60032
  • Holy75
    #49062
    Meg tudja mondani valaki mibe van most egy SWTOR's Preferred Status??
  • Tibbbor
    #49061
    Köszönöm!
  • eXequtoR
    #49060
    user interface alatt a Cooldown Settingsnél pipa a Show Cooldown Text.
  • Tibbbor
    #49059
    "cooldown" akart lenni!
  • Tibbbor
    #49058
    Láttam néhány videóban, hogy a képességek coldown-ját egy numerikus számláló is mutatja.Ezt hol lehet beállítani?
  • Pacho
    #49057
    Ezt az sms-en keresztül történő CC rendelést próbálta már valaki?
  • gunji
    #49056
    Köszi, csak azért kérdezem, mert nekem egy hónap mintha kimaradt volna: az első hónapra nem kaptam semmit, az első 500 CC-t a második havi díj leemelése után kaptam meg, majd hasonlóan a harmadik hónapban. Most a negyedikben járok, 1440 CC-m van csak (költöttem 60-t), abból is eltelt már öt nap.
    Ha az adott hónap végén jár a CC, akkor ez rendben van, de az meg aggályos, hogy csak utólag adják oda. Miért jó nekik, ha nem tudom elkölteni náluk? Így kisebb valószínűséggel veszek plusz CC-t.
    Írtam a supportnak, hogy jó-e ez így, s mikor jár a CC: a havi előfizu befizetésekor vagy az adott hónap végén. Erre becopyzták az oldalukon olvasható hosszú szöveget, pedig abszolút irreleváns, hogy egy time code-os játékos mennyit kap. A válaszuk lényege meg az volt, hogy nincs semmi probléma azzal, hogy mennyit kaptam.
    Most úgy tervezem, hogy ha lejár ez a hónap (március 11), akkor nem hosszabbítok, s megnézem, mi történik: megérkezik-e a negyedik hónapra járó CC.
  • eXequtoR
    #49055
    Jah nekünk is 16ba kellett volna menni vmi guildal a +token miatt, de sebaj majd köv rezetbe. :)
  • Tibbbor
    #49054
    Elég durván hangzik.És lev.50-en könnyebb beszerezni a hozzávaló pénzt?
  • gergod
    #49053
    jo a POV-ja a vidoetoknak, grat a killhez.

    Ezt en tegnap 16 HM-ben puggal letoltam... ha van gear es egy csopp esz akkor nem gaz, csak a masodik add korben kell esznel lenni.
  • Tibbbor
    #49052
    Változó.Korábban mindig az adott havi coint kaptam meg, mikor 30 nap eltelt, akkor a következő havit, most késve, de egyszerre a 2 hónaphoz járót.
  • eXequtoR
    #49051
    Xeno guild kill. Semmi extra. hf :)
  • gunji
    #49050
    Üdv, srácok!

    Havi előfizetőktől szeretném kérdezni, hogy nálatok hogy működik: az 500 CC-t mikor kapjátok:
    (1) az adott havi előfizetési díj levonása/befizetése után, azaz a hónap elején, vagy
    (2) az adott hónap végén, következő hónap elején?
  • gergod
    #49049
    nekem olyan 85k-90k korul faj
  • gergod
    #49048
    en nem szoktam ures instakba visszajarni :D

    de most is tanultam valamit
  • Tibbbor
    #49047
    Még messze van, de érdekelne, hogy egy jó 50-es gear javítása mennyit kóstál wipe után?Nyilván gear-függő és a wipe-ok számától is függ, de mondjuk egy halál után?
  • eXequtoR
    #49046
    Persze hogy vissza enged. Pont ez a lényeg, üres instaba mész vissza.
  • El Protector
    #49045
    mentünk volna altokkal 16 fős xeno-ra, erre mire elkezdjük összeszedni a csopit, jött az üzenet, hogy negyed óra és lelövik a szerot :)) Generalon is kiakadtak kissé :DD
  • gergod
    #49044
    en ezt a szerver karbantartas dolgot nem ertem... egy oraja amikor beleptem, azt mondtak, hogy 5 es 7 kozott lesz (CET) ahhoz kepest most van es azt irja, hogy 1-ig forg tartani (CET). Tok jo, hogy igy valtogatjak.
  • gergod
    #49043
    mar kedden kipucoltuk vegig, nem tudom, hogy visszaengedne-e... ezt meg nem probaltam.
  • eXequtoR
    #49042
    Mainekkel miért nem mentek neki? Kell vmi item 1-2 bossbol? Nem pont az a lényeg, hogy üres és egyből mehettek a barlangba?
  • gergod
    #49041
    en foleg a pajzsba :) paran a piros korokbe... mas nem nagyon van amibe lehet halni ha eleg aoe heal van lent.
  • gergod
    #49040
    PVE server, de par pvp flagged imp probalt zavarni, behuzni meg ilyesmiket, de volt egy kulon squad aki csak rajuk figyelt :) a 24-en felul persze.

