60032
  • Overburner
    #48059
    Vanguardon gondolkozok :)
  • Mr_no_NaMe
    #48058
    Meggyőztél :] Köszönöm!
  • Pares
    #48057
    Mondom, ha F2P vagy, akkor csakis slicing. Az mellett, hogy a társad gyűjti a háttérben a lóvét, az összes térkép teli van feltörhető lockboxokkal, amiket kis csillag jelöl a térképen.
  • Pares
    #48056
    Dehogyse nem. Egy szakmának a slicing a legjobb. Mindig elküldöd a nem használt társadat egy lockbox küldire, és 90%-ban a talált itemet drágábban adhatod el, mint amennyibe a küldi került. Én ezt csinálom a BH és IA-val is, és azért hozza a lóvét a háttérben. Már költenem is kellett kényszerből, mert közeledtem a 200K kreditlimithez...
  • Mr_no_NaMe
    #48055
    archaeology, artifice, synthweaving

    ezek között vacilálok. Melyiket ajánlanád?
  • Vaxi
    #48054
    prefered szinten már lehet 2, azzal el lehet lenni :)
  • Pares
    #48053
    Imperial Agent a legtutibb, azon belül is a sniper, higyj nekem.
  • Mr_no_NaMe
    #48052
    tehát konkrétan f2p-ként semmire nem mehetek a szakmámmal, nem fogok belőle creditet csinálni. Fasza :D
  • Overburner
    #48051
    Kösz :D
  • Vaxi
    #48050
    hogy állj át a sötét oldalra :D
  • Overburner
    #48049
    Sziasztok most kezdem a játékot majd és tudom hogy nagyon hasonlit a wowra de nem igen tudom hogy mivel legyek. Ez fejtörést okoz, Republic-ba szeretnék lenni valamivel de még nem igazán tudom. Ti mit ajánlotok?
  • Vaxi
    #48048
    egyetlen egyet. a prefered-ek kettőt, az előfizusok hármat
  • Mr_no_NaMe
    #48047
    Srácok, most hogy vannak ezek a professionok? Mindenki felvehet egy darab gathering, mission, és crafter szakmát, vagy csak egyetlen egyet?
  • Drubowski
    #48046
    Még a trial korszakban csináltam a karaktert, már nem emlékeztem erre.
  • Plata
    #48045
    Ha megveszem a játékot de nem veszek még gamecardot akkor az gondolom nem jelent semmi változást.
  • Shiwo
    #48044
    ha cartel coint-ért feloldasz valamit, akkor választhatsz, hogy adott karira vonatkozzon csak, vagy az account-ra... utóbbi esetben több CC-be kerül (kb a duplája), viszont a később létrehozott karakterek is megkapják
  • Pares
    #48043
    Amikor kiválasztod a specializációt, feketén fehéren a képedbe nyomják, hogy EZ VÉGLEGES VÁLASZTÁS, tehát kiválasztod és annyi!
  • Drubowski
    #48042
    Kár, remélem legalább cartel coinért lehet majd. Ha cartel coinért eszek valami account wide feloldást(pl az inventoryban) akkor azt a később létrehozott karaktereim is megkapják?
  • Master91
    #48041
    Vedd meg!
  • sanya200
    #48040
    Azért ennyire nem kéne korlátozni space mission-ből is lehet egyet hetente vagy hogy, hát marhajó, legalább a küldetések lennének meg így kb félbe vágták a játékot :(
  • DoctorStryker
    #48039
    watchmen
  • N1ggA
    #48038
    nem lehet
  • GreenHun
    #48037
    Jedi sentinelnek, melyik ágával lehet a maximum sebzést tolni, ami PvE-re kellene inkább.
  • Drubowski
    #48036
    Sziasztok

    Hogyan tudom cserélni a kaszt specializációt? Kiszeretném próbálni a Powertech-et, de nem találtam meg hogy hol lehet ilyet csinálni.
  • Vaxi
    #48035
    Annihilation

    jó lesz az nekem dps-re? :D
  • DoctorStryker
    #48034
    Attól függ melyik talent :)
  • DoctorStryker
    #48033
    Egy üresnek nincs semmi értéke hogyhogy akkora -t kapsz. Azt fel kell tölteni armoring/mod/enchantal.
    Az armoring határozza meg a védő értékét.
  • Tibbbor
    #48032
    Mindenkinek köszönöm a válaszokat, most már világos.Egyébként valaki kérdezte, milyen armor?Heavy-t hordok.Azért zavart kicsit a dolog, mert láttam néhány olyan sárga cuccot, amiben minden slot open volt és ahogy írtam is, bődületes mínuszt mutatott a jelenlegi armor rate-emhez képest, amit szerintem nem tudnék modokkal pótolni.Természetesen ez a sárga chest a szintemhez volt kínálva.
  • Vaxi
    #48031
    mi a fontosabb egy maraudernél, str/power/crit?
  • DoctorStryker
    #48030
    a kristály az offhand (generator/focus/fegyver stb kell)
  • DoctorStryker
    #48029
    Lilák (legendary) adják a legjobb értékeket.
    Pl egy 11-s szintű lila armoring vagy barrel értéke vetekszik mondjuk egy lvl 15 szintű sárga-kékkel.

