60022
  • pajer_csaba
    #58860
    "When Galactic Season 2 ends, Underworld Syndicate Plans will no longer drop from enemies. Qi'us Dnar will remain on Nar Shaddaa allowing players to turn in any remaining Underworld Syndicate Plans even after the season has ended." - faxa, akkor lehet van még annyi ilyen már beváltott szarom szétszórva a karik között, amivel kijöhet.
  • pajer_csaba
    #58859
    "Az hogy lehet,nem játszottál eddig?" - hát, mióta bejött az új gearelődés, nem nagyon. Az, hogy vonalzóval megrajzolt tervezet szerint kell gearelődni, a maradék lelkét is kiveszi a játéknak. Pláne úgy, hogy szólóban képtelenség, mutatom miért:

    1., Alacsony az Item Ratinged -> 2., HM és Master OPS-okat kell menned -> 3., nem visznek el, mert alacsony az Item Ratinged -> 4., vissza az 1., lépéshez.

    Az olyan élmények sem segítenek ezen, hogy csávó 9k achival (kb kihúzott két story-linet) 331-es gearben van. Tulajdonképpen egy lélektelen darálás ez, a farmolások legszarabbika, mert míg pl annó a renown-szint farmolás egyszerű volt mint a faék ezért megérte csinálni még ha uncsi is volt, itt 6-7 féle alapanyagot kell kifarmolgatni, 3-4 különböző activityből.

    Több mint 5 év játék után meg már kicsit feszélyezve érzem magam, hogy ezzel akarnak játékra kényszeríteni, mert a story amit kb 2 küldi + 3 conversation formájában, félévente adagolgatnak, egy kalap woke-szar (izgulhatunk egy szemmel láthatóan autista twilek csaj balfaxságain, miközben a másik történetszál -a mandalóris - meg eltűnt, mint szürke közpénz a matolcsi ködben). Úgyhogy részemről a legutolsó kieg óta maradt az, hogy kb csak a napi login rewardokért lépek fel. Néha még azokért se. Az új OPS-ról is csak tegnap előtt szereztem tudomást, maikor észrevettem egy küldit az alliance alerteknél, és elkezdtem megcsinálni.

    Hát ezért nincs kész az Underworld Syndicate repum.
  • gunji
    #58858
    Na, megtaláltam az eredeti dev-postot: a linken kicsit lejjebb, idézem:
    "When Galactic Season 2 ends, Underworld Syndicate Plans will no longer drop from enemies. Qi'us Dnar will remain on Nar Shaddaa allowing players to turn in any remaining Underworld Syndicate Plans even after the season has ended."
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem sincs meg, a Shadow Syndicate repuban champ szinten vagyok 6912/30000-n, ha jól számolom 154 db terv (US Plan) kell még (ebből 80 van meg, de még nincs beváltva).
    Szerintem simán előfordulhat, hogy valakinek nincs meg. Nekem sincs nagyon rá időm, sajnos. Elmegy olyan világi dolgokra, mint tanulás és alvás :(
  • Plata
    #58857
    Nálam az nem ment.
    Már az első vagy második napon elnyomtam a heti max reput.
    Többet nem tudtam be váltani.
    Legalább is az underworld vackokat amik estek.
    De a Conquest jó volt.
    Szerettem csinálni.
    Nem is tudtam hogy két repu van,melyik a másik?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.16. 09:56:31
  • PiszkosFred
    #58856
    Kozben megneztem, kevertem a masik uw repuval, de ez is maxra van huzva. Emlekszem, S2-ben ezzel lehetett boostolni a napi conquestet, mert akar 1 token leadasa (repu noveles conquest) is kimaxolta a napi 25k-s feladatot es igy nem is kellett mast csinalnod.
  • Plata
    #58855
    Az hogy lehet,nem játszottál eddig?
    Nem is emlékszemmár rá mikor lett maxos a repum,de valamikor a nyáron.
  • pajer_csaba
    #58854
    Az faxa, nekem már csak az uccsó szint hiányzik abból a kurva repuból, és a héten már lockos vagyok rá.
  • PiszkosFred
    #58853
    Abbol nalam van minden (is) mar, repu, minden cucc ami kellett, stb., viszont remelem, hogy galactic tokenbol lehet mast is venni ezuttal, nem csak az unalomig ismert cuccokat.
  • Plata
    #58852
    Az a repu nekem nagyon hamar max lett és még mindig van 200 plan amit el sem tudok költeni.
  • gunji
    #58851
    Azt írják, egy korábbi deves post alapján lehet, hogy a GS3-mal kezdődően nem fog esni Underworld Syndicate Plan, úgyhogy érdemes bezsákolni, míg lehet, ha még nincs kész a repuja.
  • gunji
    #58850
    Korábbról talán annyi, hogy 'galactic game themed' lesz/lehet a harmadik évad (video).
  • Plata
    #58849
    Na és azt lehet tudni következő társ mi lesz?
    Vagy bármi infó?
  • Athletic  Bilbo
    #58848
    végre :)
  • Plata
    #58847
    Juhééé.
  • PiszkosFred
    #58846
    De, kezdodik a season 3, de ezt mar korabban bejelentettek, hogy a 7.1.1-gyel erkezik.
  • Plata
    #58845
    Csak nem új season jön?
    Hey everyone,

