60033
  • Ozzyehh
    #47257
  • buhajla
    #47256
    +1 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Ozzyehh
    #47255
    A francért rinyálsz haver? le lett írva, hogy karbantartás vagy ne legyél már retardtroll, hogy nem vagy képes várni ingyen játszol nem? :D
  • Pares
    #47254
    Van valami infó, hogy mikor indul?
  • spybot919
    #47253
    Ja... kirúgtam már pár embert :) Tán már csak 16. lesz belőle valami? vagy, hogy gondolták éjfélkor indítják^^
  • Nephin
    #47252
    Tapasztalat? :P
  • spybot919
    #47251
    Nem kell ehhez látnoknak lenni. Való életben is elbocsájtják azt aki szarul végzi a munkáját (pardon) :)
  • buhajla
    #47250
    Csak azt nem értem ,hogy ha ennyire szidjátok az SWTOR-t mit kerestek itt?:DDDDDDD
  • Nephin
    #47249
    Lottószámokat, léccilécci.
  • Nightlord
    #47248
    Majd azt mondjuk,hogy P2P játékosok vagyunk:-)
  • spybot919
    #47247
    Akik SWTOR elő fizusok voltak azok duzzognak meg most a legnagyobb ellenségeik a f2p játékosok. megy majd a szelektálás hogy hú én f2p játékost nem veszek be Klánba meg nem viszek ide meg oda :D Alig várom. Meg hogy fogják be f2p játékosok örüljenek hogy játszhatnak. Talán ha a fejlesztők nem lettek volna ilyen ... Akkor a játék most nem itt tartana. Én már előre látom , hogy lesz ennél lejjebb is :)
  • Pares
    #47246
    Nekem hajnali fél egykor jutott eszembe letölteni :D Négy harmincra le is jött :D Jobb később, mint soha... :D
  • Nephin
    #47245
    :D
  • Nightlord
    #47244
    Simán.Swtor mellé egy igényes fantasy mmo ami free bizony jó választás
  • buhajla
    #47243
    "csöves roham" by swtor.hu :DDDDDDDDDDDDD
  • Nephin
    #47242
    Tegnapig százszor leszedhetted volna, ha előre gondolkodsz. :P
  • Nephin
    #47241
    Drága egyetlen cukorbogár. Azért van karbantartás, mert telepítik a patchet. Érted. Ha tegnap lett volna, akkor nem november 15., hanem 14. lenne a f2p opció indulása.

    Anyám.
  • buhajla
    #47240
    Nem értem mit rinyáltok :DDD inkább örüljetek hogy ingyen játszhattok :DDDDD elvileg nem siettek sehova hisz nem fizettek érte
  • levente256
    #47239
    Bocsi félreértettem akkor mert nekem van előfizum.
  • spybot919
    #47238
    most van valami akció hogy jó pár napig ingyen lehet kipróbálni ha haverod meghív és nem is havidíjas és sokkal korrektebbek. Nem tudom mire véljem ezt amit az swtor al csinálnak. Ha egyre nagyobb a konkurencia nem igyekezniük kéne ,hogy több játékost csábítsanak ? erre meg ennyire hanyagok..
  • Nightlord
    #47237
    Hát én nem tudtam.1 hónapja járt le kb előfizu és nem engedett.Volt 200mb update 1 órája azóta beenged ebből gondoltam amit írtam
  • levente256
    #47236
    Érdemes a GW 2-ŐT kipróbálni??
  • levente256
    #47235
    Belépni eddig is belehetett csak szeró nem volt.
  • spybot919
    #47234
    Hihetetlen. Kb fél év volt mire egy rendes oldalt össze raktak. És ezek akarnak pénzben fürdeni? Ha továbbra is ilyen mentalitásal fogják a felhasználókat kezelni nem sok jóra lehet számintani. Bezzeg a GW2 indult pontosan:D
  • Nightlord
    #47233
    Engem már beenged vagyis F2P-re váltották az előfizetésemet csak még mindig szerver nincs
  • levente256
    #47232
    Hát ezt a karbantartásos dolgot tegnap kellett volna csinálniuk,hogy ma induljon az f2p.Nem tartom fair dolognak amit csinálnak.Elvégre mára harangozták be.
  • spybot919
    #47231
    Meddig van még karbantartás. -.- Meg az sem fer ,hogy regisztráció is szüneteltetve van és addig nem lehet le szedni a klienst -.-
  • buhajla
    #47230
    ...."ééééés indul a csöves roham"....:DDDdDDd (no offense)
  • Nephin
    #47229
    Meghosszabbították a karbantartást.
  • Nightlord
    #47228
    Eddig is volt Wpvp
  • Ozzyehh
    #47227
    Azon gondolkoztam, hogy lesz valami open world pvp lehetőség esetleg az 1.5 ben vagy már van?:)
  • Pares
    #47226
    Kösz!
  • Pares
    #47225
    Dehogy, csak előre gondolkodom... :D
  • Hurkans
    #47224
    Én mint fejvadász tudok véleményt mondani: játékélmény nem rossz, történet nálam 10/10, nem rég átváltottam healer-re és az is marha jó :) Maga a játékstílus olyan távolról szétlő típusú, sok hasznos és jól kinéző skillel.
    De, hogy a többiről beszéljek, még anno bétába Inkvizítort csináltam olyan 20-25ig az is jó, inkább mint egy mage karakter kb, sith warrior pedig tipikus warrior karakter.
  • Nightlord
    #47223
    Thx
  • Bhalage
    #47222
    19 inkabb, de azert nem vennek ra merget, hgoy akkor menni is fognak mar a serverek
  • Bhalage
    #47221
    nem tudunk helyetted donteni, olvasd el a leirasukat majd ingame es ami tetszik azt valaszd.
    ha szeretsz gonoszkodni a sith warrior storyja sztem isteni (es cska dark valaszokat valassz es megahent lesz)
  • Nightlord
    #47220
    Délután 17h F2P start?
  • Pares
    #47219
    Segítsetek kicsit légyszi! Nem tudom eldönteni, milyen kasztot indítsak: Fejvadászt, Inkvizítort vagy Sith Harcost. Legjobban az első kettő felé hajlok. Azért mégis csak jobb lenne valami erőt használó lézerkardosat indítani elsőnek nem? Vagy mi a vélemény a fejvadászról, mert az elég szimpatikus?
  • PiszkosFred
    #47218
    Mittomen, a F2P korlatozasok miatt esetleg valtozhatott valami olyan, ami miatt kliens csere kellhet. De igy megnyugodtam, eleg lesz az otthoni fos nettel frissiteni, nem kell az melobol lekapnom 20-25gb-t.

    Hianyzik mar picit a swtor, ha mar f2p lesz, visszanezek par napra, mi lett a fejvadaszommal. Mako biztos szomoru, bar tuti elvan magaban :)