60032
  • eXequtoR
    #48902
    Full TFB hm guild run. Sentinel POV. Frissen feltöltve így még pár óra még HD-ig.

    Inco TFB run
  • eXequtoR
    #48901
    Imádom, hogy nem lehet edit-elni ezen a fórumon.
  • eXequtoR
    #48900
    Am.. a vang/powertech nerfről hol írnak? Legalább kap vmi cdt, ha már a dmgét csökkentik? Ha már glasscannonról beszélünk, legalább legyen tisztában a dolgokkal.
  • eXequtoR
    #48899
    Tibb: generalon lehet, bár ez server függő sztem.

    Pont, hogy durva gearbe kell Carnage-n menni, mert 2-3 gcdből szétszaggat bármit a smasher talenten viszont már recruitba is 5k-t aoezik. Viszont itt szintezésről volt szó. A dotolóson durva self healed van ami pörfect heroic questekhez / elite v champ mob ellen. Magas presence mellett viszont a nuker a legjobb, mivel a pettel pillanatok alatt szétkaptok bármit. Mind2 alkalmas a szintezésre.. sőt még a fostenger smasher(rage) is. Más! Raidre nem árt 1 db dotolos , mivel még a nerf után is elég fasza a grp healje + a dmg-e is a nuker közelébe van ( aki oda tud figyelni a dot frissítésre annak erősebb is ).
  • Tibbbor
    #48898
    Ranked Warzone-ra - jobb híján - lehet PUG-al is nevezni?Ha igen, ahhoz is a General-on kell társakat keresni?Mert hogy ilyen tartalmú szöveggel még sose találkoztam.
  • DoctorStryker
    #48897
    fejlődésre Carnage, dotolost (annhilation), vagy a dobbantóst csak akkor ha jó a felszerelésed (területre 6-9k sebzést WH-ban).
    De szerencsére a dobbantósokat nerfelik meg a vanguardot is :)
  • eXequtoR
    #48896
    Olvasd el és értelmezd a skilleket. Annhilation = dotolós, Carnage = nuker.
  • mgkp
    #48895
    Köszönöm a választ és eXequtoR-nak is !
    Viszont őt nem nagyon értettem a skill fáról, hogy mi az a dotolós és a nuke-os:D Te el tudnád mondani, hogy Sith Marauderként melyik ágra érdemes összpontosítani vagy én mi alapján tudom ezt eldönteni?:)
  • DoctorStryker
    #48894
    Ezért fordul elő, hogy nem egy 30-40 körüli karakternek WZ-n ~16k+ HP-ja van :)
  • picket
    #48893
    Ez egy erősen gear orientált játék, ha tehát egy kicsit jobban odafigyelt a cuccára, akkor máris ekkora a különbség. Én is így voltam vele tegnapig, hogy szintezésre minden szutyok jó, aztán megkérdezték haverok akikkel együtt toljuk, hogy nekem miért van ezerrel kevesebb hp-m (30-ason). Eltapsoltam a commendation-öket az adott bolygón, és máris megvolt a hiányzó 1k, meg még a fő stat is növekedett rendesen. És még bőven van szar cucc a karakteren.
  • DoctorStryker
    #48892
    nincs az maga játék :D
  • DoctorStryker
    #48891
    http://www.players.hu/gamecard
  • PiszkosFred
    #48890
    Van egyaltalan 30 napos timecard?
  • sata75
    #48889
    livekodok.hu
  • V43 1105
    #48888
    Bazzeg..

    g2play.neten mondom veszek 30 napos cardot.. erre nem tudom regisztrálni, aktiválni a saját hülyeségem miatt.. 3,5k-t kidobtam az ablakon..

    Van itt esetleg F2P, aki előfizetne 1 hóra és szeretné a gamet ? 3k-ért odaadom .. :/
  • V43 1105
    #48887
    Sziasztok!

