60033
  • PiszkosFred
    #47578
    Csak ha befejezted a sajat sztoridat a fovarosban, es megkapod a hajodat. Kb lvl15-16 korul. Addig nem tudod.
  • Plata
    #47577
    Kösz az infót,bár fogalmam sincs hogy lehet elhagyni coruscantot.
  • Shiwo
    #47576
    a flottánál találsz advanced speciality trainert a sima trainer mellett, vagy valami ilyesmi a neve, lehet coruscant-on is van belőle, bár nem 100%

    minden esetre nála tudsz specializálódni, magától nem fog előjönni

    (lvl 10-en lehet, de nem gond, ha 11 vagy, visszamenőleg is megkapod a skill pointot, tehát majd kettőt oszthatsz el)
  • Plata
    #47575
    11 vagyok,majd akkor ránézek,még specializálódás nem jött elő,coruscanton dumáltam skill trainerrel.
  • Shiwo
    #47574
    azért kedves tőlük, hogy szép nagy számokkal ki van írva, hogy mi mennyi cartel coin, és mikor rákattintasz, hogy choose, akkor írja ki, hogy jahhát 1 karihoz ennyi, ha mindegyikhez szeretnéd (ami ügyebár összesen 2, még más szerverre sem enged) akkor a duplája.. amihez nincs elég CC-d, ott meg ki sem írja, hogy mennyi az összes karihoz..
  • Nephin
    #47573
    Jahm, csak azt akkor még nem olvastam :P
  • Vaxi
    #47572
    elnézést is kértem :)
  • Nephin
    #47571
    Üresen nem lehet hagyni?
  • Nephin
    #47570
    Nálunk is több ember van.
  • Nephin
    #47569
    Ez nem igaz, biztos van olyan, aki nem, de nem általános a dolog.
  • Shiwo
    #47568
    nah, akarok venni CC-t.. egy láma kérdés... Country az okés, hogy Hungary, de State/Province -nek mit írtatok be? szintén Hungary-t vagy a megyét kellene ?
  • novvan
    #47567
    A fejlécben lévő quildek közül csak találnál egyet...
  • Vaxi
    #47566
    bocsánat, azt hiszem kicsit hamar ítélkeztem, ingame kérdésemre kaptam elutasító választ, illetve az unbroken fórumjában láttam nagy, piros betűkkel kiírva. elnézést az általánosításért :))
  • Bandras DaSilva #47565
    Heh, köszi, de nem tolom már az swtort csak nézem a fórumot. csak próbáltam segíteni az egyik emberkének aki írta, hogy nehezen talál partnereket.

    Ez is egy módszer amit javasoltam meg az is ha belép egy klánba. Kinek mi jön be jobban:). mondjuk én is guildet ajánlanék, főleg későbbre a ha akar operationöket tolni.

    Plüsskat, köszi, de lásd mint fent:)

    Mondjuk lehet visszanézek kcisit nosztalgiázni. van egy 50es combat medic commandom, úgy félig-meddig jól felöltözve, de azt nem zargatnám. nem tudom, hogy egyáltalán megmaradnak-e a dolgok rajta ha belépek vele. Fizetni, most nem fizetnék torért.

    Egy új kari meg beleférne még az lejétől is. Mondjuk volt pár próbálkozásom második karakterrel, de nekem uncsi lett másodszorra minden, szal a medicet gyúrtam.

    Akik újak és élvezik, azoknak minden jót! Mindenképp megéri az időt a játék!
  • novvan
    #47564
    Ezt mi alapján állapítottad meg?
  • V43 1105
    #47563
    Én Eclipse szerón vagyok :(
  • Pares
    #47562

