60033
  • a.carkey
    #47137
    Eltelt tizen valahány év a két trilógia között. Olyan ez, mint a nézd meg magad húsz év múlva.

    A PotC viszont korrekt és szórakoztató lett. Ha ezt a vonalat viszik tovább, már félsiker. Ja, és övék az Indy jog is, szóval a koponyák után csak jobb jöhet. Ott már láttuk az öreg Dr. Jonest.
  • a.carkey
    #47136
  • Although
    #47135
    Ez így van. Nincs ezzel gond csak amíg pl a Gyűrűk urát képesek voltak összehozni úgy hogy én is élvezem, sőt!, a második(valójában első) :) sorozatnak ez nem sikerült. Nem de nagyjából elhangzott minden ami lényeges. Tud a disney jó filmet csinálni pl nemzet aranya nekem bejött mint mesefilm de egy Birodalom visszavág szint az ő szintjüket is veri. Persze ehhez Irwin Kreshner kellene de ő már sajna meghalt.
  • a.carkey
    #47134
    Mondjuk, amikor a SW Kinect kapcsán megtudtam, hogy lesz táncolgatás is benne, egy kicsit megijedtem, mint Lusta Dick. De amikor kipróbáltuk egy baráti társasággal, az jó móka volt.

    Szóval, lesz itt még Disney Star Wars Musical. :D

    X-Wing vs Tie Fighter meg már volt az SWGben. Csak pont a TOR miatt elkaszálták azt az MMOt is, mondván, két SW MMO nem fér el egymás mellett.

    Viszont féltem a még mindig nem kész SWG Emut, mert megint más megállapodás kell, mint anno a Lucasartsal, és ismerve a Disneyt és az ő szent teheneik lopásával kapcsolatos politikájukat, nem lennék meglepve, ha lazán elkaszálnák az egész (mindkét) projeket ... :(
  • PiszkosFred
    #47133
    Hat, azt sem banom ha az SWTOR-ba rakjak be extrakent az urharc helyett, csak vegre legyen mar valami :)

    Bar mostansag megint kezdenek divatba jonni az urszimulatorok, elmult honapban 2-3 nagyobb projektrol is volt szo, es egyik sem piskota. Epp johetne egy hianypotlo xwing vagy tie fighter onalloan, vagy akar az xwing vs tie fighter :)
  • a.carkey
    #47132
    Ezt digitalizáld! :D

    (Forrás: Hardwired.hu, Rune)
  • MarkBlade
    #47131
    Kiváncsi vagyok a játékpiacot hogy fogja érínteni.. lesz e végre x-wing vs tie?
  • Kazagor
    #47130
    Minek ide új Han Solo, Leia, Luke?
    A mai technikával röhögve digitalizálják bármelyik szinészt. És még csillagászati összegeket sem kérnek a szereplésért.
    Csak nézd meg az Avatart. Annyira élethű volt benne minden, hogy ha nem tudom mi valós és mi nem, akkor meg nem mondtam volna benne hogy ki valódi személy és ki digitalizált.
    És azt 4 éve csinálták. Azóta mégprofibb lett a technika, és szerintem a Disney a pénzt sem fogja sajnálni a megvalósitására.
  • a.carkey
    #47129
    Btw, én az SWGben a Naboon ha arra jártam akkor főleg a Gunganeket írtottam, és ennek köze volt Jar Jarhoz, hiába kapott tőlem Boss Nass pirospontokat, a sima (Otolla) gunganeket gonosz mosollyal az arcomon mészároltam le. :D
  • a.carkey
    #47128
    Akkoriban ugyanez a helyzet volt a szaloncukorral vagy a banánnal is. Szóval ez inkább a magyarországi viszonyokból fakadt. :)

    Én pl. a új trilógiát, mint történet élveztem. (Talán a harmadik rész még be is jött.) Ami szar volt, azok a szereplők, egyes mellékszereplők és a látványvilág sem volt akkora hűha, mint volt az EPIV először megtekintve. (Mondjuk az Amerikai ninját is imádtam, most meg hányok tőle, de sok ilyen klasszik film beleesik ebbe a kategóriába.

