60032
  • allock #49022
    próbáld másik böngészővel, ékezet nélküli válaszokat adj meg, és szóköz se legyen benne
  • JethroHUN
    #49021
    öcsém ezt a szart!!! megy az unistall lefelé mindjárt. nem enged belépni mert nem fogadja el a biztonsági kérdést... originnel is szoptam 1 hetet ugyan emiatt, mert valami érdekes oknál fogva(originben) oroszul volt kiírva (magyar kliensben) a kérdés, és a rohadtul nem tudtam mit kell rá válaszolni.

    Ahh... és persze, h az egyetlen módja h felhívnám őket... ne hogy legyen email értesítés... mint jelszónál.
  • Bandras DaSilva #49020
    Attól függően, hogy melyik oldalt választod, a trooper/bh választás tényleg nagyon jó.

    Nekem anno combat medic trooperem volt (meg még mindig van elfekvőben) és nagyon szépen lehetett vele haladni. Nem nagyon volt akadály.

    Most visszatértem megint mint előfizető és, hogy kipróbáljam a másik oldalt egy juggert tolok, azzal sincs semmi probléma. Tank ágon vagyok de megy a hentelés. Per pillanat 26, szal nem egy nagy legény. Tankolással van néha gond, de sztem még szoknom kell...

    Vmikor korábban próbálkoztam egy sage-el is, de az nekem speciel nem jött be.
  • HyperMonkey
    #49019
    Trooper tényleg jó, heavy armorban van ő is meg a healer companionja is. Atomdurva szólózásra.
    A Darkness on Ilum heroic küldit szólóztam vele. 3-4 storng és egy elit jön egyszerre és nincs gond.
  • Shiwo
    #49018
    én úgy vettem észre (meg 1-2 helyen azt is olvastam), hogy solo játékra a Bounty Hunter / Trooper az egyik legjobb választás (legalább is kezdetben), legjobban azokkal tudtam haladni (egyelőre lvl 18-as a legnagyobb karim..)

    volt olyan lény, amit a BH-val (Mercenary, healer/dps) meg tudtam ölni, de a Sith Warriorral (Juggernaut, melee tank / dps) meg az istennek sem..

    de az Sith Inquisitor/Jedi Consular kasztokról is azt olvastam, hogy jók solo módban
  • JethroHUN
    #49017
    Solo-játékra milyen karaktert válasszak? hamarosan lejön. (Valszeg nem fogok lv50-ig játszani, csak kipróbálom) Vmi tank féle kellene, nem? Jedi Knight? Vagy jó lenne egy sith villámos is
  • roblee
    #49016
    Nekem is van egy kérdésem.
    Egy ideje nem tudom felvenni Section-X-en a
    Lost Reconnaissance küldit, kvázi nem tudom a weekly-t megcsinálni és így nuku BH com.
    Ötlet mi lehet a gond, esetleg valakinél is előfordult már?
    Vagy nekem kerülte el a figyelmem valami?
    Köszi!
  • roblee
    #49015
    Ez a Ballistic Dampers skill.
    MM ágon a második rorban található, íme:
    Ballistic Dampers - Skill calculator
    Ha ezt az ágat akarod kimaxolni vagy hybridet tervezel ezt ne hagyd ki - szvsz
  • gergod
    #49014
    Artifice
  • Pari
    #49013
    egy jugger-nek melyik eri meg jobban, az artifice vagy a synthweaving?
    end gamebe melyikkel lehet tobbet keresni/jobban sporolni?
  • mcgrape
    #49012
    Azt szeretném kérdezni, hogy.
    Több alkalommal is láttam hogy aikor a sniper leteszi a kis pajzsát a kis pirosat, akkor utána egy amolyan trooper szerü pajzs is kering körülötte.
    Nem tudom hogy mondhatnám lényegre törőbben, igy a karakter körül kering és el nyel némi sebzést.

