60033
  • aaasdd
    #47498
    és ezt a livekodok.com-on kapott kódot hogyan tudom aktiválni? hova kell majd beírni?
  • Shiwo
    #47497
    jah igen.. akartam írni, hogy az e-mail csere nekem se segített, csak kétszer kellett megírnom a kommentemet, mert elsőre nem ment el valamiért, másodszor meg kifelejtettem -.-
  • Shiwo
    #47496
    nekem is ugyan ezt csinálja, egy 20-30 kommentel ezelőtt írtam

    #47462 -ben írta Nephin, hogy érdemes a ki-be lépegetéssel próbálkozni, illetve Pares írta, hogy neki magától helyre jött a dolog

    tegnap speciel nem volt időm kipróbálni Nephin tippjét, csak futólag próbáltam meg egyszer, hogy beenged-e, akkor szokásos szerint jött ez az üzenet...
  • Thomasovics
    #47495
    Ezt kapom mai napon, utána olvastam, elvileg e-mail megváltoztatásával működik a dolog, de nálam nem akarja kicserélni az alternatív e-mailemre.
  • Tababo
    #47494
    nincs
  • Tababo
    #47493
    livekodok.com-on 3500ft a játék. megbízható
  • Thomasovics
    #47492
    Nektek nincs error code 16 mai napon? :S? nem enged játszani 17 es szintü karakteremmel :S
  • DoctorStryker
    #47491
    Már láttam 60 napos kártyákat 5,5-6k környékén.
    Igen egyből élvezni fogod.
  • aaasdd
    #47490
    sziasztok! hol, és mennyiért lehet legolcsóbban megvenni a játékot? havi díjas kártyát mennyiért lehet legolcsóbban beszerezni? ha f2p-ről váltok, akkor a játék megvétele után egyből élvezek minden pluszt ami az eddigi előfizetőknek is járt?
  • lordbalu
    #47489
    Sziasztok! Megoldottam a paypal-os opciót. Magyarországon nem lehet fizetni vele, de ha átállítod az országot valami külföldire,akkor már igen.
  • DoctorStryker
    #47488
    /off
    A graf kártya elég lenne, de a procid és a ramod elégtelen.
    Az a gond, hogy a procif olyan gyenge, hogy a vga karidnak várni kell az adatfeldolgozásra.
    Ha beletennél egy erősebb procit akkor még a grafikát is feljebb tudnád rakni. (nem csak swtor)
  • hematit1976
    #47487
    a drivereknél aktuális a legfrissebb, az aláírásom frissítettem, már 2x töröltem az egészet és akkor is ugyanott akadt el.
    honnan kell még törölni, h azt higgye a installer még sose volt a gépen a progi? a registriből kiszedtem, de lehet kihagytam egy könyvtárt v. fájlt?
  • Kryon
    #47486
    Most nézem az aláírásodban konfigod. Elég rendesen akadni fog a játék minimumon is, készülj fel. Sokkal erősebb gépeket is képes kifektetni, az optimalizáltság (illetve annak hiánya) a játék gyenge pontja, ha ezzel meg tudsz barátkozni, akkor szerintem tetszeni fog.
  • Kryon
    #47485
    Ne add fel :)
    Amikor hasonló gondom volt, próbálkoztam mindennel, nem segített. Aztán egyszer csak megjavult magától.
  • Pares
    #47484
    Először frissítsd a drivereid: DX, Redist, grafikus meg ezek. Ha az után sem megy, akkor töröld le az egészet, és tedd fel újra.
  • Nephin
    #47483
    Töröld az egészet és próbáld újra, hátha.
  • hematit1976
    #47482
    igen próbáltam, nem csinált semmit :(((
    ugy láccik én nem fogok tudni jáccani vele.
    nem fárasztom tovább a nagyérdeműt a próblémmámal...de ha tud vki még vmi infót azt megköszönöm
  • Skyline
    #47481
    Még egy kis infó ami nem tudom hogy napvilágot látott-e. A grafikai beállítások is limitáltak az F2P verzióban, most néztem hogy megjelent 2-3 új beállítás aktiválás óta.
    Jó játékot!
    Aki keres, Red Eclipse-en vagyok HUNRain néven.:)
    Üdv!
  • PiszkosFred
    #47480
    Koszonom a topik lakoi neveben, hogy vetted a faradtsagot, leirtad es egyuttal tisztaba tetted ezt a kerdest a sajat tapasztalataid alapjan.

