60032
  • BarackHUN
    #48379
    Tesóm is azt mondta hogy ott tudott választani, de én akkor még csak lvl 9 voltam, most akkor mivan? :S
    Főküldikbe előrébb járok mint ő, mégis ő már Juggernaut, én meg még nem.
    Visszajöttem ide a Fleetre, de nincs semmi küldetés.
  • Java33
    #48378
    ..elvileg imperial fleeten van a választó küldi. Amikor megérkezel oda, akkor egyből ott egy csóka, aki adja a küldit a választáshoz..
  • BarackHUN
    #48377
    Sziasztok!
    Nem nagyon értek valamit, tesóm is és én is Sith warriort kezdtünk, ő kicsivel több mellékküldit csinált így hamarabb lett 10-es szintű mint én, viszont főkuldibe ugyanott jártunk, ő megkapta azt az opciót hogy választhat a két kaszt közül (azt hiszem még Kaas citybe érés előtt), én meg nem. Most már 11es szintű vagyok, messzebb járok a főküldikbe, és még most se választhattam, mit kúrtam el? :S
  • Tababo
    #48376
    elég ha előfizetsz nem kell a játékot megvenned.
    netellert meg el kéne fogadni. lehet nálad van valami hiba
  • rogan99
    #48375
    Ja igen, nem sok esélyt látok rá hogy erre választ kapok de hátha: :)
    Próbáltam cartel coinst vásárolnia preferred statushoz, de nem fogadja el a kártyámat. Moneybookers, és neteller kártyával is próbáltam. Más nincs.
    sikerült ezekkel valakinek vásárolni? Ha igen hogy?
  • rogan99
    #48374
    Köszi a válaszokat.

    Van még kérdésem. Ha elő akarok fizetni, elég ha veszek egy game time cardot, vagy előtte meg kell vennem magát a játékot is.
  • Bandras DaSilva #48373
    Hello,

    Sztem ajánlott szervereket egy kicsit fentebb találod:)

    Ha PvE, akkor a Red Eclipse sztem jó választás (bár már elég régen voltam online), ha PvP akkor próbálhatod a Tombot.

    Más tényező sztem nincs, max annyi, hogy melyik oldalt választod? Ha jól tudom, mostanában eléggé kiegyenlített a mezőny, de azért egy-egy pvp warzoneban lehet idegrohamot kapni a sok hülyétől:)

    Üdv a játékban és sok sikert!
  • atinq
    #48372
    Sziasztok. Most kezdeném a játékot. Segítene valaki a szerver választásban? Esetleg van még más egyéb tényező is ami nagyban befojásolja a játékot a továbbiakban?
  • N1ggA
    #48371
    Mindent vegyél meg a trainertől. A special class-nál pedig a talent fára költheted a pontjaidat, az alapján lesz 2-3 plusz képességed. De amit a trainertől veszel, az nem visz el semmi pontot, csak pénzt.
  • MaRee
    #48370
    Milyen pontokra gondolsz? Egyébként nem, a special classnak és az alapnak is külön fülön lesznek majd a képességei, és semmilyen pontok nincsenek, pénzért meg kell venned mindet.
  • rogan99
    #48369
    Üdv!

    Most kezdtem a játékot, és lenne egy kérdésem. Ha az alap classnak veszek képességeket a trainertől, akkor az ugye nem vesz el a special class-tól pontokat?
  • Kryon
    #48368
    Akár 12 karaktert is csinálhatsz, mind megmarad és tudod használni.
  • BarackHUN
    #48367
    Igen tudom, bocsi a Commandora gondoltam, csak az SWTOR első guide-os linkjén el vannak csúszva a szakirányok, ezért néztem Vanguardnak :)
  • mcgrape
    #48366
    Köszi a gyors választ :)
  • MaRee
    #48365
    Tudtommal minden dolog amit előfizetés alatt ráraktál a karakterre / csináltál az megmarad, legalábbis nekem preferredként a lila cuccok rajta maradtak a fejvadászomon. Amit meg cc-ből megveszel unlockokat azok meg ugye örökre megmaradnak.
  • mcgrape
    #48364
    Azok gondolkodom hogy akkor most veszek egy 60-napos gamecardot, egyrészt mert bosszat hogy gyakorlatilag csak humant lehet csinálni XD és előre le gyártom teszem azt a 4 karaktert amivel majd tolni akarom ha vissza megyek prefered-be, tudom hogy most csak 2 elérhetp de ugye tervezik hogy többet engednek.

