60032
  • DoctorStryker
    #48099
    nem kell agyoncsapkodnod a billt, hogy legyűrd az ellenfeleidet.
  • Pares
    #48098
    Egyszerű? Ezt mire érted?
  • Master91
    #48097
    Igen, jobban utána néztem a képességeknek, és szerintem is jobb lennék concealment-el.

    Hát, Dromund Kaas-on aprítok tömegeket is Kalyio-val, eddig nem volt gondom. ( persze kis szinten minden erős :D )
  • Tababo
    #48096
    hagyd a lethatlity ágat, concealment-re feküdj rá.
    ahogy stryker írja tömegben feküdni fogsz. lemaradt, elkószált ellenfeleket viszont kiválóan lehet likvidálni.

    amíg nem vagy 50es és nincs jó pvp cuccod többet érsz healer-ként.
  • Master91
    #48095
    Köszönöm !
  • DoctorStryker
    #48094
    Az aláírásomba van egy link a yt csatornára. Így kell vele játszani.
  • DoctorStryker
    #48093
    Op az így-úgyis papír marad. Nem kell az endurance elég a min neki.
    Cél a ~40 crit rate ~75 % surge és 800+ tech bonus demage.
    str az meg minek?
    Az közelharci (jagger/maraudernek) karakternek való te ranged vagy, dotolos.
    Inkább a Concealment (bicskás cig..) ajánlanám az sokkal durvább PvP-re.
    Az ellenfél hátába mész belevágod a kést, megfekteted és halálra szurkálod. Nagyon fognak utálni téged az ellenfelek.
    Nekem a rep oldali megfelelője van scundrel-scrapper (puskáspap). Shotgunnal hátba lövöm az áldozatot.
    De szó mi szó nagyon papír. Az egyedüli menekülésed ha "csendbe" vársz és egy lemaradt ellenfelet megtámadsz. Tömeg = instant halál, csuklasz össze mint a rongybaba.


  • Master91
    #48092
    Agentnek ( Operative-nek ) a fegyver moddolásnál ha jól sejtem kis endurance, kis cunning és tech power kell?

    Meg úgy ruha terén is mire építsek? Legyen jó crit? vagy inkább strenghtre+hp-ra menjek?

    Lethatlity (Damage) ágat húzom.
  • El Protector
    #48091
    Nekem sztoriban a sith inquisitor jött be a legjobban, a warriorén sokat nevettem, ahogy vissza lehetett dumálni Barras-nak, a bh-t most húzom, annyira nem köt le, az agentre azért még kíváncsi vagyok :)
  • DoctorStryker
    #48090
    A sniper is olyan egyszerű mint egy bot.
    A rep megfelelője a gunslinger (párbajhős)
  • DoctorStryker
    #48089
    Vanga elég erős karakter nagyon nagy DPS-t tud kinyomni. Inkább közelharci karakter. (sok skillje 10m hatótáv)
    Legtöbb közelharci karaktert meg tudod fogni. A rangedekkel meggyűlhet a bajod ha elég ügyesek és nem hagynak közelkerülni.
  • Pares
    #48088
    Rossz e-mail címet használsz Te is, vagy a jelszó nem ül, vagy valami ilyesmi gond volt a többieknek is. Nekem is előjött, aztán sikerült megoldanom valahogy, de azt ne kérdezd, hogy mit csináltam rosszul először, mert fogalmam nincs. :D
  • chopin42
    #48087
    Üdv mindenkinek! elkeztdem játszani a játékkal, f2p üzemmódban, beregeltem , letöltöttem, minden okés, elértem a 16os szintet. Ma lépnék be, és kidob eg "error code 16" nevű hibaüzenetet, aminek a tartalma annyi hogy ha tovább szeretnék játszani, érvényesítsem az -email címem. Próbálnék belpépni a hivatalos oldalon, nem enged be, aztán egyszer csak nagynehezen igen, megváltoztatom, megerősítem stb mindent ami kell és ugyanazt írja. Hasonló problémával küzdenek páran, megoldást nem igen találtam, pár napja van ez. Valaki tudna segíteni?
  • Tibbbor
    #48086
    Előre elnézést a láma kérdésért, de a bankon kívül hol tudok schematic-okat venni?Mikor megtanultam a szakmáimat, kaptam párat, de jó lenne már néhány új.Egyébként Synthweaving-ről van szó, bár gondolom, az itt most nem lényeges.
  • Overburner
    #48085
    Akkor még van remény számomra! :D
  • Nephin
    #48084
    :P
  • N1ggA
    #48083
    Akkor nem szóltam :)
  • Pares
    #48082
    Egész biztosan nem vagyok preferred... :D

    mcgrape: igazad lehet, mert mikor először próbáltam, már elhagytam a 15-ös szintet is...
  • mcgrape
    #48081
    Ez a chat dolog, nem akarok hülyeséget mondani, de nem lehet az hogy lvl 10 alatt vagytok és azért nem megy a dolog ?! Nálam i volt valami hasonlo még Korribanon aztán a fleeten megcsináltam és nem volt gond, csak egy ötlet.
  • N1ggA
    #48080
    Akik már vettek valamit pénzért, vagy valaha előfizetők voltak.

