60033
  • Nephin
    #47217
    Persze, letöltöd majd a friss update-eket és mehetsz. Ha közben frissítetted, az csak jó, nem kell annyit leszedni. :)
  • Bhalage
    #47216
    hasznalhato lesz es eleg ezt frissiteni majd

    miert kene ujra letolteni oO
  • PiszkosFred
    #47215
    Arrol van info, hogy a jelenlegi klienssel mi a helyzet? Kb nyaron lejart az elofizu, es azota nem logoltam be, viszont unalmasabb perceimben mindig frissitettem a klienst, hogy ha ramjon a "jatszhatnek", akkor csak fizetni kelljen, ne orakig peccselni.

    Este ez a mai napig uptodate kliens hasznalhato lesz es eleg ezt frissiteni majd, vagy nullarol kell kezdeni a dolgokat es leszedni ujra a teljest?
  • Asperot
    #47214
    Karbantartás alatt nem megy a weboldal, letölteni sem lehet /még nincs mit/. Ha igaz, estére indulnak a szerverek, akkor majd le lehet tölteni a játékot. Azért azzal érdemes számolni, hogy a letöltés jó pár órát fog tartani.
    Infók a twitteren csepegnek.
  • ricsa008
    #47213
    nekem be sem jön a hivatalos oldal... más letöltési link nincs ?
  • Strahd_
    #47212
    Tetszeni fog neked
  • BRYAN333
    #47211
    Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy kipróbáltam most ezt a free verzióját neki és mi a véleményetek a sith marauder karakterről ?
  • Pares
    #47210
    Jó, hülye kérdés volt, már utánanéztem. Engem különben csak a sztori érdekel, nem hiszem, hogy az után is maradnék csak úgy vagy mittomén.
  • Pares
    #47209
    Hány órától lesz letölthető?
  • Nephin
    #47208
    Mondd meg nekik, hogy az csak egy opció és van előfizetés is. :D

    Nem tudom egyébként, máshol is mondták, hogy most nincs GC, majd utánakérdezek.
  • Ozzyehh
    #47207
    Emberek, az létezik, hogy nem árulnak már több GC-t? voltam az 576ban tegnap és azt mondták mivel free lett ezért már nincs o.O wtf?
  • Kreeder44
    #47206
    még is csak van :) én voltam türelmetlen... a hivatalos oldal is nehezen jött be :P
  • Kreeder44
    #47205
    Nincs mit. Hmmm hazajöttem. szerettem volna kicsit kaszabolni erre nincsenek szerverek :)De jó!!
  • Nephin
    #47204
    F2P egyszeregy
  • elementalcsirke
    #47203
    Köszi
  • Kreeder44
    #47202
    Nekem anno (AMD Athlon(tm) 64 Processor 4200+), 4giga ddr2, és HD6700 1 Gigával medium grafikával simán ment a story része... WZ azaz (aréna szerű PvP)+Open Wolrd pvp-n kissé szaggatott... elvileg mennie kéne ;)
  • Nephin
    #47201
    Valamit lehet, hogy kap, majd otthon megnézem, mi van abban a táblázatban.
  • Bhalage
    #47200
    visszaterve a lenyegre :
    elso (jatekhoz adott 30 nappal ) en azt mondom subscriber statuszban lesz, viszont cartel coint nem fog kapni, hisz azt az elso FIZETETT honap utan kapjak a zemberek

    mindenki igy erti?
  • PiszkosFred
    #47199
    O az, beleegett a retinamba, annyit ismeteltek random idokozonkent anno.
  • picket
    #47198
    Nem ettől fogok gyomorfekélyt kapni, csak jelzem, hogy pontos használata mellett nem értenénk félre, illetve ha eleget ismételgeted, hogy "négyzetrácsos füzet", akkor talán eljut mindenkihez a különbség.

    A kamerához rohanó, "ojándek"-ot üvöltő olaszra gondolsz, mert az tényleg nem volt gyenge jelenség
  • PiszkosFred
    #47197
    Jogos.

    Bar teleshoppot akkor neztem utoljara, amikor egy kopasz olaszul uvolto ember akart eladni aranygyuruket es egyeb ekszereket par olasznak latszo holgyemeny segitsegevel.

    Ennek ellenere maradok az alapjatek + ingyen honap kifejezesnel, mert igy szokta meg mindenki, a mogottes logika meg az emberek "mit hisznek" miatt aggodj te mindenki helyett :)
  • Nephin
    #47196
    Ah, tényleg, my bad. :)
  • picket
    #47195
    De mondta.

