60032
  • Nephin
    #47737
    De akkor unlockold, ha lejárt az előfizetés, addig minek?
  • Pares
    #47736
    Dec. 20? Ez nekem új, erről nem olvastam. És utána nem jár érte?
  • Nephin
    #47735
    Az unlock megmarad.
  • Pares
    #47734
    És ez sem igaz. Ha sztori mellett a solo mellékküldiket is csinálod, akkor bőven meg lehet csinálni as sztorit is, akár 2-3 szint előnnyel.
  • Betonfal83
    #47733
    Gondoltam sokkal több lett mióta nem játszok! De ez még belefér...Köszönöm!
  • Ozzyehh
    #47732
    azt terveztem, hogyha lejár a havi akkor felhasználom a coinokat amiket majd kapok ja és még valami:DDD öö megnéztem az accountomon belül hogy mennyit kapnék de nem írja az összes eddigiért mennyit kapok hanem csak a 2012 10. havit szal egyáltalán nem is mutaja amiket eddig befizettem, megtudom valahogy nézni? a coine ledge nél néztem :S ha ezekre válaszolnátok le lennék kötelezve több kérdésem nincs:DDD
  • Pares
    #47731
    Egyszer már leírtam, többször nem szeretném. F2P vagyok és ott van a bloom meg a látótávolság meg minden. Nincs korlátozás grafikában.
  • Ozzyehh
    #47730
    Köszi és egy uccsó , ha unlockolok dolgokat pl quick bar meg hed hide
    meg anyám kínja akkor ha lejár az előfizum azok meg maradnak? tudom amihez oda van írva, hogy heti vagy db számra megy az nem de amit csak unlockolni kell?
  • Nephin
    #47729
    25 giga körül.
  • Betonfal83
    #47728
    Nincs helyem!Mennyi helyet foglal a játék most?
  • Nephin
    #47727
    Igen.
  • Pares
    #47726
    Holnap én is írok egyet. :D
  • Ozzyehh
    #47725
    Bocsi egy kérdés, most akkor 20. áig kell előfizetni, hogy megkapjam a cartel coinokat?
  • Nephin
    #47724
    A nevekből nem sokat értenél, miért nem lépsz be és nézed meg?
  • Plata
    #47723
    Én vártam egy jó ideig,de semmi.Azért kösz a tanácsot,eddig nemvolt vele ilyen bajom,ma jött elő.
  • Betonfal83
    #47722
    Gondoltam visszatérek de ez nagyon nem free!Lotron azért jobban meg van oldva ez a free dolog igaz csak amíg el nem jutsz Isengardig.....Na bocs az offért! Valaki lenne szíves megnézni mit lehet kinyitni kb. 1600 Cartel coinbol vagy 1 oldalt ahol részletesen leírják mi mennyibe kerül?(valamiért mégis viszket a tenyerem 1 kis lézerkardozásért) Előre is THX!!
  • PiszkosFred
    #47721
    Kell kis ido, mire kitakaritja magat. Eleg komolya konfigom van, de meg nalam is majdnem egy percig csak lep, csak lep, csak lep kifele "hosszabb" jatek utan.
  • Plata
    #47720
    Ki logoltam játékból a karakterválasztóra,addig nincs is gond,de rátapostam az exit game-re és fekete képernyő.
  • Nephin
    #47719
    Töltőképernyőn előfordul, nekem pl. a gépem nem bírja, ha kitabolok.
  • Plata
    #47718
    Ok,olyan gondom akadt hogy a játék gond nélkül fut,jól bele is feledkeztem.Viszont léptem volna ki a játékból erre kifagyott.
  • Nephin
    #47717
    Plata, finomabban, köszi.