    Azok a karakterek amiket legyártok törlődnek vagy csak elérhetetlenek lesznek ? és amikor majd jön a karakter engedély akkor vissza kerülnek!

    igazánól 4 hónapot nem tudok bevállalni és ki tudja mi leszs 2 hónap mulva LOL d egy 60-napost most bevállalolk az egy éves évfordulóra, meglepem magam karira ezzel.

    Aztán ebből megyek vissza preferedbe, és és tán ez alatt a 2 hónap alatt játékon belőle is talán tudok venni ezt azt teszem azt cargo bay helyet meg ilyenek.
    El lehet lenni preferdként is zat alá kell írni eltekintve néhány olyan korláttól amik tényleg bosszantoka, pl a helmet elrejtés vagy a lila cuccok használata, wartone korlátot még lenyelem. hmm nah mindegy csak ezt akartam.

    Jah és ha mondjuk indítok egy twileket akkor zat használhatom majd késöbb nem ?! mármintha vége az előfizunak, mert arrol nem szólt még a fáma hogy mi votl azokkal akik olyan karival voltak amit most preferdként nem érhetnek el, vagy csak én nem figyeltem :)
  • PiszkosFred
    #48363
    Azt azert tartsd eszben, hogy mind a 8 classnal valasztando kell majd "szakiranyt", es majd csak azon belul tudsz resetelni. Ezt azert batorkodom, mert a korabbi kommentedben healereket preferalod, es a troopernek a Vanguardot emlitetted, ami pont az ellenkezo szakiranya a troopernek, a tank/dps. Ami neked kell majd, a Commando, ami szinten komoly dpsre is kepes a healer mellett, de a Vanguard es a Commando kozott nem lesz kesobb oda-vissza vandorlasi lehetoseg.
  • BarackHUN
    #48362
    Köszi neked is, áh én nagyon ráálltam erre a healerre, minden MMO-ba buffos/segítős kari a kedvenc, adok neki egy esélyt, meg ahogy olvastam van lehetőség (pénzért) újrarakni a pontokat, max ha nagyon lassúcska átrakom DPS-re, de remélem erre nem kerül sor.
  • lordbalu
    #48361
    Companions-t tudtok betenni magatoknak ha csak ketten nyomjátok, így nagyjából olyan mint ha négyen lennétek, van közte healer/tank is. Én azt ajánlom szintezéshez dps legyetek mind ketten egyszerűbb is gyorsabb a küldik végig vitele.
  • BarackHUN
    #48360
    Rendben, köszi a válaszokat, remélem mihamarabb letöltődik és kipróbálhatom.
  • PiszkosFred
    #48359
    Iszonyat mennyisegu magyar player van a jatekban, egy percig ne aggodj amiatt, hogy egyedul leszel. :)
  • V43 1105
    #48358
    Nekem aztán mindegy :-)
  • BarackHUN
    #48357
    Hát most tesóm kitalálta hogy kipróbálja a Sith-et, így lehet akkor én meg Bounty Hunter leszek, ugyanúgy healer felállással, csak azt meg nem szeretném hogy az egész galaxisba mi ketten legyünk magyarok, mert a Star Wars Galaxies-be is azt bírtam ha jó pár magyarral mentünk questezni vagy pvp-zni :)
    Tehát nekem csak ennyi lenne a fontos, hogy van-e normális közösség, akár köztársasági, akár birodalmi oldalon.
  • V43 1105
    #48356
    Nem köztársasági oldalon akarod tolni ? Red Eclipsen elég sok magyar van :)
  • BarackHUN
    #48355
