60022
  • PiszkosFred
    #58980
    Mar mindegy, mert tul vagy rajta, de ha lesz ilyen megint: a "refined isotrutyi" 12 kek droid alkatreszert veheto/cserelheto be a jawaknal a flottan a bazarban (/darab). Kek droid darabok meg szinte minden szarbol johet, ami menet kozben esik, de szerintem mindenkinek ott van par tizezer darab a legacy bankban, isten ments, hogy 2millio/darab aron vegyen barki is, mert minek? :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.11.02. 21:50:03
  • Plata
    #58979
    Én azokat mindig kifarmolom,tegnap eladtam nagyon sok war supplit,abból lett sok pénzem,aztán elköltöttem refined isotrutyira meg iokath szmötyire.
    Van kb 8-9 karim maxos craft skillel.
    Meg jó pár aminek van hátom gyüjtő crew skillje.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.02. 12:49:06
  • gunji
    #58978
    A nyersanyagok, amikből összerakom a war supply-kat, amikből összerakom az invasion force-t. ;)
  • Plata
    #58977
    Hihetetlen,de ez a prosperity event is full bugos.
    Hiába dobálom a grillre a cuccot nem érzékeli.
    Mindig failed lesz,a challange fokozat nem megy sehogy,sosem érzékeli hogy a grillre dobnám a cuccot.
    Nár a legkönynebb fokozaton is nehezen ment a grillre rakás,mert kellett sok próbálkozás mire érzékelte,de challange fokozaton nincs idő tökölni,egyből failed ha nem megy elsőre.
  • Plata
    #58976
    A craftolásnál mi drága?
    Csak az isotope vacak kellett és iokath gezemice,de gondolom nektek az is van.
  • gunji
    #58975
    GS-ben a csalókra vadászatnál csökkent a cd 2-3 percre, ezt délután sikerült sorban állás nélkül elvégezni. Craftolni szeretek, viszont igen, a nyersanyag drága, már ha van a piacon egyáltalán. GSI-t is szerettem, olyan jó kis nosztalgikus érzéseim vannak tőle, de most megint azt írja, hogy a GSI WEEKLY-t 15 óra múlva reseteli
    A zakuulit, űrharcosat, pvp-set, stb meg ki szoktam hagyni.
  • Plata
    #58974
    Hááát én vettem refined izét,100 valamennyi darabot,nem volt olcsó,darabja kb 1.8 misi.
    Jut eszembe,olyan iokath vackot is vennem kellett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.01. 18:02:19
  • PiszkosFred
    #58973
    Detto. Ranezesre 5-ot megcsinalok meg ma vagy holnap, aztan a hetvegen ha leszkedvem, akkor a warzoneokat is letudom. A tobbi egyelore felejtos, craftinggal nem fogok szorakozni (es pocsekolni nyersanyagot), a GSI kuka szinten es csalokra sem fogok vadaszni, ilyen idiota cooldown es sorbanallos modszerrel. A Zakuuli arenat lehet meg bevallalom, de az is szenvedes ennyi pontert.
  • gunji
    #58972
    Én úgy fogom fel, hogy amennyi sikerül, annyi lesz kész, s a végén majd kiderül, mire elég. Így is elment rá egy csomó idő a hétvégéből sajna, :(
    A GSI-ket naponta lehet ismételni, úgy könnyebben jön össze a 10. ;)
  • Plata
    #58971
    Hát a heti season küldik jó vackok.
    Egy biztos nem fog összejönni,GTN-en nincs kis tételben refined isotope vacak,csak 2000-es tételben,kellene craftos küldihez,de nekem még nem esett olyan.
    A GSI küldivel két órája szívok.
