60032
  • Pluskast
    #47979
    Annyiban azért lehet különbség, hogy vannak olyan narancs ruhák amikhez augmetation cuccot is hozzá tudsz adni. Bár ezek elég ritkák és ha venni akarsz az sem olcsó.
  • Bhalage
    #47978
    fegyo dpse (+szinte) pl a hilt, barreltol fugg ^^
  • Pares
    #47977
    Akkor ez is tisztázva lett. Nagyon örülök, hogy van benne ilyen rendszer, így tényleg használhatom azt a fegyvert vagy páncélt, ami kinézetre tetszik, és mégis a statokat szinten tudom tartani.
  • Bhalage
    #47976
    hiszen pl nemkeves 50es kari hasznal pl custom lightsabert ami alapbol ures lvl20as, de beleteve a lvl50es modjaikat teljesen egyenerteku lesz, cska kinezetren hangra mas ;D
  • Pares
    #47975
    Szerintem mindegyik mod nélküli narancs heavy armor ugyan olyan alap statokkal van, ez igaz a mediumra is, ezeknek valamivel kevesebb az alap armorja, és a lightra is igaz, ezeknek asszem 8 az alap armorja. Legalább is ahogy játék elejétől megfigyeltem, amiket tokenekért lehet venni, ott az összesnek, a kategóriától függően ugyan annyi volt az alap statja akkor is, amikor még alacsony szinteken néztem, és most lvl 30 körül is. Szóval tényleg csak a kinézet változik, minden más stat csak a modoktól függ.
  • Bhalage
    #47974
    igen, egy ures lvl 10es heroic fegyo/armor alapstatja pontosan megegysezik egy lvl50es ures narancs fegyo statjaival, és ugyanazt a modokat beleteve ugyanolyan statjuk lesz mindig.

    igy lehet a kinezetet tetszes szerint varialni
  • PiszkosFred
    #47973
    Es minden "ures" narancs 40 vagy XY egyseges mennyisegu armorral rendelkezik, akar 11-esen szerzed az elso heroic kveszt rewardjakent az alap ures armor, akar 50esen tokennel vasarolva?
  • Bhalage
    #47972
    ha egy jelenleg 15os chestbe (amibe ahogy irtam elobb )- lv 16os armoring van beleteszel egy lvl40es armoringot, akkor maga a cucc leirasa is lvl40es lesz es lehet h nem fogod tudni felvenni :D
  • Bhalage
    #47971
    amugy ez is kicsit pongyola megfogalmazas, mert a fegyvereknel a hilt, barrel jelenti a cucc "szintjet" a panceloknal pedig az armoring.
    a tobbi mod, enchantment, augment pedig lehet gyangebb v ugyanoolyan szintu (celszeru ugyanolyan szintut a legjobb hatas erdekeben^^)
  • Bhalage
    #47970
    csak a modok szintje szamit, amikor narancssarga pancelt modolsz, az osszes nari cucc uresen ugyanolyan. (ilyen alapstatok vannak rajta mittudon en 40 armoring.) de statok szerint mindegyikből teljesen ugyanolyan cucc lesz ha ugyanazok a modok vannak benne ua. akar level 50es akar level10es -kent kerult hozzad a nari pancel. cska a kinezetuk lesz mas, ugyanazt adjak
  • Master91
    #47969
    Én is úgy sejtettem, hogy igazából csak a külsőt változtatják a narancs cuccok, hiszen az értékeket te szabod meg.
    Ez végül is nagyon jó.
  • Pares
    #47968
    Oké, köszi!
  • Pluskast
    #47967
    Ja vagy úgy. Simán lehet. Pláne ha még a modok benne rare vagy legendary. Akkor még jobb is.
  • Pares
    #47966
    Igen, pontosan így értettem.