    Hol juthatok legolcsóbban gamecardhoz? Köszi a válaszokat .
  • eXequtoR
    #48886
    Ott a pont... de akkor mi a rákkal kevertem? EWH előtt 2k volt a sima WH fegyó az tuti. Vmi nem okés.. nem rémlik, hogy ennyiért vettem volna ki. Na mind1 szkúzi a kavarás miatt.

    mgkp: lvl 10en lehet pl 40 endus color crystalt használni. Szintezésnél meg van aki a dotolósra és van aki a nuke-ra voksol. Próbáld ki és meglátod neked melyik fekszik.
  • mgkp
    #48885
    Az normális, hogy egy Sith Maraudernek 2175 hp-ja van 14-es szinten? Szembe jött velem egy 15-ös Sith Assasin és 2500 hp-ja volt. Meg a Advanced level skill tree közül melyikre összpontosítsak ha 2 fénykarddal a kezemben harcolok? Van 3 ág, annihilation, carnage, rage.
    Lehet, hogy hülye kérdések, de még akkor játszottam utoljára mikor ki lehetett próbálni, de mára már mindent elfelejtettem.:D
  • gergod
    #48884
    mondjuk az ewh fegyver 3475 ranked comm-ba kerul nem 2k-ba
  • eXequtoR
    #48883
    Nos akkor tisztázzuk. Az egész azzal indul, hogy low lvlen pvpzel és maxolod mind a normal WZ mind a RWZ commokat. EZEK után 50en egyértelműen fegyvert és offhandet veszed ki először ( WHt ) ÉS mivel van melle 4k RWZd ÉS a fegyver CSAK 2k RWZ comm kiveheted MH és OHt első körbe anélkül, hogy váltogatnál comokat. Persze, hogy a full wh gear az első DE 4k+ RWZ commal kezdesz és fegyvereket éri meg először kivenni mivel azok mellé nem kell sima wz comm. Arról ne is beszéljünk, hogy egy EWH set item kemény +3 stat up összesen és ha nem rankedezel napokig váltogathatod a szarokat.
  • gergod
    #48882
    Lehet, hogy felreertheto voltam...ugy etettem, hogy az egyetlen ewh amit erdemes kivenni, az a fegyver, de csak a wh's feloltozes utan. Illetve most a smuggleremnek mire eleri a lvl50et, lesz annyi ranked comja, hogy kivegye. A trooperemnek pedig amik napi/hetibol osszejon azt felreteszem, de normal commot nem valtok at... Azok jok lesznek molecular stabilizernek.
  • DoctorStryker
    #48881
    lemaradt..
    persze ha már megvan a modolt WH akkor érdemes rá gyűjteni.
  • DoctorStryker
    #48880
    Nézeted a trooper vagy smuggler bonuszait?
    Hulladék alapból az összes.
    EWH-s fegyver árából nagyjából full WH-ba tudja magát rakni.
    Melyik a jobb mind ő mind a csapat szempontjából ha full Wh (35% crit meg 800+ bonus)
    vagy teljes recruit + EWH fegyver amikor még fullbuffba is van ~25 crit meg 650-700 bonus sebzés