    Mit adott nekünk az új trilógia? Igazából semmit, mert a rendezés, a vágások és a szereplők elqurták az egész érdekes történetet, de legalább láttuk Yodát kardozni. :D
  • PiszkosFred
    #47127
    Ne felejtsd el, hogy Lucas mindig is generaciokban gondolkodott. Vagyis a nyolcvanas evekben direkt nem is folytatta a sorozatot, vart vele, amig jon egy ujabb generacio, es nekik is ad egy SW triologiat. Lasd az utobbi harom reszt. Ennyi ido alatt sok minden valtozott, mind a technika, mind a film mint mufaj, es mind, mint SW vilag megitelese. A nyolcvanas evekben ez volt az a mese, amelyre racsodalkozott a vilag, es kepes volt az ember osszeverekedni az utolso SW feliratu sapkaert a boltban, vagy fel orszagot vonatozni egy-egy SW temaju kartyanaptarert, stb. Minden informacio maga volt az aldas, es emiatt elsiklottal olyan hibak felemlegetese felett is, amelyeket 20 evvel kesobb szamonkersz a keszitokon :)

    Mert manapsag mar van millio SW, a szereplokrol meg azt is tudod, mikor milyen alsonemu hordtak, az SW jatekokkal belecsoppenhettel barmi es barki szerepebe, az egesz SW univerzum kibovult, es kommersz lett.

    Emiatt mas a megiteles az egesz franchisenak. Az persze jogos, hogy aki jar-jart kitalalta, azt pofan kellene b.szni egy szeneslapattal, de az uj triologia mar az uj generacionak szolt, nem nekunk. Es az uj generacio imadta, rekord beveteleket hozott.

    Talan az SWTOR is elore kap valahogy a kovetkezo idoszakban, ha ujra kitor az SW laz, lasd uj triologia, uj teve sorozat, stb.
  • a.carkey
    #47126
    A második (valójában első) trilógia tökéletes volt. Volt benne élet. Az első (valójában második) trilógiában is, de míg a másodikat (valójában első) nem cseszték el idegesítő, nem oda való karakterekkel, történetmeséléssel és helyszínekkel, úgy az elsőt (valójában másodikat) viszont igen (pl. Jar Jar). Ráadásul az első (valójában második) trilógiában a színészettel is hadilábon álltak olyanok is, akik pedig nem kezdők. (A kezdők meg pláne.)
  • Although
    #47125
    Tudom nehéz elhinni de szerintem legkevésbé sem ez az az ellenzők részéről hogy ők nyilván féllábbal a nyugdíjas otthonban már nem megy..
    Mindössze a minőséget szeretnénk visszakapni tudod mint a Birodalom visszavág :) És lehetőleg ne valami az új részekre emlékeztető dolog :) Nyilván az új három rész jelzi Lucas bácsi nem sok mindent képes már használni a pecsétjén kívül amivel pecsételgeti mi jó mi nem jó de ez sem megy igazán :)
  • a.carkey
    #47124
    A végén még összejön egy Guybrush Threepwood vs Jack Sparrow párharc is. :D

    De ha a The Dig-et megfilmesítik, már jó. :)
  • a.carkey
    #47123
    Meg lehet próbálni onnan folytatni, hogy legalább Harrison Ford és Mark Hamill még beleférjen a képbe. Carrie Fisher lehet kérdéses, hogy még éljen-e vagy sem, mert ezt ez a személy már nem tudná produkálni, meg nem is akarná. A többiek közül pedig csak Billy Dee Williams lenne az, aki számít, de ha nincs benne, akkor észre se venné senki.

    A "maszktech" pedig olyan fogalom, hogy amikor Oliver Reed meghalt a Gladiátor forgatása során, a megölésére azért még digitálisan feltámadt.
  • PiszkosFred
    #47122
    folytatodjon*
  • PiszkosFred
    #47121
    Vagy ugranak egy nagyot idoben, es teljesen uj kornyezetbe helyezik a folytatas, amolyan reboot jelleggel. A kovetkezo hetekben/honapokban biztos, hogy osszeul mindenki, es eldontik, merre "folytatjon" a tortenet.

    A multban jatszodo tortenetek, lasd SWTOR vagy mas SW jatekok szabad kezet adnak az iroknak, mert minimalisan van csak kidolgozva rendszerint a sztori, vagyis nyugodtan lehet modositani, bizonyos limiteken belul. Lasd pl a The Elder Scrolls sorozatot, az mmo-t direkt a multba raktak, amely idoszakrol van max 10-12 db konyv/vers, amelybol bar ismerhetted nagyjabol azt a kort, de lenyegeben az irok azt raktak oda, amit akartak. SW-nel is ugyanez volt/van.