    #48079: Biztos nem preferred vagy?

    Amúgy lehet, hogy csak valami bug.
  • Pares
    #48079
    Az hogy lehet akkor, hogy F2P vagyok, és tudok csatlakozni? :D
  • Overburner
    #48078
    Kik azok a Preferredek?:D xD
  • N1ggA
    #48077
    preferredek, gondolom
  • avulu
    #48076
    A preferred tud csatlakozni custom channelhez.
  • Overburner
    #48075
    Sajnálom mert igy nemtudok diskurálni ingame. :)
  • Nephin
    #48074
    Csak azt nem értem, akkor hogyan van tele a magyar csatorna játékosokkal a RE köztársasági oldalán...
  • N1ggA
    #48073
    Még mindig nem lehet.
  • Overburner
    #48072
    Nekem azt irja ha beirom chat be hogy /cjoin Hungarian hogy free to play player may not creat or join custom channels.
  • Nephin
    #48071
    De lehet.
  • Overburner
    #48070
    Akk ezért nem ment! xD De franc F2P el nem lehet LoL. Akkor mindegy azért köszönöm.
  • Nephin
    #48069
    Csak először lépjen be rá. :) /cjoin és csatornanév.
  • Pares
    #48068
    Chatbe beírod hogy /hungarian.
  • Overburner
    #48067
    Áh kösz ezt a sok infót tényleg. CSináltam egy Troopert de ha nem fog tetszeni még van egy slotom :D. The Red Eclipse-re mentem. Hogyan lehet erre a Hungarian Chatre felmenni?
  • Pares
    #48066
    Az az igazság, hogy Bounty Hunternél kiváltképp érződik, és ezt többször is tudod tisztázni, hogy te csak egy pénzhajhász fejvadász vagy, nem izgat a politika, és nem vagy birodalmi, lehetsz nagyon jó is, hogy mindenkit megkímélsz, vagy kegyetlen, lelkiismeret nélküli gyilkológép, aki véghez viszi a feladatot bármi áron.

    Az Imperial Agenttel elég közel vagy a birodalmiakhoz, de a Sithekhez semmi közöd, sőt... És itt is játszhatod a kisangyalt könnyedén, belefér a képbe. A két Sith Warriornál meg az Inquisitornál már más a helyzet természetesen...
  • Vaxi
    #48065
    jah.. :D
  • Overburner
    #48064
    Köszönöm az információt! Én is néztem azt a Sniperes cuccot de nem akarok "gonoszakkal" lenni vmiért most. :D Eddig minden játékba a gonoszakkal voltam aztán picit változtatni kéne. :D
  • Pares
    #48063
    Most 19. Tomb of Freedon Naddon kezdtem azt is, de milyen hülyeség már, hogy nem jegyzi meg a haverokat...
  • Pares
    #48062
    Én is sokat gondolkoztam második karakteren, az első számú jelölt nálam is pont a Vanguard volt, aztán az IA mellett döntöttem, arról csak jókat írtak, hát az is.
  • Vaxi
    #48061
    hanyas vagy vele?
  • Pares
    #48060
    Ha a történetek minőségét nézzük, amiket olvastam így tudom összegezni:
    Birodalmi oldalon a Jedi Knight közepes sztorival rendelkezik, semmi különös, a tipikus Jedi történet.
    A Jedi Consularrol eddig az jön le, hogy a nyolc közül a leggyengébb.
    A Smuggler sokaknak nagyon tetszik.
    A Trooper szintén közepesen szerepel.
    A birodalmi oldalon a Sith Warriorral kezdtem, de még a második chapter előtt befejeztem, nem is azért, mert a sztori gyenge, hanem ironikus módon a fénykardozás "monotonitása" (odaugrok és addig ütöm, míg meg nem gebed) nem igazán jött be. A történet az jó egyébként.
    A Sith Inquisitorról is hallottam mindenfélét...
    A Bounty Hunter nagyon jó, 31-es lvl-ig felhúztam egy karaktert, most szüneteltetem, de a sztori az jó.
    És végül a személyes kedvencem az Imperial Agent, nagyon jó történet, és ez az a harcmodor, ami nekem személyesen a legjobban passzol.