60032
  • Tibbbor
    #48822
    Kösz a megnyugtató választ!És Hozzátok be tudnék majd valahogy lépni?Vagy ha nem, tudsz guildet javasolni?Republic oldalon játszom a Red Eclipse-en egy 35-ös Jedi Gardian-al és egy 25-ös Commando-val.
  • eXequtoR
    #48821
    Amennyiben tagja vagy egy aktív raider guildnek, lvl 50 után begyorsulnak az események. Pugolva sokkal lassabb és server függő, hogy mennyire eredményes.
  • gergod
    #48820
    Haha igy visszaolvasva tenyleg mindem masodik szo "idegen" :)

    Angol leiras end game gearelodeshez

    Ne aggodj, ez csak a vegjatekhoz kell, mire lvl50 leszel erteni fogod ;)
  • MerlinW
    #48819
    Egy szavadat sem értettem, de szép hsz volt:) Van valami szótárféle?:)
  • eXequtoR
    #48818
    Stryker. Miután felér 50re nyilván nem egyből HM TFB és EC lesz a cél. EV/KP hardra , összes SMre BŐVEN elég a columi.. Mivel ezekre van tervezve és többször nerfelve.

    Gergo: Nem mondtam én napi grindet. :) Hetente 1x jár section X-ért és Black Hole-ért ugye a BH comm. Bár.. kopaszként én tuti minden nap letolnám összeset, mivel sok lóvé.
  • V43 1105
    #48817
    Wow nem semmi .. én a medic ágon kezdtem el végig menni, de ezek után lehet átrendezem a pontokat.. Mutatsz egy Screent a karidról ingame? :)
  • Nephin
    #48816
    Ahogy Fred is mondta, nem kérünk beszédet, ha hallod és reagálsz írásban, az is elég általában.
  • gergod
    #48815
    en nem szeretek daily-ket grindelni, hogy end game gearem legyen... sokkal poenabb raidekbol osszeszedni. En igy csinalnam egy uj karival uj szerveren:
    1) megkapod az ingyen tioneset es veszel 2x BM relicet penzert.
    2) guildemelel/PUG al letolok par EV/KP HM-et hogy rakata legyen a jobb oldal es legyen BH comm a bal oldalra (ear, 2x implant)
    3) EC HM campaign gearert, kozben ami a napikbol/hetikbol kijon
    4) TFB HM es EC NiM a DG gearert.
  • gergod
    #48814
    Szerintem fontos az 5% alacricity... kulonosen annak a fenyeben, hogy nem igen van mas valasztas :) +2% HP mar nem oszt nem szoroz 20K HP-nal, a heal CD csokkentese sem jatszik es a tobbi pedig PVP skill.

    Arrol lehet vitatkozni, hogy melyik a jobb 2*2% fix noveles, vagy 5% crit utan, de mivel 38% a crit chancem igy en az 5%-ot valasztottam.
  • DoctorStryker
    #48813
    Grat szépen felöltöztetted.

    Egy kérdésem lenne talent fádon a first responder (5% alacrity ), nem elhanyagolható?
  • DoctorStryker
    #48812
    hülyeségeket ne mondj már légyszíves, columi hard opsra..
    Talán EV hard mehet. Kharaga kérdéses, Denova felejtős, Terror álom?
  • DoctorStryker
    #48811
    de bugos..
    kinyírtuk a bossokat és még ráadásként a bonus-t is..
  • Tibbbor
    #48810
    Igen, ez még a WoW-os időkből ismerős... :)
    Majd megpróbálok így klánt keresni, hátha elég nekik, ha hallgatok és csak tényleg szűkszavúan dumálok.De hát ez van, a csapat viszont nagyon hiányzik!
    Köszi!
  • PiszkosFred
    #48809
    Nem feltetlen kell folyamatosan beszelned, eleg ha a fulest felcsapod es hallod a tarsai jelzeseit, illetve koveted a leader utasitasait. Viszont elengedhetetlen, hogy kritikus szituacioban azonnal tudj jelezni a raidnek, mert egy: csetet kevesen olvasnak egy boss fight kozben, ketto: mire begeleped, megtortenik az altalad elore latott baj.
  • Tibbbor
    #48808
    Közben találtam remek linkeket az endgame gear-ezésről, úgyhogy okosodtam,de azért továbbra is szívesen veszek tőletek tanácsokat!
    Most már tudom, hogy bh= Black Hole.
  • Tibbbor
    #48807
    Felvilágosítanátok kicsit, miről is beszélünk?Bocs, de annyira még nem mélyedtem el a játékban, hogy kapásból értsem, mi az a rakata, campaign és társai.Ezekhez hogy lehet hozzájutni?
    HM nyilván Hard Mode, de az 5 bh-t és a 2x heti daily mag 6 v 8-at végképp nem értem...sorry.Na de erre találták ki a fórumot, nem?