    Disney kapcsan mindenki a Mickey egerre meg Dagobert bacsi fele rajzfilmekre asszocial, pedig ez csak egy toredeke a ceg portfoliojanak.

    Az egyetlen negativuma a felvasarlasnak, hogy a Lucasfilm tulajdonaban van a Monkey Island sorozat (orok kedvencem), amelyet anno a Disney nem tudott megszerezni, es ezert inkabb lenyulta koncepciot, es lett belole a Karib Tenger kalozai sorozat. Igy viszont, mindketto egy kezbe kerult, vagyis kizart, hogy a Monkey Island valaha is folytatodjon, mert szinte ugyanazt a produktumot "eladni" parhuzamosan nincs ertelme.
  • Although
    #47120
    Nos másképp látom, az jó hogy eladja a gond az hogy az egyik legjobb sci-fi történetet már ő is elszarta az új három résszel. Nem véelteln jegyeztem meg a Conanos dolgot az egyik legjobb dark fantasy folytatását a disney már 80-as években elszarta gyerekmesét csinált belőle. Ami nem rossz ha azt szeretnénk kapni. Ezzel a döntéssel 100%-san biztosnak látom az új három rész által már megteremtet "jedi karddal ugráló yoda" vonal nem zárul le hanem komoly lökést kap :)
  • oz
    #47119
    Az első döbbenet után tulajdonképpen örülök a hírnek. Mindenképpen új lendületet ad az univerzumnak, ami pozitívan is elsülhet. A Lucas által az utóbbi időben tartott irányvonal nem feltétlenül tesztett, így most lehetőség van a változásra.

    Azt, hogy mit jelent a Csillagok háborúja 7, ügyesen elkenik. A Thrawn trilógia szerintem zseniális (bár vannak egyéb könyvek, amik Jedi visszatér után játszódik), de még részben a régi szereplőkkel. Ahhoz egetrengetően jóra kell csinálni, hogy egy új Solót, Skywalkert, Leiát, stb. le lehessen nyomni a régi rajongók torkán, a régi szereplők használatához meg még nem elég fejlett a smink technika :). A későbbi könyvek meg már nem olyan jók.
    A Csillagok háborúja 7 utófilmet jelez, de szerintem jobban járnának, ha előzményfilmekkel tiszta lappal indítanának.
  • MarkBlade
    #47118
    Új lesz. A Zahn nagyon jó de a karakterek miatt nem hiszem hogy működne.
  • Tyrpak
    #47117
    /off

    Kérdés: szerintetek hová folytatják a 7-8-9-ben?
    A Zahn-féle trilógia szerint, vagy átírják az egészet, és kitalálnak egy új történelmet?
    Meg ugye képregényekben is már tovább mentek, felnőttek Leia gyerekei, aztán a yuuzhan vong, aztán megölték chewie-t, aztán... írtak hozzá még 40 évnyi regényt és képregényt.

    Mondjuk SWTOR-ral is biztosra mentek, és inkább a múltba rakták, nem a 6. rész utánra.
  • MarkBlade
    #47116
    Egyetértek. Szerintem kapásból folytatást kellett volna csinálni.
  • PiszkosFred
    #47115
    Sokan panikolnak, pedig kellett mar nagyon a verfrissites a Lucasfilmnek. Par even belul a veszmaradak is rajonnek, jot tett(fog tenni) a felvasarlas a SW es egyeb cimeknek.
  • Although
    #47114
    Bár ha belegondolsz az új hármorészes "eposz"-t már nehéz lesz túlszárnyalni :)
  • Although
    #47113
    Ne is mond :( Anno 1982-ben a Conan-t Basil Poledouris, Jhon Milius, Dino De Laurentiis,Oliver Stone, Duke Callaghan fémjelezte a második részre rátette a kezét ez a gittegylet és olyan is lett :(
  • a.carkey
    #47112
    Csak kicsit off:

    (A jövő?)
  • Tyrpak
    #47111
    Én csak digital delux vagyok, szerintem a magam 4 hónap befizetésével az átlagnál jobb is vagyok, a bonus 250-el együtt így lesz majd 1100 cartel coinom.
    Amiből nem tudnám megvenni az unlockok nagy részét, tehát továbbra is elő kellene fizetni, hogy pl a craft-oló altjaimat használhassam. Maxos karival tök felesleges, mert ugye minden feature fizetős. Kicsi felhúzásához meg azért jó lenne a többi kari craftja.

