60033
  • Nephin
    #47658
    Jó hír: kb. 100%-ig biztosra vehető (többen próbálták/megerősítették), hogy f2p-ről előfizetővé váláshoz nem kell megvenni a dobozos játékot, csak megadni a gamecard kódját vagy bankkártyát és kész is.
  • Nephin
    #47657
    Legalább valami más nevet választottatok volna, pár éve használjuk... :D
  • vader108
    #47656
    Sziasztok!

    Akit érdekel, elindult az swtorhungary.hu, sok és folyamatosan bővülő tartalommal és leírással:)

  • Pares
    #47655
    "Egyrészt azért mert F2P-ként ez a játék GIGASZOPÁS, hacsak valakinek nem probléma hogy csökkentett XP mennyiség miatt napokig kell tápolni hogy olyan szintre emeljük karakterünket amivel az akutális SZTORI feladat megoldható..."

    Ugyan dehogy. Én eddig két karaktert indítottam, és ha sztori küldetések közben a solo mellékküldiket is szépen megcsinálod, bőven a sztori küldetés szintje fölött leszel, mire azt elkezdenéd. Jelenleg például 3 szinttel vagyok a BH sztorija előtt, igaz közben csináltam FP-ket meg heroic küldetéseket groupban, mind marha jó volt.
  • Pares
    #47654
    Igen, nekem is néha eltűnik, bár sztem ez alap bug, nem f2p sajátosság.
  • Pares
    #47653
    Ez hülyeség, én 1600*900-ban játszom vele, minden beállítás maximumon van. F2P vagyok...
  • Skyline
    #47652
    Lehet hogy szomorú vagy de miért kéne kiadniuk teljesen ingyen egy olyan játékot amibe az ember TÖBB SZÁZ ÓRÁT beleöl és tartalmilag MINŐSÉGI és a többi MMORPG-vel ellentétben teljesen jó történettel videóbejátszásokkal rendelkezik???

    F2P: Teljesen jogosak a butítások, a játékot így tökéletesen ki lehet ismerni, aki akarja végigviheti F2P-ként de már a második bolygón "szopni" fog és napokig tápolni, és minőségi szórakozás helyett egy idegbaj lesz az egész. Jól kitalálták, mézesmadzag nem több.:)
  • Pares
    #47651
    De azt a játékot meg kell venni, így nem nevezném 100%-if F2P-nek. Az SWTOR-t a LotRO-hoz lehetne hasonlítani, azt meg szerintem lekörözi.
  • Pares
    #47650
    Ez nem igaz. Az F2P is megkapja automatikusan a sprintet LVL15-nél.
  • Nephin
    #47649
    Nem. A játéklehetőségen semmit nem csorbít a fekete felső-fehér nadrág, az épp az a kényelmi és opcionális dolog, amiért pénzt lehet kérni. Jobb lenne, ha 10 szintenként kéne fizetni a történetben haladásért? Semmi olyan korlátozás nincs, amitől lehetetlen lenne végigvinni azt, amit megígértek: 8 teljes játéknyi történet. Meg is kapja mindenki. Teljesen ugyanúgy lehet játszani felhúzott sapkával és nem összeillő színekben is, mint sapka nélkül és full kékben például.
  • Geri98
    #47648
    elég szomorú vagyok az f2p miatt. annyira boldog voltam, hogy dejó, f2p lesz a game milyen fasza lesz, és egyszerűen hihetetlen amit műveltek. szerintem enyhén túlzásokba estek a korlátozásoknál. (pl. engem marhára zavar hogy még ilyen szánalmas korlátozást is beleraktak hogy csak akkor egyesítheted a színeket, ha előfizetsz, vagy cartel coinokból megveszed az opciót. tudom hogy nem túl fontos, de engem igenis zavar, hogy a sith assassinomnak fekete felső ruhája van de fehér "szoknyája". aztán az xp reduce-ról nem is beszélve... nem arról van szó hogy megengedhetetlen megvenni a játékot, mert sztem tényleg olcsó, csak aki csak szeretett volna egy jót játszani és közben spórolni is, annak nagy csalódás lesz az f2p. kíváncsi vagyok hogy mások is osztják e a véleményem.
  • Although
    #47647
    Nahát Nahát :) Jó hallani. Anno személy szerint attól tartottam a wow színvonalán jelenik meg de kellemes csalódás volt ha nálam nem is veszi el az első helyet a Conantól másodiknak nagyon jó, sőt most az agyon conan agyonnerfelt solo rész után igazi felemelő érzés nehézséggel rendelkező játékkal játszani. :) És ha minden jól menne egy-másfél év után bőven olyan tartalom lehetne benne ami szuper lenne. De mindez már csak feltételes mód. Miki egér és csapata nagyot fog alkotni ebben biztos vagyok. Mintahogy van egy érzésem az swtor se végtelenségig lesz kihívással rendelkező játék.
  • Skyline
    #47646
    Urak hölgyek. Én anno negatív véleménnyel voltam erről a játékról és reméltem hogy bukik,majd kiadnak egy SP alapú MMO-t.
    Az F2P lehetőséget adott hogy kipróbáljam a játékot, és be kell valjam annyira megfogott hogy 2 nappal késöbb megvettem, és még 60 napot is pluszba kifizettem. Azt kell mondjam megérte.
    Egyrészt azért mert F2P-ként ez a játék GIGASZOPÁS, hacsak valakinek nem probléma hogy csökkentett XP mennyiség miatt napokig kell tápolni hogy olyan szintre emeljük karakterünket amivel az akutális SZTORI feladat megoldható...(a többi korlátozásról nem beszélve)..
    Másrészt mert a sztori simán SP szinten mozog a mellékküldikkel és a főszállal, amik a régi KOTOR játékokra emlékeztetnek.

