60032
  • MarkBlade
    #48019
    És a hajója cool:)
  • Master91
    #48018
    Nekem is van egy 13-mas, és imádom.
  • Pares
    #48017
    Most kicsit parkolóútra tettem a 31-es fejvadászom, és elindítottam egy birodalmi ügynököt. Hát gyerekek, ez valami eszméletlen jó, még jobb mint a fejvadász, legalábbis ez a sniperkedés a fedezékből, hogy hamarabb lelövöm az ellent mint az képes lenne reagálni marhára bejön, és a történet eddig a három karakter közül, amit próbáltam (sith harcos, fejvadász meg ez) a legjobb eddig.
  • MarkBlade
    #48016
    Lila villám rulez. :)
  • Tababo
    #48015
    szerintem a 0 skill kari inkább a sorci.
    mara annyira nem 0
    bár kinek mi...
  • Thomasovics
    #48014
  • Vaxi
    #48013
  • DoctorStryker
    #48012
    A power nem kell a tanknak.
    Tech/Force bonus sebzést emeli meg. A DPS-nek mádoslagos/harmadlagos stat.
    Azok a karakterek akiknek talent-ből min 9% növelni tudják az elsődleges statjukon pl. (AIM/Cunning/str/will)
    Azoknak nem szükséges majd később power augmentet felrakni.
    Mivel az elsődleges stat ad: elsődleges: sebzés,bonus,crit. Tech/force: bonus, crit
    A Power csak a alapsebzés, bonus, tech/force bonus-t növeli.

    Az elsődleges sebzés: fehéren jelenik meg a sebzéskor.
    Tech/force sebzés : sárgán jelenik meg.

  • DoctorStryker
    #48011
    Ha jó a felszerelésed akkor elég a min szint.
    Én 11lvl soloztam le + comp esselest, az utolsó bossnál haltam 1* vagy 2*
    Minden karakterrel jól lehet haladni, csak tudni kell vele bánni.
    PvE-re haladásra egyik legkönnyebb a trooper-commando,vanguard. Nagyon sok területije van, gyorsan tudsz vele fejlődni, de pvpben csak assault specen tudsz valamit csinálni.
    Ha 0 skill karaktert akarsz akkor az a mara/sentinel focus talent.
    Vele csak annyit kell csinálni, hogy beugrasz a tömegbe és dobbantasz egyet kb 5-7k sebzés garantált.
    és ha szarban vagy akkor guraded by the force és 5 secre hallhatalan leszel + felmegy a sebzésed. Kettő karakter tudja csak megfogni smugler-scrapper és a hybrid tank shadow.
  • PiszkosFred
    #48010
    15-16 korul mar siman szolozhato essels/blacktalon companionnal, szinte minden karakterrel (medpack nagy ritkan kell, alig sebeznek mar ilyen szinten a mobok). Max a bonus droid bosst nem tudod unlockolni egyedul.
  • Tibbbor
    #48009
    Nem gúnyolódásképpen, hanem pusztán kíváncsiságból írom, hogy aki be tudna linkelni ide olyan videót, amelyiken egy adott Flashpoint-ot az ajánlott szint felett max. 2-3-al rendelkező karik csinálnak végig, az tegye már meg legyen szíves.Mindezt azért írom, mert nekem valahogy furcsa, hogy a neten olyanok keringenek, mint Esseles(lev.11-től ajánlott) leszólózása egy 18-as karival(+companion persze), Hammer station(lev.17-től ajánlott) egy 28-as szintű csapattal.A videókhoz nem volt megjegyzés, hogy esetleg nem normál módban tolták. Szóval az érdekelne, milyen taktikával dolgoznak azok, akik közel vannak a min. elvárt szinthez, nem pedig nagyságrendekkel fölötte. Megjegyzem, a sztorivonal úgy lekötött, hogy én is csak 17-esként jártam másodmagammal Esseles-ben, és a drop-okból már akkor se tudtam használni szinte semmit.
  • Asperot
    #48008
    Napi 3-4 embert dobálok fel a kékre. :D Gond nélkül megy, és a guardian sem kötelező.
  • Mr_no_NaMe
    #48007
    Srácok, ti milyen karit ajánlotok hogy ha haladni szeretnék pveben, de pvpben is el szeretnék kenni 1-2 arcot? Sith Assát tolom, de nem tudom...nem valami nagy cucc ez a lopakodásból hátbaszúrlak dolog. Nem erős.
  • Master91
    #48006
    Igen, láttam én is azt a videót.

    de az csak a pirosig dob fel, a kékig nem.

    Végül elhajóztam haverokkal, kb. úgy 5 perc volt hátra mikor leestem D: :D

    Szerencsére ők fent voltak a kéknél, pvp-be mentem, és ráugrós támadással feltudtam ugrani.
    Meg lett mind a 2 cucc.
  • Nightlord
    #48005
    Ha jól emlékszem akkor kell egy Guardian hozzá és duel.Valahogy feldob ha szemben álltok a rés nyílásával
  • Master91
    #48004
    Tatooinon a Dune Sea-ban lévő Datacornt csak úgy tudom meg szerezni hogy a Jawa balloon-ra rá szállok, és oda repülök?
  • Thomasovics
    #48003
    bocsi a sok kérdésért ^^, "power" stat , fórumokon hol tech hol force power-t ad, meg sok strenght-es cuccon is ott van, hogy akkor ez konkrétan mit ad, meg szükséges-e egy tanknak?
  • Although
    #48002
    Haha :)
  • V43 1105
    #48001
    Twin Sun rajbrigádot múltkor úgy csináltam .. Sith marauder ott jött velem aztán kaszaboltuk
  • Although
    #48000
    Nos elképzeltem ahogy segítesz neki ölni a köztársasági npc-ket :)
  • Although
    #47999
    Na igen de ez nem valószínű hogy egy jedi meg egy sith egy csapatban lesz :)
  • Thomasovics
    #47998
    szintén kösz :)
  • Master91
    #47997
    Az istenért se találom meg. Mos Ila-t haverommal 4x körbe jártuk, filterre a nagy térképen be állítottuk a " Galactic Market Kiosk" -ot, úgy se találtunk semmit.

