60032
  • Although
    #47818
    Később azért lesz egy jó feat ablakoska a karakter fejlesztésre ne aggódj :)
  • Although
    #47817
    Egyet azért érteni kell ingyen semmi nincs. Ebbe a játékba 7 évet öltek már az is ajándék hogy bármilyen szinten ingyen játszhatsz vele. Egy olyan cég játékával aki az egyike azoknak akik a világon a legjobb storykat tudják írni. És ez jó lett nagyon jó lett :)
  • Mr_no_NaMe
    #47816
    Hát gyerekek, nem is olyan rossz ez a játék. Egyszerű, és látszik hogy a sztorira van kihegyezve. Kb este 8kor kezdtem el, és most szereztem meg a fénykaszámat :D Kurva jó. Megyek aludni, holnap folytatódik a csatározás. Csak az a szomorú, hogy minden csilivili dologért, és konfort cuccért "vedd meg a játékot" meg "vegyél coint, hogy aztán elkölthesd szarokra" ... undorító.
  • novvan
    #47815
    F2P játékosnak az egyetlen ajánlott crew skill a slicing: nem függ másiktól és közvetlenül lehet vele pénzt keresni.
  • Plata
    #47814
    T7-01 companionnak mi lenne a legjobb crew skill ami F2P játékosnak is használható?Meg akartam kérdezni magyar cseten is,de nem enged írni a csetre,valami piros szöveg jön ki hogy fizessek elő vagy érjem el a 10-es szintet,vicces hogy a 10-es szint már megvan.
  • sanya200
    #47813
    sikerült vhogy egyszer kinyírtak visszamentem utána rá 2 percre kész is volt előtte egy órát szenvedtem xdddd
    háh menni kéne melózni de letehetetlen a játék
  • oz
    #47812
    Hagyni kell, hogy a rakghoulok ütögessenek (a quest területen belül, kívül nem jó). Ha kiírta, hogy megfertőződtél (a mellékelt képen a get infected még nem jelenti azt), akkor a számláló letelte előtt vissza kell térni a küldetés adóhoz.
  • sanya200
    #47811
    már megvolt kiírta hogy infected és számolt is vissza meg úgye jelezte is kis ikonnal.
  • Master91
    #47810
    Azt hiszem hagynod kell hogy meg fertőzzön téged 1 szörny.
  • sanya200
    #47809
    Ez meg lemaradt elnézést
    kép a küldihez
  • sanya200
    #47808
    tudja vki itt mit kell csinálni? kinyírtam már egy csomó szörnyet adott pár üvegcse fiolát de a küldetés még mindig aktív az idő meg lejár.
  • Marfy
    #47807
    Most lettek lekapcsolva, mert kongottak az ürességtől.
    Ez csak ilyen átmeneti helyzet a f2p miatt.
  • Skyline
    #47806
    Én bementem időben, kinemlépek még ha dolgom van akkoris csak alt+tab...:D
  • Nephin
    #47805
    Nem ment a szerver és mindenki egyszerre akar visszamenni. Ennyi. Nem lesz több szerver.
  • GreenHun
    #47804
    2 órás sor, fellőhetnének még pár szerver a közel jövőben.
  • El Protector
    #47803
    jaja, csak sor van :D
  • Nephin
    #47802
    *sigh* Itt látod, miért mit kapsz.
  • Skyline
    #47801
    Red Eclipse ujra megy.
  • FrostBite
    #47800
    Lenne egy kérdésem, ha már a szerver nem megy és ilyen "sokan" itt vagyunk.

    Swtor oldalán olvastam akciót, hogy aki collectors's vagy digital deluxe változatot vett, annak jóváírnak 250 coint az accountjához, plusz a havi 500 coin ha előfizető vagy. Na már most én csak az 500-at kaptam meg. Valaki nem tudja, hogy az a + 250 csak akkor járt ha még f2p előtt vette meg a játékot ? Egyébként nem nagyon rángat ez a cartel coin, mert nemigen lehet érdekes dolgot venni szerintem, ha előfizető az ember, bár lehet csak azért látom így mert még kezdő játékos vagyok.