    Tatuini küldik le mentek,egy ott is bugos volt,de Alderaan-on meghülyült a seeker droidom,amikor killik fegyvert kéne szereznem bedöglik,megvan a cucc ahol a fegyver van oda rakom a seeker droidot mutatja hogy megtalálta és zöld majd elkezdi kiemelni és puff köddé válik és kiírja hogy seeker droid nem elérhető vagy mi a ragya és nem tudom többé használni a droidot.Ha ki logolok és vissza akkor kis ideig működik a droid de hamar ledöglik újra,eddig két fegyver van meg sok kicseszett ki be logolással.
  • Plata
    #58970
    Na hallod,a season-os vackot elvitték 30 valahány misiért,máskor meg nem kell 4 misiért sem.
  • gunji
    #58969
    El is kelt ilyen hamar?
  • Plata
    #58968
    Mivel seikerült le betegednem és nem nem nagyon mozoghatok,elindultam datacron-okra vadászni.
    Az alderaan-i sem volt piskóta,de a makeb-i vackok már a b+ kategórián is túl vannak.
    Már tudom miért nem kerestem őket eddig.
  • pajer_csaba
    #58967
    Most csak 39 111 111 credit, én is annyiért raktam fel vagy húsz darabot.
  • Plata
    #58966
    Ma is mázlim volt.Dantuin FP-n három stronghold decor is összejött,valami nagy rusnya hologram terantek és két szobor.
  • Plata
    #58965
    Saccra évi 1 operation jön össze,de azon nem esett ilyen.
  • gunji
    #58964
    Craft-hoz egy ritka nyersanyag, ami operation-ökben esik (vagy esett). Üzleti érdekeltségem volt benne, de azért paráznék eladni a raktárkészletet
  • Plata
    #58963
    Bocs,ha kérdezem,de mi a túró az a void matter catalyst?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.29. 21:21:14
  • gunji
    #58962
    Bocs, ha kérdeztem már, de mi törpént a void matter catalysttal, hogy 50 millióért árulják? Ennyivel kevesebben járnak opra vagy nem esik már annyi, mint korábban? Anno még 10k körül vagdosták az ember után. Olyan jó kis üzlet volt benne
  • Plata
    #58961
    Jah,azt elfelejtettem.Köszi.
  • PiszkosFred
    #58960
    Napi "masodlagos" belepesi reward, a negyedik napon kapsz elofizetokent 8 pontot.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.28. 21:26:57
  • Plata
    #58959
    Ma mikor felmentem a játékba kaptam 8 pontot,hogy mire nem tudom,de kaptam.
  • Plata
    #58958
    Vagy 178-at.
    A mostani is nagyon rég kész volt már,valamikor májusban talán.Nem emlékszem rá.
    Találkoztam random veteran FP-n egy buzgó mócsinggal.
    Valami ashla vagy milyen klánból volt.
    Napi season pontot egy laza veterannal szoktam összeszedni.
    Hammer station volt,olyan volt a dolog mintha master lenne,mert tank híl és két dps volt,először azt is hittem hogy nem veteranra hívott be,a tank már az elejétől osztotta az észt és okoskodott,aztán láttam van gyógyító konzol vagyis veteran,de a tank az agyamra ment a szófosásával meg hogy folyton a hílert szekálta.
    Retkes veteran hammeren mi a francnak okoskodik?
    Híl nélkül is simán végig lehet vinni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.28. 12:31:20
  • PiszkosFred
    #58957
    Na bumm, 2 nappal tovabb tart majd a szezonod, es igy nem 80 napot varsz a kovetkezore, hanem 78-at :)
  • Plata
    #58956
    Én annak örülnék ha R4 anomaly nem 12 pontos lenne,azt nem sikerült megcsinálni.Kénytelen voltam 8 pontos küldit tolni helyette.
  • PiszkosFred
    #58955
    Utolso resznek orulok, ha esetleg tenyleg csak par sec lesz a respawn, akkor meg talan meg is csinalom egyszer :)
  • Plata
    #58954
    Megint leállás lesz.
    Steamen nem is egy hanem két pecsről írnak.
