60033
  • Kryon
    #47378
    Annyi f2p van, hogy sorok vannak. Csak találsz tán még1-et ha keresel.
  • Shiwo
    #47377
    fura, nekem engedte visszahozni az elhullott társat (ha már leöltem minden ellenfelet a közelben)

    esetleg próbáld meg rávenni valamelyik cimborádat, hogy játszon a játékkal, ha már ingyen van, és akkor lesz kivel együtt nyomulnod (én is haverral tolom, skype hangtámogatással...)
  • TBTPumpa
    #47376
    Eddig tetszett a játék, de most kezd kiakasztani...
    Ha meghal a követőm, akkor sem tudok visszahozni, mert a játék nem engedi (gondolom F2P miatt). Egy hajót kellett lerohanni, de olyan erős droidok vannak ott, hogy az nem embernek való. A játék írja is, hogy Two Players Recommended! Köszi. Honnét szívjak még egy játékost. F2P-vel előfizetősök nem akarnak játszani...
  • Shiwo
    #47375
    amúgy van valami oldal, ahol össze van gyűjtve , hogy mi mennyi Cartel Coin-ba kerül? vagy csak a játékon belül látszódnak?
  • stenga33
    #47374
    Hivatalos oldalon benne volt a listában hogy pereferedre is vonatkozik a korlátozás, de mind1:)Ingame az mondták azért mert elöfizetöként szereztem meg a cuccokat, de ha most vennék ki valami azt már nem tudnám használni.Amugy shopban ez az 1200 creditbe kerülö artifact euqipment nevü unlock oldja ezt fel?
  • Kreeder44
    #47373
    szerintem az, h ha voltál előfizető nem sima f2p-es felhasználó vagy hanem preferált felhasználó SWTOR- ban 3 fajt különböztetünk meg f2p, f2p preferált és előfizető. Szerintem ezért tudod felvenni a cuccaid főleg ha meg volt mindened a megszerzett cuccaid mind elérhetőek, ha most szedted ki akkor vagy többet is használhatsz, vagy pedig nincs ilyen korlátozás :)
  • NPite
    #47372
    Épp az a lényeg a korlátozásokban, hogy a free playerek már panaszkodjanak, mert akkor van értelme még fizetni a plusz dolgokra.
  • stenga33
    #47371
    Visszanéztem pár hónap kihagyás után.Kérdések:

    Tombon van most aktív magyar guild?
    Hivatalos oldalon volt hogy purple itemekre is lesz korlátozás f2p playereknek.Belogoltam és simán fel tudtam venni a Bm gearem akkor most mi a korlátozás ezen a részen?
  • TBTPumpa
    #47370
    Vagyis a teste sem volt ott az elhullott társamnak, hogy feltámasszam... De mindegy is. Hivatalosan ingyenes játéknak nem szabad nézni a milyenségét!
  • Fpocok
    #47369
    Jah, néztem ezt a lehetőséget is... de még mindig pofátlan egy két a listában. Persze megértem, csak hát akkor is a k*rva anyjukat :D
  • TBTPumpa
    #47368
    Megvan, de kicsit bugos a játék. Mert oké, engedem, hogy a társ komolyan legyengítse a szörnyet, aztán a társam meghal, így könnyen végezni tudok a szörnnyel, de a társam viszont eltűnt... És egészen addig nem is kaptam vissza, amíg meg nem haltam. WTF??? Régi Kotor-ban úgy volt, hogy a harc után "feltámadtak" maguktól, itt pedig nem... De köszönöm az ötleteket.
    Meg is lett a fénykard, szép zöld színű.
  • Nightlord
    #47367
    Fel lehet kelteni társat harc végén
  • Vaxi
    #47366
    megoldás lehet, hogy ráköltesz 1300 forintot, veszel 450 cartel coint, és akkor prefered leszel. sisakot ugyan nem rejtheted el, viszont sok minden unlockolódik.
    http://www.swtor.com/free/features
  • PiszkosFred
    #47365
    Hat nem tudom, 10-es szintet mindenkeppen guberald ossze a kvesztektbol, ugy menj oda. Kezd el tankolni akkor te a "bosst", majd hasznald a heal cuccaidat, ami van, aztan ha kezd gazos lenni a szitu (hp-d alacsony, healek cd-n vannak), akkor a tarsad tauntolja, onnantol kezdve mar agyonveritek ketten azelott, hogy meghalna az "ork" tarsad.
  • TBTPumpa
    #47364
    Az igaz, de ha meghal nem lehet megcsinálni a fénykardot. A játék nem engedi nélküle... És mivel meghalt az a szerencsétlen így fénykard nélkül maradok.
  • PiszkosFred
    #47363
    Ott a tarsad, hagyd, hogy o tankoljon eleinte, aztan ha o meghalt, befejezed a melot.
  • TBTPumpa
    #47362
    Kicsit embertelen nehézségű ez a játék... Egyszerűen akármit csinálok nem tudok legyűrni a Dark Beast-et, aki a fénykardkristályos barlangban van. Megzabál reggelire. És senki sem tud ott segíteni, mert csak engem enged be oda a játék... WTF?
  • Fpocok
    #47361
    Sisakelrejtés igenis fontos! :D
    Amúgy megértheted mindkét tábort... én is most néztem listát, és eléggé le van korlátozva. Ráadásul én is pipa lennék, ha f2p menne kedvenc mmo-m. Persze megértem, hogy vannak előnyei, de akkor is.
    Most meg is jött a kedvem, decemberre befizetem magam megint :D
  • BB0735
    #47360
    Nem egyszintes az, hanem 2. Ha meg fénykardot akarsz, akkor a class quest-eket nyomjad, a mellékküldik ráérnek később.
  • TBTPumpa
    #47359
    Engem csak az egyszintes actionbar zavar. Még csak 10-es szinten vagyok, de már most tele van képességekkel, az újaknak pedig nincs helye...

