60032
  • sanya200
    #47939
    láttam corrussanton is egy benga nagy robotot meg itt is írta annak vmi 90k hp-ja van jesszus isten mondom :D
    nem akarjuk lenyomni??? xDDDD sokat nem érek de több mint a semmi :)
  • N1ggA
    #47938
    Akkor úgy tűnik, a Bioware/EA pontosan elérte a célját :)
  • sanya200
    #47937
    ok akkor felejtős xddd :D lvl20-al meg egyedül.
  • novvan
    #47936
    Az egy worldboss, nagyon sok ember kell a leöléséhez és csak időnként jelenik meg.
  • sanya200
    #47935
    van ilyen operation weekly priority targets taris-on hogy defeat subject alfa, odamegyek ahol jelöli a területet de egy tó közepe ír vmi labort de lehet a tó alatt van vagy nemtom én nem találok bejáratot a tóba meg nincs semmi .
  • MarkBlade
    #47934
    A legjobb hajó az imp.agenté..;)
  • BlackSpider
    #47933
    Na kerem szepen en is 60 napig elofizeto vagyok,este kezdodik az unlockolas ,mar elegem volt a korlatozasokbol.Remelem igy mar lehet normalisan jatszani.
  • Plata
    #47932
    Smuglerrel végre megszereztem a hajómat,15-ös szinten.Kicsit többet vártam a történettől,és a hajó belsejétől is.Az űrharc meg szerintem gáz.
    De azért tetszik is a hajó,vettem rá pár upgradet.Nincs hozzá még sok mert kicsi a szintem.
  • MarkBlade
    #47931
    Nem tudom. De előfizettem. Csinálok 12 karaktert a kartelből megveszem a fontos unlockokat és freeben is játszható lesz így utána. ;)
  • PiszkosFred
    #47930
    Es ez feature vagy bug? :)
  • MarkBlade
    #47929
    Nekem 4 volt a free időben és engedett. Csak az új készítése van letiltva :)
  • Tibbbor
    #47928
    Esténként főleg Coruscant-ban, mikor sokan vagyunk fent, rendszeresen lefagy nálam a TOR.A konfigom ugyan nem mai, de jóval részletgazdagabb grafikával is megbírkózik és pl. a Lotro-ban ilyen elvétve se fordult elő.Másnak mi a tapasztalata?Kipróbáltam a HUTTBALL-t, az pl. nálam a lag miatt játszhatatlan.
  • Thomasovics
    #47927
    Köszi a választ, és ha az új karakter eltér a 3 ingyenestől , azzal ugyanúgy lehet folytatni nem tudod?
  • MarkBlade
    #47926
    Nem azt írtam hogy rossz, hanem hogy a Tor-akarták túl jóra.
  • Plata
    #47925
    Star trek online is jó,én akkor kezdtem mikor free lett,free accountal 2 karaktered lehet,nekem ma már 11 van,van 8 szuper store hajóm,jó pár ruha szett,meg sok sok egyéb.Semmiért nem fizettem,játékban van lehetőség dilithiumot szerezni,amit ha beolvasztasz el lehet adni zenért,és a storeban zenért bármit megvehetsz.Ha pénzen vettem volna legalább 50 ezerbe került volna.
  • MarkBlade
    #47924
    Csak néha a sok apróság a játszhatóság rovására megy. Ez a játék a legjobb példa rá. Nem szapulni akarom félre ne érts. Annyira jó játékot akartak csinálni hogy ez lett a veszte.
  • Skyline
    #47923
    " Dc online, star Trek online, champions online"
    Egyik sem rendelkezik olyan minőségi sztori tartalommal (videók, szinkronhangok,stbstb) mint az SWTOR.
  • Tababo
    #47922
    kb lvl 6-7-8 körül fogod megkapni Kaliyo D’jannis ranged tank companiont.
    ő lesz az első.
    csináld a főküldit azt jóvan.
  • MarkBlade
    #47921
    Ami a nyavajgást illeti egyetértek. Viszont babàk olyan free játékok. Dc online, star Trek online, champions online. Itt nem vészes korlátozások vannak.
  • MarkBlade
    #47920
    Ha előfizetsz 12 lehet és megmaradnak ha free leszel. Erre kombózok én is.
