60032
  • Although
    #48742
    Azzal aki ilyenre elmegy nem kell foglalkozni, csak az számít aki marad ahogy Odrhn barátom mondaná :)
  • Although
    #48741
    Hányinger. Nem lep meg. Láttam külföldi guildek részéről is ezt a viselkedést csak a stílus kulturáltabb volt. És nem hánytam el magam tőle.
  • Kryon
    #48740
    Ez annyira bloodscalpos
    Onnan emlékszem ilyen húzásokra. Többek között így csábított át egyik nagy HC raider guild embereket a másiktól, meg még néhány egyéb guildből whispben. Tehát még nem is feltétlenül csak a hülyék csinálják ezt, komoly guildek és officerek, akikből ki se néznéd. Ninja invek is röpködtek rendesen gyűjtő guildekből. De a legszebb az volt amikor egy guild ketté szakadt, vagy átment pár ember a konkurenciához, és ott tettek keresztbe egymásnak ahol tudtak. Kár, hogy ide jutott RE is.
  • eXequtoR
    #48739
    HyperMonkey: http://www.twitch.tv/elidhu/b/359008995 2óra körül kezdi mondani a talentet rotát elvileg.
  • Tommyr
    #48738
    Ja ez nem válasz volt csak ott maradt a Hsz-on
  • Tommyr
    #48737
    Most mi az a Cargo hold?Az account WH Fleet közepén nem??
  • Nephin
    #48736
    Etikátlan klánok 2. rész
  • Tommyr
    #48735
    Ja megvan semmi már.945 CC az account-ra,jó drága és a Cargo hold is egy ezres.Meg elköltöttem már sokat még sincs meg még minden fontos dolog.
    Egy k...a skint se semmit ki nem veszek ezek után ebből a shop-bol lol:D
  • eXequtoR
    #48734
    Azért a "raidre" kifejezés tág fogalom. Egy EV/KPra kb. bármilyen spec jó, de egy EC nimbe bohóc talenten nem igazán lehet megmozdulni. Mondjuk TFB hmbe se árt, ha az ember ért a classhoz, mert nem 1 bosson lehet megszivatni a healer low dps-el. :)
  • Tommyr
    #48733
    Akarok Crew skill slotot most venni mert látom csak 2 van és nekem kell a 3 viszont nem lehet csak egy karakternek megvenni?
  • gergod
    #48732
    Siman jo a telekinetic az uj raidekre is. Idealis a 2 melee, 2 ranged dps felallas, tehat nincs olyan mechanika ami nagyon buntetne a rangedeket (inkabb az ellenkezoje igaz)
  • eXequtoR
    #48731
    A rocket boost nem használható pvpbe. Nagyon sok helyen ahol mountolni nem lehet, ott tudod ezt hasznalni. No és azt se felejtsd el , hogy lvl 1től használató. A nuker talent csak fullos gearbe életképes, de ha max dps a cél akkor a hybrid balance. Hivatalos fórumon nézelődj.
  • HyperMonkey
    #48730
    Ez a boost inkább pvp-re jó. Az meg engem nem nagyon érdekel.
    Próbáltam pár sage dps talentet. Telekinetic ágon nincs managond, de eléggé helyhez kötött.
    balance ágon van mana gond, de mobilisabb. Bár a fő sebzés, a telekinetic throw chanel-es, de a dotok instant tolhatók. Rengeteg fórumot olvastam, mind mást javasol, ho, ezt hol azt, hol hibrid. Nekem a telekinetic tetszik az effektek miatt. Turbulence, force wave, disturbance. Ezek jól néznek ki. De a project meg a telekinetic throw ultragagyi (valamit változtathatnának az effekten).
    Még nem raidelek, de vajon a telekinetic ág lehet életképes raiden? nem tudom az új raidek mennyire mozgásigényesek. A gunslinger vagy a trooper, akik a legjobb dps-t tolják, ők is helyhez kötöttek. csak az alap lövét tolhatják mozgás közben. A trooper grav round és a rapid fire (ha így hívják) sem tolhatók mozogva.
  • eXequtoR
    #48728
    Mivel a játékba ez a legunalmasabb sablonos semmi story nem igazán emlékszem... de mintha a végére mindenkit " elkapnál ".
  • PiszkosFred
    #48727
    Magasabb (min. chapter 2-3 gondolok) szintu Trooperekhez lenne egy kerdesem, a class sztorival kapcsolatosan.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Prolog utan van a Krasul szenator megmentese akcio, ahol donteni kell, hogy vagy elkapom Wraithet es ezzel hagyom apro miszlikre robbanni a szentatort, vagy megmentem a cathart, es ezzelhagyom megszokni Wraith-t.

    Chatoic good trooperkent megmentettem a macskat (bar nagy volt a kisertes, hogy ne), es Wraith elszelelt.

    Kerdesem az, hogy lesz e lehetosegem kesobb a chapter vege fele, vagy barhol mashol ujra osszefutni es elkapni Wraith-t, vagy ennyi volt, nem lesz ujabb sansz?