    Ez valameik ág esetleg a 3 választható közül ?
  • Nephin
    #49011
    Nekem 4-5-6 mbs-sel szokott jönni. Nyomj egy pause-t, aztán indítsd újra, vagy várni kell kicsit.
  • sata75
    #49010
    van, fel fog gyorsulni nyugi.
  • JethroHUN
    #49009
    Úgy döntöttem kipróbálom a játékot, de gyorsan le is állítottam a launchert. 200kbs-el tölt... így 25 gigát leszedni, hát sosem lesz kész. Van rá esély, h begyorsul 6mbs-re? Vagy hagyjam is inkább.
  • roblee
    #49008

    Nálam alapból nem jön szóba wireless bill és egér.
    A kábeles még mindig biztosabb minden szempontból.
    Ja és jó az asszony a háznál!!!
  • Tibbbor
    #49007
    Jó tanács: ne használj wireless billentyűzetet az SW TOR-hoz!
    Ok: tegnap este FP közben, természetesen bossfight előtt haltak meg benne az elemek. Még írni se tudtam a többieknek, hogy baj van(mivel PUG volt, ezért TS szóba se jöhetett), szóval isteni volt!Majdnem kitettek, de az utolsó pillanatban - hála nejem villámgyors segítségének - folytatni tudtam a játékot.
  • roblee
    #49006
    Jól mondja Kreeder44.
    Az egérrel ráfordulsz a célra és kicsi delay után magától fog lőni - legalábbis nálam a lag miatt.
    Az első cw-ben én is így jártam, az első pontnál, de a másodiknál már rájöttem a titok nyitjára.
    Egyébként a chat-ben nyugodtan rákérdezhetsz a groupban, ha szerencséd van, rendesek és normálisan reagálnak.

    Ez tényleg vicc, gergod.
    Egyébként gyűlölöm a dailyket grindelni. :(
  • sata75
    #49005
    hm hm.
    valamit biztos szarul csináltam mert nekem nem lőtt:(
    de majd ma! :)
  • Kreeder44
    #49004
    elvileg beleülsz, és amikor jönnek a rovarok feléjük fordulsz és lő magától. semmi extra dolgot nem kell csinálnod csak forogni
  • Kryon
    #49003
    Próbálta már valaki, hogy az accountra vonatkozó inventory bővítő csak a meglévő karakterekre hat, vagy a később készítettekre is?
  • eXequtoR
    #49002
    Olyan jó érzés ölni a lovcilebekeseket és a sok oroszt. :)
  • gergod
    #49001
    szerintem hulyeseg, hogy megmentem a gree segget asation-ben, es nem emelkedik a reputaciom, csak ha grindelem a daily missionjeiket :(
  • sata75
    #49000
    colicoid warban az ágyúkkal hogyan kell lőni?
    nem igazán sikerült nekem, még jó, hogy a parti többi tagja értette a dolgát:/ kicsit égő volt:(
  • eXequtoR
    #48999
    A marketes seteket pár 100k-ért meglehet venni AHn. 50 után lesz lóvéd dögivel ezekre.
  • Tibbbor
    #48998
    Aha, akkor rájuk érdemes meccs közben odafigyelni...!
  • picket
    #48997
    Rocket Boost nem használható pvp-ben és combatban. Amire te gondolsz, az a Force Speed, ami használható warzone-ban és harcban is, és sith inquisitornak meg jedi consularnak van.
  • Tibbbor
    #48996
    Tervem az van, de azért rákérdeztem a dologra, mert a régi motorosok mindig tudnak jó tippeket adni.Nem akartam úgy járni, hogy elszórom a pénzt, aztán utólag megbánom, mert lett volna sokkal jobb vétel is.
    Ahogy az előbbi példa is bizonyítja, lehet, hogy a Rocket boost-ra se bukkanok rá soha, hacsak nem kezdek el böngészgetni a Legacy skillek között vagy nem javasolják itt a fórumban. Igaz, az már régóta feltűnt, hogy egyes játékosok hirtelen felgyorsulnak és villámgyorsan elhúznak mellettem, ami főleg a Hutt ball-ban bosszantó(gondolom, ott is ezt használják?)
  • PiszkosFred
    #48995
    *Csak te magad tudod, neked mire van szukseged, es mire nem.
  • PiszkosFred
    #48994
    Isten ments, hogy barmire is azt mondjam, hiszen ezt egyedul TE tudod megitelni, hogy szamodra mi az es mi nem. Csak te magad tudod, neked mire