    Klánon már régóta gondolkodom, de mint korábban már írtam, sajnos én nem üvöltözhetek esténként a Temspeak-en, mert a gép majdnem közös helyiségben van a nappalival, ahol tévézik a család. :( Nem tudtok olyan magyar klánt a Red Eclips-en, ahol nem alapfeltétel a belépéshez a TS használata?
  • eXequtoR
    #48806
    Rakata totál fölös. Columi már bőven elég SM/hard opsra. A hetit megcsinálva pedig nagyon gyorsan összejön a campaign gear. No meg ugye napi hm 5 bh, 2x heti daily meg 6 v 8 stb.
  • gergod
    #48805
    ez eleg valtozo, nem tudom megmondani, hogy mennyi ido kell kimaxolni egy karit...

    en mar januar ota jatszok, es van 3 lvl50-es karim... ez volt a masodik, csak jobban bejon mint a Jedi Guardian.
    a 3. lvl 50-es karim amint meglepte az 50-et felszereltem full campaign-al.

    egy elso 50-es karit tobb ideig fog tartani felhuzni, azt hiszem nekem anno 1 honap volt, 50-re felerni (munka mellett)... utana (szintezes kozben) guildbe kell lepni, akik estleg segitenek felhuzni rakata-ra, majd utana campaign majd vegul dread guard gearre.
  • Tibbbor
    #48804
    Még valami: mennyi játékidő alatt sikerült idáig eljutnod?
    Megmondom őszintén, én nem sietek.Ez számomra játék, nem pedig lóverseny.Ha már fizetek érte, igenis szétnézek a bolygókon(a Tatooine-on lementem egészen a Birodalmi helyőrségig, mert kíváncsi voltam, hová vezet az az út a térképen), ha pedig látok valami érdekeset, lövök egy screenshotot, szóval JÁTSZOM, a szó igazi értelmében. Sajnos a Heroic-okba és a Flashpointokba alkalmanként jóval a szintkövetelmény fölött jutok csak el, mert nincs mindig kedvem és időm group-ra várni.
    Ettől függetlenül érdekelne, mennyi idő alatt fejleszthető idáig egy karakter?
  • gergod
    #48803
    koszi :) tobbsegeben esett a cucc, de az implantokat/fulest es a 3 utolso modot azt gyartattam.
  • Tibbbor
    #48802
    És majd meglátod, Tom Storm, kinyílik előtted a világ! Én is F2P-ről váltottam, de nem bántam meg.
  • eXequtoR
    #48801
    T5 nem bugos, hanem meg kell ölni az előtte lévő bossokat.
  • PiszkosFred
    #48800
    Csak azt tartsd eszben, hogy havonta kapod a 525-t, vagyis most kapsz ennyit, es majd 30 nap mulva megint ugyanennyit.
  • TomStorm
    #48799
    Az van 6 ezerért úgyhogy veszek azt akkor,köszi.
  • PiszkosFred
    #48798
    Ha gamecard/timecard-ot veszel boltban (8000 Ft korul van a 60 napos), akkor azt ha aktivalod, kapsz 2x525 coint. Viszont ekkor ertelemszeruen elofizeto leszel 2 honapra.
  • TomStorm
    #48797
    Bármikor érdemes belépni a játékba szinte mindig sokan vannak.F2p nagyon jót tett neki és dicséret illeti a Cartel rendszert is.
    Prefered(veterán) mindent ki tud váltani ami kell és lényeges így gondoltak ránk is.
    A játék szuper mintha nekem találták volna ki:)
    Companion gyűjt,craft-ol,quest mind jó,pvp balance rossz szavam nincs rá szinte minden élvezetes ebben a játékban.Ez egy igényes játék.
    Régen nem sokat játszottam mert őszintén nem volt rá keret,hogy fizessem de emlékeim szerint akkor is tetszett már.