  • Thomasovics
    #47919
    ööö, nem tudni mikor lesz olyan elérhető, hogy extra karakter slot-ot lehessen venni?, vagy ha előfizetek erre és lejár utána nem tudnék vele játszani vagy vissza megy 2 karakterre?
    másik kérdésem, előfizetősből ugye van az unlockok, azok elvesznek miután lejárt a 30 nap?
  • chris jericho
    #47918
    Sziasztok!
    Imperial agenttel mikor lesz comapnionom?
  • Skyline
    #47917
    Pitiáner vagy sem, a többi F2P programra messze nem mondható el hogy ilyen minőségi akár SP alapúnak is nevezhető kampánnyal rendelkeznek, amihez tetszik nem tetszik jóval nagyobb pénzráfordításra volt szükség mint összetákolni gyorsan valami sztorit és telerakni az egész játékot "gyüjts 3 kismalacot" szintű feladatokkal....
    Örüljetek hogy egyáltalán a játék kampány részét végig tudjátok tolni INGYEN és ne nyavalyogjatok minden szarért úgy hogy egy k*rva garast nem fizettetek semmiért és nem is fogtok (tisztelet a kívételnek).
  • El Protector
    #47916
    jó az új companion patch :)))
  • PiszkosFred
    #47915
    A leveles dolog az epp, hogy ertelmes, amolyan vedelem a kinai f2p farmerek es botok ellen. Mert, ha az actionbart mondtad volna, akkor oke lenne, azon en magam is mosolyogtam. (mas kerdes, hogy istenigazabol elfer rajta minden fontos igy is, de azert 3-4 barral atlathatobb minden).

    Es ehhez hasonlo blodseg, a nevek/titulusok kijelzese is penzbe kerul, ahogy csak X esetben tudsz feltamadni a kozeli gyogyeger robotnal. Es ide tartozik a kapott rewardok korlatozasa is.

    A tobbi szokasos, az oke, de ezeket en magam sem ertem, hogy ki talalta ki, illetve, ha ki is talalta ki, ki hagyta jova.
  • Although
    #47914
    Nem az eA használja ezt egyedül a conanba is így van. Sőt egész hasonló rendszer itt coin ott meg más de ugyanúgy eleenként tudsz vásárolni. Szerintme ez elfogadható rendszer. Valamit illik fizetni egy ilyen játékért nem gondolod? :) Itt most nem tudom hogy van de pl az AOcba ha barátként meg jelöl valaki tudsz személyes üzenetet is küldeni :)
  • Although
    #47913
    Megint ugyanoda jutunk. Ezek nekem nem szempontok neked igen és ez így van rendjén nekem az npc interakciója számít, a feat rendszer a questek a történet és az hogy lehetőleg ne csak lekaszaboljam aki útba esik. Így igaz te közösségis vagy én meg nem annyira. Persze mindketten szeeretjük az mmo-t csak mások a priorítások :) nekem pl az agyam eldobom az groupos questeknél attól amit a Bioware csinált és ez nekem elég ahogy többen ugyanabban a világban érezhetően egy questen egyszerre minden szinten jelen vagyunk a párbeszédben is,és ezt semmi más nem tudja szóval ez nekem inkább számít :)
  • Paladin
    #47912
    Látom van itt fanboyos lelkesedés a f2p kapcsán.
    Nyilván nem azzal van baja az értelmesebb playernek, hogy fizetni kell némi premium contentért - ez természetes, nekik és élni kell vmiből.

    Játszom és játszottam jó pár f2p játékkal, de amit az swtorban tapasztalok arra a pitiánerség a legjobb szó. Mert az teljesen rendben van, h kevesebb xp, korlátozott flashpoint, fizetős cuccok stb. De ilyenek vazze, hogy nem küldhetsz levelet ingyenes játékosként, és hasonlók - az mérhetetlenül piti dolog.
  • maniac001
    #47911
    Hát ez az!
    A GW2 grafikailag (is) mérföldeket ver az SWTOR-ra és mégsem szaggat. Az SWTOR az elavult, elnagyolt grafikához képest magas a gépigénye. Ez az engine hibája.
