60033
  • DoctorStryker
    #47458
    f2p pvp-s emberektől mentsen meg az ég minket..
  • Pares
    #47457
    Az email elfogadásával van még nindig gondod, hogy nem enged be? Tegnap reggel nekem is kérte, először még nem fogadta el, aztán megjavult és működik. Segítségért meg legjobb a google felé fordulni.
  • Master91
    #47456
    Ó franc :(

    Kevés :D :D Nagyon nagyon élvezem a játékot, haverom már fizetett 5$, valszeg nekem is lesz, Sith Warriorok vagyunk.

    Ő Juggernaut, én meg a Marauder, és szaggatunk :3
  • Bhalage
    #47455
    csodalom turelmed, en mar szetteptem volna
  • Nephin
    #47454
    Lvl 50 a max. F2p is addig mehet.
  • Master91
    #47453
    Korlátozásokkal nem vagyok tisztába, de ingyenesek csak lvl 50ig mehetnek?

    Mennyi is a max szint?

    Ha megveszem az 5$-os packot, ugye akkor nem vagyok már f2p-s, akkor végig vihetem a fő szálat 100%-ra?
  • Shiwo
    #47452
    azzal nincs is bajom, hogy korlátozott hozzáférésem van a játékhoz.. de legalább egy minimális support legyen már a f2p-s játékosok felé is, és legalább a nem-láma kérdésekre válaszoljanak, vagy legalább annyit böfögjön vissza, hogy "igen, ez bug, várj türelmesen, vagy csinálj másik karit" esetleg, hogy "azért írja ki, mert f2p-s vagy, a sith meg fizetős".. bár utóbbi esetben nem értem, hogy vasárnap miért engedett be vele...
  • Nephin
    #47451
    Szerintem itt pont ugyanez van, azzal a különbséggel, hogy ingame nem tudsz coint szerezni. Játszol, ha fizetsz, gyorsabban fejlődsz (több xp), haladsz (sprint, mount unlock), egyedi kinézeted lehet (lehajthatod a sapkát, armorskinek stb.).
  • NPite
    #47450
    Most őszintén kaptál egy játékot ingyen ha nem tetszik nem játszol vele és kész. Amíg nem fizetsz nem fognak veled foglalkozni ez van.
  • csgj
    #47449
    Ettől függetlenül én nem fogok nyafogni, élvezem a sztorit, csinálom a küldetéseket, nem törlöm morogva meg mérgesen... :-)
  • csgj
    #47448
    Én is ezt érzem... Az a helyzet, hogy más f2p-s játéknál (vagy ami azzá vált, mint pl.: LOTRO) ez úgy működik, mint ahogy elsőnek írtad: "játszhatsz ingyen, ha fizetsz, gyorsabban fejlődsz és haladsz, valamint egyedi lehet a kinézeted tehát elő a pénztárcával"
    És sok játékos még így is fizet!! Ezzel a túlkorlátozós hozzáállással viszont pont hogy inkább elüldözik a játékosokat! Mennyivel jobb lenne már, ha az f2p-s játékosok is elégedettek lennének! Remélem, ezen elgondolkoznak... a játékchatben is észrevehették már, hogy sokan értetlenkednek (jogosan is).
  • PiszkosFred
    #47447
    Csak azert fizetsz mindig, ami hianyzik. Ha megkapna mindent a F2P, akkor nem maradna indok, a fizetesre. Kapsz egy csupasz es ures hazat, amelyben ellakhatsz nomad korulmenyek kozott, es ha majd ugy erzed, hogy ez nem eleg, kellene melegviz, futes, butor, festes, kiskert kankalinnal, akkor aprankent megveszed hozza.

    Ennek ellenere vannak tulzasnak tuno korlatozasok, amelyekert vicc penzt kerni, DE! A F2P alapelve az volt, hogy a "penzert szar a jatek, de ingyen kurvajo" jatekosok mellett mindenki mas, aki eddig nem probalta ki anyagi vagy egyeb hater okok miatt vegig tudja tolni a sztori kveszteket 50-ig. Marpedig ez jelenleg egyetlen egy CCoin elkoltese nelkul is megoldhato, kivitelezheto es vegignezheto, es a F2P lehetoseg az SWTOR eseteben csupan ezt jelenti.
  • Shiwo
    #47446
    és még mielőtt jönne a "csóró f2p-es ne sírjon", meg tudnám fizetni a havi díjat is, de hetente 4-6 óránál többre ritkán lenne rá időm, úgy meg nem igazán lenne kedvem 3-4 ezer forintot beáldozni.. az, hogy egyszer kifizetek 5000 v 10 000 ft-ot, még elgondolkodtató lenne a számomra, de így az az érzésem, hogy szarnak rám... és nem valami csipp-csupp hülyeséggel zargatom őket, mert se itt a fórumon, se a játék chat-jében nem tudtak megoldással előállni az emberek...
  • Shiwo
    #47445
    nah igen, de azért van némi különbség aközött, hogy "játszhatsz ingyen, ha fizetsz, gyorsabban fejlődsz és haladsz, valamint egyedi lehet a kinézeted tehát elő a pénztárcával" és a "nahjó, jáccá ingyen, de korlátozunk minden vackot, csak hogy kínodban már befizess és amíg nem tejelsz addig sz@runk rád" hozzáállás között... az elsőnél valahogy nagyobb lenne bennem a motiváció ahhoz, hogy pénzt áldozzak rá
  • picket
    #47444
    Akkor rosszul emlékszel :p
  • Asperot
    #47443
    Kártyát használok, de látok PayPal lehetőséget is.
  • lordbalu
    #47442
    Sziasztok! Lehet paypal-al fizetni? Mert eme opciót nem sikerült megtalálnom. Mindenképpen kel regisztrálnom a kártyám?
  • hematit1976
    #47441
    megpróbáltam, nem csinál semmit -> nem megy tovább :(((
    pedig nagyon szeretném kipróbálni ezt a játékot.

