60032
  • Tommyr
    #48661
    Én Sentinel-t választanám,szerintebb érdekesebb class de válaszd Guard-ot ha akarod majd a Mara bedarál:D
    Ha DPS-t akarsz akkor Sentinel és nem kell foglalkozni,hogy mikor hol kell tankolni/respec..
  • gergod
    #48660
    Pedig a ketkardosnak nagyobb a dps-e, es hasznosabb raid buffja is van mint a guardian dps-nek.
  • Palinko
    #48659
    köszi hogy ketten is írtátok a guardiant. én is arra gondoltam az lesz a jobb, csak a másik olyan becsapós hogy gondolod majd hatalmas dps e lesz meg még jól is néz ki stb :D köszönöm még 1 szer valszeg ha nem beszélünk engedek a csábításnak és bár sejtettem mégis belesétálok a csapdába :D
  • Tababo
    #48658
    nekem bejön az oldal
    így tovább
  • Tababo
    #48657
    guardian...aztán majd tolhatod a ratyi smasht
  • Bhalage
    #48656
    mind2
  • Bhalage
    #48655
    lolsmashre töckéletes
  • vader108
    #48654
    Nekünk eszünk ágában sincs versenyezni és feszültséget kelteni. Senkit nem akarunk sehonnan elcsábítani, ezt már régebben is leszögeztük.

    Cikkeket, leírásokat, minél több olyan segítő leírást szándékozunk csinálni, amelyek segítenek a kezdő játékosoknak, vagy az új jövevényeket, hogy teljesen megismerhessék a játékot és megszeressék.

    Továbbra is minden tiszteletem Nephin felé, mert amit eddig tettek az hatalmas tiszteletet érdemel.
  • Paxton
    #48653
    Én mindenkép a Jedi Guardiant javasolnám. Kiváló tank és nagyon jó DPS ága van. Egyaránt lehetsz Tank vagy DPS, a kedvedtöl vagy a csapat pillanatnyi igényétöl függően. A Jedi Sentinel (kétkardos)csak DPS és nagyon nehéz vele csapatot/Operationt találni a DPS-ek túlkínálata miatt. Ráadásul a medium armorban kicsit törékeny is.
  • Palinko
    #48652
    még csak lvl 7 vagyok jedi knightal. melyiket válasszam majd lvl 10 nél? nekem a két kardos dolog tetszik, mert van több tank karakter. vagy mégis jobban járok ha tankot választom? vagy mind1 mert ki van egyensúlyozva?
  • PiszkosFred
    #48651
    Ha van extra "feature", extra tartalom, akkor az mind a ket oldalra nezve csak jo (egeszseges versenyhelyzet mindig is a fejlodes egyik alapja), es a community csak jol jar ezzel. De ha ugyanazt irja le a masodik oldal is, csak mas szavakkal, akkor egyszerubb inkabb mar egyesiteni az eroket, mint sem duplazni/klonozni ugyanazt.
  • HyperMonkey
    #48650
    Engem sem zavar csak felesleges szerintem :)
  • Tommyr
    #48649
    Fejlécbe az van kinnt,kár aggódni:)
    Viszont jó a másik oldal is,engem nem zavar,hogy van 2
  • HyperMonkey
    #48648
    Szerintem bőven elég egy magyar SWTOR fan site, és ilyen már van az swtor.hu ugye.

    Nephin egyébként egy galaxis méretű piros pont a linkelt SOAD koncertért, végignéztem :)
  • vader108
    #48647
    sziasztok!

    frissítettük leírásaink nagy részét, akit érdekelne: www.swtorhungary.hu
  • V43 1105
    #48646
    Szólj ha ingame vagy és esetleg tolnál questet/flashpointot közösen .. :P
  • Nephin
    #48645
    A Renegade raidel, de a Resonance is tudtommal, illetve HC-közeli az Insomniac Brotherhood.
  • Bhalage
    #48644
    dagi karik a legjobbak
  • V43 1105
    #48643
    Engem is érdekelne..

    A duci Trooper Commando ..
  • Tababo
    #48642
    grat. nehéz szülés volt
  • Bhalage
    #48641
    eclipse-n van effektive raidelo magyar guild republic oldalon ?
  • noartist
    #48640
    Sikerült megcsinalni.
    Regeltem egy teljesen uj emailcimet (gmail) és arra megjött a megerősítő mail.
    Remélem mostmar fog menni "hosszutavon".

    KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AKI SEGÍTETT!!!
  • MaRee
    #48638
    Írj a supportnak.
  • noartist
    #48637
    Az a furcsa,hogy csak bizonyos szint (15) után nem enged vissza ha egyszer kiléptem. Ha kezdek egy uj karaktert azt minden gond nélkül beengedi...

