályok érvényesek pl névválasztás.
    Van esély pvpre a pve szerveren is. duel pl. Ha elfogadod az invitálást.
    Nincs magyar szerver magyar chat van ahol a magyar játékosok beszélnek valamint vannak magyar guidek is. Itt általában csak magyarok vannak. Tehát a szerver angol, francia vagy német azt hiszem. És a fejlécben megtalálod a magyar guildek elérhetőségét. Egyenlőre ennyi.
  • Tikal #46847
    Hello

    Belefognék ebbe a történetbe... De ez lenne az elso ilyen jellegű jatekom szoval lenne par kérdésem: először is mi ez a harom szerver típus ami itt fel van sorolva, ez módosítható kesobb vagy ahol elkezdtem ott maradok.. Mennyien játszanak ezeken a magyar servereken, csak magyarok vagy külföldiek is vagy hogyan kell ezt elképzelni. Nem játszanak olyan szerveren ahol alig van élet :)
    Ha valaki adna egy kis felvilágosítást nagyon halas lennék, bar gondolom ezek mar uncsi kérdések egyeseknek, de ha nem zavarok akkor majd még kerdezgetnek meg odaszegődnék egy köztársasági csapathoz :)
  • Trucker39
    #46846
    Üdv! Telepítés és beállítás után, ilyen lett a játék kinézete. (1280x1024 felbontásban használom, a monitor felbontásában). Nem találtam rá utalást, mit és hogyan állitsak, hogy ne ilyen nyomorék legyen a kép. Van valakinek ötlete, mit kezdjek ezzel a problémával?

  • Tomyh
    #46845
    Kell valakinek olcsón Swtor digital deluxe account 2 hónapig feltöltve szóljon bátran!
  • Kazagor
    #46844
    PTS Game Update 1.4 Patch Notes

  • overx
    #46843
    Lehet az a baj hogy még nem küldték az email megerősítőt... pedig már egy órája beírtam azt is :S No mind1 addig, várok.
    A másik böngészős ötletet kipróbáltam köszi, de sajnos úgy sem ment. :(
  • N1ggA
    #46842
    próbáld meg másik böngészővel
  • overx
    #46841
    Sziasztok. Most vettem meg neten az swtor digital deluxe változatát, ill egy 60 napos kártyát...
    ahol ezt írja a honlapon hogy

    Redeem a Product Registration Code
    és enter a code, ez nekem teljesen szűrke, és nemtudom beírni a kapott kódott.
    Fölötte hogy fill out your basic information még nincs kipipálva mert hiába írok be oda is mindent rensen egyszerűen nem fogadja el.
    Valakinek van ötlete mi lehet a gond ?
  • DummyBoy
    #46840
    Az semmit sem jelent

    Szépen lassan, de egyre bővül a személyes HW kokom listám ami minden esetben jó HW - trágya SW párost takar ... Creative, Logitech, Ati, stb ...

    Minden esetben a váltás után jött a "megváltás" :)
  • Bhalage
    #46839
    nekem logitech harci egerem van (3600dpi) es gond nelkul mukodik en likeolom, porognek a headshotok.
  • DummyBoy
    #46838
    Logitech ... Ennyi ...

    Hiába, A Logitechnek csak olyan HW-ét szabad megvenni, ami natív driverekkel is elmegy és nincs rajta FW ... különben egy rakás ... guánó.