  • Pares
    #47965
    Igen, erre rájöttem én is. :D
  • Pares
    #47964
    Igen ezt vágom, mindig kékkel szerelem fel a cuccaimat, mivel a lilát nem engedi f2p-nek (artifact autorization vagy mifene kell, cc-n megvehető). Csak abban nem vagyok biztos, hogy a játékban található összes modolható páncél modok nélkül ugyan annyi védelmet ad, tehát hogy igazából csak az számíg, hogy heavy, medium vagy light, na meg a kinézet, minden mást a modok döntenek el. De akkor valószínűleg így van.
  • Master91
    #47963
    Szerintem úgy érti, hogy pl. a 16-os chest, amibe vannak 40-es cuccok, van e olyan jó, mint egy 40-es chest, ugyan azokkal a moddokal.
  • Pluskast
    #47962
    Ja és ha megszereztél egy cuccot és rajtahagyod az egeredet akkor kiírja az értékeit és mutatja, hogy a jelenleg rajtad lévő cucchoz képest mennyivel lesz jobb vagy rosszabb ha felaggatod magadra.
  • Pluskast
    #47961
    Ez elvileg tőled függ. Ugyanis a moddolható "alkatrészek" is színesek. Mármint van közöttük zöld, kék és lila. Ergó ha mondjuk a heavy moddolható mellényedben van 2 zöld meg egy kék elem akkor valszeg jobb lesz mint a sima nem moddolható általad megszerzett zöld mellény. Persze ez függ attól is, hogy a mellényedben lévő alkatrészek milyen színten vannak. Ezért érdemes a küldetések végeztével commendation-t begyűjteni mert azokért mindig tudsz alkatrészeket venni az equipment kereskedőnél.
  • Pares
    #47960
    Lenne egy kérdésem: Vannak a narancsárga páncélok, amik ugye tetszés szerint moddolhatók. Na most ezek mind ugyan olyan szintűek? Mármint ha lvl 10 környékén találok egy ilyet, és mondjuk lvl 30 környékén beleteszem a legjobb modokat, akkor lesz olyan jó, mint a lvl 30 környékén talált páncél? Szóval hogy ezek azonos védelmet nyújtanak alapból (csak a heavy, medium és light edíciók közt van különbség), csak a modoktól függ, hogy mekkorát? Mert pl. az armor ratinget szépen lehet növelni. Csak nem vagyok biztos a dolgomban.
  • MarkBlade
    #47959
    Semmi xtra csak companion ruhák meg skinek..
  • Jockey
    #47958
    ez mind igy is van, csak ha vége a storynak utána bukik meg ajáték..azaz mint mmo..
  • DoctorStryker
    #47957
    A Tomb of Freedon Nadd Szerveren republic oldalon az Alliance Of Hungary guild várja a jelentkezőket. PvE-PvP guild.
    Esti órákban az átlagos online játékosok száma 20-30 között.
    Jelentkezni a honalpon keresztül.
  • Tibbbor
    #47956
    Tegnap este volt egy "kellemetlen" élményem... :)
    Kinyitom az inventoryt, né mán, 60 slotos lett!Mi ez, elmetrükk?Megérezték, hogy most akarok előfizetni?!
    Aztán rájöttem, hogy a Mission items van kinyitva...
    Nem baj, majd pár nap múlva!
    Egyébként azokban a Reward "dobozokban" mennyire jó cuccok vannak, amiket csak az előfizetők tudnak kinyitni?
  • Vaxi
    #47955
    ennyire egyszerű a képlet. hibátlanul megfogalmaztad szerintem :D
    "szabadidős limonádé játék lett" <-- ez tetszik :D
  • Mr_no_NaMe
    #47954
    Látom megy itt a szájkarate a f2p playerek és az előfizetők között. Én letöltöttem mivel ingyenes lett, kipróbáltam, lvl 12 Sith Assa vagyok. Úgy vágtam bele a játékba, hogy egy egyszerű kis mmorpg, semmi új. Nagyon nagyon kellemeset csalódtam. El van találva a hangulat, akárki akármit mond, ez egy kurva jó játék lett. Az, pedig hogy tettek egy ilyen gesztust, hogy ingyen játszhatok vele nagyon becsülni való.

