60032
  • rogan99
    #48701
    Group finderrel kapcsolatban: az miért van hogy talál nekem egy csapatot, majd hirtelen kiraknak. Valami olyasmit ír ki hogy az egyik group tag kitett. Akkor fordult elő eddig amikor fleetes FP-re jelentkeztem, de meguntam a várakozást és elindultam egy bolygóra. Azért raknak ki mert látják h nme a fleeten vagyok vagy mi?:)
  • rogan99
    #48700
    A general chat sztem közös, nincs instákra bontva. Csomószor van hogy egy groupba hivott embernek át kell jönnie másik instából. Ha külön lene a chat nem tudna jelentkezni a groupba, mert nem is látná a felhívást.
  • eXequtoR
    #48699
    Igen a general az külön van szedve ( ritka nagy baromság mondjuk.. ). A hungarian chatre pedig a /cjoin Hungarian ( vagy ami az adott server magyar chja ) val joinolhatsz. Instazasra viszont hasznald az grp findert. Nincs is szebb amikor tele floodolják a generalt a szintező instákkal. :( Az a legszebb, hogy elmagyarázod az embernek, hogy grp findert hasznalja, mivel a fleeten nem fog elég embert találni low lvl fpkre csak folytatja. Mondjuk a ToFN-on föleg ruszkik vannak akik saját nyelvükön kívül mást értenek szal..
  • gergod
    #48698
    a general chat ha jol tudom szet van szedve az instanceokra
  • PiszkosFred
    #48697
    fleet*
  • PiszkosFred
    #48696
    85-en maximum abban az "instanceban" vannak, amiben te vagy. A valosagban sokkal tobben vannak. Nyomj egy M betut, es ott a minimap kornyeken nyisd le a "republic feel (szam)" fulet - es valts at masikra. Bar az lfg es a general chat kozos, nem ezen mulik.
  • Tibbbor
    #48695
    Szép estét! Lehet, hogy csak nekem kerülte el a figyelmemet valami fontos infó, de mi van ma?! A Republic Fleet-en 85-en kóvályognak összesen szombaton este 6-kor, nem találom a Hungarian channel-t, képtelenség összehozni egy 2 fős Flashpoint-ot, olyan kevesen játszanak. Karbantartás lesz? Mondjuk, attól a Hungarian channel-nek még működnie kellene...
  • eXequtoR
    #48694
    Úgy kell azt ! Igazi "clean" kill ! :)
  • gergod
    #48693
    Jo kerdes :) gondolom nem voltunk a toppon. Egyikuk nem tul jo es nekem is parszor offhealelni kellett.
    Nem sokkal csusztunk enragedbe, mert lementek a bossok. Legdurvabb Z&T volt, ahol en, egy tank es egy healer maradt a handlerre.

  • N1ggA
    #48692
    Ez egyben kérdés is, meg válasz is (kb. fél éve nem játszom).

    A Jedi Sage-nek van (/volt) egy olyan képessége, mi manát töltött életerőért cserébe. Instant volt, és nem volt cooldown. Azt lehet használni, ha elfogy a mana, persze ha a healerek bírják. Talán most is így van, esetleg vannak megkötések.

    Egyébként a Telekinetics ág nem valami jó (legalábbis nem volt), pvp-re biztos nem, mert gyakorlatilag folyton castol, és ezért nem lehet mozogni. A legtöbb bossnál régen ez probléma volt (már Eternity Vault elején amikor rakétákat szórogat a földre), viszont a Balance nagyon jól használható.

    Régen volt egy hybrid build (ez most már nem működik asszem), amivel messze a legjobb dps-t lehetett kihozni a palettán. A Balance ágnál a Precence of Mind, ami instattá teszi a Mind Crusht vagy a Disturbance-t, régen bármilyen spellre jó volt, a hybrid build ezt használta ki, mert így instant lehetett tolni a Telekinetic Wave-t. Telekinetic Throw, amig nem adja be a PoM-ot, aztán Telekinetic Wave. Ejj a régi szép idők...
  • eXequtoR
    #48691
    Balance hybrid a top sage dps jelenleg. Elég durva agró problémái vannak és iszonyatosan papír, de a dmg-e rendben van. Gergo: 2 sentinellel, hogy csúsztok enragebe akárhol? Sok a halott a végén?
  • rogan99
    #48690
    Megéri az időt a GTN-ezés? El fogom tudni később értelmes dolgogra költeni a pénzt? Főleg gearre gondolok a gyorsabb haladás érdekében, nem milliós petekre meg mountokra. Vagy jön annyi magasabb szinten a küldetésekből, hogy azt sem fogom tudni mire költeni?
  • gergod
    #48689
    Nem rossz, a mi tegnapi NiM kephess legyuresekor 2x sentinel, 1x gunnery commando es 1x sage volt a DPS. Mindegyik boss enragelt, de legyurtuk oket :)
    Nem egy gunslinger, de ha jol jatszod, akkor nem lesz gond.
  • HyperMonkey
    #48688
    Aha értem. És egy hosszabb boss harcnál nem fogy el a manád?
  • MaRee
    #48687
    Telecinetics ágon en egész jól el zuzok vele, bar összehasonlítási alapom nincs.
  • HyperMonkey
    #48686
    Mennyire jó egy jedi sage DPS raiden? Gondolom jócskán lemarad a commando DPS-étől.
  • Palinko
    #48685
    sztem ez vagy emez lesz a nyerő. szerintetek melyik a jobb?
  • Palinko
    #48684
    jedi knight sentinel fejlesztése HOGY A LEGJOBB? eddig csak 3 pontal maxoltam ki az offhand nagyobb sebzését. semmi másra nem tettem.
  • gergod
    #48683
    nah tegnap vegre kimaxoltam a commando-m gear-jet :)
    felraktam AMR-re es toltottem fel egy combat logot (training dummy) ha valakit erdekel egy jo gunnery commando build.
    Warstalker Dee'Greg
  • novvan
    #48682
    Vagy csak elküldöd postán a imp altnak a scannert.
  • SuLtAN17
    #48681
    Szevasztok!
    Ahhoz, hogy meglegyen a HK- companion kell mindkét oldalon egy 50-es? Mert empire oldalon nincs 50-esem, és nem tudom felvenni a questet, de ugye jedi shadow-al Dromund Kaas-ra sem tudod elutazni? Vagy vennem kell egy scannert outlaw-nál és azzal keresni quest nélkül?
  • Although
    #48680
    Tényleg kövér :)
  • MaRee
    #48679
  • V43 1105
    #48678




