60022
  • PiszkosFred
    #58940
    Oh, artifact reszt nem figyeltem, akkor lehet, hogy nem lesz jo megoldas es csak pocsekba megy a token.

    Viszont akkor a megoldas az lesz, hogy 330-asra feltornazott conquest/stb gearrel mesz egy master FP-t, es ott a loot az adott slot itemleveljehez passzolva mar lila 330-as lesz (vagy, ha az artifact cuccok koze tartozik a kek szinu cucc is, akkor sima veteran FP is eleg), azt meg bonthatod.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.24. 10:54:21
  • Plata
    #58939
    De az csak kék vagy zöld és artifact kellene.
    Plusz kiváncsiságból felfejlesztettem a nulláról egy Implant-ot,de azt nem lehet szétszedni.
    De azért majd kipróbálom,bár most fölöslegesen elköltöttem sok cuccot implant-ra.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.24. 10:36:50
  • PiszkosFred
    #58938
    Vagy siman csak a flottan felfejleszted valamelyik geart a tokenjeiddel. Conquest cuccok pl mehetnek 330-ig, pont tegnap huztam fel a fegyvert addig, hogy a ladabol onnantol 330-as fegyverek essenek az altoknak.
  • Plata
    #58937
    Tudnátok segíteni?
    Van egy küldim,szedjek szét egy 330-as artifact itemet.
    Ahhoz mennem kéne valami komolyabb operations vagy uprising vagy mi a túrót?
  • Plata
    #58936
    Traitor among chiss vagy mi a rosseb veteran Fp-n két klassz strongholdba való berendezés is esett,egy bár és egy lámpa.
    Ilyen jó kis Fp-n is rég voltam,habár maga az FP inkább fura.
  • Plata
    #58935
    Ugyan,ne viccelj,az FP küldi laza,most mindenki ezeket az FP-ket tolja,ha azt mész amit a küldi kér akkor négy pontot kapsz.Ha megölöd a bónusz bunkót akkor hét pontot kapsz.
    Én most jutottam fel játékba,de nem is kell csinálnom semmit.
    Kiírta a játék hogy a napi megvan.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.23. 21:35:37
  • gunji
    #58934
    GS3-ban is van flashpoint, de hagytam, hosszú, inkább majd a szintezésnél megnézem, esik-e (talán pénteken lesz időm rá, talán).
    Olvastam erről a 'catch a gambler'-ről, s hát amikor húszan várjátok, hogy a cd leteljen és csak egyvalaki nyerhet a húsz várakozó játékos közül, akkor inkább kihagyom. Talán a negyedik héten jobb küldetések lesznek.
  • Plata
    #58933
    Igen.
    De azt gyorsan le gyártottam.
    Mivel úgysem tudom mi a bánatra használni,így adtam el belőle.
    Csak szokás szerint nálam a lóvé nagyon gyorsan elfogy.
    STO-ban ha több pénzhez jutok mindig kulcsot veszek belőle és elraktározom az acc bankban.
    Vagy ha nagyon elkap a gépszíj azt is elhasználom és kinyitok belőle egy adag ládát.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.23. 18:59:30
  • PiszkosFred
    #58932
    Igen, a hetiben volt egy invasion force feladat (10+2), gondolom aki lusta grindelni nyersanyagot, az inkabb vasarol gtnbol.
  • Plata
    #58931
    Képzeld én eszetlen drágán adtam el a szezonhoz szükséges craftolt cuccokat.
    Kíváncsiságból megnéztem vajon mennyit ér egy gezemice és volt amit 39 misiért adtam el.
    Na persze a lóvét szokás szerint elvertem hülyeségre.
    De akkor is nevetséges drágán volt GTN-en seasonhoz szükséges craftolt vacak.
    Én meg kicsit túl sokat termeltem belőle.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.23. 18:00:55
  • pajer_csaba
    #58930
    Köszönöm a választ! MEg is van hol kell.

