60033
  • Tibbbor
    #47618
    Ezt tudtam, pont azért említettem meg.
    Akkor lehet, hogy ez a sima futásra értendő?
    "Thankfully the boss is slower than character run speeds, so simply kite the boss and melee attack when you can. "
  • Tibbbor
    #47617
    Az attól függ.Ha szereted a SW univerzumot és kedveled, ha egy játéknak története is van, akkor nem fog elereszteni(mint engem) és lehet, hogy előbb-utóbb elő is fizetsz rá.Ha viszont nem, akkor rövid idő alatt félbehagyod.Nekem a mai napig megvan egy 22-es harcosom a LOTRO-ban, de ott nem fogott meg a sztori, kaotikusak az insták(szerintem a kis szintűeknek túl könnyű egy tucatnyi mobot behúzni) és az ún. Turbine point-okért(ami a vásárlásokhoz kell) aránytalanul sokat kell gályázni.Ehhez képest a TOR F2P játékmódja szerintem sokkal többet nyújt.
  • DoctorStryker
    #47616
    mivel f2p vagy ezért nem is lesz
    .
    ha harcba kerülsz akkor nincsen sprint amùgy se.
  • DoctorStryker
    #47615
    ha így álaz hozzá akkor ne szedd le.
  • Tibbbor
    #47614
    Úgy belemerültem a küldikbe az elmúlt 2 napban, hogy közben észre se vettem, hogy 14-es lettem és még nem jártam Esseles-ben.Nyilván csapattal gondoltam.Vannak valakinek friss tapasztalatai a helyről?Már utánanéztem, de azért testközelből mégis csak más.
    ISS-994 Power Droid-ról olvastam, hogy kellemetlenül halálos AOE-ja van és a melee-k könnyen fűbe haraphatnak.Ellene a kite-ot és a gyors lecsapást javasolják.Tipp esetleg?
    Tudom, hogy opcionális boss, de jó lenne megölni.Csak az nyugtalanít, hogy egy leírásban így fogalmaz a szerző: "szerencsére a boss lassabb, mint a játékos futása..." Klassz, csakhogy én még F2P vagyok, vagyis Sprint-em nincs. :(
  • BlackSpider
    #47613
    Kosz Nephin az infot.
  • Nephin
    #47612
    De, jó játék és nem lett ingyenes, csak van egy opció, amivel fizetés nélkül végigjátszhatod a sztorirészt.
  • Nephin
    #47611
    /cjoin Hungarian, vagy ami épp a csatorna neve (van egy Alliance a Tombon). Elvileg az 1-es csatornára rakja, de meg tudod nézni, ha legördíted a csatornalistát (kis buborékféle a szövegmező mellett balra).
  • BlackSpider
    #47610
    Serintem igen,erdemes leszedni es kiprobalni aztan eldontod hogy akarod-e folytatni mint fizeteses vagy nem ugyani ingyenes jatekoskent vannak korlatozasok,nem is keves mondjul en egy reszet ezeknek nevetsegesnek tartom.
    Ahogy elnezem SWTOR.hun ujra menegetett az "ingyenelok"-ertsd f2p jatekosok - gyalazasa amig Nephin le nem allitotta a nagyerdemut,az otthallottak alapjan meg szeretnem kerdezni hogy General chatbol hogy lehet atvaltani magyarra mert tenyleg tudatlansagombol fakadoan es latvan hogy csehek meg lengyelek is anyanyelvukon targyalnak en is beszelgettem magyarul-mea culpa.
  • Mr_no_NaMe
    #47609
    Megéri leszedni a játékot srácok? Most hívta fel a figyelmemet az egyik haverom, hogy tök ingyenes lett az egész. Annyit csak érne, hogy kipróbáljam, de 25 giga. Azért lett ingyenes mert nem jó játék? Vagy miért? Pár órát csak el lehet vele tökölni.
  • PiszkosFred
    #47608
    Illetve, a legtobb heroic kveszt rewardja szetszedheto narancs cucc, emiatt vagy felhasznalhato mas itemben a kapott rewardbol ki(szet)szedett fejlesztes, vagy a reward skinje olyan, hogy jol nez ki, es azt hordod, es csereled a fejleszteseit a tovabbiakban. Ilyenkor erdemes visszamenni magasabb szinten is. Illetve, mivel naponta resetelodik, nemi penzt is hoz a konyhara.
  • Vaxi
    #47607
    szerintem is jó :)
  • Although
    #47606
    Aki akar szavazzon itt az swtor-ra. Speciel én nem rá szavaztam de ennél jobb helyett érdemel, nem hinném hogy a rift jobb lenne bár az se rossz játék ha nekem nem is tetszik mint világ :) bestmmorpg2012
  • Although
    #47605
    5-10szint nem árt a heroicnál, de legalább nem harminc mint a conanba :D Mondjuk az teljesen epic.
    Szóval nehéz, nehéz észnél kell lenni akkor is figyelni az őrjáratokra szükség esetén elfutni. Használni minden védelmi képességet. És egyebek. :) Én egyesével vadászom le őket de igyekezni meg mert respawn az elég gyors. És akkor csávába leszel így is ha többen vesznek körbe még menekülni se lesz időd.
  • Pares
    #47604
    Egyetértek. Próbálgattam MMO-kat, de az összes közül ez tetszik a legjobban. Az F2P-k között meg toronymagasan ez a legjobb. LotRO-t próbáltam, de az olyannyira érdektelen sztorival rendelkezik, hogy hamar meguntam.
  • Pares
    #47603
    Ha megnyomod az L betűt, tehát ahol listázza a questeket, ha kiválasztasz egy questet, akkor asszem a neve mellett írja, hogy milyen szintű a quest, ha az alatt a lvl alatt vagy, maximum csak nagy csapatban érdemes próbálkozni. Egyedül csak akkor érdemes bemenni ilyenekbe, ha már több szintel fölötte vagy, csak akkor a loot már nem olyan jó.
  • Pluskast
    #47602
    A hibái ellenére jó játék ez. Sokszor szidom magamban de ettől függetlenül nem mondtam le az előfizetést és nem is tervezem:)
  • Tibbbor
    #47601
    Ok, biztos jó lesz a tipped, csak most nem otthon vagyok, de este megnézem.

