60022
  • Plata
    #58900
    Azt hiszem az új comp meg repu bugos.
    Beváltottam a repus cuccokat és nem kaptam semmi reput,a cucc meg eltűnt.
  • Plata
    #58899
    Észrevettétek mennyi új játékos van?
    Tegnap este csak neki álltam conquest pontot farmolni sorcinak,hogy meg legyen a heti 100k,aztán 400+k lett belőle.
    A tíz random FP-ért meg egyébért sok conquest pont jár.
    Viszont közben feltűnően sok volt a kis szintű kari,így elég sok random FP-t vissza is utasítottam mert Esseles-től frászt kapok.Sajnos egybe így is bele futottam,de arról nagyon gyorsan le léptem mikor ki derült hogy a csapat fele nem hajlandó space-t nyomni átvezető videóknál.Főleg hammer fp jött ami jó gyorsan le lehet tolni,bár egy Kaon is be csúszott ami ki tesz lazán két három hammer-t.Közben eszembe jutott hogy season-ra nem ártana ha lenne normális szintű biochem karim,mivel a biochem karim kis szintű még és úgy nem igazán hatékony a seasonhoz így neki is húztam szintet.
    Na vele aztán tényleg cifra csapatokat kaptam ki,de végül is 65-re felhúztam.
    Vele nehezebb volt csapatot keresni,szinte mindig kis szintűk voltak a csapatban,na és esseles-hez nem volt hangulatom,de még hammeren és athis-on is voltak gondok az új játékosokkal.
    Voltam olyan Athis-on ahol nem tudtunk elindulni vagy 15 percig,a csapat két kis szintű játékosa nem fogta fel hogy le kell ugrani a föld alá abba a rohadt likba.Elég sokáig próbáltuk nekik elmagyarázni,de hiába.Folyton megölették magukat a bejárat melleti rosszarcokkal.Végül nagy nehezen sikerült őket kirúgni,az sem ment egyszerűen és ketten le toltuk társakkal.
    Annyi mázlink volt hogy csomó kinyiffanás után elhúztak a flottára így mi elő hívtuk társakat és mentünk tovább.Kb a flashpoint végére tudtuk kirúgni a másodikat.De nem hívtunk erősítést így is simán meg volt.Ő is scoundrel volt meg én is,végig sunnyogtuk az egészet.

    A lényeg a játék végén volt,steam-en megint kaptam 3 játékkártyát.Persze azt ami hiányzik neeem.
    Valkorion hiányzik már csak,de sosem kapok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.20. 07:55:16
  • Plata
    #58898
    De láttam,épp akkor.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.19. 21:22:39
  • gunji
    #58897
    Pedig azt hittem nem láttad még
  • Plata
    #58896
    ÓÓÓ teeee.
    Én akartam be írni.
    We will be taking servers down on October 20, 2022 from 7am CT - 9am CT / 12pm - 2pm UTC to deploy Galactic Seasons 3.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.19. 20:26:26
  • gunji
    #58895
    Holnap 13.00-15.00 közöttre ígérik a Galactic Season 3 javítás terítését (link).
  • Plata
    #58894
    Vagy hogy filmes hasonlattal éljek Johnny ötös inputot kér. XD
  • Plata
    #58893
    Ok,akkor kérek új célt.
    Jelenleg nincs semmi célom,minden kasztból egy kari maxon,gear maxon,Hk-51 megvan,új célt kérek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.19. 14:02:13
  • PiszkosFred
    #58892
    Majd megjon, honapok ota veget ert az elozo, ez az 1-2 het mar belefer :) Talan nem nagy a gebasz es a jov. hetre meghegesztik...
  • Plata
    #58891
    Steam-en is ezt írták,a célok heti célok,ha javítják is csak jövőhét kedden teszik be leghamarabb,vagy kéthét múlva.
    Ami nagyon rossz mert nagyon vártam már ezt a vacak szezont.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.19. 13:42:32
  • PiszkosFred
    #58890
    Sajnos nincs, lassan ebredeznek odaat ok is, hamarosan talan irnak ezzel kapcsolatban valami posztot/twittet, stb.

