60032
  • DoctorStryker
    #48299
    Levettem pár, extra grafkiát mert Ilum OpenPvP területe eléggé megeszi a gépet.
  • Plata
    #48298
    Hát ezen most ledöbbentem,azt hittem 8 giga rammal sokkal szebben nézne ki a játék.
  • DoctorStryker
    #48297
    Szerver: Tomb Of Freedon Nadd

    CPU: i7-2600
    VGA: AMD6950@6970
    Ram: 8GB Ram
    SDD: OCZ vertex 3

    honlap
  • mcgrape
    #48296
    Na ez igy már tényleg hanguatos dolog, már már igai SW feeling , mint anno a Hope előzetesben :)
    Kár hogy a birodalmi oldalon nincs egy ilyen egység klán :(.
    Augy had kérdezem meg mien géped van, csak mert tényleg szépen fut neked itt a dolog
  • DoctorStryker
    #48295
    Hogy miért érdemes népes guild-z tartozni?:
    ezért:

    Remélem jövőhéten megint találkozunk .)

    Mindkét csapatba inkább PvE-s emberek vettek részt.
  • Pares
    #48294
    Amit megvettél CC-on az tiéd lesz mindörökre, függetlenül a státuszodtól.
  • Kryon
    #48293
    Igen

    Arra viszont kíváncsi lennék, hogy ha a kapott CC-ből preferredként unlockolok néhány dolgot a megmaradók közül. Azután valamikor ismét előfizetek majd újra nem és visszakerülök preferredre, akkor megmarad amit CC-ért előfizetés előtt unlockoltam vagy sem?
  • MaRee
    #48292
    Na akkor értetlenkedek kicsit.

    Tehát a cartel marketben vannak az authorization és unlock típusú vásárolható dolgok(pl display titles, quickbar slot), amiknél azt írja, hogy az előfizetők automatikusan megkapják őket. Na akkor ha előfizetek, akkor ezek csak addig élnek, amíg az előfizetés is, és utána ha preferredként akarom őket használni, akkor meg kell vennem őket az előfizuért kapott CC-ből?

    Másik kérdésem, hogy az account oldalamon a cartel coin menüben azt írja, hogy earn at least 900 cartel coin by becoming a subscriber. Viszont lejjebb kilistázva az előfizetésért és a digital deluxért (haha, emlékeztek, meg lehetett valami 10 forintért venni mert bebugolt az oldal? ) kapott pontmennyiségem közel nincs 900. Most akkor honnan tudhatom mennyi pontot kapnék?
  • Aloe Vera
    #48291
    jogos, lustaság fél egészség
  • Nephin
    #48290
    A fejlécben ráklikkelsz a magyar guildek listája alatti linkekre és voila.
  • Aloe Vera
    #48289
    köszike akkor megpróbálom megkeresni őket ingame
  • PiszkosFred
    #48288
    Van, tobb is
  • Aloe Vera
    #48287
    Sziasztok!

    A Red Eclipse szerveren van még magyar guild?
  • nyirog
    #48286
    hm, érdekes, köszi az infót; még gondolkodok h egyszer majd beruházok egy 60 naposra mikor intenzívebb kockulási időszaknak nézhetek elébe. Addig viszont marad a f2p, amúgy Aszpik néven tolom jedi shadow-val ha valakit érdekelne
  • Asperot
    #48285
    Persze, akad sok extra. Ráadásul sok creditért vásárolható unlock kiváltható vele. Én inkább költöm az havi cc keretem, mint milliókat költsek pl raktárra, stb.
  • nyirog
    #48284
    és ha meg veszem a 60 naposat akkor van egyáltalán értelme a cartel marketet használni?
  • Pares
    #48283
    Nem mind.
  • nyirog
    #48282
    köszi, ez érdekelt volna, tehát 60 nap után az unlockok eltűnnek.
  • Pares
    #48281
    Veszel 60 napos gamecardot, 60 napig előfizetői státuszban leszel, minden unlockolva. 60 nap után preferred státuszt kapsz, ami korlátozásokban a f2p és az előfizetés közt van. De itt a fejlécben kismillió link, olvasd át őket.
  • nyirog
    #48280
    Hali, f2p vagyok, de pl ha most veszek valami 60 napos cuccot, akkor mi fog történni? vagy én csak cartel coinra lennék jogosult? nem nagyon vágom a játék ezen részét.
  • Shiwo
    #48279
    nézd meg, hogy ki van-e töltve rendesen a játék oldalán az acco-od (5 biztonsági kérdés meg van-e adva, ilyesmi), esetleg próbáld meg lecserélni az e-mail címed..

    arra figyelj, hogy a játékba is, meg a website-ra is beléphecc mind account névvel, mint e-mail címmel.. mindkettőbe ugyan azzal lépj be, én speciel láma módon simán belefutottam abba, hogy a játékba accounttal léptem be, a webre viszont e-maillel, csak épp utóbbi címre a bétás accountom volt beregisztrálva, és nem az, amivel játszottam, így hiába variáltam vele, míg rá nem jöttem a dologra
  • ricsa008
    #48278
    nem rémlik lehet voltam. de csak most kezdtem el amikor free lett már megadtam az emailis a weboldalon de semmi változás
  • BlackSpider
    #48277
    Nekem ilyet akkor irt ki amikor elertem a lvl 15-t,ugyanis regisztralasnal csak egy telefonszamot kert de lvl 15 utan keri hogy regisztralj be egy valos e-mail cimet.
    Ha esetleg f2p voltal es befizettel akkor is kerhet ilyet es azontul ki kell toltsed az 5 biztonsagi kerdest,de jol jegyezd meg a valaszokat a kerdesekre mert ha valamilyen okbol kerni fogja (ha peldaul mas ip cimrollepsz be mint ahonnan regelted az accoutodat)es nem tudod a vallaszt csak telefonon todod resetelni azokat
  • Shiwo
    #48276
    nem voltál véletlen bétatesztes?
  • ricsa008
    #48275
    nem tudok belépni... To contiune playing this character, you must validate e-mail adress for you account. You may validate you email by visiting. (weboldal)

