60033
  • El Protector
    #46897
    Annyira jól sikerült a szuperszerver téma, hogy nem tudok bejutni, 310-en vannak előttem a sorban :DDD
  • Tikal #46896
    játékbn h tudok összefutni veletek? :)
  • overx
    #46895
    Ezt kerestem mindenhol, köszi. Legalább kicsit felhomályosítottabb lettem. Rem lassan kész lesznek vele :)
  • Panzeradler #46894
    Ezt
  • overx
    #46893
    Tulajdonképpen most mit csinálnak ?
  • El Protector
    #46892
    Sokáig tart ez a költözés dolog
  • Tikal #46891
    ez miilyen jo lett vola :(
  • Panzeradler #46890
    Pedig úgy indítottam volna fejvadász céget.

    "Megöltek, legankeltek, szimplán nem tetszik a arca? Megfelelő juttatások fejében megoldunk bármit."
  • PiszkosFred
    #46889
    Nem rad ertettem celzottan, hanem altalanossagban. Nagy ziccer volt ezt kihagyni, mar a premier elott volt tema, es azota is elojon. Ha van class az mmokban, amely megallta volna a helyet mindket oldalt kihasznalva/felhasznalva, akkor a penzert barkit fejvadaszokon es a penzert barmit csempeszeken keresve se talalnal jobbat.

    Oke, a filmek altal teremtett sztereotipiak miatt sokan vertek volna az asztalt, hogy Han Solo sose dolgozott volna Vadernek, vagy a Fett csalad jellemzoen jedik altal hullottak... Pechunkre, nem csak ez a ket ember letezik, de a tobbseg csak ezeket ismeri, es ebbol indulnak ki, igy gondolom egyszerubb volt inkabb szetszedni oket es besorolni a ket fo oldalra oket, harmadik fuggetlen frakcio helyett.

    Erre irtam, hogy kar keseregni emiatt, sose vissza nem tero alkalom volt, es tovabb is suhant azota.
  • Bandras DaSilva #46888
    Nem is azért mondtam, hogy annyira rágódnék rajta, csak felmerült itt lentebb ez az ötlet megint. Arra reagáltam.
  • PiszkosFred
    #46887
    Fene tudja. Sithek+IAgent, Jedik+Trooper es a Smuggler+BH (plusz egy harmadik, csak a 3-3-3 variacio miatt), siman elfert volna harom kulonfele frakcioban. Ne felejtsd el, hogy a Bioware-rol beszelunk, ha valakik, akkor ok meg tudtak volna oldani a sztorivezetes reszet, hiszen abban a legjobbak.

    Hogy jatektechnikailag hogy oldottak volna meg, milyen atjarhatosaggal a classok es oldalak kozott, az mar jo kerdes, de ezen mar kar ragodni, nem igy tortent.
  • Bandras DaSilva #46886
    Az sajnos eleve cél volt, hogy tükörklasszok legyenek, így nem csak neked tűnnek hasonlónak a skillek más köntösbe csomagolva:)

    3 frakció és átjárhatóság jó lett volna, de akkor olyan klasszokat kellett volna tervezni amik mind a 2 oldalon működnek + a class storyt is cariálgatni kellett volna, gondolom az meg nagyon nagy falat lett volna, szóval nem az lett a koncepció.

  • Bhalage
    #46885
    egykét fénykardon, kék reliken és a light/dark side vendor aruin (amit senki nem vesz meg) kívül semmi fontos dolgon nincs light/dark restriction

    sztem teljesen mindegy. h light grey v dark vagy. de a prok darkok. nagyon :D
  • Shiwo
    #46884
    tényleg... van egyáltalán olyan jobb cuccos, ami megköveteli a neutral irányt? vagy nem lehetsz "szürke", csak fekete vagy fehér? (ill kék vagy piros :) ) , mert nem támogatják a középutat? (elég gáz, ha nem...)
  • Panzeradler #46883
    Függetlennek én is örültem volna, elején próbáltam kasztomhoz megfelelően játszani(BH, nem öltem meg senkit, csak ha fizettek érte stb.) Viszont így pont Neutral helyzetbe kerültem, és azért azok az itemek fejlődés közbe elég jól jönnek, így kénytelen voltam light irányba elmenni.

    Szerk.: #46882

    Nem kell megvenni semmit, lvl50ig részben kötetlenül játszhatod a játékot, utána jönnek a megkötések, erröl 100%os info még nincs, volt már linkelve lentebb, hogy perpill, hogy is nézki a F2P rész.
  • Tikal #46882
    ez a free to play annyit jelent hogy nem lesz havidij, de gondolom az alapjátékot meg kell venni, igaz? :)
  • Shiwo
    #46881
    sajna nem tévedsz amennyire én tudom... pedig szerintem sokkal jobb lett volna, ha eleve 3 frakció van (sith birodalom, régi köztársaság, függetlenek) és a történet bizonyos pontjain átállhattál volna a másik frakcióba (nem kötelezően)


    persze így nem lenne a két oldal annyira "kiegyenlített"... kár, hogy az egyenlőség gondolatával egymásnak eléggé megfelelő "tükör-kasztokat" hoztak létre, engem ez valahogy zavar...

