60032
  • Pares
    #47777
    Dehogy se nem. /cjoin hungarian és már csatlakoztál is. Én is f2p vagyok és működik.
  • Plata
    #47776
    Ezzel az a gond hogy f2p nem csatlakozhat custom csatornára.
  • Pares
    #47775
    Nephin, írtam verset nyereményjátékra én is :D
  • Tibbbor
    #47774
    Amúgy túl vagyok az első úrcsatán, nekem ez nagyon bejött!!! :) Igaz, harmadszorra, de sikerült!
  • Tibbbor
    #47773
    Nekem azonnal jött a gmailemre válasz.De véletlenül én is többször beírtam a címemet, mikor save után eltűnt és emiatt 3 levelet is kaptam és csak az elsőben írták, hogy ok minden, utána már azt, amit Neked is.
  • Nephin
    #47772
    Fogd vissza magad...
  • sanya200
    #47771
    hát ez az hogy gmailem van és még mindig nem jön levél se a spam között nincs se a többi között ha rákeresek az utolsó nov-17.
    akkor jött ez a levél
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    JessicaSheapard:

    We have received your request to update your email address for the Star Wars™: The Old Republic™ website. To complete this request, simply click here to verify your email address.

    Remember, if you have a linked EA account, it will be changed with the new email address.

    If you did not request this change, please delete and ignore this message or, if you need assistance, please contact a member of our Community Team.

    May the Force be with you,
    The Star Wars: The Old Republic Team

    csak ha a linkre megyek most akkor ezt dobja ki

    An error has occurred.

    Your email address could not be validated.

    Please check the URL and try again.
  • Nephin
    #47770
    Freemail, citromail és hasonló vackokat nem szokta szeretni. Csinálj egy gmailes accot.
  • sanya200
    #47769
    neked mennyi idő alatt jött levél?csak mert én ezt már tegnap megcsináltam és semmi meg most is megcsináltam és megint nem jön levél.
  • Tibbbor
    #47768
    Na, nálam már minden ok!
    Szóval: én eddig se email címmel léptem be, hanem display névvel.Most beléptem az accountomba, ott van egy olyan, hogy Update account information.Erre klikkelj, bejön egy oldal, ahol ki kell töltened rovatokat: email adress, telefonszám(beírtam a mobilt(36.....stb., folyamatosan írva a szolgálató számát és a számomat, lényegtelen, úgyis megkavarja majd), ország, nyelv, majd alul klikk a Save-re és kész.Ekkor eltűnik majd az email címed a rovatból, de semmi gond, mert már kaptál is egy levelet a megadott email címedre!Ezt kinyitod, ott lesz egy link, arra klikk és megköszönik, hogy validáltad az email címedet!Utána be tudtam lépni UGYANÚGY mint rég vagyis a Display nevemmel.nem tudom, miért kellett ehhez az email címemet megerősíteni, de mindegy.Próbáld ki és írj, jó lett-e?Remélem, segítettem! :)
  • sanya200
    #47767
    hát kb mert most vagyok lvl6
  • Tibbbor
    #47766
    Mától engem se enged be, tőlem is az email címem validálását kéri, holott azt eddig sose kérte, mindig a Display nevemmel léptem be.Állítólag az okozza a hibát, hogy korábban lev.15 volt a trialban a szinthatár és gondolom, Te is 15 folé léptél, mint én.Keresem a megoldást...
  • Vaxi
    #47765
    Sziasztok!
    Gaboo vezetésével megalakult az Ancient of the empire birodalmi guild a tomb of freedon nadd szerveren.
    Mindenki szívesen látunk, az alap irány a PVE / Rated BG
  • sanya200
    #47764
    ha adok neki más email címet azzal jó lesz?mmint az oldalon akkor adok más címet, mert az oldalra a mostani mail címmel nem enged be,az account nevemmel meg igen.
  • sanya200
    #47763
    az oldalra betudok lépni az accountnevemmel ott megvan adva az email cím is ha meg arra a levélre megyek amit korábban küldtek,még regisztráláskor, hogy aktiváljam vagy ilyesmi akkor kidobja hogy nem valós email cím.
  • Shiwo
    #47762
    nem lehet, hogy neked is sikerült valami módon 2 accountot létrehoznod? (pl trialos meg f2p-s)

