60033
  • Tyrpak
    #46977
    Nem tehetnek róla, de azért vicces, hogy mindig akkor patchelnek, amikor ráérnék. (a 11 órásból 4-et játszhattam volna)

    Csak reménykedni tudok, hogy tényleg 4 órás lesz a mai.
  • Jeffjohnson
    #46976
    melyik a legkevésbé cuccfüggő karakter?
  • Kisponyi
    #46975
    Csak nekem van most gondom a játékba belépéssel? Launcheren túljutok, de a játék nem tölti be a szerver/karakterválasztó részt. 5letek?
  • Tyrpak
    #46974
    Sziasztok!

    Félév kihagyás után újra előfizettem és érdeklődni szeretnék, hogy a Red Eclipse - en hogyan áll a pvp?

    50-es karimmal úgy érzem labdába se rugok, gondoltam felhúzok egy új karaktert és 50 előtt bespájzolok commendation - ből, hátha úgy megy...

    Kérdés hogy 50 előtt melyik oldalon érdemes beszállnom, rep vagy sith?

    Előre is köszönöm :-)
  • Bhalage
    #46973
    smuggi storyval mondjuk jol jarsz, sztem ude szinfolt, bar kicsit klises, de nem rossz
  • picket
    #46972
    Csak találtam. Teljesen off. Nem ide való. Nincs semmi látnivaló. Mindenki menjen szépen a dolgára.

  • DummyBoy
    #46971
    Scoundrel és Shadow a burst DPS ami stealthes. Nekem volt mindkettő, scoundrelt sajnos a halálba nerfelték, 50 alatt csak 40 után jó, addig hiányoznak a lényeges skilljei. 50 felett viszont sajnos csak maxos gearben jó, azt nekem nem volt türelmem kivárni :) Cserébe healelni jó. A legnagyobb hátránya, hogy nincs semmilyen gap-closere.

    Shadow az kicsit nyugisabb, viszont többféle lehetőség van benne.

    Nekem mindkettő tetszett.
  • Jeffjohnson
    #46970
    sith oldalon voltam már, gondolom a populációs inbalance nem változott ha pvpzni akarok itt instant poppolni fognak a WZ-k. Story nem érdekel csak a pvp. Igazából remélem a scoundrel-el nem választottam nagyon mellé bár még van időm gondolkodni a gunslingeren is kasztválasztóig arról azt olvastam egész jó.
  • Bhalage
    #46969
    csak azt nem ertem miert a faszszopo republik oldalt valasztottad. a consular story a legfostaligabb, amit csak valasztani lehet, ellenben a sith inquisitor a masik oldaon igazi underdogbol roxstar story :DD
    javaslom a helyzet ujragondolasat es egy sith assassin karit.
  • Jeffjohnson
    #46968
    Sikerült scoundrelt kezdeni :) amilyen az én szerencsém ez pont nem olyan amit én keresek.
  • N1ggA
    #46967
    akkor egyértelmű a shadow.
  • Jeffjohnson
    #46966
    Opsz akkor rosszul emlékeztem nekem a láthatatlanság és a minél nagyobb burst dps a fontos kb. ebben a sorrendben. Kifejezetten pvp célra kellene.
  • Panzeradler #46965
    "csak akkor kapjuk meg a coinjainkat, ha a f2p bevezetésekor aktív és élő előfizetéssel rendelkezünk" Ez elkeserít, reméltem, hogy kapok így is és folytathatom, most nincs annyi időm játszani, hogy megérje befizetni
  • Nephin
    #46964
    A shadow igen, a másik valamelyik csempész.
  • Jeffjohnson
    #46963
    Ugye jól emlékszem és ez az a két karakter ami láthatatlanná tud válni?
  • Jeffjohnson
    #46962
    Pvp szempontból a minél nagyo burst dps lenne a fontos.
  • Nephin
    #46961
    Rangedet szeretsz vagy meleet?
  • Nephin
    #46960
    F2p infók
  • Jeffjohnson
    #46959
    Nah csak nem tudtam ellenállni :) adok még 1 lehetőséget a játéknak ezúttal republic oldalon.
    Melyiket érdemes választani Sage vagy a Shadow jobb?
  • Nephin
    #46958
    Egyébként megy a játék, fyi.
  • Nephin
    #46957
    Ha mondasz egyetlen olyan mmo-t, ahol sosem csúszik/csúszott a karbantartás, még akár alapja is lesz a mondandódnak. Nem tudom értelmezni a "káoszt", amit említesz.

    Ha több, mint 10 éve játszol, akkor nem értem a felháborodás okát. A maintenance, patchelés, ezek csúszása a műfajjal jár.