    Pares, Shiwo: még egyszer kösz a tegnapi helpet, tényleg be lehet állítani F2P-nél is mindkét Quickbar-t.Így már ezerszer jobb!

    Más: a heroic-ok nehézségi szintjét(vagyis azt, hogy milyen szintű ellenfelek vannak ott), csak a netről, vagyis játékon kívülről lehet megnézni?
    Tegnap invitelt egy 18-as Jedi Sentinel(jómagam 14-es Guardian vagyok), azt se tudtam, hová megyünk, úgy rohant, ütöttem, ami elém került, végül kiderült, hogy egy Heroic Quest-et csináltunk meg, amiben nevesített robotokat kellett kinyírni...:) Lehet, hogy egyébként "be se mertem" volna oda nézni.
  • Vaxi
    #47600
    szerintem prefered státusszal bőven megfelelően lehet játszani
    nem sűrűn fizetek játékért, de ebben az esetben nem bántam meg, hogy befektettem kicsit :)
  • Nephin
    #47599
    Már nem jön annyi pénz a slicingból, mint annak idején, de egyedülálló crew skillnek még mindig az a legjobb szerintem.
  • Nephin
    #47598
    Miért nem? Ott van a beállításoknál a csúszka...
  • BlackSpider
    #47597
    Na jo akkor mostmar nemileg tisztazodott a talent fa dolog es remelem a talent resetet legalabb nem vettek ki a f2p nel,amugy egyelore a kis astrdroid T7-01 a companionom aki Tank beallitotsagu aztan most Coruscanton jon Kira aki dps na majd valahogy odaalakitgatom a karaktert az ep aktualis companionhoz.
    Amint elobb irtam en 1 screw skillt hasznalhatok csak ,en azt archeolgy-ra allitottam ,egy forum kollega ajanlotta a slicingot most azt nem tudom mit tegyek ugyanis olvasgatva azt lattam,hogy a jatek kezdetekor nehany jatekos rovid idon belul piszkosul meggazdagodott ezzel a skillel,gondolom Bioware -jo szokas szerint -erre tett ellenlepeseket es nem tudom most ez mennyire boritott fel mindent de ugyanakkor tenyleg a slicing az egyetlen olyan skill ami egymagaban is eletkepes a CS fat megnezve minden mashoz kell valami kiegeszito skill,mostmar tenyleg nem tudom mit tegyek valoszinu megyek en is slicingelni.
  • PiszkosFred
    #47596
    Szerelem - erzelem, tiltott
    Gyerek - "fajfentartas" erzelem nelkul