  • Palinko
    #48677
    igen épp nekem is az volt hogy magamtól akartam keresni, közben meg oda vitt volna a quest :D meglett rögtön ahogy beírtam :D csak most nem tudom mire tenni a skill pointot asszem az off handet maxolom ki van már 3 pontom.
  • PiszkosFred
    #48676
    Sot, amellett, hogy villog, ha raviszed az egeret a kvesztre a terkep-nezeten (M betu) meg ki is "feheriti" a sok marker kozul azt, ami az aktualis kveszthez tartozik.

    Viszont, sok ember "mmo szuz", nem hiaba van kialakitva es kitalalva a swtorban is a kezdozona egyszerusege/szajbaragosaga, illetve az elso (szulo)bolygo nehezedo zonai es heroic kvesztjei. Egy mmo ujoncnak lehet sok az az informacio mennyiseg, ami a nyakaba szakad az elso orakban, ezert is porog a cseteken sok olyan kerdes, amelyre a valasz egyebkent a szeme elott van - csak nem latja/nem tudja hol nezze.
  • MaRee
    #48675
    A mapon (m betű) bal oldalt asszem ki lehet pipálni hogy miket mutasson a térképen - trainer, vendorok, stb. Jelöld be a trainert és menj oda, de egyébként a class küldetéseid mindenhova oda küldenek ahova kell, a secondary class kiválasztásához is. Érdekes elég sok problémája van ezzel az embereknek, olvasom folyton a chaten is. Pedig szerintem elég egyértelmű, hogy hova mutat a villogó quest marker.
  • Shiwo
    #48674
    ha eléred a 10. szintet, akkor a flottánál kapsz egy küldit, ami elirányít a flottánál lévő trainerhez, akinél ki tudod választani az alkasztodat
  • gergod
    #48673
    Azert ebben a jatekban eleg sok fa van ^^
  • Palinko
    #48672
    igen ebben a topicban is előhoztam hogy megkérdezem közben meg a következő uticélom épp oda visz :D ok sentinel vagyok, akkor ahhoz kérek olvasnivalót hogy fejlesszem.

    többieknek leírom hogy kövessék a fő küldit a mestered elküld, ott van a fa után balra le kell fordulni.
  • Palinko
    #48671
    értem akkor consulart kellett volna indítani ha azt akarom. de nagyon jó lesz ez így legalább talán nem minden sarkon csapnak majd le :D sikerült pvp re keveredni bár eddig még nem bántottak.

    secondary classhoz kéne segítség mert találtam angolul hogy merre kéne de az is inkább general chatet ajánlja meg valami homályos leírás van :D hogy vehetem fel? fent vagyok a flottán és már beszéltem a mesterrel azt hittem ő kérdez majd. próbálom a trainereket megkeresni magam de sztem előbb jön itt válasz mert questelek is
  • MaRee
    #48670
    Valamit nagyon keversz :D A köztársasági oldalon van jedi knight aminek az advanced classjai a guardian és a sentinel(két kardos). A jedi shadow is köztársasági oldalon van, az a consular egyik advancede.

    Birodalmi oldalon a két kardos a sith marauder, a lopakodós fénykardos pedig a sith assassin.
  • Palinko
    #48669
    de eleve a birodalmi oldalra álltam szóval itt csak guardian van meg sentinel és akkor már az utóbbi lesz. most lett meg a fénykard és jutottam fel a hajóra keresem az emberem ahol majd választok.
  • MaRee
    #48668
    puskás pap mindjárt vissza is keresem ezt a hsz-t :D
  • DoctorStryker
    #48667
    ami tolvaj inkább a scoundrel scrapper .) puskáspap
    nagyon szeretik az impek :D
  • MaRee
    #48666
    Sentinel nekem is jobban bejött mint a guard, és jól mondják lent, jedi shadow itt a 'rugó'.
  • HyperMonkey
    #48665
    " lopakodós, tolvaj stílust szeretem"

    Akkor a jedi shadow a te karaktered. A sentinel semmi ilyet nem tud.
  • Palinko
    #48664
    köszi srácok mesterien összezavartatok :D akkor leszek Sentinel mert minden játékban az ilyen kombinált, lopakodós, tolvaj stílust szeretem ezért nem lepődök le ha 2 méterenként lecsapnak :D
  • empie
    #48663
    Szia,

    Nem tudom,hogy kivel beszéltem pontosan,de erre az oldalra gondoltam. Sehol máshol nem találtam ilyen jó áron GC-t.Számomra ami nagyon fontos,hogy gyorsak!

    Remélem segítettem.

    Üdv
  • MerlinW
    #48662
    Én is Sentinel vagyok.