  • Mr_no_NaMe
    #47716
    PvP szerón mennyire működik a nyílt terepes harcolás? Tehát ha valaki épp csapkodja a szörnyeket odamehetek lecsapni meg ilyesmi? :D Ez nagyon jól ki volt találva az Age of Conanban csak azért :D
  • Nephin
    #47715
    Kevesebb az xp, valóban, de ettől még játszható, csak tovább tart. Ha valaki siet, fizessen elő. :)
  • Skyline
    #47714
    A sztoriban? Egy dologba fog belefutni... F2P-ként a korlátozások miatt napokig tápolhat hogy a fő küldetéseket egyáltalán meg tudja csinálni. A mellékküldetések javarészéről nem beszélve.... Így el lehet lenni hónapokig csak dögunalmas...És idegesítő.
  • Nephin
    #47713
    Épp a preferred státuszt tesztelem. Még raideltem is így, simán működik a heti pass. A két skillbar sem gond, ha a bekapcsolható skilleket leveszed és a listából használod. A pénzhatárt még nem értem el. Grafikai változás nem történt. A legnagyobb különbség, hogy nem érem el a klánbankot... túlélem. :D Simán játszok ugyanúgy, mint eddig, persze ha több wz vagy insta kellene, akkor azokat is ki kellene váltani. Vele jár, ezért tudjuk, hogy jobban megéri előfizetni. :)
  • N1ggA
    #47712
    igen, azért írtam, hogy hónapokig. Amúgy, ha jól tudom, te előfizető vagy, úgyhogy nem tudod, milyen érzés, ha csak 2 skillbarod van, vagy nem lehet nálad elég pénz.
  • Skyline
    #47711
    Grafikai korlátozás F2P számára:
    Pár opció nincs nekik látványban,úgymint Bloom, látótáv,stbstb.
  • Mazarex
    #47710
    Majd egy évig toltam Star Trek Online-on, ott megtanultam, hogy semmi nincs ingyen.
  • Nephin
    #47709
    Nyilván nem tud, ha tudna, nem lenne értelme előfizetni. Aki fullmindent vár ingyen, az nem ezen a világon él... :)
  • Zozzancs
    #47708
    preferred és igen:D
  • sanya200
    #47707
    jedi templomba milyen színű kardokat kell aktiválni? gondolom vmi tréning lesz ott :)
  • Mazarex
    #47706
    ha jól értettem az weboldalon, akkor mondjuk veszek akár 1500 forintért egy szarságot és prederált leszek, ami egy hajszállal jobb mint a sima f2p?
  • Zozzancs
    #47705
    Oké,hogy a történetet tudja vinni de instázni meg pvp-zni nem tud huzamos ideig anélkül, hogy ne fizetne be valamennyit:)
  • Nephin
    #47704
    Semmi olyanba nem fut bele, ami miatt ne tudna játszani.
  • N1ggA
    #47703
    nem lett teljesen f2p, és idegesítő korlátozásokba fogsz futni, ha nem fizetsz elő, de nyugodtan próbáld ki, csak ne számíts rá, hogy f2p-ként hónapig fogsz vele játszani, mint ahogy egy mmo-val illik.
  • novvan
    #47702
    van itt 47700 hozzászólás a témában, szerintem fusd át őket!
  • Nephin
    #47701
    Jó játék, próbáld ki és meglátod :)
  • Nephin
    #47700
    Sajnos sok hülyeséget kezdtek néhányan terjeszteni megint.
  • Mazarex
    #47699
    Üdv, most hallottam, hogy teljesen f2p lett a játék, legutoljára open betaában toltam kb lv14ig, és vélemények érdekelnének a játék, vagy az eggyes kasztok nehézségeiről, más mmo-khoz képest, meg úgy általában
  • Kryon
    #47698
    Grafikai korlátozásnak nem sok értelme lenne (nem mintha nem lennének értelmetlen korlátozások így is), ráadásul a csúnya grafika elriasztaná a játékosokat. Szintén semmi effélébe nem futottam bele preferredként. A GC-re nem jár coin még nagyobb marhaság, jót röhög aki kitalálta, hogy van aki elhiszi. Dec. 20-ig letesztelem van egy GC elfekvőben, aktiválom hogy ne bukjam a coinokat, ha már ilyen ügyesen kitalálták ezt a jutalmazást...