    Aki teheti szerintem vegye meg, 3500 Ft boltból kihozva (30 nap reggel), és annyi pluszt és élményt ad az "előfizetés" valamint annyira játszhatóvá és élménydússá teszi a játékot hogy simán megéri...Még többet is,elvégre nem sok játékról lehet elmondani hogy hónapokig játszik vele az ember de ez ilyen,még ha csak a fő sztorit (sztorikat,mert ugye más a Sith, Jedi, fejvadász stbstb oldallal játszva) nézzük akkor is, a többi multi nyalánkságról nem beszélve.:)

  • Mr_no_NaMe
    #47645
    Én nagyon sokáig toltam az SWG-t, azért akarom kipróbálni ezt. Tudom semmi köze hozzá, de még is SW MMORPG. Kíváncsi vagyok rá. Bárcsak kiadnának valami SWG szerű dolgot...de olyan már soha nem lesz.
  • sanya200
    #47644
    én lehet megveszem eredetibe az a 4k nem sok érte
  • Tibbbor
    #47643
    Jó lenne néhány screenshotot látni a különbségekről.Mondjuk én elvagyok a F2P beállításokkal is(bár a gépem többet is elbírna), de az a képernyő, amin a karakterem látható közelről és ahonnan közvetlenül folytatni lehet a játékot, hát az még az én szerény személyemnek is nagyon kopár és harmatos...
    Az űrtaxis utazásoknál mások alól is eltűnik időnként a jármű?Engem nem zavar, hogy a nagy semmin ülve, nem létező kormányt fogva száguldozom, de ha már így van, legalább ingyen legyen, nem? :)))
  • BlackSpider
    #47642
    En annyit lattam,hogy a felbontast peldaul nem engedi 1280x1024 nel nagyobbra allitani de valamelyik forumon irta valaki azt is ,hogy miutan elofizetett tobb opcioja jelent meg a grafikai beallitasoknal mint korabban f2p eseten.
  • Master91
    #47641
    Igen, több hp-t kéne hogy adjanak , és nem vagyok benne biztos hogy mi az a cucc.