    mi történt feltörtek?
  • Asperot
    #48274
    Melyik az a nagy?
  • DoctorStryker
    #48273
    Minek kell még egy kis klán?
    Ha van a szerveren egy nagy?
  • vader108
    #48272
    Sziasztok!

    Elérhető magyar fordításban a Lost Suns képregény 1.része. Hamarosan jön a többi is.

    swtorhungary.hu

    Továbbá várunk minden játékost a Klánunkba is: Tomb Of Free Nadd szerver: Buckalakók, Red Eclipse Pve szerver: Sith Hunter's . Jelentkezni a honlapon lehet.

  • Thomasovics
    #48271
    ö, ha az egyik szerveren mondjuk veszek egy accountra szóló unlockot, az a másik szerverre is kihat vagy csak azon a szerveren, gondolok én itt RP ről PVP szerverre való átváltásnál
  • El Protector
    #48270
    nahh, ezt nem tudom, mert elindítottam, aztan elmentem cigizni :) de az uj wz nagyon teccik :)
  • Nephin
    #48269
    10-es szint után tudsz csatlakozni. Ez már a trialban is így volt.
  • MaRee
    #48268
    Érdekes, ha új karaktert csinálok azt mondja, ha pl /cjoin parancsot hasnzálok, hogy a f2p játékosoknak nem elérhető ez a lehetőség.
  • PiszkosFred
    #48267
    Mekkora volt meretben a mai update/peccs?
  • El Protector
    #48266
    Szerverek mennek, csak éppen sorban állás leledz :)
  • empie
    #48265
    Szia!

    Igen,rendeltem! Minden korrektül ment,kulcsot küldték az ígért 24 órán belül.

  • PiszkosFred
    #48264
    Ilyenkor mindig eszembe jut a WoW MC/BWL idoszak, amikor lelepett 3 tankunkbol 2 (IRL dolgok miatt), es gyorsan kellett talalnunk ket uj, lehetoleg jo tankot (az altok akkoriban altok voltak, es nem voltak 0 jatekidovel BiS cuccokban, mint mostansag). Egyet toboroztunk, a masikat lenyultuk a masik top guildbol. A masodik tank az raid ready volt, viszont akit toboroztunk, bar ismertuk 5-10 fos dungeonokbol, es tudtuk, hogy nem lesz vele gond skill/tudas teren, de a gearje gyenge volt. Gyorsan kifarmoltuk neki a kovetkezo 2-3 napban ami kellett dungeonbol, megkapta a FR craft cuccokat is, enchantokat, stb, es mentunk volna MC-be, mire kiderult, hogy se a gepe, se a nete (asszem 56k dialupja volt, vagy max egy isdnje) nem volt eleg ahhoz, hogy a 40 fos kaoszt + ctra-t elbirja.

    Na ebbol gyors raidszunet es officer meeting lett, es megkerdeztuk, hogy miert nem mondta korabban, hogy szar a nete. "Mert nem kerdezte senki sem". Jogos volt a valasz, valahol... :)

    Es bar mosolyogtato a sztori a 2012-es allapotokhoz kepest, de akkoriban azt az idot es alapanyagot, amelyet szinte isntant 2-3 nap alatt rakoltottunk, azt bizony "megsirattuk". Lenyegeben ment kukaba, mert a srac tovabbra is maradt a guildben es tankolt kisebb 10 fos dungeonraideket (regi strat, stb), de igazi raiden hasznalhatatlan volt - ergo adtunk a sz.rnak egy pofont, csak azert, mert nem tudtunk fontos infokat rola az inv elott.

    Aki sajnal 5 percet oszinten valaszolgatni, az igy jart, le kell sz*rni. Aki pedig hazudik (rengeteg ilyen volt kesobb), annal az elso raiden ugyis kiderul, hogy mi a beirt infokbol a valosag, es mi az, ami kamu volt.

    Arrol nem beszelve, ha az ember bekerul egy tarsasagba, illik valahogy bemutatkozni, hogy ki es mi talalhato a "nick" mogott, ha mas nem, legalabb a virtualis karrierjet illetoen.
  • MaRee
    #48263
    Van már erről valami infó, hogy esetleg az 1.6-os peccs tartalmazza ezt? +1 karakter slottal már boldog lennék :D
  • a.carkey
    #48262
    Két nap múlva lesz egy éves a játék startja.
  • Hurkans
    #48261
    Ha rendeltél innen beírhatnád légyszi, hogy ment-e mert én is rendelnék, csak perpillanat nincs pénz a kártyámon.
    Előre is köszönöm
  • Asperot
    #48260
    Vannak olyan guild-ek akik első szóra, vagy láthatóan magyar név használata esetén spontán küldözgetik az invet.
    Kérdés, hogy ha 10 percet sajnálsz a jelentkezésre, mennyi energiát áldozol a közösségre, illetve ha mások is hasonló aktivitásra hajlandóak, akkor vajon úgy fogod érezni, hogy jó csapatba kerültél?