60032
  • DoctorStryker
    #48620
    Ha nem fogtad fel az nem az én bajom, gyúrjál rá.
    Imp oldalról is sok a panasz rólad...
  • PiszkosFred
    #48619
    Vagy lenyulta Makot, vagy megkarcolta az urverdat a kikotoben. Esetleg olvastak az index mai cikket, miszerint a hiperterugrasnal megdoglene mindenki, es kamu amit Lucas anno kitalalt :)
  • Bhalage
    #48618
    ne meseljetek mar mi volt :D
  • eXequtoR
    #48617
    Azok után amit lerendeztél ne csodálkozz, hogy nem jópofiztam veled.
  • Tababo
    #48616
    tévedsz.
    nekem is később kellett megerősítenem a mailem.
  • DoctorStryker
    #48615
    Nem vettem észre nagy különbséget az 1200-1300 közt.
    Vegyél vissza egy kicsit ingame mert jó nagy p... vagy.
  • eXequtoR
    #48614
    Ez az 1200 exp egészen 1.2ig volt csak igaz. Azóta minden statnál erősebb pvpbe. 1390 talán a max amit kilehet hozni és meg is éri, mivel már nincs rajta diminising.
  • DoctorStryker
    #48613
    Gunnery-t felejsd el PvP-ben, szinte bármilyen kasztnak ajándék vagy. de lenne egy kivétel, Hutt ball- de ott csak magaslatról lövöldözz.
    Assault Spec a pvp-re szánt ága. Nagyon mozgékony, csak a full autot kell kasztolni. Illetve a plasma cell miatt ~45% crit rate miatt a dotok nagyon sokat tikkelnek. Illetve ha critelsz akkor 30%-l többet sebeznek talent miatt.
    A set-t ugy alakísd ki, hog 1100-1200 exp legyen ez kb 2-3 PvE armoringot berakhatsz.

    Van pár youtube videom fenn.

  • MaRee
    #48612
    AA-t próbáld meg kikapcsolni, nekem Lotro-nál csinálta ezt.
  • Tommyr
    #48611
    Az USB3-t nem szereti.Már átraktam 2-be így jobb sokkal.
    Viszont amit még nem értek,hogy maxon+vsync on 60 fps van és mégis akad a játék.Ez miért van?Ilyet máshol még nem is láttam.De tényleg 58 fps alá nem is megy de mégis akad vagy lagol valami nem stimmel:/
  • El Protector
    #48610
    Nincs bedugva USB-re kormány, vagy vmi más? az szokott néha bezavarni
  • noartist
    #48609
    Ha nincs megerősítve játszani se enged be és a webre belogolni se, gondolom En.

    Vagy tévedek?
  • Tababo
    #48608
    erősítsd meg az emailedet
  • noartist
    #48607
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne, hogy a karakter kiválasztása után elkezd betölteni a jatek, majd hirtelen megáll és egy hibauzenettel, miszerint erősítsem meg az emailem a weben (error code:16) kidob.
    Csak bizonyos karaktereknel csinalja.
    Végigböngésztem a hivatalos oldalt, de semmi hasznalható infót nem találtam.

    Találkozott már valaki ilyesmivel?
    Mi lehet a megoldás?
  • Tommyr
    #48606
    Üdv!Logitech G400 használ valaki a játékhoz?Nekem gondom van az irányítással.Szinte pörög magától a kamera.Ingame levettem 0-ra controlls menüben az kicsit segített.Mit kell még állítani,hogy jobb legyen?
    Szoftverben van ilyen,hogy "jelentés gyakorisága" vagy "gyorsítás" pl.
  • gergod
    #48605
    Akkor igy kerdezem... DG pve vagy recruit mk2 pvp a jobb?
  • Tababo
    #48604
    "Pvp-hez mennyire kell szerintetek a pvp gear?"

    nagyon
  • Bhalage
    #48603
    "mondjuk azzal is "= mondjuk pvp gearrel is..
  • Bhalage
    #48602
    pvpre augmentelt WH gear kell neked, hogy normalis esellyel menj. ezt nem nehez kiszedni

    pve gearben free frag leszel, mondjuk azzal is (commandokent, ha nem tanulsz meg messzirol puttyogtatni, commandozni, addolni, ninjazni, piszkalni)
  • gergod
    #48601
    Igen az teny, hogy amig a melee rohan az elugrott boss utan en lazan lovom megallas nelkul...
  • gergod
    #48600
    Kozben meg egy kerdes eszembe jutott ... Pvp-hez mennyire kell szerintetek a pvp gear?
    2-vel lentebbi PvE gear hogy hasonlithato egy full WH gearhez? Valamint mekkora experience rating az idealis?

    Nehezen szanom ra magamat, hogy lecsereljem mondjuk a pancelomat, ami adna (kb) -50 aimet es - 50 powert, +100 experiencert. Valamint ha mindent lecserelek, igaz, hogy lenne 1200 experiencem, de ugyanennyivel kevesebb aim es powerem...

    Elit wh gear szerintem nem eri meg a grindet, max csak a fegyver a nagyobb alap sebzes miatt.
  • Bhalage
    #48599
    a vanguard/powertech* jobb dmgt tolt (2000-2200), egyertelmu, mobilabb, viszont kozel kell lennie (tobb healt igenyel stb), vmit vmiert..