    We will be taking the servers offline on October 18, 2022 to deploy Game Update 7.1.1.

    Details:
    DATE: October 18, 2022
    TIME: 7:00 AM - 12:00 PM CT (12:00 PM - 5:00 PM UTC)
    VERSION: 7.1.1

    Patch notes will be available on Monday.

    Thank you for your patience as we maintain Star Wars™: The Old Republic™!
  • Plata
    #58844
    Hát még egyszer majd talán nekifogok a seeker droid és kukker küldinek is,de az sokkal nehezebb.
    A taxi tetőn ugrálós rész kikészített.
  • PiszkosFred
    #58843
    Gratula. A többiek már egyszerűbbek :)
  • Plata
    #58842
    Megvan a süket robi.

    Kaptam hozzá egy rakás cuccot,sajnos már nem lehet vele mit kezdeni.Nem tudom rá adni őket,mert már nincs gearnek slot.
  • Plata
    #58841
    Jó rá jöttem,elcsesztem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.13. 21:43:44
  • Plata
    #58840
    Bánatba.
  • PiszkosFred
    #58839
    Igen, csak akkor tudod lootolni (HK-47 dobja), ha a testresz/darab keresos fazisnal tart a karaktered.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.13. 19:09:19
  • Plata
    #58838
    Hát haladok HK-val,a keresős küldik kész vannak.
    Az FP-s küldikkel zátonyra futottam.

    Voltam birodalmi karival false emperor sztoriban és nem esett semmi,lehet ehhez fel kell venni a HK küldit?
  • gunji
    #58837
    Jó lenne valami állatka, régen volt pl. Savanna Vorantikus.
  • Plata
    #58836
    Este majd folytatom a keresést.
    Most csak ennyire volt időm.
    Úgy nem könnyű csinálni ha folyton közben megzavar valaki.No meg alt+tab-oznom kell mindig.
  • Plata
    #58835
    A mai félárú item egy ősi sith papírvágókés.
  • Plata
    #58834
    Na rohadjon meg meg lett.
    Ha ráérez az ember akkor már jó,bár a cucc korántsem valami pontos.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.13. 14:04:03
  • Plata
    #58833
    Szerintem bugos lehet.
    Megtaláltam de 10 méternél közelebb nem kerülök,a 10 méter egy falnál van,ugye mivel fal tovább nem mehetek,ha megkerülöm a falat és a tetejére mászok akkor már 25 méter,ha leugrom akkor meg sehol sem tudok 10 méternél közelebb kerülni,mindig a falhoz jutok.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.13. 13:46:35
  • PiszkosFred
    #58832
    A templom elotti reszen barhol lehet. Ezert is szoktak csapatban dolgozni az emberek, mert ha vki megtalalja, akkor X percig barki szamara szinten elerheto, igy tobben nagyobb teruletet lehet lefedni. Szolozva inkabb szerencse (es ido) kerdese.
  • Plata
    #58831
    Ok,szerintem még elég sok kérdésem lesz.
    Elugrottam a sivatagba napozni és meg nézni vendornál van-e szekkenlős vacak.
    Volt,megvettem és az első taxival húztam dromund kaas-ra.
    Kár hogy térkép nem mutatja melyik területen kell keresni,eddig semmit nem találtam.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.13. 13:20:39
  • PiszkosFred
    #58830
    Csak nyugodtan, ezert van a forum (meg akkor is, ha alig mukodik manapsag)
  • Plata
    #58829
    Köszönöm szépen a segítséget és a választ,na és bocs a sok hülye kérdésért,de elég sok minden kimaradt nekem a játékból mert mindig magányosan lógtam.
  • PiszkosFred
    #58828
    Egy karakterrel meg lehet csinalni vegig mindent - kiveve a DK/Coruscant reszt, mert oda kell a masik oldalrol egy 10+ karakter, leven mind a ket helyszin csak az adott imp/pub oldal altal erheto el, HK darabjaibol pedig van egy-egy itt is es ott is. Ezek a DK/Coruscant HK darabok legacy boundosak (a tobbi elvileg nem), igy csak addig kell atlogolnod egy imp karakterre, amig a szkenerrel kiasod a DK-s darabot. Nem kell azzal is vegigcsinalni minden elozo feladatot, eleg a szkennert aktivalni.

