60033
  • aknakukac96
    #46937
    Üdv!

    Szívesen kipróbálnám a játékot, így ha van valaki, aki meg tudna szánni egy meghívó kóddal, akkor azért nagyon hálás lennék!:)
  • buhajla
    #46936
    Hello!
    Érdeklődnék , hogy érdekelne e valakit eladó SWTOR account, 2db 40+os karakterrel.Star Wars™: The Old Republic™ Digital Upgrade Pack (dobozzal mindennel tudok szolgálni.
  • hullk
    #46935
    Okés köszi
  • Kryon
    #46934
    Még nem, de novembertől az lesz.
  • hullk
    #46933
    Hy most kezdtem érdeklödi a játék iránt és azt szeretném kérdezni hogy ingyenes e ? :o
  • lightjack
    #46932
    Üdv mindenkinek!

    A múlt héten feltelepítettem a játékot (swtor.com-ról töltöttem le ingyen) és eddig telejsen meg vagyok vele elégedve de a problémám az hogy elég sokszor előfordul, hogy a játék közben ami eddig folyamatosan halad akkor hirtelen nekiáll ugrálni a kép. Az történik hogy a mozgás folyamatossága megszakad és valahogy úgy fest mint ha (SW hasonlattal élve) folyamaotsan ki-be ugrálnék fénysebességből normális sebességbe, de ezt egy másodperc alatt kb 4szer 5ször, tehát elég szaporán. Mindent próbáltam már, rengeteg féle konfigurációt, very hightól a very low-ig, de az összesnél fennállt ez az ugrálás. Nagyon élvezhetetlenné teszi a játékot. Igazából ezt csak akkor vettem észre miután a most szerdai (09.26) karbantartás után új karaktert csináltam. Az elsőnél is észrevettem de sokkal kevésbe.
    A konfigom (laptopon játszok): Intel Core i3-2300M CPU @ 2.20 GHz 2.20GHz | 4Gb RAM | Nvidia GeForce GT 520 M
    Mivel a laptopra rákapcsoltam egy monitort, mert annak nagyobb a képe, ezért gondoltam hogy esetleg a probléma valahogyan ezzel kapcsolatos de kipróbáltam laptop monitorján, változás ott sem volt. Esetleg lehet hogy a monitorfrissítést kell beállítani valahogy? Mert a nagy monitor 70Hz, de a laptop meg 75Hz -esre van állítva. Lehet ez probléma? A játékon belül ugyanannyi hertzre kell állítani mint a monitor értéke?

    Remélem tudtok segíteni mert nagyon tetszik a játék, csak így nem igazán tudok játszani.

    Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!
  • Anhré
    #46931
    A Red Eclipse szerveren a nagyszerű Renegade Klán mellett a Resonance is várja kalandozni vágyó köztársasági emberek társaságát! Heti 2-3 raid nálunk is van, fél-hc, casual jelleggel, kötelező részvétel nélkül! Célunk, hogy ne csak azok részesüljenek előnyben, akik már régóta vagy többet játszanak, hanem azok is, akiknek csak néha adatik meg az idő a játékra, és nem munkaként, hanem kikapcsolódásként tekint rá! Felkereshettek minket a http://www.resonance-guild.eu oldalon, ahol a megfelelő jelentkezés kitöltésével részese lehetsz te is egy, a kezdetektől összekovácsolódott csapatnak!

    Üdvözlettel: The Resonance
  • Nephin
    #46930
    Mivel nem egyjátékos klán vagyunk, a csapat egyfajta "családként" törődik a tagjaival több játékban és a keménymag részben irl is, embereket veszünk fel, nem accountokat és ehhez szükséges egy előszűrő. Ennek semmi köze nincs a casualséghez vagy a HC-záshoz (nem vagyunk HC-k), egyszerűen jobb mindenkinek, ha már az elején kiderül, hogy van-e esély arra, hogy az érkező beilleszkedjen vagy már elsőre sincs.

    Ha egy 10 perces kérdéssorozat normális megválaszolása gondot okoz, akkor te tudod. :)
  • Tikal #46929
    Ugy ertem amit neztem ott tul sok a kerdes:)
  • Nephin
    #46928
    Nincs semmilyen procedúra, egy jelentkezési lapot kell kitölteni... :D
  • Tikal #46927
    én csatlakoznék, de nekem ez túl komolyan hangzik.. mármint a csatlakozási procedura :) Én csak casual player vagyok :)
  • Bhalage
    #46926
    ugyanezen a szerveren, ha valaki az uralkodot kivanja szolgalni es kozben egy erett, jo hangulatu es eros magyar kozosseg tagja szeretne lenni, akkor itt a helye:
    http://hungarikum-swtor.enjin.com/
  • Nephin
    #46925
    Ó, ti, a Vörös Napfogyatkozás kallódó köztársasági hősei!


