60022
  • Plata
    #58820
    Store-ban megtalálható társak közül szerinted melyik értelmes?
    Nekem csak Treek van meg,no meg pár promós,Nico Ocar,plusz a Vizsla BH,na és azt hiszem Master Ranos,plusz Dart Hexid vagy mi.
    Utóbbi kettőben nem vagyok száz százalékig biztos,nem vagyok játékban.
    Na és két Szezonális fazon.A furmányos ormányos és a félszemű fafejű.
    Vagy inkább gyűjtsek össze annyi CC-t hogy meg vegyem HK-55-öt?
    HK-51-et nem csináltam meg,mert úgy tudom azt is csak csapattal lehet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.12. 20:16:27
  • PiszkosFred
    #58819
    Egyszerhasznalatosak, de tudsz tobbet is szerezni es azokat aktivalhatod a karaktereidnel.
  • Plata
    #58818
    Lehet megnézem azt a röfit,bár gondolom nem lehet csak egy karinál használni.
  • PiszkosFred
    #58817
    En mar azzal is megelegednek, ha mondjuk ingatlanban lerakhato "vendegnek" le tudnank rakni a karaktereket ugy, mint ahogy a compokat ki tudod rakni "disznek".

    Anno a csaladfaval azt hittem lesznek komolyabb terveik, de azt (is) nagyon hanyagoltak az elmult 11 evben, abszolute semmi funkcioja nincs, pedig lehetett volna kezdeni azzal is valamit. Mit tudom en, csaladi buffok/bonuszok, orokolt titulusok, skinek, mountok, stb. a leszarmazottaknak.
  • gunji
    #58816
    De-de, arra a röfire, amit lehet nyerni/venni a kaszinó event kapcsán.
    Amúgy meg az kellene, hogy saját magunk is tudjunk companiont létrehozni a karakter generálóval. Vagy egy másik karakterünket tudjuk meghívni companionnak.
  • Plata
    #58815
    Ma havoc squad armor van.
    Nem tudjátok miért tűnik el a karimról a sorci buff?
    Sith warri,bh és agent buff rajta van,de a sith sorci rendre eltűnik utazáskor.
  • Plata
    #58814
    Milyen röfi?
    Bocs hirtelen be nem ugrik.
    Ha csak nem egy gamorreai őrre gondolsz.
    Asszem ez a nevük.
    Tegnap este szokás szerint FP-ztem.
    De most rám írt a tank.
    Mint kiderült magyar.
    Mióta magyar klánban vagyok több magyarral beszéltem három nap alatt mint előtte sok éven át.
    Master mode FP volt és rám írt hogy nem is tudta hogy van magyar klán.
    Valami nagyon nem magyar nevű klánban volt ő is.Plusz a neve sem volt magyaros,igaz az enyém sem.
    Tegnap az első master mode fp be hívott azonnal a második meg avgy két óra múlva,addig lógattam a lábam és számoltam a pókokat a féottán.
    Héten ha jól láttam bringás event van,azt nem szeretem mert felhúz.
    A fórum meg megint hülye,ha mobilról írok és utána gépről akarok írni akkor be nyög valami error-t.Nem találja a fórumot,manuálisan be kell írnom sg fórumot,de csak akkor is a kezdőoldal jön be.STO vagy Sw ToR fórum könyvjelzőjét használom akkor csak error.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.12. 08:07:09
  • gunji
    #58813
    Esetleg a röfi?
  • Plata
    #58812
    Nekem mount nem kell.
    Nem sok értelmüket látom,de ruha vagy társ nem ártana.
    Valami nagypofájú dumás társ kéne mint Treek.
    Season társak nem sokat süketelnek.
  • gunji
    #58811
    Elfogyhattak a Vorantikusok, mert lecserélték őket Swamp Rancorra.
  • gunji
    #58810
    Elvileg nyáron még négy állást hirdettek a játékhoz (és tucatnyit más játékokhoz a BW-n belül). Így felteszem, nem, ahhoz még túl nagy az aranytojás, amit a tyúk tojik.
  • Plata
    #58809
    Remélem nem annak a jele hogy haldoklik az Sw ToR.
  • gunji
    #58808
    A változatosság kedvéért ma 50%-os kedvezménnyel Savanna Vorantikust lehet venni. Namost vagy valaki otthon a hátsó kertben ilyet tenyészt és túl akar rajtuk adni, mert a szomszéd Vulptillái mindig átszöknek vadászni rájuk, vagy a BW-nél valaki nagyon szereti az időhurkokat. Vagy esetleg felmondott, aki ezeket cserélgette és más nem ért hozzá. Most hirtelen más ötletem nincs.
  • Plata
    #58807
    Tegnap a ládákban találtam egy egész jó ruha darabot,sajnos az összes része nincs meg,na és kár hogy vannak rajta ilyen fura szárnyak de amúgy pont passzol a karim szinéhez,ez a felső eredeti sztíne.

  • Plata
    #58806
    A fejvadász event küldetései is könnyítve lettek nem?
    Ma coruscant-ra mentem,a többi sem volt nehéz,de ezt hamarabb lecsaptam mint hogy a társai spawnoltak volna,már jegelve volt a delikvens mire jöttek a pajtásai,aztán el is húzták a belüket.
  • Plata
    #58805
    Hogy a fene essen bele,sietni akartam,nem emlékszem esc-et vagy space-t nyomtam.
    De most nem csak ruha és companion gift esett belőle,esett két mount is.
  • PiszkosFred
    #58804
    Ne ESC-kel lepj ki, a vegen, hanem koszonj el tole, csak ugy mukodik evek ota.
  • Plata
    #58803
    Ma megint vacakol velem a játék,be akartam váltani 24 ládát odessen-en.
    De folyton rácseszek,oda adom a csajnak és kilépek,megkapom a reput majd el is vesztem,viszont a conquest pont megmarad. Asszem.