    Mivel van weekly resze is, igy vagy elinditjak barmelyik nap es a weekly csak jovo het keddtol lesz aktiv, vagy megvarjak a keddi napot es akkor indul egyszerre minden. Csak tippelgetek, majd meglatjuk. :) (de ma megjott az Uncharted PC-re, aztan jon Gotham Knigths is penteken, annyira nem sajnalom a csuszast)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.19. 12:08:06
  • Plata
    #58889
    Arról nincs információd hogy mikor jön még is?
  • Plata
    #58888
    Vagy nem kóboroltak el csak túl sok gyűlt össze és szétrúgták a szervereket mert megvadultak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.18. 21:22:29
  • Plata
    #58887
    Rinya on.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.18. 20:49:20
  • gunji
    #58886
    (Nem tudták még megmondani, mikor fejeződik be a leállás.)
    Szerk: lehet, hogy elkóboroltak a Savanna Vorantikusok
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.10.18. 20:43:53
  • PiszkosFred
    #58885
    Mar mennek a szerverek, viszont a szezon nem indult meg el a mai este

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.18. 20:41:08
  • Plata
    #58884
    MITA?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.18. 20:25:31
  • gunji
    #58883
    Twitteren azt írják, hogy no ETA
  • Plata
    #58882
    Még mindig nincs szeró.
    Hisztizni fogok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.18. 20:09:34
  • Plata
    #58881
    Nem a letöltéssel volt gondja kiírta hogy 12 óra mittommennyi perc,aztán francokat,kb 10%-ig jött lassan,majd rákapcsolt és kész.Még 12 perc sem volt nem hogy óra.
    De nekem az Sw ToR-nál is meg ESO-nál is hülyeségeket szokott kiírni.
    ESO-nál meg hülyeségeket is szokott csinálni.
    Az utóbbira meg annyit tudok mondani,nemááááá.
    Menni akarok fel és tolni a szezont.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.18. 19:28:35
  • PiszkosFred
    #58880
    Nekem lejott gond nelkul. 24gb-nyi adatban frissit a patch, lehet azert volt lassu nalad eleinte, mert azt "rendszerezte". Egyebkent raersz vele, kitoltak a karbantartas veget, nem lesz vege 19:00-kor.
  • Plata
    #58879
    Nekem már jön le a frissítés,903mb.
    Ha igaz 12 óra 25 perc múlva le is jön,remélem csak megint valami steam-es vicc.
    CoD 180 gigája sem volt egy óra.
  • Plata
    #58878
    Jól hangzik.
    SW ToR-ban úgyincs főzés.
  • gunji
    #58877
    Star Wars főzőcske Nar Shadaa-n. Miközben két hutt próbálja a vendéglátást egymás elől elhappolni, nekünk küldizni kell, mint pl:
    - egyikben el kell menned egy-egy bolygóra speckó kaja-összetevőkért,
    - másikban egy étterem konyhájában kell főzni, s a vendégek díjazzák, mennyire lett jó,
    - megint másikban meg az étteremben egy droid képében kell felszolgálni az ételeket a vendégeknek, stb.
    Mindezekért prosperity tokent kapunk, amit elkölthetünk egy vendornál, pl egy tál ételre, amivel megdobálhatjuk játékostársainkat.
    Értelmesebb leírás: link

    Nekem tetszett anno, kis kikapcsolódást ad a folytonos harcból. De sajnos kevés a vendornál a jutalom, így hamar megtelünk tokennel, amit nem tudunk mire költeni.
  • Plata
    #58876
    Valaki világosítson fel engem erről a Feast of Prosperity eventről.
  • gunji
    #58875
    És lőn... ismét eljött közénk... a Savanna Vorantikus... Áldassék a neve Aztán fél perc után lecserélték egy Sierra Grignára (link)

    Van patch notes holnapra: link

    Underworld planből tegnap csak 5 esett, úgyhogy elengedem a repuját... Egyszer tán...