  • PiszkosFred
    #58929
    Na, utolertem magam, ez a het pipa.
  • Plata
    #58928
    Flashpointokat nem próbálod ki sztori módban?
  • gunji
    #58927
    Na, hat esett a heroic-okból, plusz négyet szedtem össze egyelőre az utcán a Black Sun részen Coruscanton, így most már van 95.
  • Plata
    #58926
    Kár hogy nem lehet átadni,nekem még maradt 200 darab.
  • gunji
    #58925
    Köszi a tippet, valóban esik még plan Fen Zeil-lel. Megnézem, hogy a coruscanti négy heroicból mennyi jön, ha már úgy is kell.
  • Plata
    #58924
    Gondolom én azért nem vettem észre mert nem is figyeltem,gyorsan le toltam a küldit és mentem tovább grindolni a szezont.
    Amikor én csináltam tényleg nem olt gond a keresgéléssel,mindenhol tömeg volt,csak követni kellett a többieket.
    Utazást is úgy oldottam meg hogy a küldi bolygón levő strongholdba utaztam és onnan a küldetés helyére,nem a bolygó kikötőjébe,szerintem ezzel időt spóroltam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.23. 10:59:27
  • gunji
    #58923
    Én is tegnap vettem fel, s ahhoz találtam Vulkk-nál cikket: link
    Ott mutatja lentebb a 'How to unlock the G.A.M.E. reputation track' résznél a birodalmi oldalon a panelek helyét. Igaz, köztársasági oldalon vettem fel végül.
  • PiszkosFred
    #58922
    Sajnos ebbe en is belefutottam, Coruscantra erve csak a robot volt lehivhato, mint tars, mert aktiv volt a toborzos kuldetese. Azt hittem bug, de most mar latom masnal is igy volt, akkor pedig szandekos (mondjuk valahol ertheto is.)
  • Plata
    #58921
    Nem emlékszem olyanra hogy a küldetés elvette volna a társaimat.
    Nekem nem volt nehéz a küldi,ugyanis még elsőnap csináltam.Minden konzolnál áltak játékosok így keresgélni sem kellett.Csak mentem a tömeg után.

    De én is tudok egy vicces bugot.
    Az este elugrottam egy FP-re a bűnrossz sith karimmal,két eternal küldi közt egy kis kikapcsolódás nem árt.

    Ketten leugrottak a liftről és így beleálltak a padlóba.
    Amikor jött fel a lenti lift az feltolta őket.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.23. 09:43:37
  • PiszkosFred
    #58920
    Csereld be 50-essevel Tech Fragment csomagokra (kvazi elraktarozod azokat kesobbre) a flottan, mast nem nagyon tudsz csinalni anelkul, hogy mas tokent ne hasznalj el!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.23. 01:57:14
  • pajer_csaba
    #58919
    Apropó, valaki tudja, hogyan lehet redukálni a Conquest Commedationokat anélkül, hogy az upgradelést használva egy csomó hasznos matit is elkúrnék? Ugyan is az a zseniális helyzet állt elő, hogy amit kellene upgradelnem, azt nem tudom, mert ninss elég OPS catalystom, de a Conquest Commedationok meg megteltek, és emiatt nem tudom felvenni a GS rewardokat.
  • pajer_csaba
    #58918
    Na, megoldódott a rejtély, automata küldi volt az új compihoz, amiért ráadásul nem kapsz semmit egy vállveregetésen kívül. De tényleg, se xp, se credti, se influence. Semmi. Cserébe vakarózhatsz a DK (a bárpult belső oldalán), a Tatooine (a bárpulthoz közelebbi kanapé hátulján) és az Alderaan (a cantina külső, hátsó falán) cantináiban, hogy hol a faxba van a shady console. Nem ez volt életem legjobb, késő este elbaxott fél órája...
  • pajer_csaba
    #58917
    Elmentem DK-ra heroicozni, erre a játék elvette a compimat, az új nyomi droid kivételével az összes többbi elérhetetlen és újra megcsináltatta velem az odessenes Darth Hexides conversationt. lol