    (Mielőtt szó érné a ház elejét, tapasztalatból beszélek ... Emiatt cseréltem le minden Logitech cuccomat otthon ...)
  • Tomyh
    #46837
    Mondjuk azt hozzáteszem,hogy ha a Logitech szoftver kikapcsolom akkor jól működik nincs egér lag vagyis smoothness nem érzékelhető de ahogy bekapcsolom máris ott a gond.Szoftver nélkül viszont nem tudom használni egér gombokat ingame és hát pvp-re elég jól jönnek ezek a gombok.
  • Tomyh
    #46836
    Mindent megnéztem amit lehetett 1 nap alatt,átolvastam 120 oldalt hivatalos és egyéb oldalt.Átírtam ini.file-t vagy 15× már különböző értékekre,dpi csökkentése az ini.file-hoz és növelése,ingame acceleration-t változtattam és annyi,hogy kicsit jobb lett.Talán már játszható így de kissé frusztráló még mindig-.-
    Ma még kipróbálok pár dolgot,nem adom fel:D
  • roblee
    #46835
    Ha jól tudom ezeknél a modelleknél van dpi gomb. Vedd a legkisebbre (talán 200dpi) és úgy valszeg nem lesz problémád. Az én egeremnél is így teszek. A legkisebbre állítom, ami win alatt már nagyon lassú, de a játéknál tökéletes.
    Nephinnek igaza lehet, érdemes lenne a driverét is megnézni. Biztos személyre szabható az egér.
  • Nephin
    #46834
    Nézd meg az egér driverét is, tipp.
  • Bhalage
    #46833
    nekem ilyen gondom szerencsere sose volt
  • Tomyh
    #46832
    Undorító ez az egér lag.Játszhatatlan az egész,pörög ez a kurva kamera
  • Tomyh
    #46831
    Ezt a "mouse smoothing" vagy "acceleration"-t nem lehet kivenni vagy tenne valamit ellene,hogy eltűnjön?PvP-n idegesítő,hogy pörög a kamera ha csak kicsit is fordítok.Akkor is ha 0-ra veszem a camera rotation-t beállításokban.Logitech G400 de G500-nál is ugyanez van:(
  • roblee
    #46830
    A Win8-cal még várok legalább fél évet. Abban biztos vagyok, hogy gyorsítja a rendszered, főleg ha SSD raksz be. Erre ácsingózom én is, de még elég magasak az áraik. Mivel notim van így nem tudom azt megtenni, hogy a HDD mellé berakok egy SSD-t, amiről a játék menne. Le kellene cserélnem a HDD-met. Egyelőre marad minden a régiben.
  • Jadis
    #46829
    Valóban, tényleg működik úgy is
    Fura, délután még nem akart elindulni a kliens miután belogoltam.
    Be volt szürkülve a "Play" ikon
    Köszi
  • Tommy Fury
    #46828
    Nekem ilyet ír mikor küldeném el:"Sorry, you cannot refer this email address."
    De tudsz regisztrálni trial account-ot az oldalon ami ugyanaz mint a meghívós dolog
  • Panzeradler #46827
    Ohh így máris érthető, nvidia beta driverrel nincs gondom szerencsére, eddig még hiba se jött "lekopog". A kis javulásnak köszönhetően pedig folyékonyat fut a játék nálam
  • Tommy Fury
    #46826
    Az a baj,hogy egy idő után jelentkeznek a gondok,mármint nem az OP.rendszerrel hanem a játékoknál a driverek hiányossága miatt.Októberi W8 release-t megvárom ha meglesz és kijöttek a fullos driverek akkor Swtor-t is átteszem majd természetesen de addig nem vállalom be.
    Azt tudom,hogy gyorsabb minden alatta de pl az Ati driver-nek nálam gondja van az Opengl-el és magával a telepítéssel is.Hangkártya driver is úgy ahogy működik és muszáj lesz Swtor-t fullos 5.1-es rendszeren hallgatnom:) de win8-on a hang driverem se az igazi:/
    Meg különben is muszáj a reinstall mert SSD-n lesz a játék a rendszer mellett,frissen telepítve el akarom érni a max fps-t mindenféle grafikai bug nélkül:)
  • Jadis
    #46825
    Tudna valaki küldeni egy meghívót? E-mail címem megtalálható az adatlapomon.
  • Panzeradler #46824
    Nálam win8 alatt jobban fut mint win7 alatt, de lehet, hogy csak a friss rendszer miatt, nem tudom, hogy van-e esély erre.
  • Tommy Fury
    #46823
    Oké köszi.
    Akkor ma már nem lesz game,még Win-t is kell telepítsek mert Win8-ra nem merem feltenni.Inkább megyek biztosra:)
  • Panzeradler #46822
    20,0 GB, 224 fájl, 17 mappa
  • Tommy Fury
    #46821
    Szeretném tudni mennyi az SWTOR mappa tartalma?
  • roblee
    #46820
    Nem shötéthsith vagyok csak egy mezei chiss agent. Én nem a sitheket szolgálom, hanem a Birodalmat.
  • Panzeradler #46819
    Akkor megpróbálom, köszi szépen.

    Azzal nincs is gondom, hogy van raid fp wz stb., én a kötelező dolgokat nem szeretem, meg hogy napi/heti x órát legyél fent.

    #46818 Türelem az van, tudom, hogy a progressek általában nagy levelre szolnak, csak én szeretek korán csatlakozni egy közösséghez, hogy összeszokjunk, ismerkedjünk.

  • Tommy Fury
    #46818
    Az Unbroken jó!Tapasztalat DE nem 40-50 alatt.Lépj be hozzájuk és legyél türelemmel még eléred a nagyobbak szintjét.Addig meghuzod magad szépen kérdezel ami fontos ennyi:)