    Frednek igaza van, csak az interact szintezés tetszik, semmi más. De az elismerésre méltó.
  • Kryon
    #47910
    GW2-nek nem sok köze van az első részhez, ez már igazi MMO.
  • Although
    #47909
    Amit olvastam róla ez homlokegyenes az ellentéte. Ez inkább a közösségi élményre megy és nem vagy egyedül a terepen azt nem tudom van e egyjátékos része biztos játszhat egyénileg de ez függ a mob milyen a terepen elég érdekes rendszert találtak ki kontakra a harc előtt szóval minden group inv nélkül ha többen mentek valami mobra akkor arányosan szét lesz osszva az xp. És még nagyon sok új dolog van benne. Minden ami egy közösségi játékélményhez kell. Nem véletlen söpörte le a terepet. Ettől függetlenül vannak akik az swtorba maradtak őket kell megbecsülni és megkérdezni mit akarnak nem azokkal foglalkozni akik egy zéró nehézség körüli közösségi játékot élveznek ez az én véleményem :)
  • Kryon
    #47908
    Ha több karaktert akarsz, akkor azt javaslom hogy 1 hónapot fizess be és készítsd el az összes kasztból a karaktered. Ekkor ha lejár az előfizetés preferred leszel, több karaktert nem tudsz csinálni, mert visszaáll a 2-es korlát, de amik már megvannak azokat használhatod. Nekem legalábbis az összes karakterem engedi használni, csak készítésnél pampog, hogy 2 a max nem csinálhatok újat, de nem korlátozott le, hogy csak megadott kettőt használhassak.
  • Plata
    #47907
    Én azt se bánnám ha olyan lenne a grafikája mint Kotor-nak,nem a grafika ami igazán érdekel egy játékban.
  • Although
    #47906
    Hidd el maniac nekem még így is beszaggat mikor a központi űrállomáson épp 220 ember van. És kicsit idegesít mert zavaró. Nincs rossz kapcsolatom de egyszerűen gondolom nem bírja a szerver. Pedig van némi sütnivalóm meg némi tapasztalatom az mmok terén és alapból med szerverre megyek és mégis.
  • PiszkosFred
    #47905
    Semmi sem tetszik neki, kiveve a sztori alapu szintezes interaktivatasa es megvalositasa, bar azzal is baja van, mert a hero engine miatt muanyag az egesz, es lehetne jobb, eletszerubb, directx14-esebb a grafikaja. Roviden.
  • Plata
    #47904
    Gw2-ben nem tudom hogy van,de GW-ben ez úgy volt hogy a városokban találkozhattál más játékosokkal,de ha kimentél a városból akkor csak mobok voltak,mindenki saját kis világba került,ahol nem találkozott senki mással.
  • Although
    #47903
    Most elvesztettem a fonalat. Neked mi nem tetszik a játék megvalósításába? A grafika? Tudomásul kell venni a nagy létszámal akarsz működni akkor nem tehetsz rá olyan grafikát mint amilyen az AOC-nak van pl. Mert beszarik a gép ha tömeg van. Itt pedig nem egyszer látok több száz embert egy helyen. Nem tudom a GW2 hogy oldotta meg. Szóval nem értem mi nem tetszik benne a megvalósításban?
  • Plata
    #47902
    Nekem a csempész kezdőbolygó nagyon bejött,állati jó volt ott,de coruscant már ne annyira.
  • Plata
    #47901
    Nekem tetszik a játék,csak kár hogy f2p kevesebb xp-t kap,még szeretném kipróbálni rohamosztagost is,csak már több karakterem nem lehet sajnos.Igazából én csak addig rohannék a sztorival amíg meg nem kapom a saját hajót,utána lassítanék.Játékot nem találom nehéznek,kivéve hogy most a fősztorit nem tudom folytatni mert túl nagyok az ellenfelek.De az is az én hibám mert siettem a történettel.
  • maniac001
    #47900
    Igen jobb. Mérföldekkel. Én is SW fan vagyok, de amit az SWTOR-ban műveltek az szerintem (!) minősíthetetlen. De igazad van, nem fogunk egyetérteni.
    A játék világa amiben játszódik egy dolog. Ez játék, itt a megvalósítás is legalább annyira fontos.