    General chatbe meg kérdeztem, volt aki azt mondta hogy nincs Tatooinon, volt aki a Markettel szembe navigált minket, de ott csak a storage van, és ő se tudott rá mit mondani :D

    Valami nem jó.. :/
  • N1ggA
    #47996
    alacrity csökkenti a nem instant spelljeid cast timeját, surge pedig a crit esetén növeli a sebzést.
  • Thomasovics
    #47995
    köszi a választ!, ööö alacrity meg surge mire jók? :S
  • V43 1105
    #47994
    Mér ne tudnánk, segítesz megölni a mobokat, meg én is neked
  • Master91
    #47993
    26 vagyok és Sith Marauder :D szerintem nem játszunk eggyüt :D


    #47992

    Néha bugos...
  • Tibbbor
    #47992
    Nálam jobb klikk a másik játékos portréján, utána bal klikk az Inspect Player-en, majd behozza a saját karakterlapomat.Ez is F2P korlátozás lenne? :(
  • V43 1105
    #47991
    Nekem igen.
  • V43 1105
    #47990
    Hanyas szintű vagy? Játszunk Tatooineon együtt? Jedi vagyok :D
  • Tibbbor
    #47989
    Inspect Player funkció működik valakinél?
  • N1ggA
    #47988
    Úgy érti, hogy a hardcore playereknek az endgame tartalom sivárabb, mint más MMO-kban (leginkább WoW-ban).
  • Master91
    #47987
    Köszi, szét nézek!
  • novvan
    #47986
    Mindkét oldal városában és Outlaw's Den-ben is van GTN terminál. Keresd még egy kicsit a térképen!
  • PiszkosFred
    #47985
    Ebbe most ne menjunk bele megint. Amire Jockey celzott az az, hogy a jatek kivalo (foleg a sokadik peccs utan, mara mar eleg korrekt az elofizetoi tartalom) a szintezes soran, vagyis lvl1 es 50 kozott, kvesztelgetve, bohockodva, tarsakkal (companion) kalandozva, esetleg kapcsolatokat epitgetve veluk stb. Viszont amikor elfogy az utolso bolygo is, es mar minden tarsunk sztorijat is ismerjuk, akkor ott talalja magat az ember 50-esen, es jon nemi uresseg. Ha nincs egy jo guildje az embernek, akik "raidelnek", akkor tenyleg lecsokken a szintezes kozben erzett millio plusz egy lehetoseg szama.

    Az mar mas kerdes, hogy a kozpontositott szervereknek hala, most nagyon sok jatekos jatszik egy kozos serveren, vagyis konnyebb raidelo vagy pvp guildet talalni, es veluk elvezni az 50-es endgame tartalmat. Ellentetben a fel evvel ezelotti lowpop serveren felhuzott karakterekkel, akik olyan egyedul voltak, hogy az ember eletkedve is elment.

    Hozzateszem, a korai "verziok" hibai ellenere, midnig is tetszett a swtor, de az ketsegtelen, hogy ha anno egy eve ugy jott volna ki, ahogy jelenleg all (a sok fejlesztessel es feature-rel egyutt), akkor.... es nem folytatom :)
  • Master91
    #47984
    Jól sejtem Tatooinon nincs piac? :/

    Nem esik jól hogy 15-20 percet töltök mire nar shadaara kerülök :S
  • Thomasovics
    #47983
    miért bukna meg a játék?
  • Bhalage
    #47982
    gondolom armor alapstatban (es vegstatban) ott lehet elteres, hogy light medium v heavy.

    ha nem adaptive armor, hanem pl light akkor termeszetesen kevesebb armor lesz rajta, mintha egy heavybe tenned ugyanazt az armoringot

    az adaptive armorba pedig a karid tipusa szerint legmagasabb lesz, azaz ha egy sith warrior veszi fel az adaptive armort akkor magasabb, heavy-nek megfelelo armorja lesz, ugyanazt az adaptive armort atadod a agentnek, annak pedig medium szintu armorja lesz
  • PiszkosFred
    #47981
    Oke, kosz. Anno emlekszem a peccsre, amely megoldotta, hogy a narancs armorok es fegyverek alapstatjait is "kiszedhetove" tette, ezaltal garantalva a full customizationt a jatekosoknak. Csak arra nem emlekeztem, hogy maradt e valami apro difi, vagy innentol minden szuz narancs armor es fegyver ugyanazt tudja, nincs meg egy vacak 10 armoros elteres sem alapban. Kosz a valaszt.
  • Bhalage
    #47980
    minden narancsba lehet augment slotot (a szintjenek megfelelot) es slot szintjenek megfelelo augmentationt tenni

    az augmentation slot az a augment "lyuk" ezeket a fleeten a crew skill trainerek melletti modification desken lehet feltenni, augmentation kit+penz kell hozza


    miutan megvan a slot ("lyuk") ezutan barmilyen szintjenek megfelelo augmentet be lehet rakni

    ha vki nem ertene, kerdezzen