60032
  • PiszkosFred
    #48339
    Star Wars: The Old Republic (First appearance)

    O arra gondolt, hogy az SW unverzumban sehol sem emlitettek eddig ezt a bolygot.
  • MaRee
    #48338
    Gondolom ma rakták bele, oda is van írva, hogy az SWTOR-ban szerepel először.
  • Hurkans
    #48337
    http://starwars.wikia.com/wiki/Makeb ???????
  • DoctorStryker
    #48336
    Nagyon nehéz az új space mission.
  • vader108
    #48335
    Úgy látszik a lotro után itt is ezt akarják bevezetni, van egy alapszint ameddig mehet előfizető/nem előfizető aztán veheti a dlcket a több több szintért. Bár egész korrekt ajánlatnak nézz ki h előfizusoknak 50%al olcsóbb.
  • gergod
    #48334
    Annyira jo, hogy a heti patch igy elment a cartel market iranyaba.... Eddig legalabb nem allitottak le a szervereket, ha nem volt mit updatelni.

    Kiprobalta valaki, az uj space opok meg mindig bugosak? TFB?
  • PiszkosFred
    #48333
    Pedig muszaj lesz, de szerintem ez senki szamara sem volt kerdes. Nem kell be se tenned a labad a bolygora, ha 55 akarsz lenni, de attol meg a kieget (es vele a bolygot) meg kell venned majd. F2P jatekosok vagy maradnak 50-en es altoznak, vagy kieroszakolnak magukbol 5-6000 forintot, es vszinu atmennek pref statuszba (amivel meg jol is jarnak)
  • DoctorStryker
    #48332
    Pedig nagyon úgy néz ki. AZ F2P csak 50-s szintig van. Eddig.
  • Thomasovics
    #48331
    kimondta hogy magamra gondoltam? :P, csak, hogy ne keljen megvenni 1 bolygót azért, hogy 55 re tudjál lépni
  • Master91
    #48330
    Nem is vagy f2p
  • Thomasovics
    #48329
    Azért reméljük F2P játékosokkal nem csesznek ki emiatt
  • Master91
    #48328
    NEW PLANET: MAKEB

    Mért kell egy full noname új bolygót bele rakni? :/

    Wikin össze van gyűjtve az összes star wars bolygó.
    Persze hogy nincs benne.
  • Kazagor
    #48327
    Jön az első kieg tavasszal!

    Rise of the Hutt Cartel
  • DoctorStryker
    #48326
    A troopernak a War Hero ruhája olyan mintha egy transformer lenne.
  • Bandras DaSilva #48325
    Trooper elég jó szerintem. A történet nem egy nagy extra, de van benne pár igen jó küldi. Érdemes kipróbálni.
  • PiszkosFred
    #48324
    Tudom, de az ugy nem eletszagu :) Ha nem tetszik neki, morogjon csak, szerencsere csak addig puffog minden npc, amig nem kap egy csillogo ajandekot. No meg, amig valakivel kint bohockodok vmelyik bolygon, addig a tobbiek serenyen dolgoznak, es nem csak a hajo minibarjat fosztogatjak...
  • Hurkans
    #48323
    Én ezért szoktam azt, hogy mindig úgy hozok döntést, hogy a companionnak tetsszen , ha meg pont nem akkor unsummon és berakni egy olyat aki szimpatizál :D
  • Nightlord
    #48322
    Te figyelj már.Logolj már be TSW-n és add vissza amit kell légyszives.Küldözgetem a PM-t itt is ingame is de nem reagálsz.Nem hagyom ennyiben azt ne gondold.Köszi!!
  • PiszkosFred
    #48321
    Trooper csajszival sokat nem vesztesz romantika teren, mert...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ...ha jol emlekszem egyedul az a morgo macskaszerzet az (Aric Jorgan), akivel lehet, aki mar az elso perctol kezdve pup a hatunkon. Ferfikent legalabb ott van Elara Dorne, aki szinten nem egyszeru eset, de megiscsak human, es nem utolso sorban healer... :) (csak ne lenne annyira light beallitottsagu, mert a kisse corrupt vanguardommal folyton csak veszekedett, alig gyoztem az ajandekokat venni neki)
  • Tibbbor
    #48320
    Ha flörtölni kell, átadom a klaviatúrát a páromnak...
    Csak azért indítottam csaszit, hogy "rendes" családfám legyen.Tudom, lehet más viszony is a lemenők között, de így az igazi!
  • Master91
    #48319
    Csak gáz lesz mikor csávókkal kell flörtölni :D :D

    Nem tudom, star wars világba soha se tudtam női karaktert kezdeni ( pl. JKA-ba se).