    /respekt
  • Skyline
    #47479
    Urak hölgyek egy kis infó:
    A játék aktiválás megváltozott. Én F2P játékosként kezdtem,regisztráltam,email-t adtam meg stbstb.
    Ma pedig megvettem a játékot (3500ft) + a 60 napos kártyát ahogy javasoltátok.
    De már nem szükséges sem kreditkártya megadás sem a 60 napos kártya a játék aktiválásához, accountomnál a honlapon CODE REDEMPTION-nál beütöttem a serial-t kiírta hogy játék aktiválva 30 napom van és subscriber vagyok.:)
  • Master91
    #47478
    Köszi mindenkinek!
  • Pares
    #47477
    a preferred (korábbi előfizető vagy f2p, aki
    bármit vásárol) státusz előnyei a f2p-jel
    szemben:
    sprint lvl 1-től
    bankhozzáférés, az eddig vásárolt slotok
    megmaradnak
    secure trade lvl 10-től
    levélküldési lehetőség 1 csatolással
    bővített chathozzáférés
    megnövelt creditlimit
    hozzáférés a Who listához
    plusz 3 egyidejű eladási lehetőség a GTN-
    en, azaz összesen 5
    kissé csökkentett respec költség
    login előny

    Továbbá például. De nézd át a hivatalos és a magyar oldalát a játéknak, ott a link a fejlécben.
  • Shiwo
    #47476
    játékon belül ha rányomsz a cartel coin-ra, akkor behozza, hogy mi mennyi cc-be kerül.. értelem szerűen ami ott szerepel, az korlátozott vagy nem hozzáférhető az f2p-seknek.. lehet weben is le van valahova írva, én így találtam meg
  • Nephin
    #47475
    Muhahahaha :P
  • picket
    #47474
    így
  • DoctorStryker
    #47473
    gonosz vagy :P
  • Nephin
    #47472
    A magyar és a hivatalos oldalon keresgélj.
  • Nephin
    #47471
    Bocs, Stryker, többször szóltam.
  • Master91
    #47470
    És felül melyik az ami le írja hogy az ingyenes mit nem kap, meg az 5$-s mit kap?
  • Pares
    #47469
    Különben meg én is f2p-n vagyok, szóval...
  • Pares
    #47468
    Csomó helyen értelmesen magyarul le van írva, hogy milyen korlátozások vannak. 5 percbe nem tellett volna utánanézned, hisz a fejlécben is nem egy link van erről.
  • Pares
    #47467
    Szívemből szóltál!
  • Master91
    #47466
    Mert mint lentebb is írtam (!!!) nem egyértelmű számomra hogy milyen blokkokat kap az f2p.

    Az, hogy valakinek nem tetszik hogy ingyenese játszok, nem igazán érdekel.
    Ő mért nem ?
  • Nephin
    #47465
    Stryker, ne provokálj. Hagynátok ezt a "f2p búú - előfizetők közt is van búúú" témát? Köszi.
  • Shiwo
    #47464
    azt ne mond, hogy még nem találkoztál f@szláma fizetős játékossal..

    szerintem nem pénz kérdése, hogy ki mennyire értelmes, mert lehet valaki tök gyökér, ha apuci befizeti a játékba, és lehet valaki tök értelmes, de nem tud vagy nem hajlandó fizetni a játékért

    szóval jó lenne, ha nem fikáznád ész nélkül az f2p-s játékosokat se te, se más, mert azzal speciel engem is fikáznak, amin joggal meg is sértődhetnék, pedig nem érzem úgy, hogy rászolgáltam volna arra, és ezzel valószínűleg nem vagyok egyedül

    ha megfontolod írásomat és visszaveszel az előítéleteidből, azt előre is megköszönöm
  • Shiwo
    #47463
    gugliba sem találtam, pedig néztem..

    amúgy ma még nem próbáltam, majd este ránézek, hátha magához tért és beenged...
  • Nephin
    #47462
    Nem f2p sajátosság, hogy egyes karakterekkel beenged, mással meg nem, néha előjön ez a bug. Lépegess a másikkal, meg szokott javulni.
  • Nephin
    #47461
    A repairt próbáltad?
  • Nephin
    #47460
    Álljatok le, ha nem akarsz válaszolni, ne válaszolj, de csesztetni felesleges.

    A másik oldalról viszont utána lehet olvasni a dolgoknak és akkor kérdezni, mikor nem találsz választ.
  • Pares
    #47459
    Mi a francért nem nézel utána akkor?