  • Kisponyi
    #46956
    Lehet már én nálam van a léc picit magasan, vagy hozzászoktam a kiszámítható rendszeres karbantartásokhoz amihez lehet időzíteni/tervezni. :D
  • Kisponyi
    #46955
    A végén kezdem :) Nem Lacor vagyok, esetemben azt se tudom kicsoda. Ami pedig a pörgést illeti, több, mint 10 éve játszom MMO-kkal(mondjuk inkább úgy, nem játszom single player gémekkel) és ilyen szintű káoszt karbantartással sehol sem találkoztam. (sajonos nem a jó értelemben).
  • Nephin
    #46954
    Gondolom az kiesett, mikor nem volt karbantartás, meg mikor egy-két órás volt, vagy bőven a megadott idő előtt befejezték. A többire nem reagálok, nekem aznap válaszol a support általában, max másnap, ha neked nem, az pech.

    Minden karbantartás-hírhez odaírják, hogy szükség esetén meghosszabbítják. Hihetetlen, hogy még mindig ezen kell pörögni... Nem Lacor vagy véletlenül? :D
  • Kisponyi
    #46953
    Nem szokásom cégeket becsmérelni, de ennek a BW/EA párosnak, hogyan sikerült ennyi inkopetens és használhatatlan embert összeszednie ezekre a heti karbantartásokra hihetetlen. Névtelen cégek/MMOk, sőt SWTOR-nál nagyobb játékoknál is normálisan megtudják ezt oldani. Itt a megjelenés óta egy mp-et nem gyorsult support/update/upgrade, ami lassan már átcsap downgrade-be.
  • El Protector
    #46952
    jahh, de most meglepne, ha ma elkészülne, még mindig nem tudják megmondani, hogy mikor végeznek, aztán lassan vége a napnak :/
  • gergod
    #46951
    pedig meg anno azt irtak, hogy delutan 1-ig megcsinaljak...
  • El Protector
    #46950
    na, a srácok még mindig készítik a peccset? :)
  • Kryon
    #46949
    PvP-ben ezt nehéz lenne eldönteni, mert teljesen más stílus a kettő.
    Mindkettő elég jót tol, csak a shadow sunyin a hátadba, sentinel meg csak simán neked megy (shadowhoz talán több skill kell, de egyik sincs így nemtom megítélni). Sentinelt sokan szidják, ismerek olyat aki 50-en törölte a sajátját, de lehet másnak bejön :D
  • Tomyh
    #46948
    Melyiket mondanátok jobb DPS class-nak,melyik tolja a nagyobb damage-t hosszú távon PvP-n?Shadow vagy Sentinel?DPS spec mind2,úgy gondoltam.
    Def.nem érdekel csak a Damage:)
    Köszi
  • Tomyh
    #46947
    Nem
  • Jeffjohnson
    #46946
    Ha veszek egy új játékot ami most kb 9 dollár körül mozog akkor azt a régi accomra rá tudom "tölteni"?
  • Jeffjohnson
    #46945
    Van valami infó arról, hogy a jövőben az űrrészen változtatnak esetleg coop mission nyitott szabad űr pvp? Gondolom pontos dátum még mindig nincs a F2P-röl csak, hogy ősszel jön.
  • a.carkey
    #46944
    Azért az audiót nem meg nyerni ... Röhej, hogy abban a - vizsgált időszakba éppen csak befutó - Diablo 3 verte meg.

    Egyéb helyeken viszont nem volt túl erős a mezőny. FB játékok, browserek, és több futottak még.

    A vizsgált időszakban kb. ezek azok, melyek "komolyabb" MMOnak számítanak a véleményem szerint:
    Gods and Heroes
    Age of Empires Online
    APB Reloaded
    SWTOR
    TERA
    Diablo 3
  • maniac001
    #46943
    No Offense tényleg, de elég nehéz elhinni hogy ennyi díjat besöpört. Az audio még szerintem is oké, de az összes többi csak valami tréfa lehet. Ez alapján úgy néz ki, mintha a legjobb MMO lenne jelenleg a piacon, de ettől a címtől van a legmesszebb.
  • gergod
    #46942
    Haat, hogy a best online technology azzal lehetne vitatkozni...akkora lagok vannak neha, hogy akkor bizony jatszhatatlan.

    Viszont a Best Audio in an online game -et siman megnyerhette volna ezzel a sok voice overrel.
  • Nephin
    #46941
    Díjeső
  • Nephin
    #46940
    World PvP event a The Red Eclipse-en!
  • Shiwo
    #46939
    konkrétan lvl 15 a szintmaximum free-seknek ...még :)
  • Trucker39
    #46938
    Tudtommal nem kell semmi meghívó kód (legalábbis nekem nem kellett). Olyan 15-s szintig fejlesztettem 2 karaktert próbaképp.