60033
  • Pares
    #47337
    Én F2P játékos vagyok (egyelőre), Progenitor szerveren U'lak vagyok. Kár hogy F2P-ként nem használhatom a Who-t. Pedig jó lenne normális emberekkel groupban csinálni vmit.
  • Vaxi
    #47336
    engem Songoten néven lehet megtalálni Tomb of Freedon Nadd szerveren :)
  • V43 1105
    #47335
    F2P? fazerzje néven megtalálsz.. vegyél fel nyugodtan.
  • Pares
    #47334
    Nem sokan járnak a magyar chaten...
  • Pares
    #47333
    Hol lehet embereket találni fp-re? Nincsenek kapcsolataim meg infóim, azért kérdezem?!
  • Vaxi
    #47332
    *transfer, bocsánat
  • Vaxi
    #47331
    úgy látom a coin transfare megoldható karakterek között az aukciós ház segítségével :D
    egyébként szerintem simán működőképes ez a f2p verzió. vannak megkötések, akinek nem tetszik, fizessen elő..
  • Java33
    #47330
    Sziasztok.
    Régen jàtszottam màr, most valahogy ùgy veszem észre, hogy wz-n nincsenek akkora damage-ek. Tudom, hogy el vagyok maradva gear-ben, de anno azért a 300k megvolt, most fele annyiért is izzadok. Lètezik ez?

    Mellékesen klànt keresek, ha valakinek szüksége lenne egy 50-es BH Mercy-re, szòljatok. Freedom-on vagyok.

    Üdv.
  • csgj
    #47329
    Sziasztok! Nem tudjátok meddig lesz még karbantartás a hivatalos oldalon?
  • xido
    #47328
    ez lett volna,de nem engedte sehogy sem,számokkal kombinálva sem,úgyhogy valami ygsfs akármi lett,tojok rá:)
  • Master91
    #47327
    Amúgy ez lesz a karaktered neve?
  • Nephin
    #47326
    Próbáld meg másik böngészővel.
  • xido
    #47325
    írj be valami hülyeséget,aztán ha elkapja,akkor mentsd el gyorsan..nálam tegnap bevált,nyomkodtam minden szart,egyszer csak hopp..mondom rohadj meg,ez lesz és kész:)
  • SaphireDraco
    #47324
    SZiasztok!
    Tudnátok abban segíteni hogy miért vagyok képtelen regisztrálni. A display namre az istenért se fogad el semmit. Esetleg ha valaki megtenné nekem hogy ő is megpróbálja annak nagyon örülnék. [email protected] ra próbáljatok már 1 et regisztrálni egyet.

    Előre is köszi!
  • Nightlord
    #47323
    Aki új a játékban annak igen.
    Veteránoknak előfizetés nélkül szerintem nem jó vagyis nem érdemes
  • Pares
    #47322
    Hülye fejemmel előbb elindítottam egy Flashpointot, a The Black Talon-t, 12-es szinten, egyedül... Kb. lehetetlen.
  • Pares
    #47321
    De ha megnézed, a hivatalos oldal se működik, szóval még elég sok gebasz lehet.
  • xido
    #47320
    nem egyszer és nem csak ma próbálkozok..de akkor nem adom fel:)
  • Pares
    #47319
    Kimaradt a hozzászólásomból, hogy nekem is ez volt, nem tudtam bejelentkezni, aztán pár perc múlva megjavult.
  • Master91
    #47318
    Nekem is a ' sfjjsikajrjfujis'ra irta hogy invalid :D de egèsz jò nevet sikert vele elfogadtatni,mondjuk sith nèvhez elég barom,lehet ujat csinalok...


    Pares,nem tudom,el se kezdtem letölteni,hagytak a fenèbe.
  • Pares
    #47317
    Az normális, hogy elég gyakran megakad a játék (úgy 5-15 percenként) megáll a kép, sötét képernyő, töltő képernyő, majd újra folytatódik a játék... Ez mitől van? Megszakad a kapcsolat?
  • xido
    #47316
    isten haragos fütykösére már írja minden kiborult kreált user névre,hogy invalid vagy unavailable..
  • Master91
    #47315
    The patcher service is temporarily unavailable.