    Azt tudja valaki esetleg,hogy Cartel Coin-t csak bankártyás fizetésen keresztül lehet venni?Más módon nem lehet venni?
  • Tibbbor
    #48796
    Remélem, mentettél!
    Így szállt el 2 napja is a szerver...
  • Tibbbor
    #48795
    Megnéztem, hát nem semmi a cuccod!Az én "kis" Commando-m még csak a lev.24-et töltötte be.A modifikációkat saját magad craftoltad, vagy vetted? A build-edet már át is néztem, az eddig általam látottaktól csak néhány apróságban különbözik. Tudom, nehéz eldönteni, melyik az optimális. Mondjuk, ha az ember kimaxolja a Gunnery ágat, utána már csak ízlés kérdése, hogy osztja el a maradék pontokat a Medic és az Assault ágon ésszerűen. Összegezve: respect!
  • allock #48794
    Most meg mi történt?
    Nem tudtam mozogni, aztán jött valami betöltő képernyő játék közben, de azóta se töltött be. Remélem nem veszlik el a mai játék :D
  • DoctorStryker
    #48793
    Taral V bugos.
    A laborban lévő ajtó nem nyílik.
  • Tibbbor
    #48792
    Szerintem nem buktál semmit.Nekem pl. tegnap este már ott volt a postaládámban 4 db expired item, amit előző nap még nem tudtam kivenni, az AH-ba akkor betett cuccaim pedig visszakerültek az inventoryba.
    Írtak valami group loot hibáról is, ami miatt állítólag többen is rengeteg cuccot és creditet buktak operation-ökben és FP-ban, az mi volt?!
  • rogan99
    #48791
    A fél 1 utáni eseményeket, ah-s cuccokat is érinti a dolog?
    Hajnali 3 körül pakoltam tele az AH-t, nem szeretném ha buknám a cuccokat.
  • MrStokes
    #48790
    Koszi szepen, este ranezek.
  • eXequtoR
    #48789
    Igen. igen.. a PvE serverrel csak a bajok vannak gyertek át ToFN-ra ! :)
  • Forolto
    #48788
    Semmi extra a régi dolog:SOKAN VAGYUNK.
    Este már be se lehetett loggolni,itt már éreztük a gondot,aztán elszállt az ah és a postaláda is,utána jött a crash.Ez volt fél egykor.

    Sokan írják,hogy máshol is előfordult valaki csítelt vagy corrupt fileok kerültek a gépezetbe,de inkább megvárom a hivatalos közleményt,ugyse tudom meg az igazságot.:) Remélem a cuccomat igen. :)
  • Tibbbor
    #48787
    Én csak egy általános mailbox hibába futottam bele, vagyis mindenkinek üres ládát mutatott, hiába volt olvasatlan üzenete.Egyesek szerint a login is 30 percig tartott, én még gyorsan be tudtam lépni.
  • Tibbbor
    #48786
    Szerencsére csak 4 db Expired cuccomat akartam kivenni, de beszélgettem valakivel, aki a frissen vett itemjeihez szeretett volna hozzájutni.Na, az már szívás...!
  • PiszkosFred
    #48785
    Mi volt tegnap este egyebkent? Hetfo este logoltam be utoljara, tegnap abszolute nem, mi tortent? Server crash vagy elszallt valami, vagy mitol lett ez a 4 oranyi kukazott ido? Peccs sem volt, ha jol lattam.
  • Forolto
    #48784
    Meg,rollback lett a vége,amit este csináltál,szereztél azt elbuktad,van aki a ah-s cuccait bukta el.
  • Tibbbor
    #48783
    A tegnap esti mailbox mizéria megoldódott azóta? Mindenkinek üres ládát mutatott, hiába jelezte a játék, hogy van olvasatlan üzenete.