    7.1.1.a és 7.1.1.b
    Az a:
    Fixed an issue preventing the beginning of Galactic Season 3 “Luck of the Draw”. More information regarding this new season here.
    Fixed an issue where Guild Perks, Anniversary Event, and Kai Zykken vendor rotation were not active.

    Na és b:
    Lady Dominique no longer uses Force Blast during her Incite/Insulate transition to wipe the whole group in R-4 Anomaly Operation.
    Ajunta Pall’s Mask is now on the character’s face when equipped on Male Body Type 2.
    Advanced Magenta-White War Hero’s Crystal no longer requires the Artifact Authorization as intended.
    Players with an active outfit no longer see the “Show Gear as Outfit” checkbox incorrectly checked after the first login.
    The description of the following Cartel Market items now correctly state a maximum of 32 slots instead of 16 slots:
    Unlock: Outfit Designer Slot (Character)
    Unlock: Outfit Designer Slot (Account)

    Galactic Seasons 3: "Luck of the Draw"
    Reduced the number of cheaters players need to catch to complete the Season Objective ‘Integrity of the G.A.M.E’ to 10 cheaters (down from 20 cheaters).
    Reduced the respawn time of Gamblers for the Season Objective ‘Integrity of the G.A.M.E.’
    Updated the Mission indicator of the Shady Terminal on the “Cheating Algorithm” Mission on Coruscant to improve clarity on this step.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.28. 09:24:10
  • Plata
    #58953
    Hát én is bele húztam.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.26. 00:55:16
  • Plata
    #58952
    Nagyon ciki de nem emlékszem.
    Héten is öltem.
    De asszem kék itemet.
  • PiszkosFred
    #58951
    Szerintem egy jo ideje mar nem oltem World Bosst, azok 7.0+ utan miket dobnak 80-ason 330-as itemlevellel?
  • Plata
    #58950
    Hát ma kedd,avagy új hét kezdődik,talán ma este mázlim lesz és be hív egy.Tegnap éjfélig próbáltam és közben mindenféle marhaságot csináltam.
    De nem hívott be.
    Vicces de elértem a friend szintet két bringás bandánál is,sosem szerettem motorozni,de a héten elvoltam vele.
    Vajon ezen a héten milyen event jön?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.25. 11:11:16
  • PiszkosFred
    #58949
    Hat akkor marad a Csaba altal emlitett tenyleges engame kontent es az rng. (ha csak nem jon valami event, ami ad egy itemlevelhez igazodo rewardot, ami bonthato)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.10.25. 09:48:25
  • Plata
    #58948
    Többi már kész van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.25. 09:26:07
  • PiszkosFred
    #58947
    Oh, ertem, akkor kevertem a kettot, koszonom.

    Plata:
    Dobd el a kuldetest es valaszd a kek szetszedest es modot akkor egyelore, azzal is elorebb vagy addig, amig nemlesz 330-as lilad.
  • pajer_csaba
    #58946
    Lila cucc veterán vagy master OPS-ból esik, ha az rng is úgy akarja.
  • Plata
    #58945
    Flottán adja egy pofa,ha megcsinálom akkor ad el nekem 330-as lila modulokat.
    Jelenleg kék érhető el csak.
    Kék 330-as geart már szedtem szét,lila még sosem esett.
  • PiszkosFred
    #58944
    Pedig meg mertem volna ra eskudni, hogy esik lila is. De akkor nem. Melyik kuldetes ez egyebkent?
  • Plata
    #58943
    Sajnos nem jött össze.
    Master FP-k is kék lootot adnak és sajnos a heti master küldi is kék lootot.
    Viszont az egyik csapattársamnak esett egy szép robogó.
    Az is valami.
  • Plata
    #58942
    Ki találjátok mi a gond a képen?
  • Plata
    #58941
    Köszi a tippet,este megpróbálom,nappal úgysem tudok FP-t menni.