    Nem csak ez az értelme.
    Modok/Enchantment-k rakosgatásával, jobban testreszabhatod a karaktered.
    Pl.: kesztyűt mondjuk csak crit értékre állítod be.
    Kesztyű értéke:
    Armoring:
    34 Aim
    36 end
    50 exp
    ------
    Mod:
    64 aim
    41 end
    30 exp
    12 crit
    -----
    enchantment:
    27 end
    30 exp
    53 accuracy
    41 crit

    Ezért megfogod és kiveszed a War Hero chest-ből a MOD-t:
    Chest értékei:
    armoring:
    36 aim
    34 end
    50 exp
    -----
    mods:
    51 aim
    32 end
    30 exp
    39 crit
    -----
    enchantment
    45 end
    30 exp
    22 crit
    53 surge

    Az így nyertél + 37 critet de vesztettél -13 aim -9 endurance-t
    Ezt minden más stattal meg tudod csinálni.
  • Shiwo
    #48028
    a narancsságra cuccok tulajdonságát a benne lévő modok határozzák meg..

    én úgy vettem észre, hogy ha kiveszed belőlük a modokat, akkor mindegyiknek teljesen ugyan az az értéke.. tehát ha van egy narancs item látszólag rosszabb értékkekkel, annak az az oka, hogy vacak modok vannak benne.. de ha megveszed, és lecseréled a modokat, akkor jó értékei lesznek

    bár még nincsenek magas szintű karaktereim, de eddig az a tapasztalatom, hogy mondjuk egy lvl 15-ös modokkal telepakolt narancssárga tárgynak jobbak az értékei, mint a sima lvl 15-ös tárgyaké.. tán csak a lilák jobbak, de az sem biztos (ráadásul beletehető modból is van lila)

    értelme:
    az egyik értelme, ha találsz valami cuccot, ami megtetszik a karaktereden, pl egy pánélcélt, akkor nem lesz az, hogy később le kell cserélned - mert túl gyenge - egy olyanra, ami nem tetszik, egyszerűen szerzel bele a szintednek megfelelő modokat, és már is ugyan olyan jó lesz a páncél, mint kisebb szinten

    ráadásul a különböző tárgyak modjai átfedésben vannak.. tehát ha mondjuk találsz egy narancssárga lightsaber-t, abból legalább 2 modot át tudsz pakolni egy narancssárga páncélba.. még a kristály sem megy kárba, mert a lőfegyverekbe is az kell..


    nem beszélve arról, hogy vannak olyan skill-ek, amikkel speciális modokat tudsz készíteni (pl kristályt a fénykardba, puskába)
  • DoctorStryker
    #48027
    A sárga/lila cuccokat lehet augmentálni. MK-6 os augmentor kb 30k a slot ütés rá az is 30k. De ez a max, kisebb szintűek olcsóbbak.

    De melyik sárga cucc. Light-Medium-Heavy
    A sárga cuccokban az Armoring/Mod/Enchantment-t tudsz cserélgetni ezekkel aktuálissá tudod tenni a szinteidhez mérten
    Ezeknek a moduláris egységeknek is szintjeik vannak.
  • Tibbbor
    #48026
    Na, nem bírtam tovább, vettem 60 napos előfizetést.
    Percekkel ezelőtt aktiváltam a kódot és igen, én is megerősíthetem, hogy az ingyen letöltött játékot eddig F2P-ként játszottam, elég volt CSAK GC-t vennem és igen, az így vett "kaparós" GC-hez is jár havi 524 cartel coin(ha jól emlékszem a mennyiségre)

    Lenne egy kérdésem.Leírná valaki röviden, csak a lényeget, miért olyan jók és olyan drágák a narancs cuccok?Tudom, nemrég beszélgettek róla itt, azt is tudom, hogy ezeknek nyitott mod helyei és augment slotjai vannak, de annyival rosszabb statokat mutatnak méregdrágán, hogy nem értem, hogy tudok mondjuk -100 armort, -30 Strength-et, stb. pusztán mod-okkal és Augment kit-ekkel feljavítani?
    Megköszönném nagyon a segítséget!
  • DoctorStryker
    #48025
    igen, majd kapsz rá talent pontokat/skilleket és növekedni fog.
  • Master91
    #48024
    Lenne 2 kérdésem a 28-as Sith Marauderemmel kapcsolatban:

    Pri damagem: 185-223
    Sec damagem: 23-35

    Az normális hogy a másodlagos sebzésem ennyivel kisebb az elsődelgesnél? oO

    ------

    Meg vettem a "Pommel Strike" képességet, azt hiszem ez akkor jó ha erővel ellöktem valakit, vagy Stunnoltam esetleg.

    De soha nem tudtam még használni, később kapok olyan képességet amivel tudom használni? Remélem nem csak pénzt dobtam ki az ablakon, mert jó kis támadásnak tűnik.
  • Vaxi
    #48023
    nagyszerű, köszi :)
  • Pares
    #48022
    Igen.
  • Vaxi
    #48021
    mi történne pontosan, ha megvásárolnám magát a szoftvert CD-n? kapnék 30 nap full hozzáférést + 500 CC-t?
    hamarosan szabadságra megyek, és lehet, hogy időm is lenne játszani, akkor meg már előfizetnék egy hónapra (több hónapról szó sem lehet, nem használnám ki sajnos)


    köszi ^.^
  • Bhalage
    #48020
    a torteneten meg befosol majd ^^