60033
  • Shiwo
    #47418
    gondoltam megpróbálok más emílt megadni... beírom, megjön rá a mél, ott link, hogy validate, rányomok, kiírja, hogy validálva, játékba belépek, a karinál továbbra is kiírja, hogy validate...
  • Master91
    #47417
    Remek, köszönöm szépen !
  • Shiwo
    #47416
    űrhajó majd akkor lesz, ha haladsz a főszállal, és végeztél a Dromund Kaas / Coruscant küldikkel ... manit meg a treasure hunttal nem nagyon lehet keresni... a slicing az, ami arányaiban több pénzt hoz, mint amennyit elvisz
  • Shiwo
    #47415
    Megzakkant a gém..

    Van egy Sith Warriorom, lvl 15-ig toltam még fel triallal, tegnap már f2p -ként beléptem vele, játszottam, el is értem a lvl 16-ot.... most meg be akartam újra lépni vele, erre kiírja, hogy validáljam az e-mailemet, meg ad egy linket (https://account.swtor.com/user/login?destination=user%2Finfo)

    rámegyek a linkre, belogolok, látom a personal infót, olyat nem látok, hogy validate... újra beírtam az email címem a felső rublikába, rámentem, hogy save, kiírta, hogy profile updated (vagy vmi ilyesmi), de a játékba ugyan úgy nem enged be azzal a karival (másikkal beenged..)
  • Master91
    #47414
    Ja, és Vette-nek adtam treasure hunt-ot, küldözgetem szorgosan őt keresgélni, már ~250 kredit 1 túra, de sokszor csak ilyen kristályt hoz haza, amit 15-20 kredité tudok eladni.

    Tehát totál veszteséges az egész.

    Később jobb lesz, küldözgessem hagy fejlődjön?

    Vagy amiket kapok azt a piacon kéne árulni mi? Úgy érné meg...
  • Master91
    #47413
    Saját űrhajónk mikor és hogy/mennyiért lesz?

    Fp vagyok...
  • Nephin
    #47412
    Csak akkor kapod meg, ha előfizetsz egyszer.
  • mcgrape
    #47411
    Én kapam egy emailt
    You’ve Been Rewarded with Compliment​ary Cartel Coins! cimmel viszont az oldalon nem jelzi hogy lenne bármi is.
    Jó hát én február környékén hagytam ott, gyakorlatilag a kifizetett hónapot se toltam le, valahogy elkedvtelenedtem tőle meg nem igazán sikerütl társaságot találni.
    Gondoltam most tán vissza nézek, bár erősen le van butítva, uygan akkor mikor meglettám azt az emailt gondoltam akkor egy két dolgot tán unlockolhatok, de nem jelez semmien coint nálam.
  • novvan
    #47410
    Oda nem egyedül kellett volna menned. Tudod, ez egy mmo...
  • sanya200
    #47409
    most ezt hogyan nyomjam le? imperial boss 11000-es hp-val b+ nekem van 1100 kb meg a kis droid meg mellette jönnek katonák, még ez se lenne gond ha tudnám magam gyógyítani de nem lehet, harc közbe nem tudom elsősegély csomag nincs... faszom
  • sanya200
    #47408
    pff ez se semmi 10-es szintű boss mikor megtámadják a hajónkat fél óráig ütöm mint a hülyék annyi életereje van mint 50 katonának azért na...
  • PiszkosFred
    #47407
    Nem forditva? Bar regen volt, de a T7 hamarabb jon, mar a kezdo bolygo utan nalad marad. A "hajoval" (15-16 korul) majd Kira erkezik, a sztori miatt.
  • ricsa008
    #47406
    Most kezdtem Guildot keresek ... Ifju Jedi Knight vagyok...
  • Tatyla
    #47405
    majd ha meglesz a hajód viszont fogod látni
  • sanya200
    #47404
    kérdés :D
    jedi knight-al tolom 7-es szint körül szereztem egy droidot a jedi tanács egy tagja kiszedte belőle az infot. azóta nem találom a droidot pedig társ volt nem?
  • Nephin
    #47403
    Szerintem nézd át a hivatalos oldalon a patch notes-okat az 1.3-tól kezdve, egyszerűbb. :)
  • Tababo
    #47402
    sziasztok.
    valaki letudná nekem írni dióhéjban hogy 1.3 óta milyen változások voltak.
    főleg ami a classokat érintette.
  • Bhalage
    #47401
    köszi
  • Nephin
    #47400
    Renegade honlap
  • Vaxi
    #47399
    van valaki itt az Unbroken klánból?
  • Pares
    #47398
    Csak azért mondom, mert WoT-oztam sokat, és ott klánba csak a legnagyobb tankokkal volt értelme nyomulni. Tudom, tudom, egész más a két játék...
  • Bhalage
    #47397
    miert lenne erdemes csak 50eseel belépni oO
  • Bhalage
    #47396
    az a guild neve h renegade ? lehet hulye kerdes csak meg nem lattam/hallottam rolatok : )) vagy az a te neved?
  • Pares
    #47395
    Akkor jó!
  • Nephin
    #47394
    Elég siralmas lenne, ha így lenne.
  • Pares
    #47393
    Gondolom klánba csak 50-es szintű karakterrel érdemes belépni, amíg nincs ilyen, addig nem sok értelme, vagy nem?
  • PiszkosFred
    #47392
    Mert a jatek nem csak F2P-bol all :)
  • Master91
    #47391
    Miért érné meg klánba lépni ?
  • Nephin
    #47390
    Hogyne, mi teljesen jópofák vagyunk. :)
  • Bhalage
    #47389
    eclipsen van aktiv jopofa republic guild? tudom van lista de azt most hagyjuk, ha innen jatszik vki irjon, koszi