    Ti, kiknek társai már más világokban harcolnak, vagy mindig magányos farkasként róttátok a Galaxis csillagporos útjait, egyedül kínlódva bedugult karburátorokkal, bőbeszédű droidokkal és hisztis companionokkal!


    Van egy hely, ahol megpihenhettek, átélhetitek kalandjaitokat, feketeimport birodalmi sör mellett legeltethetitek a szemeteket a legcsinosabb twi’lek tánco…. ööö mesélhettek arról, hogy győztetek le félőrült trandoshan zsoldosokat, mutáns hörcsögkukac-skorpiókat és még mutánsabb csigaszemű ugróbékákat (tech-analfabéta sithek, mehh, ránkszabadítottak minden rusnyaságot…)!


    Kényelmes díványok, fahéjas kéktejkrém-torta, peremvidéki hírholók napi sith viccekkel, a legfrissebb hutt slágerek, új barátok, remek társaság – gyertek hát!


    Nephin, jedi shadow, helyettes igazgató extraordinaire


    A Galaktikus Köztársasági Posta jutányos áron juttatja el a címzettnek jelentkezéseiket. Galaktikus Köztársasági Posta – az Ön hiperpostása! (x)


    A Renegade szeretettel várja leendő tagjait a The Red Eclipse köztársasági oldalán, jelentkezés nálam vagy itt.
  • Nephin
    #46924
    Itt az 1.4!
  • Paxton
    #46923
    Arrggghh... Most tölti le a 1.4 patch-et 60Kb/sec átlagsebességgel. :( Ez így sose lesz kész. Pedig ma még játszani akartam.. Természetesen minden más 20MBit/sec-kel jön le. Szokás szerint megint elbarmolták a dolgot..
  • Kazagor
    #46922
    Game Update 1.4: Terror From Beyond
  • El Protector
    #46921
    elméletileg ötre okés lesz, mondjuk akkor én már a fogorvosnál leszek, hiába, élni tudni kell :D
  • Bhalage
    #46920
    leszarom, de 18ra legyen meg :d
  • El Protector
    #46919
    meglepett volna, ha háromig be tudják fejezni a peccselést :)))
  • Tikal #46918
  • Pacho
    #46917
    Open Pvp
  • Bhalage
    #46916
    main hand es offhand lesz uj (elite warhero ... nevu azt hiszem)
  • Shiwo
    #46915
    november ? én még októberről tudtam
  • Bandras DaSilva #46914
    Nem 100% mert nem figyelem már egy ideje olyan nagyon az eseményeket, de mintha novemberről lett volna szó.

  • szega96
    #46913
    Hello!
    Nem tudjátok véletlenül, hogy mikortól lesz F2P játék lehetőség?
  • havast
    #46912
    1.4-ben jön új pvp armor set?
  • El Protector
    #46911
    jahh, időközben javíthatták a hibát, most már beenged
  • Nephin
    #46910
    Illetve majdnem mindenki. :D
  • Nephin
    #46909
    Beírod, hogy /cjoin Hungarian és érdeklődsz klánoknál, vagy csak elvagy, ha nem szeretnél klánban lenni.
  • Nephin
    #46908
    Mi simán beléptünk.
  • Athletic  Bilbo
    #46907
    Nem kicsit. Nagyon.
  • El Protector
    #46906
    Állíótlag most néznek utána, hogy mifasz van, valamit elbaszhattak megint...
  • Tikal #46905
    most ez valami vicc?? 1364. Ezt most minek csinálták ha be sem lehet jutni??
  • Tikal #46904
    LOL, nem figyeltem.

    RED Eclipse, PVE
  • Panzeradler #46903
    Nightmare már nem:D Most lett minden nightmare-s átrakva a REd Eclipse-re.
  • Tikal #46902
    :DD Akkor nem tudom, Nigthmare?? az tuti hogy PVE
  • Nephin
    #46901
    Az úgy nem jó, a Tomb az pvp szerver. :D
  • Tikal #46900
    tomb, PVE
  • Athletic  Bilbo
    #46899
    Red. Haver írja, h előtte 600. :(
    Ez akkor eléggé gáz.
  • Nephin
    #46898
    Tomb, vagy Red Eclipse, attól függ, pvp vagy pve.