    1750dps-ed mondjuk sztem nagyon jo (commandokent), es eleg is jelenleg mindenre.
  • gergod
    #48598
    Kerdesem lenne commando/mercenary felebaratiamhoz, de barmelyik masik AC velemenyere is kivancsi vagyok... Ti mekkora DPS-t toltok az operations babun?

    En majdnem full DG gearben olyan 1750/mp korul sebzek (MoX parser) gunnery agon 4 perc alatt (raid buff, stim). Ez eleg kevesnek tunik, mert olyanokat hallok, hogy 2k+ sebzest tudnak a vanguardok stb...

    Operationokben nem szokott gond lenni, de szeretnem tudni, hogy kiveszem-e kelloen a reszemet, vagy csak visznek a tobbiek.
  • Bhalage
    #48597
    Aki pedig a red eclipsen a sitheket erositene, egy felnott, nagoyn jo tarsasagban, annak a Hungarikumban a helye

    hungarikum
  • Nephin
    #48596
    Hmm, nekem megy.
  • V43 1105
    #48595
    Weboldal, 107-es php hiba. :(
  • MaRee
    #48594
    nagyok vagytok srácok
  • HyperMonkey
    #48593
    Űrgilisztát nem ettem, de én is renegát lettem. Volt nekem ott még egy hely, Nephin invelt, tök jó fej. De nem egyedül mennék én, a legénységet is vinném. Companion van vagy hat, a Birodalom leszo... elmehet a fenébe :)
  • Nephin
    #48592
    Közeleg a huttok árnya, sithek ürgiliszta-párja, gonosz népség - gyertek hát! Legyen még több renegát! Vidám fickók, jawasör, itt a helyed, ne tö… gondolkozz sokat! :D

    Renegade, The Red Eclipse, Köztársaság
  • V43 1105
    #48591
    Cool..!
  • Anhré
    #48590
    Jelenlegi progressünk:
    The Eternity Vault normal: 5/5
    The Eternity Vault hard: 5/5
    The Eternity Vault nightmare: 5/5

    Karagga's Palace normal: 5/5
    Karagga's Palace hard: 5/5
    Karagga's Palace nightmare: 5/5

    Explosive Conflict story: 4/4
    Explosive Conflict hard: 3/4
    Explosive Conflict nightmare: 1/4

    Terror From Beyond: 4/4
    Terror From Beyond: 2/4
    Terror From Beyond: 0/4

    Általában este 11 tagunk online, olykor egy része birodalmi altozik.

    Resonance
  • gergod
    #48589
    a minimap korul vannak ilyen kis ikonok, ott az egyik valami olyasmi, hogy queu for flashpoint... azt hiszem a minimap bal felso reszeb van.

    guildeket pedig itt a fejlecben talalsz.
  • sata75
    #48588
    Sziasztok, régi új játékos vagyok és lenne pár kérdésem.
    mintha azt olvastam volna régebben, hogy van valami fajta LFG funkció a flashpointsokhoz. ez f2p-ben nem létezik vagy csak én nem találom?
    keresek valami casula guildet red eclipsen(közt), lehetőleg ahol tudnak magyarul és nem bánják ha hülyeséget kérdez a jedi:)
    köszi
  • gergod
    #48587
    Mi a progressetek, hanyan vagytok estenkent online?
  • V43 1105
    #48586
    Jól hangzik...

    egy dagadt Trooper beszállna..

  • Anhré
    #48585

    Sziasztok!

    Egy kis reklám következik! :) :)

    A Red Eclipse PVE szerveren, köztársasági oldalon a Resonance klán továbbra is várja az új játékosokat.

    Olyan aktív magyar játékosok jelentkezését várjuk, akik tudnak, és akarnak közösségben játszani, kiveszik a részüket a guild életéből, és nem csak a helyet szeretnék foglalni.

    A jelentkezés előfeltétele, hogy elolvassátok, és elfogadjátok a szabályzatunkat, a http://resonance-guild.eu honlapunkon. Ezután írjatok egy bemutatkozást a fórumra, a Tagfelvétel részbe . Új jelentkezést csak a fórumon fogadunk el, játékon belül már csak a bemutatkozásra fogunk reagálni!

    Nem vagyunk gyűjtőguild, a felvételi egyfajta előszűrőnek számít, a minőséget helyezzük előtérbe a mennyiség helyett.

    Kiknek is ajánljuk a Resonance-t?

    Azoknak a causal játékosoknak, akik szeretnek játszani a játékkal és mindezt kötelező online játékidő nélkül szeretnék tenni, de amikor belogolnak akkor nem zárkóznak el egy légből kapott flashpoint, pvp vagy operationtól valamint guild event lehetőségétől, tudnak és akarnak közösségben játszani és ezt képesek kulturált keretek között folytatni. Illetve olyan HC játékosoknak, akik időhiány, vagy egyéb okok miatt nem tudnak a szigorú időbeosztású és szabályrendszerű HC guildek soraiba csatlakozni, de meg szeretnék érezni az end-game tartalmak ízét és bármikor kaphatóak egy jó kis bossölésre.
  • V43 1105
    #48584
  • picket
    #48583
    Ezt keresed.
  • V43 1105
    #48582
    Ha Body Typeot szeretnék cserélni.. akkor milyen e-mailre kéne írjak, vagy kinek ?
  • Nephin
    #48581
    Jön!