  • Shiwo
    #47388
    egyszer nekem is megállt telepítés közben, én nyomtam egy pause-t majd egy folytatást, és tovább ment... a játék megy, még nem futottam bele hibába, szóval úgy tűnik, rendben feltelepítette.. esetleg próbáld meg te is, ha engedi..
  • Vaxi
    #47387
    csak tudnám, hogy miért nem képes ezt néhány fogyatékos felfogni..
  • Nephin
    #47386
    Valószínűleg az 1300 coin bőven fedezné a sapkaállítgatás költségeit - jó kifogás sose rossz érzésem van. :P

    Gondolom sokáig próbálgattál minden újdonságot, hogy ilyen sommás véleménnyel vagy. :P Marad a törlés és a más játékkal játszás, jó szórakozást.
  • Nephin
    #47385
    Légy szíves, állj le ezzel a f2p-szapulással. Elhiszem, hogy sok idióta van és megértem, ha ez bosszant, de ugyanannyi a normális f2p játékos is, aki még a klánod stabil tagjává is válhat akár. A buggyantaknak ignore on, a többiekkel pedig jót játszunk, ennyi. Felesleges mindenféle elitizmussal elriasztani bárkit.
  • Marfy
    #47384
    Számomra igen is fontos hogy néz ki a karakter amivel játszom és igen, korlátoz a játékélményben, hogy a sisakot nem lehet kikapcsolni.
    Amúgy meg mindegy, mert úgy sem fogok vele játszani, még ha 1300ért sok mindent is ki lehet nyitni, még annyit sem ér az egész. Csak gondoltam mindenkinek jár a második lehetőség, de kár volt újra felrakni.
  • Pares
    #47383
    Én F2P játékos vagyok, és nem értem ezt a felháborodást. Engem végképp nem zavarnak a korlátozások, és azt sem értem, hogy a fizetős közösséget bármilyen módon bomlasztanám azzal, hogy csinálom a sztori küldetéseket, meg itt-ott összeállok valakivel heroic küldetést vagy flashpointot csinálni. Tetszik a játék, és lehet könnyen lehet, hogy év vége előtt be is fizetek majd rá.
  • Kryon
    #47382
    A játék nem szar, csak a közösséget gyilkolják épp f2p-el.
  • Nephin
    #47381
    Szia.
  • BoneDragon
    #47380
    Volt ennyi, de ezen miért kell csodálkozni? ingyenélőség van. Amúgy ugyan olyan szar a game mint fél évvel ezelőtt. Egyáltalán csináltak ezzel valamit? pfeej... menekülök. :)
  • hematit1976
    #47379
    Sziasztok van 1 olyan gondom, h negyedjére áll meg az install: "Main Assets 90 (16%)"-nál. már kétszer letöröltem és újra letöltöttem az installer 12Gb-ját. nem tom mit rontottam el
    vki 5let?