60033
  • Kryon
    #47698
    Grafikai korlátozásnak nem sok értelme lenne (nem mintha nem lennének értelmetlen korlátozások így is), ráadásul a csúnya grafika elriasztaná a játékosokat. Szintén semmi effélébe nem futottam bele preferredként. A GC-re nem jár coin még nagyobb marhaság, jót röhög aki kitalálta, hogy van aki elhiszi. Dec. 20-ig letesztelem van egy GC elfekvőben, aktiválom hogy ne bukjam a coinokat, ha már ilyen ügyesen kitalálták ezt a jutalmazást...
  • Zozzancs
    #47697
    Ment a vers Nephin :DDDDD
  • Nephin
    #47696
    Köszi a cáfolatot arra, hogy GC-ért nem jár coin... még mindig nem találtam rá utalást sehol, hogy nem járna, szóval ez ugyanakkora baromság, mint hogy a f2p-nek korlátozva van a grafika... :/
  • PiszkosFred
    #47695
    Jar, 500-at kapsz isntant. Mivel a TimeCard elvileg ugye 60 nap, ezert elvileg 1000 coint kellene kapnod (500/ho), vagyis elkepzelheto, hogy ha letelik az elso 30 nap a 60-bol, akkor irodik jova a masodik 500. Vagy, siman bugos :)

    Korabbi elofizetokent annyit dumaltam a jatekrol, hogy kedvem lett hozza, igy guberaltam ey regi 60 napos GC-t, es reaktivaltam az accountomat. A korabbi elofizetoi honapokert megkaptam a CartelCoinokat (1200 koruli mennyisegben), es a frissen aktivalt TimeCard utan is kaptam egy 500-ast, es vele a subscr. statuszt 60 napra.
  • Nephin
    #47694
    Nyereményjáték az swtor.hu-n!
  • sanya200
    #47693
    persze szoktam javítgatni csak alig találni normális páncélt meg csak medium-ot tudok használni.
  • novvan
    #47692
    Az az armorrate nagyon kevesnek tunik. Javitod neha a cuccot?
  • sanya200
    #47691

    fej:109,felső ruha 65,kesztyű 80,öv 74,nadrág 137.cipő 57,karvédő 104
  • Nephin
    #47690
    Traitek, ékszerek stb megvannak? Jó típusú páncélt hordasz?
  • Nephin
    #47689
    Nem, gyártani lehet, gyártatni vagy GTN.
  • Skyline
    #47688
    Lehet valahol augmentation kit-et venni az online vásáron kívül, mondjuk a birodalmi flottánál? Köszi!
  • sanya200
    #47687
    hát azt nem értem még hogy miért csökken kurva gyorsan a hp-m, 2325 hp-m van meg sokkal jobb páncéljaim mint pl kirának de jóval hamarabb megborulok, neki pl 2800hp-je van.Jóval tovább bírja a sebzést mint az én karakterem az ővé még szinte 100%.os az enyém meg már leesett felére.
  • Tibbbor
    #47686
    Itt megtalálsz mindent az Augmentation slotok-ról:
    Augmentation slots

    Lényeg, hogy a tárgyakban eredetileg nincsenek slotok, ahová módosító(stat javító) cuccokat pakolhatsz.Ezeket a slotokat Neked kell elkészítened.Ehhez azonban venned vagy készítened kell Augmentation kit-eket(ezek is különböző erősségűek).Ha kész a kit, akkor az ún. item modification station-öknél(munkapadok szerte a világban)rakhatod be a slotokat a kiválasztott tárgyakba, tudtommal coin-okért.

    Az electrostaff-al szerintem az a gond, hogy ez olyan fegyvertípus, amit Te nem tudsz használni.
  • Tibbbor
    #47685
    Elolvastam, megnéztem a videókat is, világos a dolog!Köszi!
  • sanya200
    #47684
    segítetek egy kicsit? ruhához akarnék slotot venni de azt írja hogy install augmention slot vagy mit.Azt hol tehetem meg, venni kell vagy mi?Meg van egy klafa kard aminek 2x nagyobb sebzése van de nem engedi, azt írja hiányzik az electrostaff, az képesség vagy mi a rossebb?Bocs ha láma kérdések de nem tudok sokat angolul :)
    Meg ilyen relikvia, ear..stb azokat lehet venni?Vicces hogy 15. ös szinten még ilyen 39-es sebzésű fénykardom van, venni nem lehet nagyobbat, a társamnak kirának meg 69-es sebzésű van :S
  • Tibbbor
    #47683
    Köszi, megnézem ezt!
  • Nephin
    #47682
    Itt van általános leírás, belépésnél láthatod, az adott wzben mit kell csinálni, egyéb szabály alatt mit értesz?
  • Nephin
    #47681
    Az a vicces, hogy a hivatalos oldalon csak az előfizetés hosszához kötik a coinokat, ott is csak azért, mert többet kapsz hosszabb idejű előfizetésért.
  • Tibbbor
    #47680
    Nephin!Te ebben biztos nagy tudor vagy.Hol érdemes a sok link közül utánanézni a Warzone-ok szabályrendszerének?Még életemben nem voltam SW Warzone-on és nem szeretnék ott eszetlenül rohangálni meg ezerszer behalni úgy, hogy azt se tudom, mire megy ki a játék? :)
  • Nephin
    #47679
    Persze.
  • Tibbbor
    #47678
    Ha esetleg megtudsz valami fontosat GC+cartel coin ügyben, postolnád ide?
  • Tibbbor
    #47677
    Már csak azért is, mert néhányan nem szeretik a bankkártyás megoldást vagy épp nincs nekik.Ezzel is csak előfizetőket vesztenek szerintem.WoW-nál a mai napig működik ez a módszer és ott semmi különbség(az áron kívül) a kártyához járó szolgáltatásokban.
  • Nephin
    #47676
    Nem tudom, kértem a sráctól a logot és én is írok majd a supportnak, elvielg adniuk kéne a gc-ért is szerintem.
  • Tibbbor
    #47675
    Az mondjuk disznóság, hogy nem jár a fizikai GC-k mellé cartel coin.Miért nem?Drágább, mint ha bankkártyáról emelnének le pénzt és mégsem?
  • Tibbbor
    #47674
    Megtaláltam!Be is teszem ide infóként:

    "Ha freetoplayesként subscribol nem kell megvennie a játékot. Csak subscribe és kész. Mostmár semilyen formában nem kell megvennie, elég letölteni és csókolom. Előfizu hozzá és tessék woalá :D

    Mellesleg nem ajánlom, h rendes fizikai gamecardot vegyetek bárhol is…. 576, cd galaxis és társai.

    Bereedemeled a kódot és nem kapsz érte cartel coint a hónapokért! Elméletben 525/month járna a 60 naposhoz, és supportos azt mondta skypon h nem jár érte és felejtsem is el…."
  • Nephin
    #47673
    Itt a vége felé.
  • Tibbbor
    #47672
    Bocs: "válás"
  • Tibbbor
    #47671
    sajnos hiába böngésztem a kommentek között, nem találtam ilyenre, de ez persze nem jelenti azt, hogy ne lenne igaz.Megnéztem a jelenlegi F2P accountomat és ott a Subscriber-ré "váláa" lépcsőfokainál elméletileg elég egy érvényes email címet megadni, kitölteni a titkos kérdéseket, majd beírni a GC kódját.Már csak az a kérdés, hogy ezek után kéri-e még az accountom a játék seriál-ját is, bár az erre szolgáló menüpont mindettől függetlenül baloldalon szerepel a listában.
    Az lenne a jó, ha ide is írna valaki, akinek ez serial nélkül, csupán GC-vel sikerült.
  • Nephin
    #47670
    Ez már a kezdetektől így van, talán az első játék volt, amit az Origin árult. Egyébként vehetsz a G2playen és egyéb, kódokat áruló oldalakon is.
  • FrostBite
    #47669
    Bocsi a dupla postért, de közben ráleltem a megoldásra.
    Kicsit furcsa, hogy csak originen lehet megvásárolni az alapjátékot digitálisan.
  • FrostBite
    #47668
    Hello!

    Érdeklődnék, hogy ha megvásárolom a digital upgrade pakkot akkor kapok 30 nap játékidőt, vagy csak akkor, ha megvásárolom mellé az alap játékot ?
  • Nephin
    #47667
    Kevesebb xp, kevesebb pénz, kevesebb skillbar, heti fix db warzone és insta, nincs raid, lila item már nem használható, nincs bank, csak 2 karakter, nem lehet elrejteni a sapkát :D, ilyesmik.
  • Mr_no_NaMe
    #47666
    Valami nem tiszta. Haveromnál mindent lehet csinálni a játékban. Küldik, harc, mellékküldik, pvp, apámfasza minden. Még is, ez a f2p játék miben korlátoz le? 5 szintel később érhetsz el mounthasználatot vagy mi? Valaki le tudja írni a legfontosabb korlátozásokat?
  • Nephin
    #47665
    Nem olvastam sehol, többen kipróbálták az swtor.hu kommentelői közül és működött. Én arra tippeltem, hogy meg kell venni, de akkor ezek szerint mégsem.

    A megvétellel viszont jár egy 30 napos időszak, az biztos.
  • novvan
    #47664
    igen.
  • Pares
    #47663
    Azt jól értelmezem, hogy ha valaki megveszi a játékot + 60 napos gamecardot hozzá (11000ft), akkor 90 napra fizet be?
  • PiszkosFred
    #47662
    Ez a jovo. Par ev, es meg lemezt sem fogsz kapni, ahogy az mar mukodik az egyre jobban elterjedo digitalis terjesztes soran. A lemezek mennek fel lassan a floppyk melle a muzeum felso polcaira.
  • Tibbbor
    #47661
    Ez nagyom jó hír!!!Hol olvastad?Szeretnék utánanézni, mert ez a megoldás nagyon érdekelne.Minek vegyem meg a játékot, mikor fent van a gépen?!

    Én egyébként is utálom, amikor az ember megvesz egy játékot és gyakorlatilag a serialért dobja ki a pénzt, mert a lemezt utána a büdös életben nem használja.
  • novvan
    #47660
    ...vagy bankártya?
  • Pares
    #47659
    Ez fasza. De aki nem akar 2 hónapos előfizetést, csak mondjuk 30 naposat először, annak van valami digitális edition?