60033
  • Nephin
    #47177
    Igaz, ez jó kérdés. Őszintén szólva fogalmam sincs.
  • levente256
    #47176
    Illetve van még egy gondom. Öcsém véletlenül benyomta azt az opciót hogy havi 3999ft-ot emeljenek le a számlájáról azt hogy lehet visszavonni?
  • PiszkosFred
    #47175
    Ebbe a rendszerbe (alapjatekhoz 30 nap) nem kavar bele a holnaputani F2P startja?
  • levente256
    #47174
    Köszi az infót srácok.
  • Nephin
    #47173
    Vagy venned kell egy gc-t, vagy beállítani egy bankkártyát, erről nem von le semmit, míg tart a 30 nap.
  • Pluskast
    #47172
    Amúgy meg próbáld ki. Ha beenged a játékba akkor tuti, hogy a 30 napod megvan.
  • Pluskast
    #47171
    Szerintem alapból kapsz 30 napot. Legalábbis én anno kaptam. Bár ez a kezdetek kezdetén volt most nem tudom mi a szitu.
  • levente256
    #47170
    Az volna a kérdésem hogy ma vettem meg a játékot.30 napos előfizetés jár hozzá vagy vennem kell egy vennem kell-e feltöltő kártyát.
  • Nephin
    #47169
    Mivel mi nem vagyunk rajta azon a listán, ahol a külön országokra szóló számok vannak, nekünk ez a szám, igen.
  • N1ggA
    #47168
    +36 magyarország lenne, ez pedig külföldi szám, úgyhogy +44 20 356 42 555 a szám szerintem
  • Java33
    #47167
    Ez volt a levélben:
    For calls originating from countries not listed above, please call the following number: +442035642555

    Please replace the '+' at the beginning of the number with the international call prefix for your country (for example, the prefix for European Union countries is '00', so the number to call would be 0044 2035642555.)
  • Nephin
    #47166
    Ha ezt a számot adták meg, akkor ez lesz az. Csak telefonon tudod lemondani, kellenek hozzá az adatok, amiket a regnél megadtál.
  • Java33
    #47165
    Sziasztok!

    Még egy kérdés.
    Le akarom a közeljövőben cserélni a telefonom.
    Az authenticator-t milyen számon tudom lemondani?
    Küldtek ez ügyben egy válasz e-mailt, de nem egészen volt világos számomra. Ha jól értelmeztem, akkor ezt a számot kell hívnom: +36 44 2035642555.
    Ez ügyben várok megerősítést, ha netán valaki csinált már ilyet.

    Köszi a válaszokat.
  • Nephin
    #47164
    Persze. Fent kattints a birodalmi és köztársasági guildek címekre, attól függően, hol játszol.
  • Java33
    #47163
    Sziasztok!

    Van most magyar klán, ahova van felvétel?

    Köszi előre is az infót..
  • Bhalage
    #47162
    igy van
  • Barbosa
    #47161
    Gyorsan átfutottam, ha ez marad, akkor sokkal inkább megéri előfizetni, ugyanis ha csak egy dologra koncentrálsz, akkor is kifizetsz annyit, mint a havidíj. Amellett meg még el is tudsz költeni legalább 500 coint.
  • Barbosa
    #47160
    o.O

    "Unlocks an additional Quick Bar for abilities"