    Garza mondta, hogy jol dontottem, mert a szenator elve tobb "hasznot hoz", mint Wraith halva, de valahol csak birizgalja a hiusagomat, hogy nem kaptam el.
  • Asperot
    #48726
    Csak telefonon, rövid kérdez, felelek után.
  • Panzeradler #48725
    Authenticator-t csak telefonos supporttal lehet levetetni vagy leveszik ha emailezek velük?
  • eXequtoR
    #48724
    Izé.. az inkább 2 sec. :)
  • eXequtoR
    #48723
    Az a rövid ideig tartó speed boost a legnagyobb up a játékba. A 4 sec force speedet majdnem össze hasonlítanám vele. :)
  • HyperMonkey
    #48722
    Igen ez igaz, de a hajó cuccok sokkal többet érnek mint egy rövid ideig tartó sebesség boost. Sage vagyok, van 4 sec-es gyorsításom :)
  • V43 1105
    #48721
    Halló, halló figyelem!

    Az lenne a kérdésem, hogy hol juthatok a legolcsóbban gamecardhoz? 30/60/90 napos érdekelne. Előre is köszi a válaszokat!

  • gergod
    #48720
    pedig cartel coin / gold aranyban a rocket boost jon ki jobban.

    3M 600 coinert, mig a hajo alkatreszek GTN-ben a red eclipsen 90K-150K arban vannak. Kell 9 db, tehat olyan 1M-t koltesz... ez cartel coinba kb 1000-be kerul.
  • HyperMonkey
    #48719
    Köszi. És ahogy látom nem permanens sebesség plusz hanem egy rövid ideig. nem éri meg. veszek inkább hajó felszerelést a coinból.
  • eXequtoR
    #48718
    Shopba konkrétan nem is fogod. Ez a legacyk között van, vagy 3 milla credti v kb 600 coin az unlockja.
  • HyperMonkey
    #48717
    Ez az amikor a talpadon van valami amitő mész mint a meszes? Hol találom? Nem láttam ilyet a cartel coin shopban.
  • gergod
    #48716
    A masik jo dolog a kulonbozo xp novelo cuccok. Gtn-ben nem is olyan dragak.
  • rogan99
    #48715
    Aki még nem vette meg a rocket boost-ot és van rá pénze/cartel coin-ja azonnal szerezze be! Ott is lehet használni ahol a speedert nem, ráadásul level 1-től használható. Kicsit felgyorsítja a játékot. Ejj ha hamarabb tudom...
  • eXequtoR
    #48714
    Ez nem az a játék. Van normal és hard.
  • V43 1105
    #48713
    Van arra lehetőség, hogy flashpoint kezdete előtt opciót váltsak , hogy több, jobb item essen ? :D
  • Tibbbor
    #48712
    A gruop leader hol illetve hogyan állíthatja be a loot típusát?
  • Tibbbor
    #48711
    Enyhén szólva...Folyton a falnak megyek a lag miatt, pedig még stim-mel se lőttem be a karimat. :D
  • V43 1105
    #48710
    Sok ott a karakter .. ;)
  • Tibbbor
    #48709
    Közben megoldódott a problémám, de azért köszönöm a válaszokat!Kiléptem, majd vissza és máris 240-en lettünk a Fleet-en...
    A Hungarian chat pedig csak azért nem működött, mert az altomnál még nem állítottam be /cjoin Hungarian-al.Előfordul, hogy az embernek láma napja van...

    Egyébként másnak is olyan nagy lag-ja van a fleet-en, hogy alig lehet normálisan haladni?Gondolom, ez gépfüggő is, de érdekelne.
  • Nephin
    #48708
    Eddig nem volt rinyálás, tehát friss feature, még nem tűnt fel, nem szoktam a generalt nézegetni. Előtte egyben volt.
  • gergod
    #48707
    hivatalos forumon megy a rinyalas miatta, ugyhogy gondolom kulon van.
  • Nephin
    #48706
    Biztos, hogy külön van a fleeten?
  • rogan99
    #48705
    Kapásbol kiraktak. kb amint feljött az ablak h elfogadom a csoporthoz való csatlakozást. Csak furcsa, mert ennyni idő alatt kb nem is lehet megnézni merre vagyok. Azért gyanakodtam automatikus kirakásra. Na mind1.
    Legközelebb ülök a seggemen a fleetben. Ez is csak azért fordult elő mert 1-2x elfelejtettem lejelentkezni a várólistáról. Csak kíváncsi lettem az okára.
  • PiszkosFred
    #48704
    Na ezt nem tudtam. Marmint, hogy a fleeten kulon-kulon van a general. Mert a bolygokon az elobb leirt "inveles utan travel kell" miatt gondoltam, hogy kozos, hiszen nem latnam egyebkent a heroic group kereseseket egy masik instancebol. Minden nap tanul valami ujat az ember, kosz a fleetes infot.
  • eXequtoR
    #48703
    A general csak a fleeten vagy külön ( ne kérdezd miért.. ) a bolygókon egybe van. Azért raktak ki mert nem mentél be instába és húztad a többiek idejét. 50en is ugyan úgy kipakolnak ilyenért, vagy szintező gear miatt ill. ha vki sokat balfaszoskodik.
  • rogan99
    #48702
    Nem lehet szerkeszteni a hozzászólást?
    Az előbbi dolog kb rögtön történik, rá se tudok nyomni hogy elfogadom a helyemet a groupban. Ez automatikus ha nme a megfelelő helyen vagyok vagy tényleg kirak a group leader?