  • pajer_csaba
    #58874
    Még az 1 50-es, 1 30-as combó is elég jó, ha mindkettő healen van. A Masteren, ha nem csinálsz bónuszt (mert az egy-két MM fp-n - pl Rishi - már taktikát igényel, aka tank-2 dps-healer), akkor a compik és két dps kari bőven elég.
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2022.10.16. 16:50:58
  • Plata
    #58873
    Nekem csak félszemű Zsiga 50-es.
    Plusz nem vagyok benne biztos hogy elég jó vagyok egy kétszemélyeshez.
    A többi társa az valahol 30 körül vacakol.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.16. 16:41:59
  • pajer_csaba
    #58872
    Sajnos nekem annyi időm nincs, 7-től 7-ig (kieg.: az nektek 8-tól 8-ig) melózom. A Master fp-t érdemes ketten tolni, két lvl 50-es compival, sokkal gyorsabb és kevesebb a retard-faktor :D Ha gondolod, beszéljünk össze, és vmikor mehetünk együtt.
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2022.10.16. 16:24:40
  • Plata
    #58871
    Én esténként ha elkap a gépszíj simán le tolok 10 randomot.
    Na persze csak ha olyanom van,néha fél este elmegy arra hogy várok be hívjon egy random master fp.
    De annyi vacakot összeszedtem sorcival hogy kb 10 alt karimnak van gírje úgy hogy nem is játszom velük 80 óta.Csak craftolok. XD
  • Plata
    #58870
    Van valami tionesse is bankban de az ződ.
    Ma gondoltam rá hogy pvp geart is csak szedek.
    Valamelyik lövöldözős karinak.
  • Plata
    #58869
    Supreme decurion vagy mi a ragya gearem van.
    Nem vagyok gépközelben.
  • pajer_csaba
    #58868
    Csatlakozom Plata véleményéhez. A fegyverek + ruha + a középső 3(4) mount ér valamit. A compi így ránézésre elég hulladék. PH4-LNX értsd: "falanx", really? Ó de kurva kreatívak ezek az indiai takarítók...
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2022.10.16. 15:27:55
  • pajer_csaba
    #58867
    "Hót biztos hogy meg.
    Sokszor első nap meg lett a heti mennyiség nekem.
    Minden vacak dobja.
    Heroic meg random FP és szinte minden baromság. "

    Meglátjuk, este letolok néhány karival fp-t, meg holnap is itthon leszek pár órát. De köszönöm a biztatást. :-)
  • pajer_csaba
    #58866
    Kurva jó, én 326 vagyok, ráadásul ugye az is számít, hogy milyen gearben vagy. Ha jól saccolom neked conquestes geared van, mert fp-ből és heroicból csak azt lehet kifarmolni és upgradelgetni. Csakhogy a role-korrekt stathoz az OPS-os gearek (lila rakata akármik) kellenek.

    A másik, hogy ezzel a hozzáállással, amit leírtál, 1-2 éve még simán kiraktak volna bármelyik SM OPS-ról. Ne érts félre, nem veled van a baj, hanem a játékkal: ma már az OPSokhoz nem kell semmi, csak végig rohanni, leütni a bosst, kilootolni, oszt csá. Ma már nem létezik olyan, hogy SM tactic, még HM-re sem kérnek már ismeretet, csak item ratinget (én még úgy tanultam, hogy SM-el tréningezel HM-re, HM-el Masterre, ezért csinálod a tacticot). Ezzel a játék élménye veszik el, ez az a darálás, amit mondtam. Aztán HM-en meg Masteren megy a meglepődés, hogy a csapat 2/3-a beledöglik az első területibe, mert azt hiszik, ott is csak oda kell állni, aztán ütni veszettül (értsd: 1-es, 2-est meg az OP defense-t nyomogatni). Mondjuk, ha szerencséjük van, van legalább 3 ember, aki le tudja carryzni a seggüket...

    Ez - ami lehet, hogy neked, aki az ideje nagy részét fp-kkel tölti, emrt azt élvezi, nem nagyon tűnik fel - egy kib*szott nagy lejtmenet ám.
  • Plata
    #58865
    Köszi.
    Anyám ez ám a randa társ.
    Ruha és némelyik mount tetszik.
  • gunji
    #58864
    Itt van pár GS3 reward, többek között új companion-nal: spoileres link
  • Plata
    #58863
    Hót biztos hogy meg.
    Sokszor első nap meg lett a heti mennyiség nekem.
    Minden vacak dobja.
    Heroic meg random FP és szinte minden baromság.
  • Plata
    #58862
    Engem ilyen dolgok nem tántorítanak el.
    Nem nagyon izgat az item rating-om.
    HM és Master OPs-ot még hírből sem láttam.
    Viszont a héten voltam valami karagga place és scum and villany izén.
    A karagga tetszett mert mókás volt.Második inkább strapás.
    A karim ilyen.

    Lehet hogy nem nagy a gearje,de szeretem,sokat játszom vele,mindig randomra jelentkezem.
    Általában veteran lesz belőle,ritkán master,eszetlen ritkán látok valami mást is.
    Mindene 330 kivéve a két implant,az 334 és 332.
    Több is lehetne,de szokás szerint néha elbaszok valamit,így például véletlen az egyiket szétbontottam.
    Időnként egy kis saját szívatás nem árt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.16. 13:11:39
  • pajer_csaba
    #58861
    Nu, én is átnyálaztam, van 5 db átváltott repu tokenem, kell még 73-nyihoz való plan. Vajon meg lesz ez 1,5 nap alatt?