    (pl Consular = Inquisitor, Commando - Mercenary)

    vagy csak nekem tűnik úgy, hogy tök hasonló képességeik vannak más animációba burkolva?
  • Panzeradler #46880
    Én úgy tudom, hogy csak pár item van kötve light/dark pontokhoz, meg ugye ha túl sok dark pontod van akkor változik az arcod, frakció váltás így nincs.(Javítsatok ki ha tévedek.)
  • Tikal #46879
    a PVP játékot hogy kell elképzelni? Bárhol megtámadhatnak a játékosok, vagy vannak védett zonák stb?
  • Kryon
    #46878
    Pveben nem tudom milyen, abból picit besokalltam még wowban és azóta nem nagyon folyok bele, pvpben viszont nagyon jó.
  • Tikal #46877
    az is előfordulhat hogy valaki jó jediként kezdi de aztán a sok rossz döntés után áttér? a játék menete is változik, történet??
  • Shiwo
    #46876
    hát igen.. a sötét oldal csábítóbb :)
  • DummyBoy
    #46875
    A Scoundrel Healernek jó, de DPS-ként csak nagyon jó gearben, valamint nagyon szituáció és "bugfüggő" ... ráadásul nem is könnyű játszani vele ... De az igazi Han Solo style az a Gunslinger ... az pedig jó :)
  • Panzeradler #46874
    Ráadásul BH story-ja eszméletlen jó, és élvezetes is vele játszani. Furcsálltam is, hogy ilyen kevés van belöle
  • Kryon
    #46873
    Pedig legjobb pvp healer.
    Powertech bh is érthetetlenül ritka, pedig azzal is szépeket lehet ám osztani. (és a skillezésben sem kell megszakadniuk)
  • Tikal #46872
    a Han Solo stilus nem sok mindenkinek jott be, gondolok itt a Scoundrel-ra :)
  • Tikal #46871
    Kérdeztem, melyek a leggyakoribb classok, itt a válasz, nem tudom mennyire lehet pontos...

  • Tikal #46870
    Tokeletes. Csak parnapja jatszom, uj nekem meg ez az egesz.
  • Bandras DaSilva #46869
    Hát sikerült egy ilyen 10 éves szinten megfogalmazni a hozzászólásomat az előbb...reggel még nem nagyon voltam magamnál. A szándék a fontos:)...és remélhetőleg érhető volt....valamennyire.
  • Nephin
    #46868
    Hozzáteszem, felettébb udvariatlan dolog általad nem használható dologra needelni, általában nem szokták szeretni a többiek. :)
  • Bandras DaSilva #46867
    Need - akkor érdemes rá dobni, ha olyan tárgy ami a karakterednek fejlődés. Mondjuk ha többen needelnek egy dologra, akkor is a dobás alapján számolja, hogy ki kapja. Ha csak 1 ember needelt, akkor ő viszi.

    A greed kb ugyanez.

    Annyi a difi, hogy olyan dolgokra érdemes needelni ami a karakterednek fejlődés. Ami nem, vagy más kasztnak való cucc az greed...vagy pedig meg kell kérdezni a többieket, hogy bánnák-e ha elvinnéd ezt vagy azt a dropot a companionodnak vagy csak úgy.

    Mindig az kapja meg a lootot, aki a legnagyobbat dobta.
  • Tikal #46866
    A group loot hogyan torténik? Nem igazán értem, ugye van a need, amikor szükségem van rá, meg a greed, de ekkor is megkapom, de mintha valami sorsolás lenne mindkét esetben, jól értem?
  • Tikal #46865
    Nightmare Lands, PVE
  • Nephin
    #46864
    Melyik szerverre mentél?
  • Tikal #46863
    de ahogy nézem elég sok a shadow Corusant-on :D
  • Tikal #46862
    Mik a legnépszerűbb classok?

    Most Jedi Consular Shadow lettem, de kipróbálnám még a Smugglert is...

    lenne most hely valahol egyébként, guild? :)
  • Tikal #46861
    vége a kiképzésnek.. kaptam egy táska ruhát a társamnak, hogy tudom neki odaadni? :)
  • N1ggA
    #46860
    azt hiszem novemberben
  • Tikal #46859
    Mar az nem?:) vagy ugy erted örökre?:)
  • Hurkans
    #46858
    Van valami hír arról, hogy mikor lesz Free to play?