60033
  • Shiwo
    #47538
    azt mondjuk elég nagy baromságnak tartom, hogy a friendlist karakterhez kötött és nem accounthoz.. most oké, hogy cska 2 kari lehet (illetve fizetősöknek nem tom mennyi), de még trialként lehetett 8... most mindegyiknek felvenni a friend-eket egyesével...
  • PiszkosFred
    #47537
    Nem logoltam be kozel fel eve, de ha jol emlekszem, az LFG rendszer hasznalhato Heroic kvesztekre is. Egyebkent meg erdemes nezni a general chat beszedeit, es ha latsz party keresest ilyenre, akkor is jelentkezz, ha esetleg nincs meg a kuldetesed. Ezek midnig megoszthatok, barmikor felvehetok (csak a minimum szinttel kell rendelkezned), ellentetben par korabbi, egymasra epulo kuldetesekkel.
  • Bandras DaSilva #47536
    Azért úgy van az, hogy magasabb szinten már inkább rá vannak szorulva az emberek arra, hogy csapatba rendeződjenek egy-egy heroic 4re és így azért könnyebb lesz embert találni. Szóval ne aggódj!

    Egyébként érdemes friends listbe is felvenni azokat akikkel hosszabb ideig groupolsz. Ha nagyjából együtt haladtok, akkor lehettek állandóan groupban és klassz kis barátságok is szövődhetnek így.
  • Shiwo
    #47535
    a legegyszerűbb megoldás, ha a baráti társaságodba keresel olyan embert, aki hajlandó játszani vele, együtt jókat lehet marhulni, haladni, jobban meg lehet bízni a másikban mint egy idegenben és jobban együtt lehet dolgozni... és hát a közös hentek időpontját is lehet egyeztetni..

    nekem most a 2 játszható slotból az egyik olyan kari, amit egyedül tolok (max az ilyen heroic 4-ek kimaradnak), a másikkal meg csak akkor, ha haverom is ráér, és együtt haladunk, nem alakul ki nagy szintkülönbség kettőnk között
  • Shiwo
    #47534
    én speciel még trialként lvl 15-ön toltam le jópárszor, hogy legyen elég dormund kaas commendation-öm (páncélba, 2 pisztolyba, meg a companion páncéljába és pisztolyába vettem 5-ös cuccokat)
  • BlackSpider
    #47533
    "kesobb viszont kerits 2-3 embert amikor heroic 4-es kvesztek jonnek"
    hat igen de meg azt az egyet is nehez volt talalni aki hajlando volt segiteni -pedig probaltam kerni segitseget- de hogy 2-3 embert hogy szerzek majd az meg rejtely szamomra de majdcsak lesz valahogy.
  • Nephin
    #47532
    Ó, az a legjobb, első MMO, sose lesz ilyen többet, cinikus "eztmárláttam" leszel te is később, szóval becsüld meg. :)
  • Nephin
    #47531
    Nem a trial accal próbálkozol te is? :)
  • PiszkosFred
    #47530
    "de hogy mit elszerencsetlenkedtun ketten azt orom volt nezni de a lenyeg,hogy meglett :-)"