    Elozo kommentedben azt kerdezted, mire koltsd a coinokat. Most pedig azt irod, hogy van terved, hogy mire koltsd. Hat akkor hajra, ha tetszik az a pancel, jol mutat a karakteren is, akkor nyugodtan vedd meg. Errol szol az egesz, subkent minden fontos dolog elerheto, a coinokat barmire koltheted.
  • Tibbbor
    #48993
    Magyarul, olyasmire, amit kinéztem(mert egyszerűen megtetszett és kész), nincs értelme?
    Konkrétan egy lev.43-tól vehető páncélszettről van szó: Dire Warmaster's Body Armor.Arra gondoltam, átpakolom a saját modjaimat, amíg komolyabb cuccra nincs esélyem, mert unom már a mostani cucc egyhangú barna színét. Szerintem 325 coin nem túl sok érte.A maradékból még bőven futja hasznosabb dolgokra is.
  • PiszkosFred
    #48992
    Ha nincs mit venni, es nem hianyzik semmi, akkor nem muszaj "kenyszerbol" elkolteni. Lehet erkezik majd valami par heten belul, es koltsd el akkor! Vagy ha mindenaron el akarod szorni, akkor vegyel belole account wide updateket, inventory nagyobbitast, bank nagyobbitast, postaladat hajora, stb-stb. extra, de nem letfontossagu cuccokat.
  • Tibbbor
    #48991
    Ok, és akkor mit tanácsolsz, ha megvan a Rocket boost és az illető humán karit tol éppen, mire költse a megmaradt coinjait?
  • eXequtoR
    #48990
    Nem tudom ki mondta anno először a skillt, de ez sohase volt Market cucc. A legacy systemmel együtt jött be. Ne keverjük a szezont a fazonnal. A legacy skillek mindig is legacy szinthez és credithez voltak kötve és a f2p bevezetése után lett rá lehetőség, hogy credit helyett itt is coinnal fizess. Ennyi. Az más kérdés, hogy kb csak ezt az egyet érdemes coinból megvenni. Esetleg még a humán faj, ha nem húztál belőle már 1et 50ig ( +100 presence miatt ).
  • Tibbbor
    #48989
    Nyilván mivel sokkal régebben játszod az SWTOR-t, Te mindent jobban tudsz, de szerintem nyugodtan elfért volna a Rocket boost a Cartel Marketben is, mondjuk az Unlocks szekcióban.Miért kéne pont Legacy skillnek lennie ennek a képességnek? Amúgy valóban egyszerűbb lett volna beírnom a google-be, mert azonnal kiderült, hol keressem.
  • sata75
    #48988
    (én a legacy skillek között sem találtam:) )
  • eXequtoR
    #48987
    Nincsen szétszórva semmi, ami a marketbe van teljesen más. Ez simán egy opció, hogy credit helyett real money-ért unlockolhatsz legacy skilleket, ha megnezed mindent meglehet így venni a fajoktól kezdve az utolsó +xp boostig.
  • Tibbbor
    #48986
    Köszi!Csak annakidején valaki kérdezte, mit érdemes a coinokért venni és a válasz alapán egyértelműen úgy tűnt, hogy a Marketban lehet kapni.Főleg, mert egyéb boost-okat is árulnak.Francnak kell így szétszórni mindent?
  • eXequtoR
    #48985
    Az eddig se a shopba volt, hanem a legacy skillek között. Ott lehet credit mellett coinért is unlockolni.
  • Tibbbor
    #48984
    Sata75 is kérdezte korábban, de én se találom a Cartel Market-ban a Rocket Boost-ot, amit ajánlottatok.Kivették volna a kínálatból?
  • Nephin
    #48983
    Nemsokára lesz guildkörkép az swtor.hu-n, ha addig esetleg nem sikerül dönteni.