    Szerintem a szkenner is atadhato a legacy bankon keresztul, de erre mar nem emlekszem.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.13. 10:38:27
  • Plata
    #58827
    Birodalmival is meg kell csinálni a küldiket nem?
    Vagy csak vegyek a sivatagi bolha kereskedőtől szkennert?
    Úgyis találok?
    Vagy theoretikát toljam le?
  • PiszkosFred
    #58826
    Story modban is megtudod szerezni ami kell, nem kell master FP hozza, csak beszelj a vegen Revannal.

    Csak van egy birodalmi karaktered, aki el tud menni DK-ra, csinald meg azzal azt a szkenelest es kesz is.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.13. 09:07:35
  • Plata
    #58825
    Az este megcsináltam a HK51 küldi első részét,elmentem az X-es szekcióba.
    Meg csináltam amit kellett utána ami jött sokkal jobb volt,Theoretika vagy mi a szösz nevű hajón bolyongani egész jó volt.
    Na és tatuinon a kis muksótól meg van az első alkatrész.Mehetek taris-ra,viszont rájöttem hogy mégsem fog menni,el kellene mennem Dromund kaas-ra,vagyis bele kell kezdenem egy birodalmi karival is az egészbe.Bár gondolom a többi rész fárasztó és unalmas lesz,de a kihalt zűrhajós rész nagyon be jött.
    Ami még gubanc lehet,az a master mode Maelstrom prison.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.13. 08:40:07
  • Plata
    #58824
    Hát akkor én is megpróbálom sorcival.
    Azt hittem csak én szeretek állandóan veteran FP-zni.Ma megint találkoztam három játékossal akikkel már többször összefutottam veteran FP-n.Ma este is összefutottam velük kis karival,egymás után kétszer is,
  • gunji
    #58823
    Jaja, emlékszek. Mikor csináltam, egyik nap épp rollback-eltek egyet. Nagyon örültem, hogy csinálhattam megint azt a küldetést. Viszont tényleg nagyon boldog voltam, amikor sikerült leszólózni a Section X-beli heroicot (talán még 2013-ban, akkor még más erőviszonyok voltak). Régi szép idők...

    Z00M: https://swtorista.com/companion/z0-0m
  • Plata
    #58822
    Köszi a választ,hát akkor lehet megpróbálom HK51-et.
    Sith sorcival gondolom le tolható a küldi.
    Utánanéztem neten ZOOM-nak mert nem tudtam hova tenni,ha jól értem az is HK55 küldijével érhető el.

    Jut eszembe,én nem emlékszem rá hogy Treek-ért fizetnem kellett volna egy misit.
    Bár amilyen régen megvan lehet elfelejtettem,de tényleg nem rémlik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.12. 22:05:27
  • PiszkosFred
    #58821
    HK55, Z00m es HK51 amiket hasznalok, foleg Z00M-ot, mert szerintem a legjobb healer comp.

    HK51 vicces es jo dpsnek, es siman szolozhato, a darabok megtalalasa inkabb csak ido kerdese, de mindig van 1-2 arc az adott bolygon, aki szinten szkeneli az adott testreszt. En egy delelott alatt szedtem anno ossze, bar akkor meg H4-es kuldetesek is voltak kozte, de arra ma mar nem kell most csapat, siman szolozhato az a resz is.

    #szerk: ha jol emlekszem, akkor egyszer eleg megcsinalni, utana 1 misiert lehivhatod compnak / karakter, mint Treeket.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.12. 21:27:39