    ha kilövöm a "launcher"-t feladatkezelővel akkor meg ezt írja rá:
  • Masakari
    #47440
    Finoman fogalmazva parasztság. Mondjuk engem nem zavar,annyira nem vett meg a játék hogy előfizessek rá. De ez a nincs support korlátozás csak a kisebb dolog ami bunkóság a korlátozások közül.
  • Kryon
    #47439
    Kényelmes, de érthető. A support sokba kerül, nem szívesen fizetnek új alkalmazottakat, ha bevétel nincs mögötte.
  • Fpocok
    #47438
    lol... az milyen kényelmes már, hogy a f2pnek nincs support. Bazz.
  • Kryon
    #47437
    Pedig nem fognak reagálni, amíg nem fizetsz elő, lásd 2-vel lejjebb.
  • Kryon
    #47436
    Az mmo lényege, hogy nem egyedül játszol :)
    Ha magányosan akarsz haladni, akkor pedig kikerülheted az erősebb bossokat, sztorihoz nem kell.
  • Kryon
    #47435
    Szerintem ebből.
  • Skyline
    #47434
    Oksa köszönöm...
  • Fpocok
    #47433
    Bezzeg anno a wowban nem kellett szarakodni ilyennel :D Csak belőttem a kódot az accountba és ment a mokka :D
  • Asperot
    #47432
    Nem érsz rá /eddig legalábbis így volt/. Aktiválásnál kér egy gamecard kódot, vagy egy kártyaszámot. A kártyáról pénzt nem vesz le, de regelni kell. Ezt utána törölheted is. Akkor indul a 30 nap. Utána pedig folytatod ahogy akarod.
  • Fpocok
    #47431
    Tudtommal ahogy beregeled, megveszed, megy az óra. Volt is ebből gondom a regeléskor.
  • Skyline
    #47430
    Köszönöm az infót.
    Ha jól olvasom a 3500 ft-os "játékban" aktiválás után 30 nap van az árban, vagyis 30 napig ráérek megvenni a 60napos gamecardot, vagy az is kell hogy előfizetőként játszhassak azonnal (valahol olvastam hogy a 30 nap csak akkor válik aktívvá ha megadok további gamecard vagy hitelkártyaszámot)? Köszi!
  • Nephin
    #47429
    Nem kell új játékot kezdeni, de egy serial kódot venned kell, azaz egy dobozt vagy online kódot. Nem drága amúgy, 3500 pénzt az Extreme Digitalon például.

    A redeem code-nál ezt a serial kódot kell megadni, a gamecardot az accodon a subscriptionnél.
  • Skyline
    #47428
    Amatőr kérdés de:
    Ha F2P játékosként veszek 60 napos kártyát (amit gondolom a honlapon a redeem code résznél kell beütni, UGYE? :D), akkor előfizető leszek és megkapom a jogokat amik az f2p miatt korlátozva vannak, vagy új játékot kell hozzá kezdeni és megvenni a játékot? Köszi!
  • Shiwo
    #47427
    terveztem cartel coin vásárlását, de ha nem képesek reagálni az udvariasan megfogalmazott levelemre, akkor leshetik, hogy pénzt adjak nekik
  • Nephin
    #47426
    Ezt miből gondolod?
  • Nephin
    #47425
    Most komolyan a world bossnak akarsz nekimenni egyedül? :D
  • NPite
    #47424
    f2p játékosnak nincs game support felesleges írni nekik
  • sanya200
    #47423
    tetszik, de egyedül nem lehet végigvinni?idegenekkel nem nagyon szeretek játszani akit meg ismerek nem nagyon mmo-zik corussant-on vagyok az imént láttam vmi droidiot 90000 hp-val xd nekem lófasz 1500 van :D
  • Shiwo
    #47422
    az ingame help ticket sem müxik (lehet mert f2p vagyok?)
    minden esetre írtam nekik a weboldalon...
  • csgj
    #47421
    Tele van a szerver, 40 percet kell várni. o.O Ez... durva.
  • csgj
    #47420
    Nagyon tetszik a játék, és nem igazán zavar, hogy vannak apróbb korlátozások. Nem vészes. :-D
    Egyelőre egyetlen bajom van vele: Szaggat az animáció meg a mozgás. Nem mindig, átvezetőknél abszolút nem, de máskor elég fura. Nem olyan, mint amikor leugrik az fps egy single játékban, inkább hasonlít a lagra, de nem hiszem, hogy lag volt, a ping nem ment feljebb 63-nál. Valahol írták, hogy AMD kártyákkal csinál ilyet. Több minden átállításával próbálkoztam, de semmi eredmény. Megpróbálom a Catalystot buherálni...
  • mcgrape
    #47419
    Ohh, Értem, köszi a választ.