    Nem bugos ez a szar, á, nem.
  • Plata
    #58916
    Őszintén szólva a társ igazán béna.
    Nem azért de scorpio-t is szivesen bedarálnám alkatrésznek.
    Én szeretek vacakolni a szezonnal,hogy miért ne kérdezd én sem igazán tudom,de élvezem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.21. 17:28:49
  • PiszkosFred
    #58915
    Igen, plusz jutalom reward is van, aminek nagy resze kuka, csak a 100k-s conquest az jol tud jonni.

    Unlockolni nem nagyon akarok szerintem semmit sem, a robot comp eleg "meh..." (scorpio klon hutt nyelven makogva? kosz nem), a tobbi cucc meg kijon parszaz CC-bol. A packok random cuccai meg ugyis 240-es unlockok, azokkal ovatosan banik az ember.
  • Plata
    #58914
    Nem is emlékeztem rá hogy a napi belogolásért jár 8 season pont.
    Felmentem és kaptam 8 pontot,persze sztintet léptem.
  • Plata
    #58913
    De ha mindent unlockolni akarsz amit kapsz az kevés lesz szerintem.
  • PiszkosFred
    #58912
    elofizetoknek 2000 CC jon a reward osszesitett lista szerint
  • Plata
    #58911
    Az a baj kevés a szép dísz a házba,bizony nagyon sok reput kihagytam.
  • Plata
    #58910
    Azt hiszem hogy ma kiégtem.
    Beteg vagyok és itthon vagyok.
    Most végeztem az alderaan-i ház díszítésével.
    Reggel óta csináltam.
    Az első félórában még figyeltem rá hogy klassz legyen valamennyire.
    Aztán elvesztettem a türelmem és már nem nagyon figyeltem rá,aztán teljesen lefárasztott és dobáltam mindent mindenfelé.Végül olyan lett amilyen,de lényeg hogy kész.
    De ötször jobban kikészített mintha lenyomtam volna 10 random Fp-t.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.21. 12:14:40
  • PiszkosFred
    #58909
    Az igen, szepen belekezdtel. En epp csak letudtam ket weeklyt meg a napit, nem volt tobbre energia. :)
  • pajer_csaba
    #58908
    Most CC is sokkal ritkábban esik a GS szintekből, bár a végére beraktak két 400-ast.
  • Plata
    #58907
    Talán,végül is elég sokat kérnek a cuccokért.
    Nekem a heti küldik készek.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.20. 23:24:02
  • PiszkosFred
    #58906
    Swtorista twitteruzenetei kozott irta valaki, hogy elvileg ha Fen az aktiv tarsad, akkor eshet meg syndicate plan, amit le tudsz adni repuert... nem probaltam, de egy probat meger, hatha be tudod fejezni.
  • PiszkosFred
    #58905
    Megneztem, tenyleg 60... "haborus" inflacio van ott is :)

    (hatha csak bug es kesobb visszarakjak)

    szerk: megneztem, a regiek "megosztasa" tovabbra is 10 CC-be kerul.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.20. 22:12:20
  • Plata
    #58904
    60-150.
  • PiszkosFred
    #58903
    A seasonok dolgok eddig 10 CC-be kerultek, most mennyit kert erte a rendszer?
  • Plata
    #58902
    Váltottam másik karira craft miatt és vissza,akkor meg kaptam.
    De az új season dolgai drágábbak nem?
    Vagy rosszul emlékszem?
    Ha unlockolom accountra akkor mintha többe kerülnének.Vagy csak rosszul emlékszem tényleg.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.20. 20:14:04
  • PiszkosFred
    #58901
    Az benne van a pakliban :) Szerencsere az 1 repu tokent leadok 29k conquestert mukodik, igy ha nincs idom aznap, legalabb a napi 25k-s feladat meglesz mindig. Feltem, hogy kukazzak.