    #47184: "Ugy ertettem, hogy ha most regel es kap 30 ingyen napot vele..."

    És máshol is van ilyen, ez egy általános tévedés, illetve hibás retorika az 30 nap játékidőt tartalmazó előfizetős mmorpg-kkel kapcsolatban.

    Szerintem a tv-shopos reklámok retorikájából öröklődött a magyar nyelvbe, és ezzel a nyelv negatívan befolyásolta a mögöttes logikát: az emberek azt hiszik, hogy ha kapnak még valamit azzal a termékkel, amit megvesznek, akkor azt ingyen kapják, vagy ajándékba. Holott az természetesen benne van az árban. Mert senki nem olyan balek, hogy ingyen adjon bármit is termékéhez, ezzel negálva a profitot.
  • Bhalage
    #47194
    en is igy gondolom.
    nincs semmifele "ingyen 30 nap" -.-
  • Nephin
    #47193
    Persze, hogy nem ingyenes, nem is mondta senki. :)
  • picket
    #47192
    Ez egy általános tévedés minden mmo-nál: az első 30 nap nem ingyenes, hanem a játékhoz jár, tehát a játék ára tartalmazza az első 30 napot, így rendes "előfizető" vagy az alatt is. Legalábbis az eredeti szöveg erre utal: "30 days subsription included with purchase".
  • elementalcsirke
    #47191
    Csak gondoltam megkérdezem, mert feleslegesen nem akartam leszedni :)
  • Bandras DaSilva #47190
    Még 2 nap is kipróbálhatod:)
  • elementalcsirke
    #47189
    Sziasztok, régebbi procival lehet vele játszani minimum baállításokkal? (AMD Athlon(tm) 64 Processor 3800+)
  • Nephin
    #47188
    Erre tippelek, ugyanis a f2p-hez meg sem kell venni a játékot, ergo aki megveszi, az már fizetett és abban a 30 napban kvázi előfizetőként funkcionál.

  • Pluskast
    #47187
    Na ez jó kérdés:) A választ asszem tényleg csak holnap tudjuk meg :)
    Amúgy én megnéztem, hogy mennyi cartel coins-t kapok és az igazság az, hogy egy picikét többre számítottam. A játék eleje óta fizetek elő és "csak" 1950-et kapok. Nekem egy kicsikét kevésnek tűnik.
  • PiszkosFred
    #47186
    En is ebben bizok, hogy van ennyi esze ott a penzugyieknek, es inkabb mezesmadzagkent megkapja minden "elso honapos" az extrakat, hogy aztan lassa, mit vesznek el tole es hianyozzon - ergo fizessen :) Mert amirol nem tudsz hogy van, az nem hianyzik.
  • ShaiHulud
    #47185
    hat ugye a fair az lenne, ha új acc regelésnél első 30napban subscriber jogokat kapna az illető és utána aktiválodna az FP, amennyiben nem fizet tovább kartyáról, gcről.
  • PiszkosFred
    #47184
    Ugy ertettem, hogy ha most regel es kap 30 ingyen napot vele, akkor ot ezzel a F2P rendszer majd holnap mint "korabbi/aktualis elofizetot" fogja kezelni es vele egyutt 27 napig megkap minden extrat (plusz par coint)? Vagy, miutan csak a 30 nap aktiv, es nem lesz/nincs "direkt" elofizetes (ergo nem lesz penzmozgas egy CC-rol vagy addolva GC), igy mi lesz holnap, ugrik az extra?

    Bar, ha nem is tudjuk ra a valaszt, legkesobb holnap este kiderul :) Csak kivancsisagbol kerdeztem, vajon gondoltak e ilyenre.
  • Pluskast
    #47183
    Szerintem max a cartel coins-ok tekintetében. Gondolom aki csak most fizet elő az nem kap semmit.
  • csgj
    #47182
    Te jó ég. o.O
  • Hurkans
    #47181
    Nálam 39 Gb-ot ír a mappára és ha jól gondolom ez ténylegesen ennyi.
  • levente256
    #47180
    Köszi a segítséget sikerült .Amúgy a 30 napot is megkaptam simán.Úgyhogy nem fog az f2p bekavarni.
  • csgj
    #47179
    Sziasztok! Ha letöltöm most a free trialt, akkor a f2p elindulásakor folytathatom azzal a játékot? Vagy várjam már ki azt a 2 napot? :-D
    Ja, és még egy kérdés: Kb. hány gigát foglal? 20-30? :-D
  • Nephin
    #47178
    Törölni kell az előfizetést az accountról, be kell lépni a hivatalos oldalon.