    Amúgy Fénykardot mikor kap a jóember? Más 9-es szinten már azzal rohangál, én pedig már 10-es szinten vagyok és még semmi ilyesmit nem kaptam...

    De amúgy tetszik a játék, nehéz tőle felkelni, mert rendkívül addiktív a hibái ellenére is (biztos a Star Wars világ imádatom miatt)!
  • Vaxi
    #47358
    fogyatékosok mindenhol vannak, nem kell velük törődni.
    egyébként annyira szuper, hogy semmi sem jó, a free playerek picsognak, hogy ez nincs az nincs, a fizetősek picsognak, hogy a free playerek miért picsognak stb. ki kellene osztani néhány tockost, aztán máris jobb lenne a játék :)
  • Nephin
    #47357
    Miért, a sisakelrejtés hiánya mégis miben korlátozza a játékodat? :D
  • Marfy
    #47356
    Ugy látom mindenért tejelni kell, még a sisak elrejtésért is :D.
    Egész jó, végül is ingyen van, csak semmit nem lehet csinálni
  • Marfy
    #47355
    Ez van ez nép már csak ilyen.

    Kimondottan jót tett ennek a f2p 250 ember a fleeten, megjelenéskor nem volt ennyi.
  • TBTPumpa
    #47354
    Én is elkezdtem a játékot most, hogy F2P lett. A Tomb of Freedon Nadd szerveren vagyok Jedi Consularral. Egyes részek egyedül nagyon nehezek... Itt viszont elég sok magyarral találkozni, de egyik másik nagyon bunkó (idézve: "tudtam, hogyha F2P lesz a játék akkor tele lesz csóró magyarokkal").
  • Marfy
    #47353
    Na újra felraktam, márciusban játszottam vele utoljára :)
    Van már dual talent?
  • Kryon
    #47352
    Lényegében így is. Mert befizethetek ugyan továbbra is, de akkor játszhatok az f2p játékosok tengerében, amiben már volt részem más játékokban, úgyhogy kösz nem, hogy azért az "élményért" még fizessek is.
    Eleve nem kellett volna bevezetni ezt az elcseszett rendszert, nekem úgy tetszett ahogy volt.
  • Vaxi
    #47351
    nem véletlen a f2p opció, ezt el kell ismerned. ha ez nem lenne, lehet lehúzták volna a rolót..
    egyébként a rinyálást én sem értem, rohadtul nem kötelező ezzel játszani, ingyen meg pláne nem.
  • Panzeradler #47350
    Képzeled, el hogy ha nincs ez az opció most menne a kukába az 50k-d
  • Kryon
    #47349
    Nem értem, miért sírnak f2p játékosok. Bugos?, nem tölt?, nem enged be?
    Egy fillért nem fizettetek, teljesen INGYEN játszatok, hát tűrjétek.
    Képzeljétek, én veteránként alig kapok többet mint ti ~50k elköltése után, úgyhogy majd sajnállak benneteket, ha ráérek...
  • saylex
    #47348
    Nem sikerült, még mindig 0, de a honlapon is. Elvileg van 1800, gyakorlatilag meg semmi. Na, mindegy írtam a supportnak hátha megoldják.
  • saylex
    #47347
    Ok, koszi megpróbálom
  • Nephin
    #47346
    A cartel marketen sokszor bugos a kijelzés és 0-t mutat, relogolj vagy töltsd be többször a shopot, elvileg megjavul.
  • saylex
    #47345
    Sziasztok. Én előfizető voltam, aztán két hónap szünet, most megint előfizettem 16-án. A játékban a cortell cointnál azt az üzenetet kapom, hogy az accomhoz hozzáadták az 1800 cointot, a honlapon meg azt, hogy majd akkor írják jóvá ha indul a F2P, akkor most mi is van? Az egyenlegem a játékban jelenleg 0 coin. Valakinek tippje esetleg, mit kéne csinálnom?
  • Pares
    #47344
    OK, már vágom, köszi.
  • Nephin
    #47343
    Szám szerint nem tudom, de mindenhol többen vagyunk, mint a Progenitoron, az RP szerverek sosem a népszerűségükről voltak híresek.
  • Pares
    #47341
    Ott is lehet sztori küldetéseket játszani? Tudom biztos hülye kérdés, de nem vágom.
  • Nephin
    #47340
    A Progenitoron nem is, alig pár magyar játszik ott. Ha magyarokkal akarsz játszani, a másik két szerver közül válassz.
  • csgj
    #47339
    Áh, köszi! Nem értettem, hogy mi a franc van már nálam... XD Holnap én is belekezdek az f2p-be. Ma még Guild Wars 2 trial van. :-D (De hát Star Wars fannak ez kötelező...)
  • gunji
    #47338
    Üdv! Nyomj a böngészőben ctrl+F5-öt, akkor bejön a helyes oldal.