    a mainem az lockolva van, de lehet megnezzuk ma vagy holnap este alt-okkal.
  • eXequtoR
    #49039
    Ahogy nézem forumokat a Honour nevezetű értelmiségi sith guild ilum mellett s X et is campeli, hátha megtud akadályozni olyan killeket amikre a büdös életbe nem lennének képesek. Cserébe lehet tömeg hentelni! :)
  • eXequtoR
    #49038
    PvE server? Alánk egyfolytába bebasznak a sithek aoet és a pvp debuff miatt szétesik a raid. Mibe estetek keltetek, a dps stopba vagy a ne állj a piros körbe résznél? :D Amúgy miért nem ütitek ki még ebbe a rezetbe a Dread entitit? Gondolom van pucolt TFBtek.
  • gergod
    #49037
    Tegnap vegre meglett a "the Resurgent" title :) hat mit mondjak, nagy wipe fest volt elotte, mert iszonyat nehez es valaki mindig eltolt valamit. De megvan az amulet, ugyhogy jovo heten johet a secret boss is :)
  • Junger
    #49036
    ALT+SHIFT is megoldotta volna a problémád
  • El Protector
    #49035
    Ilumon van, odavisz a speeder a shuttle-ből kiszállva
  • MerlinW
    #49034
    Ezt a Gree eventet hol találom?
  • mcgrape
    #49033
    oké mindegy csak resetelni kellet mindent , fasza
  • mcgrape
    #49032
    A nagy nyomkodás közben valami olyat sikerült lenyomni amiről nem is tudtam hogy létezik.
    Az történt hogy az ö vetüt valahogy felcserélte a nullával,
    találkoztatok már ilyennel, vissza lehet ezt állítani ?
  • eXequtoR
    #49031
    Szólózásra a commando/merc a legerősebb ( mármint szintezni ), mivel ezekkel mass aoezól mindent. Vang/power egy fokkal lassabb , de ugyan az a kategória. Sage/Inq az 30 után lesz easy play amint megkapja az aoeját.
  • mcgrape
    #49030
    Köszi szépen választ :)
    Igazából tegnap össze futottam egy Sniperel akitől sikerütl nmegkérdezni, de köszönöm :).

  • JethroHUN
    #49029
    na meg is van mi a probléma... fel vannak cserélve a kérdésekhez a válaszok...
    Fentről lefelé az első 3 kérdést választottam ki, (kedvenc író, iskola, állat neve) Egyszerű válaszokkal "bazdmeg1-2-3" jelentkeznék be... megint nem jó, végig próbáltam mind3at... és a az első kérdéshez nem az első kérdésre aoddt válasz volt a jó, hanem a 3. Érdekes.
  • Nephin
    #49028
    Az ékezetnélküliség alap jelszónál és titkos válasznál. Az előzőben volt ékezet?
  • JethroHUN
    #49027
    Nem kell hozzá origin, de oda van írva regisztrációnál, h csinálhatnak a nevedben acc-ot... Csak azért hoztam fel példának mert mind2ő EA szemét, és h uygan az volt problémám mind2vel, ami már nem véletlen... gondolom eltérő karakter kódolás van a gépemen meg a szerverükön... na mind1 újra regeltem... ékezet nélkül baromi egyszerű szavakat írtam be, le is screenshtoltam, ha megint nem fogja elfogani akkor náluk van a probléma.
  • Nephin
    #49026
    Ha a válasz a jelszó, akkor esélyes, hogy az a gond. Reseteld a jelszót az Originen vagy az accodon és adj meg másikat, ekkor elvileg más kérdést fog feldobni.
  • Nephin
    #49025
    Mindig független volt, nekem kb. sose futott alatta. Csak a digitális vásárlás ment vagy még megy is azon keresztül.
  • PiszkosFred
    #49024
    F2P bevezetese utan nem lett a jatek fuggetlen az Origin rendszertol? Mert azota sose inditottam el az Origion klienst, csak a jatek launcherjet.
  • JethroHUN
    #49023
    Egyszerűen szar EA fos... nem egyszer volt ilyen originnel is, megváltozik a biztonsági kérdés, magától. Ugyan azt írom be mint a jelszó, le is van írva és nem fogadja el, mert valószínűleg, megvan változva vmi kriszkraksz hülyeségre...