    Azért nem csekély a különbség.
  • gergod
    #48879
    Exequtor-ral ertenek inkabb egyet. Az Ewh mainhand adja a legnagyobb dps-novekedest, azt erdemes kivenni. A tobbit nemigazan. A 4 set bonus altalaban eleg fontos, hogy azokra prioritizajuk az elso cuccainkat.
  • eXequtoR
    #48878
    Egy set item 2x annyi up mint egy implant/füles még úgy is, hogy kb dupla annyiba kerül. Azokat kell először kivenni a fegyverek után ofc. EWH fegyvert azért írtam, mert egyszerű kivenni, offhandet pedig öv/bracerrel olcsóbb megoldani, ha generator/shield stb. használ. Guardian/Sentinelnek 0 crit kell, mivel IQ fighter smasher az összes. Sentinellel ott a combat talent is amivel brutál nuke-ot lehet leművelni, de ahhoz nem árt egy fullos WH gear minimum. Még 9% stat talent nélkül is augmentbe mindenkinek 12 endu / 18 main stat éri meg, kivéve ugye a smasher warriorokat. Miért? Full power augmenttel nyersz 40 dmg upot és vesztek 1.5+ critet, amit mod/enhant cserékkel megoldhatod, de többet buksz vele.
  • DoctorStryker
    #48877
    A EWH felszereléseket felesleges kivenni kapásból. Egy modolt WH-l sokkal többre mész mint egy EWH-val.
    Először vedd ki a fülest, implantokat majd a többit. A reliceket hagyjad utoljára.
    A modolást úgy kezd el, hogy először a teljes set legyen meg, és utána állítgasd az értékeket.
    Az értékeket fullbuffba + exotech stimre értem.
    Trooper/smuggler dps vagy akkor próbáld meg 35-40% crit ratet beállítani és ~950 bonus sebzést elérni surge ~77%.
    Accuracy ha kevés alap támadásod van (95%) egyéb esetben ~98% bőven elég.
    Sentinel/guardian dps bőven elég 30% crit, a többi meg csak power (1050-1100 pvp gearben).
    Sage ~40 körüli crit a többi power (~950-1050).
    Ezeket az értékeket simán ki lehet hozni modolt WH-val. EWH val kb +1/2-2% tudsz nyerni. Mivel minél többet pakolsz egy értékre annál kevesebbet ad.
    Az elsődleges stat AIM, STR, CUN, WILL növeli az alap, bonus sebzést + criticalt. Ha talentből ki tudod rakni, hogy 9% többet adjon az alapstat akkor a powerrel egy értékben fog mozodni + kapsz critet. De érdemes a felszerelésedet felesbe agumentálni +12 endu, 18 power vagy alapstat
  • gmilan
    #48876
    sikerült, köszönöm!
  • Hecker007
    #48875
    Ha jól emlékszem erre az a megoldás hogy a config fájlban át kell írni a felbontást, mert alapból fullhd-ra van állítva azt meg ugye a monitorod nem tudja, legalábbis havernál ez volt a gond ugyanekkora monitornál.
  • gmilan
    #48874
    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy letöltöttem a játékot, a launcher leszedte amit kell, és miután elindítom, fekete képernyőt kapok és visszadob az asztalra. FixLauncher, repair, teljes újratelepítés, admin jogokkal inditás(launcher + swtor.exe), tűzfal kikapcsolás sem segített.

    Windows 7 SP1
    Intel Core i3 [email protected] GHz
    AMD Radeon HD6770
    8 GB RAM
    1440x900-es felbontás

    Előre is köszi a segítséget!
  • eXequtoR
    #48873
    Ok, viszont azon nincs mit beállítani. Beírod a guild, vagy karakter nevet és köpi ki az infót !
  • MUSHABELLY
    #48872
    arra gondolok
  • eXequtoR
    #48871
    Chatnél? Ez nekem új. A social panelen találod a who-t, ahol a friends list is van pl.
  • MUSHABELLY
    #48870
    Hogy lehet beállítani a chatnél a "who" beállítást?
  • Tibbbor
    #48869
    Na, ezt nem tudtam.Köszi!
  • eXequtoR
    #48868
    Amennyiben 50 után is pvpzni szeretnél érdemes átváltani a sima warzone commendationt rankedre. Ezt valor rank 40 után teheted meg. Így mire 50re felérsz max wz és ranked wz commal kezdheted, ami 2 db EWH fegyvert és 1-2 WH set itemet ill. 4-5 kiegészítőt jelent.
  • eXequtoR
    #48867
    A valor rank csak akkora lehet max ahányadik szinten vagy éppen. Pl.: lvl 30on csak 30as lehet a valor rankod. Lvl 50 után tudsz 100-ig fejlődni.
  • Tibbbor
    #48866
    A héten PvP-zgettem kicsit és tegnap este a Valor pontokat jelző csík a War Zones jelentkezési oldalán elérte a maximumot(ha jól tudom 2745?), utána hiába játszottam tovább, maradt ott, ahol volt. Hogyan tovább?Elértem egy bizonyos időm belüli max. pontszámot vagy hibáról van szó?
  • Tababo
    #48865
    simán.
  • Tibbbor
    #48864
    Nagyon szimpatikus, amit a klánotokról írsz.A jelentkezési lapotokat már el is olvastam...
  • Tibbbor
    #48863
    Kösz a jó hírt!Akkor az én 55-öm még befér?