    Pont az ilyen kozos "szerencsetlenkedesek" azok az elmenyek, amelyek miatt erdemes es megeri jatszani az mmo-kkal, ezek adjak a jatekok sava-borsat. (kesobb viszont kerits 2-3 embert amikor heroic 4-es kvesztek jonnek, mert azok mar tenyleg huzosok - ha nem vagy 4-5 szinttel felette minimum, viszont akkor mar felesleges, max skin miatt csinalja az ember)
  • hippy
    #47529
    Én is belefutottam ebbe az e-mail érvényesítési baromságba.Találtatok már valami módszert,hogy a mostanit érvényesítsem valahogy,vagy csak a cím csere segít?
  • BlackSpider
    #47528
    Amugy en is csak a story miatt fogtam neki engem is az erdekel,aztan lehet majd kesobb elkap a gepszij de egyelore csak szerzek nemi tapasztalatot MMORPG vonalon es elvezem a jatek storyjat,mondjuk egyedul ez is eleg nehez,eddig volt 2 Heroic2+ amivel szivtam rendesen az egyiket suppogo egyedul szenvedtem vegig a masodiknal kerult egy szegeny lvl.6-os segittars de hogy mit elszerencsetlenkedtun ketten azt orom volt nezni de a lenyeg,hogy meglett :-)
  • PiszkosFred
    #47527
    Es meg midnig ott van az elso instance, fleetrol elerheto, es az is hoz nemi xpt 10-11 szinten, a kezdobolygorol szabadulva. Csak ne egyedul kezdjen bele senki :) (bar 16-17 szint korul mar szolozhato is, bar akkor mar minek..)
  • Shiwo
    #47526
    inkább akkor necces, ha valaki egyáltalán nem tud angolul..én speciel biztos hamar megunnám, így is csak a story éltet :)
  • BlackSpider
    #47525
    Nephin,Shiwo koszi a valaszokat kicsit "megnyugodtam,tudjatok az a szar,hogy olyankent aki az eletben nem jatszott MMO-val nekikezdeni egy ilyen tipusu jateknak es meg raadasul a f2p korlatozasokkal ,haaat kicsit huzos.
  • Shiwo
    #47524
    az speciel elképzelhető, hogy lvl 11-en megérkeztek, és elmászkáltok olyan irányba, amerre még nem kellene, s 16-os ellenfelekre bukkantok.. érdemes figyelni a küldik leírását (asszem L betűre jön be), a színük alapján látható, hogy mennyire erős lények jönnek szembe... ha zöld, akkor sima liba, sárgánál picit kihívás, és piros meg erősen necces
  • Shiwo
    #47523
    valamit félreértettél.. a kezdőbolygón normális, ha lvl 9-10 fele végzel minden küldivel, ne aggódj, a köv bolygón lesznek megfelelő szintű ellenfelek, a köv bolygó "vége felé" jutsz majd csak el oda, hogy lvl 16-18 szintű lények jönnek szembe, és akkor kapod meg a saját hajódat
  • Nephin
    #47522
    Nyugodtan továbbmehetsz.
  • BlackSpider
    #47521
    Hat nem tudom de azt hiszem Plata-nak igaza van,mert f2p jatekoskent en is megcsinaltam minden kuldetest a kezdobolygon,-Tython - kell menjek a hajohoz es en is csak lvl 11 vagyok ,akkor ahogy olvasom a kovetkezo bolygon lvl 16-os mobok vannak jobb ha meg maradok kezdobolygon es csinalom a WoW fele "birkavadaszatot" hogy noveljem meg kicsit a szintemet
  • Nephin
    #47520
    A többit már megválaszolták, a bankot megnézem neked este, épp a preferred státuszt tesztelem. :D
  • DoctorStryker
    #47519
    csempésznek nagyon jó a sztorija, nem érted mi a gondod vele. Igaz csak akkor ha megérted..
    Amúgy meg nem csak a főszálat kellene nyomnod, hanem a mellékszálakat is és akkor nem lesz gondod a szintekkel.
    Én megcsináltam a legtöbb küldit és már nagyon korán kinőttem a bolygót
  • Shiwo
    #47518
    mellékküldetéseket is csináld meg, hogy a szinted fejlődjön, van belőlük elég ahhoz, hogy adott részekre menve ne legyen túl nagy a különbség köztes és a mobok között

    de amúgy tapasztalatom szerint olyan 16-18. szintet éri el az ember, ha minden küldit megcsinál, mire eléri a hajót..
  • Vaxi
    #47517
    a crew skilleket te választod ki, hogy melyik maradjon. az inv kérdést nem tudom.
    elveszni semmi sem fog, az biztos :)
  • Shiwo
    #47516
    a crew skill, az gondolom ugyan az lenne, mint a trial-ból f2p esetében.. mikor először akarja használni az ember f2p-ként, kidob egy ablakot, ahol ki kell választani, hogy melyiket akarod használni, a többid addig "lezárja"... azt spec nem tudom, hogy ha közben törlöd a kiválasztott skil-t, akkor engedi-e valamelyik lockoltat használni, vagy azok ott maradnak a lakat alatt, míg nem fizetsz érte...