    Vagymi...
  • DRFlame
    #47595
    Én inkább a DD-t javaslom. Ha hamarabb megölöd az ellent, akkor amúgyis kevesebb ütést kell túlélned. Egy standard group pedig úgy néz ki, hogy tank, healer és 2 dd, vagyis ez alapján dd-vel könnyebben találsz groupot. (kivéve hogy sokkal többen játszanak dd-t, mint tankot, tehát ez ellensúlyozza) A gyorsabb haladás érdekében szerintem inkább DD, aztán az endgameben próbáld ki a tankot.

    Más: Én azt nem értem ebben a világban, hogy volt egy olyan questem, hogy le kellett lepleznem 2 padawan szerelmi viszonyát, mert hogy a jediknél ez tiltott. Később meg az egyik jedi mester lányát kellett megmenteni. Na most ha a jediknél nincs szerelem, akkor ebben a világban a gólya hozza a gyereket? Vagy valami jedi skillel ejtik teherbe a csajt?
  • Bandras DaSilva #47594
    Bocs, ezt kár volt..nem nagyon segített.
  • Bandras DaSilva #47593
    Ha jól emlékszem vmelyik opciónál a beállítások menüben tudod megadni, hogy mennyire zoomoljon ki a kamera.
  • Tibbbor
    #47592
    Szoktam nézni - okulásképpen - a Flaspointokról készült videókat és olyan kameraállásban játszik az illető, amiből nagyon praktikusan, messziről látja magát és szinte mindenkit.Én a görgővel nem tudok ilyen beállítást elővarázsolni.Ez egy mod vagy csak én nem találtam meg ezt az opciót?
  • Bandras DaSilva #47591
    Igazából szerintem itt az számít, hogy te melyik játékstílust preferálod. Ha tank irányba mész, akkor jól fogod bírni az ütéseket, de relatíve kicsiket fogsz sebezni, tehát egy olyan companion kell majd melléd aki nagyokat sebez.

    Ha dps ágra mész, akkor jóval nagyobbakat ütsz majd, de kevesebbet bírsz és vagy egy tank vagy pedig egy healer companiont érdemes magad mellett tartani.

    Guardiannál nem tudom, hogy milyen sorrendben kapod a companionokat, de érdemes kipróbálni ezt is meg azt is és akkor majd látod, hogy melyik stílus inkább a neked való.

    Fleeten tudod a talenteket resetelni, Azt sajnos nem tudom, hogy a f2p itt korlátoz-e és ha igen, mennyire?