  • gunji
    #58802
    Úgy rémlett, hogy megszűnt, s találtam fórumot ami szerint igen, de a korábbi rewardok még jönnek: fórum link
  • PiszkosFred
    #58801
    Ami az elofizut illeti, ref linkes par nap aktiv meg, mukodik az a rendszer?
  • gunji
    #58800
    Az új loader hozott nekem egy nem kívánt funkciót: nem lehet lecserélni a gyári loader screent. Ha megváltoztatom, mindig visszacseréli
  • gunji
    #58799
    Dá.
  • Plata
    #58798
    Ahaa,ruszki matek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.10. 18:34:12
  • gunji
    #58797
    Hát pont úgy: kettő meg egy meg egy az négy
  • Plata
    #58796
    Lol.
    Most kaptam egy kupont WoT-ban,mert zsinórban négy nyertes csatám volt.
    Két csatát mentem ma,egy vesztes egy nyertes,hogy jön ebből ki a 4 zsinórban?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.10. 18:10:46
  • gunji
    #58795
    Erre mondja a klasszikus: forth time in a row. Ha valaki ezt előre megfogadta, hú mennyit nyerhetett :D
  • Plata
    #58794
    Na mi a mai ajánlat?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.10. 16:29:10
  • Plata
    #58793
    Hát így már világos,csak meg szoktam hogy más MMo-ban általában az olyan küldis item aminek a küldetése nincs nekem meg azt nem lehet felszedni.
    Itt először észre sem vettem hogy mi az,azt hittem hogy companion gift,amikor megálltam a taxisnál akkor néztem hogy jó-e senya-nak,ha igen akkor elnyomom rá,akkor láttam hogy nem is gift valójában hanem bounty hunter vacak.
  • PiszkosFred
    #58792
    Igen, ha te ölöd le. Mire az npc reagál rád (vagy fenyegeted, vagy lefizeted), az több másodperc, így sokan szokták csinálni, hogy egyszerre 2-3 npct is aktiválnak, hogy mire beszél az utolsóval, addigra az első pont "reagál".

    Na most, ha esetleg ellenséges lesz, mert nem tetszik az, amit mondott neki a játékos, de a játékos menet közben már lelépett, akkor az ott lévő npc azt támadja meg, aki legelsőnek arra jár. Jelen esetben téged. Ilyenkor van BH eventes loot is (az információ darabka).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.10. 15:25:46
  • Plata
    #58791
    Azt értem hogy aktív,de hogy ha nekem nincs meg a küldi akkor is ad küldi itemet?
  • PiszkosFred
    #58790
    Holnapig meg aktiv a BH event, ha jol tudom. Ha mas beszelt az informatorral, de otthagyta az npct aktivan, akkor ratamad barkire, aki arra jar.

    szerk: igen, aktiv
    JUMP INTO YOUR FAVORITE IN-GAME EVENTS ALL THROUGH OCTOBER

    Bounty Contract Week: October 4th - October 11th, 2022
    The All Worlds Ultimate Swoop Rally: October 18th - October 25th, 2022
    Ten Year Anniversary: December 14th, 2021 - January, 2023
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.10. 13:24:14
  • Plata
    #58789
    Jut eszembe,Dromund kaas-on jártam és a kocsmába kellett mennem,megtámadtak ahogy futottam be,megöltem őket és esett egy Underworld information vacak,ami a fejvadászos küldiben van.
    Nem csak akkor kellene esnie ha aktív a fejvadász küldi?
  • Plata
    #58788
    Birodalmi karival is összeugrottam Gemini-vel.
    Sith assasin-al elsőre szétrúgtam a seggét.
    Deception vagy mi a bánat dps assasin-al.
    Szerintem verekedős karival könynebb megverni.
  • Plata
    #58787
    Erről le maradtam,de nem is mertem volna meg csinálni.
  • gunji
    #58786
    Volt olyan pl., amikor vettek valamit egy vendornál, majd vissza is váltották, de több creditet kaptak vissza, mint amennyit fizettek érte. S ha sokszor csinálja, sok pénzt szerezhet. Az ilyen hibákat volt, hogy javítottak is, csak nem mindig osztogattak érte végleges bant, így a pénz is benn maradt a játékban, meg az elkövető is.
  • Plata
    #58785
    Szerintme valamit elcsesztek.
    Mindig két órakor van váltás.
    Credit exploiter?
    Ezt fejtsd ki bővebben.
  • gunji
    #58784
    Inkább azt mondanám, hogy a credit exploiterek (csalók) miatt, akik egészen horribilis összegeket teremtenek a semmiből, miközben a BW/EA szemet huny e felett.

    Amúgy amellett, hogy megint a Savanna Vorantikust lehet féláron beszerezni, engem érdekelne, hogyan számítják a visszaszámláló időt, kettőkor épp 18 óránál járt.
  • Plata
    #58783
    Én valami ruhának örülnék,vagy egy társnak.Mount nem nagyon tud érdekelni.
    Kéne valami szép ruha szett sorcinak,ami jól nézki egy sith-en is.
    GTN-en eszement drágák lettek.Régen még preferedként is tudtam venni szettet,ma már eszetlen sokért adják.
    Nem tudom hogy csak a pénz értéktelenedett el,vagy kevés az eladó?
  • Plata
    #58782
    Má egy hete az van.
  • gunji
    #58781
    Ugye nem kell mondani, mit lehet ma 50%-os kedvezménnyel megvásárolni? A szerencsésen tippelők között egy Savanna Vorantikust sorsolunk ki. Ki ne hagyja senki!