    hogy a tárgyaiddal mi történik, azt nem tudom, trialba nem volt se bank, se expanded inventory, de még a hajóba sem juthatott be az ember..
  • Pares
    #47515
    F2P játékosoknak 2 sor quickbar jár. A quickbar bal oldalán tudod beállítani, hogy kettőt mutasson.
  • Plata
    #47514
    Csempész körülbelül mikor kapja vissza a hajóját,mert már unom hogy napok óta hajszolom és semmi csak újabb és újabb eléggé unalmas küldi.Curuscanton vagyok,11-es és 15-16 szintű ellenfelek ellen sokat nem érek már.A kezdő bolygó jó volt,tetszett de coruscanton nagyon el laposodott a történet.
  • Tibbbor
    #47513
    Tekintve, hogy imádom az SW univerzumot, tettem egy próbát a játékkal.Tetszik vagy nem tetszik, de F2P játékosként.Elolvastam a korábbi kommentjeiteket, utánanéztem a neten is pár dolognak, szóval tudom, mik a korlátok.Úgy döntöttem, kipróbálom a teljes élményt is, vagyis megveszem a játékot a serial miatt + 60 napos kártyát, mert arra már az account frissítésnél szükség lesz.Egy dolgot nem tudok és erről még igazán nem is lehet senkinek tapasztalata: ha mondjuk lejár a 90 napom és nem veszek újabb GC-t, mi történik pl. a crewskilljeimmel?Subscriber-ként ugye 3 jár a mostani 1 helyett(Preferred-ként 2).Melyiket fogja a karakterem úgymond "elfelejteni"? Mert gondolom, azért a játékot folytathatom GC nélkül is, csak nem Subscriber-ként, hanem Preferred-ként.Vagy hová tűnnek majd a 4 bank tab-ba helyezett cuccaim, ha Preferred-ként csak 1 tab jár?Vissza az inventorym-be?És ha az fullos?
    Megjegyzem, engem jelentős részben a Quickslot-korlát zavar, vagyis az, hogy alul mindössze egy Quickbar látható egyidejűleg és harc közben elég kellemetlen váltogatni, ha már sok képességet és tárgyat használ az ember.De nyilván nem csak ez motivál.A fentiekre viszont szívesen várnék választ.
    Ha lehet, a F2P-eseket cikiző beszólogatók kíméljenek!
  • Tababo
    #47512
    myaccount-coderedemption
  • Java33
    #47511
    Elvileg 24 órás support van, gyakorlatilag meg délelőtt hívtam őket.. :S
  • novvan
    #47510
    A +44 20 356 42 555 egy angol szám, magyar idő szerint reggel érdemes hívni.
  • Java33
    #47509
    Sziasztok. Valakinek sikerül màr elérni telefonon a supportot? Èn 50 pec vàrakozàs utàn feladtam... :(
  • Thomasovics
    #47508
    tárgytalan, megoldottam emailcserés módszerrel :S, csak vagy 3 órával késöbb kaptam meg a levelet vagy 2x (gmailen) és télleg trialos volt a régi email,
  • Thomasovics
    #47507
    tehát ezt most úgy érted hogy aki még a bétás korszakban reggelt annak most is "trialos" a felhasználója és emiatt van ez a korlát jelen pillanatban?
  • V43 1105
    #47506
    Republic.
  • novvan
    #47505
    Azert hozzatehetned, hogy melyik oldal!
    Egyebkent csinalj nehany mellekkuldit vagy ilyesmi. Ne rohanj annyira.
  • V43 1105
    #47504
    Valakinek nincs kedve segíteni ? 21-es vagyok, Tatooine.. és öhm a 26-os Enemyk már taccsra vágnak
  • Pares
    #47503
    Van ez így velem is, fő hogy működik!
  • Nephin
    #47502
    Legalább megvan a bibi :D
  • Shiwo
    #47501
    óóbakker de über vagyok, akkora epic failt vétettem


    azért leírom, nem azért, hogy kiröhöghessetek, hanem hátha más is ebbe szaladt bele..

    annó jelentkeztem bétára, volt is hozzá egy accom... csakhogy mikor játszani akartam trial-ként, azzal az accal valamiért nem sikerült összehoznom a dolgot.. készítettem hát egy másik accot, arról játszottam.. a bakit ott követtem el, hogy a játékba user name-mel léptem mindig be, a webre meg e-mail alapján... csakhogy az az e-mail cím a másik, bétás acc-hoz tartozott, és hiába validálgattam, persze, hogy nem lett jó...ááá, égek mint a Reichstag...
  • Pares
    #47500
    Most nem tudom linkelni, mert nem megy a hivatalos oldal, de ott bejelentkezel és lesz valahol olyan opció, hogy beírhatod a kódot.
  • Thomasovics
    #47499
    ki-be lépés (már) nem működik, marad a "várunk a sült galambra míg jó nem lesz" ezzel viszont haver déllelőtt 11 től- 14-ig megúszta én még mindig szívok vele.