  • Nephin
    #47799
    A következő f2p csesztetésre repül az illető.
  • PiszkosFred
    #47798
    A kuldetesek 99%-a olyan rewardot ad, amely vagy neked jo, vagy az aktualisan megszerezheto tarsaidnak (azokat is ideertve, akik a hajodon dekkolnak)
  • sanya200
    #47796
    társakhoz hol lehet cuccot szerezni?pl a droidomhoz is alig van a t-07-eshez alig találni vmit de még venni se nagyon lehet :S
  • Skyline
    #47795
    Beindult a "Csak minőségi hosszan tartó játékért vagyok hajlandó fizetni" szintű Pc-s társadalom az F2P miatt.:)
    Pár hét és lemorzsolódnak a korlátozások miatt némi hisztis és nyafogás közepette.:)
  • PiszkosFred
    #47794
    Van nemi elteres ido tekinteteben, nezd meg maskor :)
  • El Protector
    #47793
    a lehető legszarabb megoldás lenne az, szóval lehet, hogy meglépik :s
  • FrostBite
    #47792
    Ahogy elnézem, csak az eu szervereket "rohamozták" meg ennyire, mert az amcsi illetve ázsia szervereknél nem nagyon látok Heavy, Very heavy, illetve full szervereket.
  • Skyline
    #47791
    Majd tovább korlátozzák az F2P-t hogy csökkenjen a létszám (remélhetőleg) ez így gáz...
  • El Protector
    #47790
    Összes angol szerver full, a németektől egy full, kettő very heavy, a franciáknál "csak" heavy mind a három...
  • El Protector
    #47789
    Tényleg nem hiszem el, hogy erre nem gondoltak f2p előtt :/
  • Skyline
    #47788
    Fossá volt terhelve, behalás elött 423. voltam QUEUE-ba előfizetőként....
  • El Protector
    #47787
    ne félj, az előbb, amikor kidobott, gyakorlatilag az egész küldit elvette, szóval lehet, hogy megint el kell menned a bossig...
  • FrostBite
    #47786
    Pont boss lootnál halt le az eclipse.
  • El Protector
    #47785
    Elég az egy szerver, persze...
  • Skyline
    #47784
    Na mivan a Red Eclipse szeróval?? Offline....
  • PiszkosFred
    #47783
    Az elmult napokban sokszor jott elo ez a korabbi trial account kontra f2p idejen krealt account kozotti atallas es validalas nyugje. Nem lehet, hogy nalad is hasonlo a "gond"?
  • Plata
    #47782
    Ma már nem megyek,fel,holnap nem leszek itthon asszem,szóval leghamarabb holnap este hozok róla egy képet hogy nekem kiírja.
  • Pares
    #47781
    Hát nem értem, Isten bizony, hogy nekem működik.
  • Plata
    #47780
    Nem tudom,kezdtem egy új karaktert mert smuglerrel rendesen leragadtam,alig jön xp,sosem jön jó cucc neki,flashpointon is voltam,ami be is jön,xp is jön,de cucc nem igen,és kíváncsi voltam jedire így kezdtem egyet,jedivel próbáltam beírni hogy /cjoin hungarian,de folyton azt nyomta hogy f2p nem csatlakozhat kreálhat,egyébként flashpoint az mellett hogy jó móka,rohadt idegesítő is tud lenni a sok pofázás miatt.
  • Plata
    #47779
    Mikor csatlakozni akarok magyar csetre kiírja hogy free to play,nem kreálhat és nem csatlakozhat custom csethez.
  • Nephin
    #47778
    Komolyan, honnan veszitek ezeket a hülyeségeket? :D Nem csatlakozhat meg grafikai korlátozás meg mittudomén.... hihetetlen.