    Tech powerre gyanakszok.
  • Tibbbor
    #47640
    Bocs, félreértettem, szóval, hogy ők healeljenek többet?Sajnos ezt nem tudom.
  • Tibbbor
    #47639
    Tudtommal az Endurance ad több HP-t.
  • PiszkosFred
    #47638
    Ha hasonlitani akarsz, akkor a GW2 rendszere az SWTOR F2P-Preferred statuszaval egyenlo, nem az alap F2P-vel.
  • Master91
    #47637
    A healelős segédeket ( pl. nekem van 1 droid meg most kaptam meg Malaveit, a birodalmi csávót) hogy fejlesszem hogy több hp-t adjanak? Tech Power kell neki több ?
  • Tibbbor
    #47636
    Igen, de magát a játékot meg kellett venned.Itt a teljes játék ingyen letölthető és havidíj nélkül játszható a korlátozásokkal.Ez nem az utóbbi előnye, félre ne értsd, csupán a különbség!
  • Nephin
    #47635
    Ezt tudnád pontosítani?
  • Nephin
    #47634
    B2P... pedig olyan jól alakultál. :(
  • maniac001
    #47633
    Jó, akkor mi? Én ingyen (havidíj nélkül) játszom és a teljes tartalmat elérem.
  • PiszkosFred
    #47632
    Azert ne keverjuk a szezont a fazonnal, kerem szepen. A GW2 sose volt f2p, es sose nem is lesz, meg az elso resze sem, nem hogy a 2...
  • maniac001
    #47631
    Na ez már akkor tényleg a max szánalom kategória, gyakorlatilag kiröhögtetik magukat a BW/EA páros. Bár szerintem már nem érdekli őket a játék, hamarosan le fogják húzni a szervereket.

    És milyen opció van korlátozva? nem lehet csak low árnyék, vagy hogy? El sem tudom képzelni, ilyet még sehol nem csinált senki. De ez már nem röhej, ez már nagyon nagy szánalom.
  • BlackSpider
    #47630
    Pedig igen igaz a grafikai opciok is korlatozva vannak barmennyire rohejesnek tunik is.
  • maniac001
    #47629
    " Az F2P-k között meg toronymagasan ez a legjobb."

    Hát ez azért nagyon erős kijelentés, a Guild Wars 2-t meg sem közelíti, ráadásul ott az összes opció/tartalom elérhető ingyenesen. Jogos a legtöbb korlátozás, de azért van néhány elég szánalmas dolog. Nem tudom igaz-e, de azt hallottam hogy még a grafikai opciók is korlátozottak az F2P-ben. nem hinném hogy ez igaz, mert ez már az űberszánalom kategória lenne.
    majd egy F2P-re és is visszanézek egy gunslinger erejéig :)
  • Tibbbor
    #47628
    A F2P játékosok is tudnak guild-et kreálni, de csak F2P guildet és csak ilyennek lehetnek a vezetői.
  • Tibbbor
    #47627
    Kite-olni melee-ként mivel tudom?(Jedi Guardian)Maximum a Freezing force jut az eszembe, másom nincs is ezen a szinten.
  • DoctorStryker
    #47626
    bakker elírtam... sry tudnak csatlakozni (csak kreálni nem..)
  • DoctorStryker
    #47625
    A Tomb of freedon nadd szeron republic oldalon az alliance of hungary guild várja a jelentkezőket (csak előfizetők tudnak belépni)
  • Although
    #47624
    Na me má mér ? :)
  • Master91
    #47623
    De, meg szűnik.
  • PiszkosFred
    #47622
    Lehet hulyeseg, de a sprint harcban egybol megszunik, nem?
  • Nephin
    #47621
    Sorcerer ááá... most kicsit meghaltam. :D
  • Nephin
    #47620
    Rég voltam ott, de ha az, amire gondolok, akkor egyrészt opcionális bónuszboss, másrészt kite-olni kell, ha rajtad van, meg kiállni a körülötte lévő aoe-ból, nem nehéz.
  • Although
    #47619
    Sorcerernek van sprint featja az hasznos tud lenni, meleg helyzetben,