    Én meg elírtam a karakterem nevét: Dagrun...
  • Pares
    #47561
    Hungarikum. Ők úgy néz ki elfogadnak F2P játékosokat is.
  • Pluskast
    #47560
    Engem Betonciposjoe néven találsz meg :)
  • Vaxi
    #47559
    Sajnos ahogy látom, a magyar klánok nem kérnek a f2p playerekből.
  • Pluskast
    #47558
    Nekem most van egy 42-es sentinel karakterem, de direkt mert az imp oldalon ott van egy kimaxolt sith warior. Ki akartam próbálni, hogy az mit tud, de tény és való, hogyha nem a dokit viszem magammal akkor nagyon lemegy az életem minden csata után.
  • Pares
    #47557
    Talent pontokat skill mentornál tudod kreditért újra szétosztani. Különben meg én nyomulnák, Tomb of Freedon Nadd szerón nyomom lvl 22 bh Dargun néven.
  • V43 1105
    #47556
    Nem akarok butaságot mondani, de elméletileg 10-11 , tehát ahogy specializálódni tudsz.. Fenn van a menüben, képernyő közepén, Skill Tree néven.
  • Plata
    #47555
    Talent hányas szinttől van és hol találom?
  • V43 1105
    #47554
    Hol tudom a talent pontokat újra szétosztani, illetve milyen talentet ajánlotok Jedi Sagenek ? Jahm, és ha valaki esetleg játszana.. szóljon.. F2P-es vagyok. :Ð
  • novvan
    #47553
    Preferredként megmaradnak a tabok az inventoryban:
    http://www.swtor.com/support/helpcenter/6833
  • BlackSpider
    #47552
    Koszi a valaszokat,hat az a helyzet hogy nekem Jedi a karakterem tehat a Sentinel vagy Guardian opcio van ugyhogy valoszinu Guardian lesz.
  • Shiwo
    #47551
    nekem úgy tűnt, ha az ember egyedül tolja, valahogy életképesebb/hatékonyabb a trooperrel/bounty hunterrel, mint a sith warriorral / jedi guardiannal.. bár lehet később jók lesznek, ha van healer companionod, de én speciel jobban megszenvedtem velük lvl 15-ig trialozva...
  • Pluskast
    #47550
    A sztori ugyanaz. Amúgy meg az a kérdés, hogy mit szeretnél. A sentinel dps karakter de szerintem companion nélkül gyenge. A guardian meg lehet ez is az is, plussz ott van taunt képesség, no meg force push is :) Ha először játszol és első karaktered akkor talán a guardian.
  • BlackSpider
    #47549
    Azt szeretnem meg megkerdezni Jedinel a Guardian es a Sentinel story-ja ugyanaz vagy mas-mas?es hogy igy kezdokent melyiet erdemesebb valasztani?
  • hippy
    #47548
    Igen azt már próbáltam de mindig error lesz a vége.Marad az e-mail csere akkor.
  • BlackSpider
    #47547
    Hat az tenyleg jo volna ha egyszerre mend a 2 quickbar latszana,en tegnap probalgattam hogy lehet megcsinalni de nem igazan sikerult mindkettot lathatova tenni,de az uj informacio birtokaban ma ujra probalkozom.
    Mindenkinek koszonom a batorito es segito hozzaszollasokat.
  • Shiwo
    #47546
    kettő látszódhat (+ a companioné is bekapcsolható) f2p-ként.. trialba engedte az egészet személyre is szabni (méret, szín, elhelyezés, áttetszőség), tán ez az f2p-ben is megmaradt... sőt, utána le is mentheted, és akkor a másik karinál nem kell újra szüttyögni vele, hanem betöltheted
  • Shiwo
    #47545
    írd be gugliba, hogy "old republic e-mail validation" és tán az első találat, ahol validálhatod.. esetleg próbáld meg az e-mail cserét...

    de a bétás accountokkal úgy tűnik, hogy előszeretettel problémázik, ha nem jutsz vele semmire, lehet jobban jársz, ha készítesz egy tök új accot egy másik címre

    (csak arra figyelj, hogy az új accounttal legyél bejelentkezve a webem, mikor rányomsz az e-mailben kiküldött validáló levél linkjére..)
  • Tibbbor
    #47544
    Mindenkinek kösz a segítséget!
    Pares: szóval F2P-nél a Quickbar baloldalán lévő "+" jellel lehet beállítani, hogy mindkét Quickbar látszódjon?Majd otthon kipróbálom, mert ha működik, nagyon szuper lenne!Csak mintha valahol úgy olvastam volna, hogy igaz, hogy 2 Quickbar van, de egyszerre csak 1 látszódhat.
  • Pluskast
    #47543
    Ha nagyon kell segítség szólj. Imp oldalon van 50-em republikon meg egy 42-es karakterem:)
  • Plata
    #47542
    Coruscanton nem mászkáltam el sehova,mindig csak mentem oda ahova a fő küldetés küldött.Lehet majd ha lesz kedvem újra felmenni visszamegyek oda ahol a trainer van és elvállalok valami mellék küldiket.A fő küldetés színe vörös és a legkisebb ami szembe jön most 15 vagy 16 szintű.
  • Pluskast
    #47541
    Illetőleg ha a haverodnak akarsz segíteni. Ha 3 szinttel felette vagy a heroic küldinek a társad meg nem, úgy elég jól tudod húzni. Mondjuk nem mintha az épp aktuális bolygón ahol játszik nem lenne nagy segítség ha a haveroddal mész akinek nagyobb a szintje mint a tiéd.
  • Nephin
    #47540
    Szerintem keress egy klánt.
  • hippy
    #47539
    Még 2009-ben regeltem az acc-ot és csak bétában játszottam vele,de a játékot nem vettem meg.Most azt akarja,hogy érvényesítsem de nincs ilyen menüpont sehol.Legalábbis én nem találom.