    Az egérkattintás nem fog pénzbe kerülni, ugye? :D
  • Bhalage
    #47159
    ezen az oldalon nezzel szet tobb cikk is van rola
  • Barbosa
    #47158
    Az alap játékhoz járó egy fizetett hónap nem számít a cartel coinokba?
  • Pacho
    #47157
    Azt hol találom meg, hogy melyik "extra" feature mennyi cartel coinba fog kerülni (pl. WZ-k, flashpointok). A héten néztem az account-os részt, de ott még nem találtam.
  • Ozzyehh
    #47156
    Hm értem csak az az érdekes, hogy csak a 2012 10. havit írja ki a ledge nél vagy hol a tökömbe pedig én előtte is befizettem
  • Nephin
    #47155
    Preferred leszel, több, mint a f2p, de csak akkor kapsz coinokataz eddigiekért, ha 15-én aktív lesz az előfizetésed.
  • Pluskast
    #47154
    Jobb oldalt a főmenünél ott van (swtor.com)
  • Panzeradler #47153
    Valahol az account managementbe van egy olyan rész, ahol a cartel coinokat kiszámolja neked.(Nem tudom linkelni, authentikátoros telom lemerült)
  • Ozzyehh
    #47152
    Srácok, ha én béta óta tolom, early accesbe is benne voltam founder vagyok, fizettem is pár hónapot, de párhónapja nem játszom, jár nekem valami???? vagy lesz valami speckó státuszom?:D vagy semmi?
  • MerlinW
    #47151
    PCGamer cikk a F2P-ről
  • Kryon
    #47150
    Jöhetett volna 2 nappal korábban, most csengethetek még egy hónapot, hogy ne bukjam a coint
    Várom, sztorira, pvp-re elég lesz.
    Akinek meg több kell, ne filléreskedjen :D
  • Nephin
    #47149
    F2P lehetőség november 15-től
  • roblee
    #47148
    Meg tudnátok mondani, hogy snipernek melyik a legjobb second stat? Power vagy Crit+surge vagy esetleg mind három vegyesen?
    Előre is köszi!
  • Vincentcloud
    #47147
    Ha van egy digital delux accountom, abból meg lehet csinálni valahogy a 15 szintig való játékot anélkül hogy elveszen a játék, vagy várjam meg míg free lesz és addig csináljak egy trial accountot?
  • BoneDragon
    #47146
    Mivel disney felvásárolta az egész lucasbagást, kitudja... :)
  • DummyBoy
    #47145
    Tudom, hogy volt benne valami, de sok jót nem olvastam róla ... Lehet csak rossz helyen olvasgattam :) Ez volt a Jump to Lightspeed asszem? Akkor akartam előfizetni, csak közbejött valami ...
  • a.carkey
    #47144
    Az orig SWGben ez már anno is benne volt. Ezért SWG2. :)
  • DummyBoy
    #47143
    Remélem Xwing vs Tie Fighter Online :)
  • a.carkey
    #47142
    Hehe. SWG2 vagy SWTOR2? :D
  • BoneDragon
    #47141
    Új SW MMO?
  • Jeffjohnson
    #47140
    Te fotorealisztikus animációt akarsz az avatar pedig nem volt az. Kék lények és egy nagyon jól ismert sorozat szereplőinek újra felélesztése között azért még van különbség. Egyszerűbben is tud pénzt keresni a Disney az SW-al mintsem így túl nehézkes és értelmetlen.
  • a.carkey
    #47139
    Mondjuk, a LOTR filmváltozata baromira nem érdekelt soha. 1x megnéztem, de ennyi. A Batman nálam szintén hasonló kategória.

    Részemről Andrew Chaikin (Ember a Holdon), és Stephen E. Ambrose (Elit alakulat) kivételével igazán jó könyvből/eredeti ötletből-filmet megvalósítást nem nagyon láttam, ami felérne egy trilógia méretével (pedig volt itt Trónok harca kisérlet is) és nem ad hoc ("csináljuk meg, mert kő a lóvé") jellegű volt, szóval nálam teperni kell a jóért, viszont a Star Warst nagyon elrontani NEM LEHET, csak ha az ember a tucat/trendi/magyarázzunk meg mindet, amit nem kell, pl. az erő vonalat erölteti.

    A régi trilógiával kaptunk egy jó kis mesét, az új trilógiával pedig egy korrekt felvezetést a régihez. Ennek ellenére a két trilógia között szakadék tátong megvalósítás tekintetében, pedig az újnál volt az a pénz, amit nem szégyelltek elszórni.
  • Although
    #47138
    Nézd ez igaz de vannak olyanok akik ma is rendesen megcsinálnak egys filmet, lásd Lord of the ring vagy a Nolan féle batman filmeket csak akarni kell :)