    Ha átírom az email a basic infoban, nem jön meg az aktivaló levél arra a címre (szintén gmail és nincs a spamban)

    :(

    Kezdem feladni.
  • noartist
    #48636
    gmail.
    Webre is emailel lépek be és jatekba is. Jatekba display namemel be se enged.
    Egyre kevesbe ertem, hogy mi nem tetszik neki.
  • Panzerfaust
    #48635
    Freemail? Spamszűrője nekem kiszűrte az aktivációs e-mailt. De ott volt a spam mappában.
  • MaRee
    #48634
    Nem tom, én steames aktiváló levelet 2 hete nem kapok meg frímélre, citrommélnél is hasonló problémákba ütözköztem. Gmail
  • PiszkosFred
    #48633
    Megy azzal is, csak 1-2 nap, mire megjon a mail :)
  • MaRee
    #48632
    Freemail citromail és egyéb gagyi szolgáltatókkal valszeg nem fog működni, tapasztalat.
  • Shiwo
    #48631
    jah még valami.. kell legyen a webes felületen valami biztonsági kérdések rész.. az mindenképpen legyen kitöltve
  • Shiwo
    #48630
    sztem mindegy, hogy milyen mail, nekem asszem hotméles van beregelve..

    viszont arra figyelj, hogy totál ugyan azzal az accounttal próbálj meg belépni web-re is, meg a játékra is, tehát vagy mindkét esetben az account nevet használd, vagy az e-mail címet

    én is belefutottam, hogy a játékba account névvel léptem be, a webre meg e-mail címmel.. csak épp az e-mail nem ahhoz az account névhez tartozott, mint amivel játszani szoktam, hanem még a béta tesztes accomhoz, így hiába validáltam a címre érkező levéllel...


    ha nem ez a gond, akkor meg próbáld meg, hogy lecseréled az e-mail címedet
  • Tababo
    #48629
    belépsz az oldalukon az accountodra és validálod az e-mail címed. ennyi.
    fontos hogy gmailes legyél.
    miután megerősítetted a mailed kapnod kell egy visszaigazolást.
  • HyperMonkey
    #48628
    A WZ-k mennek rendesen, 5 percnél tovább ritkán kell várni. Bevallom, én nagyon fordítva élem meg az swtor dolgokat mint más játékoknál, vagy más játékosok. A Guild Wars 2-ben az első 3-4 hónapban olyan szinten istenítettem hogy nagyon. Azt hittem, az a tökéletes gamma. Aztán ellaposodott és dögunalommá vált. Az SWTOR-ban fordított volt a helyzet. Az elején nem tetszett, hamar abba is hagytam. De most olyan szinten bejön, hogy atomkocka vagyok, az előfizu mellé (ami nagggyon megéri) költök is rendesen a store-ban. Tegnap csak egy gatya skin miatt vettem egy komplett armort 5400Ft-ért :)
  • Tababo
    #48627
    nincs cross-realm.
    nem tudom red eclipse arcok mennyire tolják a pvpt. gondolom ha pve szeróra mentek akkor a pve az elsődleges.
  • Arnoux
    #48626
    Sziasztok! Új vagyok és nagyon tetszik a játék.

    Van cross-realm warzone a játékban? Vagy server-only?
    A Red Eclipse és Tomb of Freedon Nadd szervereken melyik oldalon lehet több embert találni akik aktívan rated warzoneoznak?
  • Tommyr
    #48625
    Interface editor-al létrehozott profilt nem lehet elmenteni?Sajnos törlődik ha partición váltogatom a játékot.
  • Tommyr
    #48624
    Sajnos a Vsync-el van gondja,AA nem zavar be.Ha Vsync off akkor folyamatos,hát ez van,játszok 110 fps-el viszont így meg a kép szétesik:C
    Mondjuk megszokható,inkább mint,hogy akadozzon
  • noartist
    #48623
    Tudsz benne segíteni, hogy hogy csinaltad?
    Mert Én már vegigolvastam a FAQ-t, elküldtem a weben az adott mailre egy adag megerősítős linket, de továbbra se engedi be 2 karakterem.
  • DoctorStryker
    #48622
    Remélem egyszer csak felszáll az a vörös köd az elméd elől és nem csak az előtted lévő ellenséget látod, hanem pl az objectivat és talán a megjelölt healert, illetve ha a frenzy-ből lejjebb veszel, akkor talán eszedbe is jut az írás, ha az adott oldal bukóban van, nem kell sokat tenned csak ütsz egy enter-t és lenyomod az L / R gombot és egy számot, hogy tudjuk melyik oldalon van a gond és mennyien vannak. Igazad van még fel kell nőnöd hozzá, s még gyakorolnod kell. Biztosíthatlak, hogy jó úton haladsz ha már a chat-t is képes vagy elolvasni.

    Shadow-hoz karakterekhez nem értek mivel nincs.

    Nem értem mi a bajod a juggeral/guardiannal amikor te is egy eléggé OP karakterrel játszol.

  • eXequtoR
    #48621
    Mit nem fogtam fel? WZ alatt a "lol noobs, omg noobs" szövegen kívül nem alkotsz semmit, majd fel vagy háborodva, ha vesztünk. Ezek után még neked áll feljebb. Oké oké megmondtad, ha majd lesz 80+ valor rankos karakterem meg fogom érteni a "taktikádat". Mint az a shadow aki 89es rankkal alacrityre modol mondván gyorsabban castol. Sebaj, egyszer majd elérem a szinteteket és megértem ! Imp oldalról panasz? Mr Dévid Gerike Bekem? :)