    És mennyire népszerű a Birodalmi oldal? Sok magyar van?
    Red Eclipse-re gondolok most, ha már az RP kihalt :)
  • Nephin
    #48354
    Elég kevesen játszanak RP szerveren közülünk. Mondhatnám, szinte senki.
  • BarackHUN
    #48353
    Akkor RP szerveren nincs magyar guild? Legalábbis úgy látom ott nincs.
  • Nephin
    #48352
    A fejlécben ott van minden infóhoz és link a szerverekről és a klánokról is. :)
  • BarackHUN
    #48351
    Sziasztok!
    Úgy döntöttem hogy kipróbálom a játékot, és ami így elsőre megtetszett az a Trooper (azon belül is majd a healer-tree).
    Kezdőknek van valami tanács? Igazából a közösség érdekelne leginkább, hogy melyik szerveren érdemes kezdeni, ahol esetleg van magyar guild.
    Meg hogy mennyire van értelme úgy belekezdeni a játékba, hogy nem tervezek előfizetni (és akár még PvP is érdekelne később)?
    Esetleg még 1 kérdés: ha mondjuk csapatba játszanék a testvéremmel, melyik párosítás a legkifizetődőbb hosszú távon? Ő Jedi Knight szeretne lenni, én meg mint említettem Trooper Vanguard (tehát ő inkább DPS, én meg inkább healer), ez így valamennyire segítené az utunkat nem?
    Előre is köszi a válaszokat! :)
  • eXequtoR
    #48350
    Abszolute ingyen konkrétan semmit se lehet csinalni. F2p lényege, hogy kipróbáld a játékot és ha tetszik előfizess ill. vegyél bizonyos packokat, teszem azt wz passt, ha pvpzni szeretnél stb.
  • Police88
    #48349
    F2P játékosoknak milyen lehetőségeik vannak így lvl 50 után?
    Mivel nem tudunk lila ruhákat viselni ezért az opsoknak nem sok értelmét látom meg amúgy is én a class story miatt játszottam eddig is pvp-ben meg szétaláznak a P2P játékosok :S
  • Nightlord
    #48348
    Jött PM,köszönöm szépen és elnézést,hogy így reagáltam le(kissé dühösen:)
  • PiszkosFred
    #48347
    Nem, de a kerdojeleiddel rautalo magatartast tanusitottal.
  • Hurkans
    #48346
    Mondtam én egy szóval is ennek az ellenkezőjét?
  • gergod
    #48345
    Igen, nem konnyu de azert l7 cuccokkal nem veszes. Nelkuluk viszont necces.
  • PiszkosFred
    #48344
    "a brand new planet never-before seen in the Star Wars™ universe!"

    Errol beszelt a kollega, de leforditom neked is. Szoval, sajnos nem egy regi, konyvekben, (rajz)filmekben es egyeb jatekokban mar ismert bolygora mehetunk le, es nezhetjuk meg alaposabban, hanem kapunk egy vadonat uj, sosem latott bolygot. Amely biztos, hogy kivalo terep lesz egy kiegeszitonek, de a kerdes most nem erre, a minosegre vonatkozott, hanem a kiegeszito helyszinenek "szemelyere".
  • Nephin
    #48343
    Javaslom, hogy keress klánt, a fejlécben vannak a linkek, nézz körül.
  • Hurkans
    #48342
    Itt a forrás
  • Master91
    #48341
    Wookiepedián ott van igen, de itt meg sehol.
  • V43 1105
    #48340
    Játszik itt valaki Red Eclipsen .. ? Aki segítene esetleg fejlődni vagy csak lenne kedve csoportban questezni ?