    Nekem mindig olyan hozzá illő kinézetű karaktereim voltak.
    A Sith-em sith-es, olyan 25 éves magabiztos könyörtelen suhancnak néz ki.
    Imp. Agentem meg szőkés szépfiú szerű, aki azonnal a kis ujja köré tud csavarni ha akar.

    Van még 1 újonc Jedi tankom, ő is ha rá nézek, az ugrik be hogy szívós.

    Ha csinálok Troopert, Silvester Stallone-s rambo be ütése lesz :D
  • Tibbbor
    #48318
    Nekem is!Kreáltam egy csini leányzót(már csak a Legacy miatt is, hogy gyarapodjon a család) és az se mellékes, hogy teljesen új sztoriba csöppenhettem!Ja, és az se mindegy, hogy a játék alatt legalább egy kerek popsit bámulhatok...
  • Monoton
    #48317
  • Tibbbor
    #48316
    A Red Eclipse másnál is elszállt?
  • Master91
    #48315
    Troopert nagyon ki próbálnám, baromira tetszik a ruhájuk.

    csak hát ha mindig kezdek egy kis karaktert, soha se fejezek be semmit. Már 3 karakterem van így is :S
  • Tibbbor
    #48314
    Hát azért a Jedi Gardian után szokni kell a Trooper-t...Állandóan be akarok ugrani az ellenfelek közé, de valahogy nem sikerül...
  • Pares
    #48313
    Szerintem nincs, miért is lenne.
  • empie
    #48312
    SWTOR 60 napos gamecard-ban van külön eu/us verzó,vagy csak 1 fajta van?

    Segítséget, előre is köszönöm.

  • Nephin
    #48311
    De tudnak csatlakozni, ha elérték a 10-es szintet.

    Ha anyáznak, akkor már mehet a ticket inappropriate language miatt. Sok ticket és figyelmeztetik őket, ha foyltatják, akkor ban. Persze lehet hagyni is őket, gondolom a BS is így kezdte valahol...
  • Although
    #48310
    Általános az oroszoktól sokat nem lehet várni ezt a mentalitást be is hozták az országba 1945-be. A szlovák egy sose volt, létezett nemzet és így velük elnézőnek kell lenni. Aki még neccesek azok a spanyolok de köztük rengeteg a jó fej. Akiknél még a hírét se látod ennek azok nagyjából a finn,svéd, norvég. nekem spec. a franciák sem jelentenek problémát meg az angolok sem. És a német is relative normális nagy számokba nézve. Kb én így látom általánosan. A magyar nos nehéz dió.
  • MaRee
    #48309
    Rájuk szóltunk, a válasz az volt, hogy na ez a tipikus magyar köcsögölés egymással stb... Aztán ha próbáltuk elmagyarázni miért nem jó ez, akkor flegmázás meg anyázás ment, és dumáltak tovább. Custom channelre nem tudnak csatlakozni ugye mert f2p játékosok. De ezt csinálja az összes orosz meg szlovák is ha jól láttam.
  • Nephin
    #48308
    Ti tehettek ellene, akik ott játszotok, rászóltok, ticket (ha anyáz), stb. Ha hagyjátok, előbb-utóbb jön a Bloodscalp-effektus.
  • MaRee
    #48307
    Freedon Naddon sajnos elég sok ilyen idióta van, főleg a kezdőzónákban.
  • V43 1105
    #48306
    Jézusom .. ismerem amúgy.. :D minket múltkor nem tudom már hol nyaggatott hogy segítsük húzni.. xD
  • Nephin
    #48305
    Telespammelte magyarul a generalt, aztán ignorált, mikor szóltam neki, hogy van magyar chat is :D Végül aztán mások segítségével sikerült neki a quest és odatalált. Arrogáns figura.
  • V43 1105
    #48304
    Why?
  • Nephin
    #48303
    Ismer valaki a Red Eclipse köztársasági oldalán egy Geeneral nevű díszpintyet?
  • ricsa008
    #48302
    nekem nagyon belassult most a dolog...
  • Vaxi
    #48301
    hehe, ez nagyon komoly :D
  • DoctorStryker
    #48300
    Amúgy meg nem értem mi köze a ram-nak ahhoz, hogy hogyan néz ki a játék?
    Egy kicsit el vagy tévedve a fogalmak terén.