    Még ingyen is teljesen játszható a játék, és én is gondolkodom rajta, hogy megveszem. Ha másért nem (pvpben úgy is szarrá vernek) a történet miatt már megérné az egész az összes kaszttal. Nagyon jó kis szabadidős limonádé játék lett, aztán lehet még ha jobban rákattanok be is szippant teljesen :) (mondjuk most is játszani indulok, csak benéztem a topicba)
  • Master91
    #47953
    Szellem :D
  • novvan
    #47952
    Ismert bug, ne törődj vele.
  • Plata
    #47951
    Coruscanton megcsináltam még pár mellék küldit,ami fel volt véve,16 lett smugglerem,gondoltam ideje elhúzni tarisra.Megyek az űrkikötőbe beszállok a hajóba erre a pilótafülkében ott van egy lány Jedi meg robotja,kinézetre 10-11 lehet,nem tudom targetolni,de a nevét látom.ott mászkált a hajómon,el húztam tarisra de még mindig ott volt,csináltam a föküldit,dumáltam a hangárban akivel kell meg kimentem a bolygóra kicsit majd visszatértem a hajómra de még mindig ott volt.Nem voltam partyban.
  • Pares
    #47950
    Én is Sith Warriort kezdtem, de rájöttem, hogy a fénykardozás nem a stílusom, ellenben a fejvadász rohadtul tetszik!
  • N1ggA
    #47949
    Ezeknek a dolgoknak a hajón a fő sztori alkalmával lesz szerepük, általában bolygóváltásokkor.
  • Plata
    #47948
    Na nekem Esseles-en volt megint egy rossz élményem,jedi lovagom elől előfizetős rohamosztagos lenyúlta a fénykardot.Amúgy valamiért nekem a jedi lovag nem annyira jön be,a smugglert nagyon birom de jedi nem az igazi.
  • Plata
    #47947
    Jó öreg Ebon Hawk sokkal nagyobb volt,szerettem Kotorban azt a hajót,de ez csak kinézetre hasonlít rá.Belseje olyan mintha összement volna a mosásban.Jó pár helység hiányzik,tényleg a holocom vagy mi a szösz az mire jó a hajón?Van 2-3 olyan dolog a hajón amit lehetne használni,de ha hozzáérek nem történik semmi.
  • sanya200
    #47946
    odaírja hogy hányas szintű a cucc alá az invectoryban ha rámész
  • Pares
    #47945
    Én eddig két World Boss kinyírásában vettem részt, az egyik Balmorrán, a másik Dromund Kaason volt, de egyik se dobott nekem használható cuccot. Szóval csak a csapatos gyilkolás élményével távoztam, de azért jó volt.
  • Master91
    #47944
    Azt lehet tudni hogy ha pl. ruhát dob, akkor hanyas szintűt ad?
    teszem azt 1. bolygón ha fél órát ütöm, nem esne jól egy 8-as csizma...
  • Pares
    #47943
    Nem igaz, mert a smuggleré a legjobb. A jó öreg Ebon Hawk...
  • novvan
    #47942
    Ő is egy worldboss, minden bolygón van egy ilyen: csapatban lenyomhatók és klassz dolgokat dobnak.
    Persze az első bolygókon lévőket egy jó ötvenes karakter leszólózza.
  • Tibbbor
    #47941
    Olyannyira, hogy pl. a miskolci 576 Kbyte-ot ma kérdeztem meg és elfogytak a Game Card-ok...
  • Tibbbor
    #47940
    Azt én is láttam!Előre köszöntem neki, aztán alaposan megnéztem jó messziről és elsunnyogtam szépen az akkor 15-ös guardian-ommal.Ő vajon küldi boss?