    próbáld meg, hogy a weboldalra is az account neveddel lépsz be, nem az e-maillel, és úgy nyomsz validate-et
  • Nephin
    #47761
    /cjoin és csatornanév
  • Nephin
    #47760
    Ami megvan, azt igen, az új szerzeményeket nem.
  • novvan
    #47759
    Unlock nélkül nem használhatod. (Elméletileg van némi türelmi idő, de utána perkálnod kell érte)
  • stenga33
    #47758
    ja meg még mindig lf guild tombon , republic oldalon
  • stenga33
    #47757
    Ha most sub vagyok, veszek ki articat cuccokat, késöbb az preferedkénet tudom majd használni vagy kellesz az unlock?
  • Plata
    #47756
    Tényleg magyar csetre hogy kell csatlakozni,
  • sanya200
    #47755
    mi a szarért nem enged játszani?kidobja hogy ellenőrizzem az accountom ha játszani akarok,kidob egy linket frissítek.De nem enged játszani még mindig,email meg nem jött a gmailre.
    Ha meg az email címemmel lépek be nem az account nevemmel akkor úgy veszi hogy most kezdtem el játszani és se karakterem meg se semmi.
  • PiszkosFred
    #47754
    Ahha, gondoltam en, hogy van valami turpissag a dologban. Ty.
  • novvan
    #47753
    A kezdőbolygón kapott minor xp boost a beetetés a cartel marketre. :)
    Szóval, mostmár minden új karakter kap.
  • PiszkosFred
    #47752
    Egyedul az act1 vegso bossai voltak azok, amelyek megizzasztjak az embert, ha az elvart szint alatt ment oda, vagy esetleg az adott szinten. Ezek azok a kvesztek, ahol a companion "veletlenul" pont eltunik, elkabul, elraboljak, stb a vegso boss elott, es 1 vs 1-ben kell legyurni az ellenfelet. Ez az egyetlen, ahol gondolkodni kell es figyelni mindenre, minden mas esetben, minden kveszt siman megoldhato, ha:
    1, fejleszd a sajat es a tarsaid cuccait is, a penzt le kell sz*rni, ami hasznalhato, ne add el, hasznald.
    2, ha heroic(2-4)-t latsz kveszt mellett, akkor oda minimum 5 szint kulonbseggel menj, de meg ugy is necces lehet healer nelkul.

    NBe felj hasznalni az lfg rendszert, vagy a general csetet, esetleg a hungarian cseteket a servereken. Illetve, ne akarj mindent azonnal megcsinalni, van, hogy varni kell a partyra, vagy tarsakra, 1-1 kveszt vagy flashpoint eseteben.

    Kollegam most kezdte, vegig f2p nyomja, annak minden korlatjaival, es azt mondja o is, amit Pares. Vagyis, aki veszi a faradtsagot, es kvesztelget, lore objektumoktol kezdve minden extra xp lehetoseget kihasznal, az siman tud haladni normalisan.

    Viszont a kerdesem az, hogy kaptam egy "minor experience boost" nevu cuccost (Cartel Coin item a felirat szerint) kveszt rewardkent kezdo zonaban, amelyet eddig meg sosem lattam a korabbi jatek alkalmaval. Ezt mindenki kapja fixen egy-egy kveszt utan, vagy random, vagy random+statusz fuggo?
  • novvan
    #47751
    Itt szerintem össze tudod adni magad is:
    http://www.swtor-spy.com/guides/swtor-cartel-market-calculator/2769/
    linkelnem is, de ifjonc vagyok hozzá.
  • novvan
    #47750
    Ha két-három szint előnnyel elvérzel sztori küldetésben közben is, akkor egyszerűen nem tudsz játszani.
    Hagyd abba a fröcsögést és keresd kicsit magadban a hibát!
  • Pares
    #47749
    Hát én csak annyit csináltam, hogy megcsináltam a mellékküldetéseket, heroic küldetéseket, meg pár flashpointot, és most a BH-val 2 szinttel a sztori szintje fölött vagyok (lvl 26). Egyedül a Mandalorian meg a Cademimu fp-k sárgák, a többi zöld.
  • Nephin
    #47748
    A heroicok csapatra valók, companion fel van szerelve, saját gear rendben?
  • Skyline
    #47747
    "És ez sem igaz. Ha sztori mellett a solo mellékküldiket is csinálod, akkor bőven meg lehet csinálni as sztorit is, akár 2-3 szint előnnyel."

    Ja... csökkentett XP-vel egy nagyadag tápolás mellett... Még 2-3 szint előnnyel is sokszor elvérzek sztori küldetésben is.
    És még így hogy nem vagyok F2P és nem csökkentett XP-t kapok,ígyis számtalan küldetés sárga-piros vagyis baxottnehéz,szinte kivitelezhetetlen.
  • Skyline
    #47746
    Érdekes,nekem nem volt ott.:)
  • Ozzyehh
    #47745
    Hm akkor lehet tényleg csak ennyit kapok :D
  • Betonfal83
    #47744
    Nállam jó! CE 1000CC. 4 Hónap 600CC. Ha aktiválok Security Key az 100CC,meg ha veszek coint az is + 100CC. Így meg is van az 1800CC amit ír!
  • Nephin
    #47743
    Itt van, miért mennyit kapsz, számold össze.
  • Ozzyehh
    #47742
    Earn at least 1150 Complimentary Cartel Coins by becoming a subscriber today! ezt elég kevésnek gondolom, fizettem vagy 2 GC-t meg több mint 3 hónapot meg sztem még többet kártyáról :/
  • Betonfal83
    #47741
    Arról beszélek én is!Épp most nézem itt van felsorolva.. (10/16/2012 Collectors Edition Purchase Reward: 1000)
  • Pares
    #47740
    Jaaa.
  • Nephin
    #47739
    Arra gondol, amit a korábbi fizetésekért kapunk, játékmegvétel stb.
  • Betonfal83
    #47738
    Cartel coins ,Reward Program én itt látom mennyit kapok..