    De hogy pozitív is legyek, arra pont elég, hogy megvegyem a Longspur Sportstert az adaptiv speed miatt, meg esetleg a marauderemnek egy jedi heavy armort, hogy végre legyen csuklyája. (ez a kettő együtt 1095)

  • Pluskast
    #47110
    Kb nekem is annyi lesz mert az eleje óta fizetem és collectors edition vettem meg, azonban - szégyenlem de ez van - még mindig nem jöttem rá arra, hogy ezek a cartell coins-ok mire is lesznek jók úgy istenigazából.
  • Kazagor
    #47109
    1.4.3 Patch Notes
  • roblee
    #47108
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne:
    Mi a legjobb second stat egy snipernek?
    Kicsit utánanéztem és a Power-t találtam. Most arra gear-elek. Rem nem hiába.
    Előre is köszi.
  • Kazagor
    #47107
    Nephin, bemasolnád hogy neked hogy jott ki több mint 2500?

    Én dec 13 óta tolom CE-vel, és csak 2450 van most.


    10/26/2012
    Subscriber Reward: 200 Cartel Coins
    10/16/2012
    Subscriber Reward: 200 Cartel Coins
    10/16/2012
    Subscriber Reward: 150 Cartel Coins
    10/16/2012
    Subscriber Reward: 150 Cartel Coins
    10/16/2012
    Subscriber Reward: 150 Cartel Coins
    10/16/2012
    Subscriber Reward: 150 Cartel Coins
    10/16/2012
    Subscriber Reward: 150 Cartel Coins
    10/16/2012
    Subscriber Reward: 150 Cartel Coins
    10/16/2012
    Subscriber Reward: 150 Cartel Coins
    10/16/2012
    Collectors Edition Purchase Reward: 1000 Cartel Coins

  • Jeffjohnson
    #47106
    Szerintem az egész játék sikere fog azon múlni milyenre sikerül a F2p illetve a frissítések milyenek lesznek mert ha nem jön valami ami igazán ütős akkor az EA elkezdi még jobban kivenni a pénzt a játék mögül és szép lassan megmarad egy átlag mmo. Szerintem kb. ez az utolsó lehetőség, hogy nagyot dobjon az EA ezzel a játékkal én szkeptikus vagyok de meglátjuk mi lesz.
  • Nephin
    #47105
    Nekem több, mint 2500 coinom van már most.
  • Nephin
    #47104
    A FAQ-ot érdemes ám olvasgatni, az a 150 csak júliusig igaz. :P

    Ezeket kaphatjuk:

    150 Complimentary Cartel Coins 1
    Each paid month prior to July 31, 2012

    1000 Complimentary Cartel Coins 2
    Purchasers of the Collector's Edition

    Heroes' Banner 2
    Purchasers of the Collector's Edition

    Fan's Choice - Party Jawa 3
    Subscribers as of August 1, 2012 to Free-to-Play option launch

    200 Complimentary Cartel Coins 4
    Each paid month from August 1, 2012 to Free-to-Play option launch

    250 Complimentary Cartel Coins 5
    All active players at launch of Free-to-Play option

    250 Complimentary Cartel Coins 6
    Purchasers of the Digital Deluxe Edition
  • Kryon
    #47103
    Kapunk valamennyit az eddig befizetett hónapok után is a tervek szerint, de nagyon keveset (150/hó asszem). Úgy lenne korrekt, hogy az eddig befizetett hónapok után is annyi járjon, mint a f2p után befizetettért, tehát 500. Mert a pénzünket ugyanúgy megkapták/kapják függetlenül attól hogy szeptemberben vagy decemberben, ugyanannyit fizettünk, tehát ugyanaz jár.
  • Although
    #47102
    Kösz! most megnéztem én is igen mondjuk szám nincs de a charachter slot van korlátozva akkor rosszul emlékeztem.
  • Kryon
    #47101
    Összes class ingyenes, csak 2 karakter slotod lesz, és nem indíthatsz minden fajt.
  • Although
    #47100
    Hehe illetve ez az egy dolog amire emlékszem 1 hónapja olvastam talán :) De mint mondtam majd amikor ingyenes lesz megnézem és örülök neki :)
  • Although
    #47099
    Régebben ezt az egy dolgot olvastam el valahol épp megakadt rajta a szemem, tehát nem 100% de mintha 2 lenne....
  • buhajla
    #47098
    szerintem az összes class mindenkinek ingyenes lesz, vagy nem?