    Esélyes hogy csak nekem van ez? :D Most bent tudnám hagyni egész este hogy letöltsön, de nem tudok tölteni, pedig lassan megyek el itthonról :S
  • Nephin
    #47314
    Van két vendor, ahol vehetsz pár extra cuccot attól függően, melyik oldalra álltál.
  • Master91
    #47313
    Na ki próbálom én is az ingyenest, fingom sincs milyen castot indítsak, szerintem Sith leszek :D
  • spybot919
    #47312
    Karakter infó képernyőnél mire jó az a csúszka ami mutatja hogy sötét vagy a jó oldalon állunk? azt értem hogy storyba én befolyásolhatom ezt de ez mire is jó konkrétan és mit érdemes??
  • nyuny01 #47311
    Van értelme kipróbálni ezt az ingyenes verziót? Bár ha már ennyit szenvedek a letöltéssel akkor azt hiszem igen! :D
    Piszok lassan jön amúgy!
  • BoneDragon
    #47310
    Felléptem megnézni a rég elfeledett karaktereimet.... Most ez komoly hogy a + action bar-t is venni kell?? WTF
  • PiszkosFred
    #47309
    Azert az igazsaghoz az is hozzatartozik, hogy eleg komoly valtozast jelent a F2P, amelyet nehez elozetesen tesztelni, igy a hibak torvenyszeruek. Majd megoldjak 1-2 heten belul. Aki eddig kibirta swtor nelkul, az ezutan is kibirja par hetig. Mivel ingyen van, meg penzt se buksz rajta, keress addig mas jatekot.

    Egy percig ne aggodj a BW miatt, mar masra koncentralnak (nagyon helyesen, beindult a DA3 es a ME:NC kampanya), az SW tartalmat meghagyjak a Disneynek. Utobbiak a kovetkezo 2-3 evben annyi SW alapu jatekkal es szolgaltatassal fogjak nyakon onteni a vilagot, hogy ember nem lesz, aki ne sokalna majd be. Mert jobol is megart a sok.

    Legy kis turelemmel, vagy jatssz mas bugmentes jatekkal.
  • olymind1
    #47308
    Jah, még valami lemaradt: az ember azt hinné, hogy lassan 1 év alatt sikerült rendbe hozniuk a játékukat, de ismét sikeresen eltörölték a beléjük vetett hitem.
  • olymind1
    #47307
    Tegnap előtt szedtem le friss klienst, most 20.4gb-ot foglal telepítve.

    Mintha megint béta teszt lenne, csak most a f2p játékosokkal is teszteltetik... Hivatalos forumán annyi hibát jelentenek, hogy szerintem a fejlesztőkenk a bug fixálás helyett olvasással telik az idejük

    Jelen pillanatban a nyújtott szolgáltatások sorrendje: Subscriber > ...... > F2P > ...................................... > Prefered status

    Új karakter kreálás az luxus De azokat a bugokat is "bírom", hogy vesznek emberkék CC-ket, majd vesznek/vennének valamit, és nem kapnak semmit, ellenben a CC-okat levonja... Tiszta pénznyelő, mint valami szerencsejáték gép

    Más játékok bug mentesnek tűnnek mellette.

    Gondolkodtam, pár Unlockot érdemes lenne megvenni, de ilyen állapotban egy forintot nem fogok rákölteni.
  • Nephin
    #47306
    Nyomj egy szünetet aztán indítsd újra.
  • ricsa008
    #47305
    most csak pár kb/s-el jön valami gond lehet? kb 2 gb kell még...
  • Nephin
    #47304
    Mi simán bent vagyunk, hmm.
  • Marfy
    #47303
    Nekem sem jó, de már délben is ezt írta ki.
  • Pares
    #47302
    Megint karbantartás van, vagy mi? Mert csak úgy összeomlott a játék, ledobott az asztalra, és most nem tudok bejelentkezni, azt írja, hogy "the login service is currently unavaible"?!
  • xido
    #47301
    a felhasználó nevet nem szereti...ha ilyen 4-6 betűs..bezzeg ha végigírom mind a 16 karaktert,azt csipázná..
    addig invalid:)
  • Nephin
    #47300
    A jelszónál? válts böngészőt, ha nem megy és ne legyen ékezetes karakter.
  • Nephin
    #47299
    Bug lesz link
  • xido
    #47298
    Na jó..most már bekérdezek mit rontok el?
    szerintem régen nem regisztráltam előre,hiszen nem léptet be,
    de hiába írok be bármit is,nem fogad el...