    Tankra általában mindig szükség van, szal tankkal talán könnyebben találsz groupot flashpointokra is. Jó xp és klassz cuccokat is lehet fpkből szerezni. Érdemes kipróbálni mindet. A történetek is elég jók.
  • BlackSpider
    #47590
    Hat az igazsag az,hogy tenyleg frusztralo igy jatszani az xp pontokat is ugy megtepaztak hogy orom nezni azonkivul az a sprint meg a quickbar meggyomlalasa az mar tenyleg rohejes,de mostmar ha nekifogtam ezt a Jedi Guardian karaktert tiszta ambiciobol is elviszem lvl.50-ig f2p alatt.
    Valoszinu a kovetkezo karakterre mar befizetek,meglatjuk.
    Meg azt szeretnem kerdezni hogy ha nagyreszt egyedul jatszom a talent fat hogy alakitsam inkabb Tank fele vagy inkabb DPS fele mert ha jol tudom kezdo MMO-s kent akkor egyik tamadasra masik vedekezesre hegyezi ki a karaktert.
  • Pluskast
    #47589
    Sajna én nemigen látom értelmét ennek a f2p-nek. Annyira le van korlátozva, hogy ez max arra jó, hogy kedvet kapj a játékhoz és előfizess rá. De, hogy végigjátszd vele a story-t..... Minden tiszteletem azoké akik ezt képesek így végigtolni.
  • Shiwo
    #47588
    igen, az f2p-nek egy skill van csak engedélyezve... ha legalább egyszer veszel cartel cointot, akkor lehet 2, illetve CC-ből fel lehet oldani a harmadikat

    az én véleményem szerint önmagába a slicing jó, legalább pénzt lehet vele keresni, és abból cuccot venni magadnak az NPC-knél, persze lehet másnak más lesz a véleménye
  • BlackSpider
    #47587
    Szep joreggelt mindenkinek,
    azt szeretnem kerdezni,hogy f2p eseten csak egy Screw skill van engedelyezve?mert en Jedi Guardian leven kivalasztottam az Archeology-t es tobbet nem enged.Mondjuk azzal ez egy szem crew skillel nem tudom mit kezdek de hat majd meglatjuk.
  • PiszkosFred
    #47586
    Hja ok, sorry. Az azt megelozo kommentet nem is figyeltem. Jogos a ket pont :)
  • Nephin
    #47585
    Fent a linken találod az aktív klánokat.
  • mnorbi2
    #47584
    Néphit tol kérdeznem hogy van-e Magyar guild ami működik is a tomb of .... Pvp szerveren Empire oldalt?
    Köszi
  • Shiwo
    #47583
    az a külön "spell" asszem f2p-seknek nem érhető el, vagy ha igen, akkor elég dúrva cooldown-nal...

    de nem azért mondtam, hogy visszamehet a flottához, hogy visszamenjen a kezdőbolygóra, vagy hogy ott bóklásszon feleslegesen, hanem hogy megtalálja az advanced trainert
  • PiszkosFred
    #47582
    Jo, hat a flotta barhonnan barmikor elerheto, kulon "spell" is van oda. De gondolom, o inkabb elore kivan haladni, nem a kezdozonakon vagy a flottan bolyongani "tulkorosan" :)
  • Plata
    #47581
    Vagyis nem teljesen igaz mert valami skill módosító szutykot kaptam,de arra meg az van írva hogy nem használhatom úgy rémlik,harc közben nem néztem meg jobban,csata után meg elszállt a drága net.
  • Plata
    #47580
    Igen tegnap megtaláltam a vissza utat a flottához.Visszamentem de az advanced trainer nem állt velem szóba,ezután gondoltam kicsit szétnézek a környéken,a sarkon volt egy fickó akinek küldi jel volt a feje felett,dumáltam vele,és azt kaptam hogy menjek a trainerhez specializálódni.Úgyhogy végre megvan,utána visszamentem coruscantba felvettem pár mellék küldit,de nem lett belőlük semmi mert rátaláltam a loking for group gombra és valami insta félébe behívott,amit végig csináltunk,érdekes volt,majdnem szintet is léptem,sok szép cuc esett,de semmi sem lett az enyém,bár nem tudom a jedi mit fog kezdeni puskával.A végén viszont megszívtam,végig csináltuk rakott volna ki a játék coruscantba és elszállt a netem,úgyhogy nem tudom járt-e volna még valami.Késő volt úgyhogy lefeküdtem,nem vártam meg hogy visszajöjjön net.
  • Shiwo
    #47579
    ez így nem teljesen igaz, a flottához (valamilyen fleet) vissza tud menni az űrkikötőből...ahol eredetileg megérkeztél