60032
  • MerlinW
    #49102
    50 alatt a lila cuccok ritkák, többnyire a mellékküldetések illetve H4-ek jutalma. Mondjuk marketben akkor veszel, amikor akarsz.
    50 után pedig szinte minden csak azt dob operations/flashpoint-on.. Arról nem is beszélve, hogy a napi küldetésekkel (BH, SX, Illum) naponta minimum 300k bejön + commendation-ök, ergo pár nap alatt olyan lila lesz a karaktered, mint a monokli utolsó fázisa:)
  • MerlinW
    #49101
    Ugyanolyan a drop. A premium loot annyit jelent, hogy group-ban jobb, több cucc esik.
  • DarkBlade
    #49100
    350K lehet karakterenként.
  • Shiwo
    #49099
    asszem 350k, de nem biztos


    amúgy én preferred vagyok, cimborám előfizetős, és mikor party-ba lépek vele, akkor ki is ír valami olyat nekem, hogy premium loot aktiválva vagy valami ilyesmit.. szóval szerintem simán jobb dropja van az előfizetőknek
  • roblee
    #49098
    Van 1 50-es imp karim.
    Indítottam egy alt-o, acc, frakció, legacy ua.
    lvl12-n vagyok vele.
    A problémám, hogy nem tudok mailt küldeni neki.
    Van valami szint megkötés, hogy mikortól tudok küldeni neki mailt vagy egyéb feltétel?
    Köszi!
  • Pacho
    #49097
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy preferred status esetén karakterenként mennyi a maximálisan birtokolható kreditmennyiség?

    Ha már preferred státusz: nem tapasztalta valaki esetleg azt, hogy sokkal jobb a drop, mint amikor előfizető volt az ember? Én előfizetőként felhúztam két karit 50-re, ezalatt esett kb. 3 lila cucc sima pve-ből (ebből egy az crafting mission), flashpointból pedig soha semmi. Preferred státuszban viszont napi 2-3 lila item esik mobokból, ha pedig bemegyek egy flashpointba minimum egy 2 modolható itemmel gazdagabb leszek (nem amit leninjázok, hanem ami tényleg az én classom és senki más nem használhatja az fp résztvevői közül).

    Szóval így akar "ösztönözni" a rendszer, hogy fizessek elő újra, vagy csak tiszta mázli?
  • eXequtoR
    #49096
    A kérdésed utáni irományból láthatod, hogy sok copy bug van így nem tehetsz mást mint vársz. 5. ticketre is csak annyit irtak, hogy köszönjük a reportot.
  • Hurkans
    #49095
    Volt valakinek hasonló?
  • eXequtoR
    #49094
    Nu végre sikerült összehozni egy pts raidet. Az ops faszára sikeredett látni, hogy egyre jobb boss mechanikákat csinálnak. Erősen kétlem, hogy az smet lefogjak pugolni. :) A KP puzzle nehézséget okoz a sok makinak így a mostanin max vért hugyozva fognak átmenni.
  • pxxl
    #49093
    Ok köszi :)
  • Bandras DaSilva #49092
    Van egy exit area nevezetű kis gomb a térkép fölött. Ha arra ráklikkelsz, kitesz az instából.
  • pxxl
    #49091
    Hali! Kérdésem lenne. LvL12-n bementem egy group qustre egyedül és nem tudom leverni a padavant a végén. Ki lehet vhogy jönni vagy abandon és akkor újra tudom kezdeni groupban?
  • eXequtoR
    #49090
    Ez május v júniusig nem lesz liveon, szal lesz idő javítgatni. Class balance is lófasz jelenleg. Shadowot a föld alá nerfelték, de ilyen scoundrelt az egekbe buffolták... vangról ne is beszéljünk, 2500 dps alatt nem toltam vele.
  • gergod
    #49089
    Mondjuk inkabb itt deruljon ki mint live-on...
  • El Protector
    #49088
    pvp egyelőre sajnos élvezhetetlen pts-en, 8-900k hp-s ellenfelek ellen benyelni 90k sebzést nem túl kényelmes. Heti limitekből is lesznek még sírások, az sem világos, hogy az eddig összegyűjtött commendationokat resetelik majd, vagy sem. sok még a kérdés, rengeteg a bug is, kell ennek még egy hónap kb, mire éles lesz
  • gergod
    #49087
    nem tudom, en elkezdtem kopizni, de a pts-t meg nem szedtem le... meg nem is annyirasurgos nekem, eddig inkabb a gree eventet farmoltam ki.
  • eXequtoR
    #49086
    Gergo nektek hogy all a char copy? Nálunk 8 emberből csak 3nak faild a main copy.
  • Junger
    #49085
    Ez nagyon jó volt!! :D
  • eXequtoR
    #49084
    A copyzott karakterek fele 2 server között megakad és se belogolni se törölni nem lehet. Szóval elképzelhető még pár bug.
  • Hurkans
    #49083
    Volt valakinek olyan hibája, hogy PTS-en azt írja: This account is not authorized to connect to our servers.
    Elvileg sikerült a PTS copy azt írja az oldalon, akkor miért kapom ezt?
    (Ja és kiírja, hogy 5 karakterem van PTS closed,open test szerveren) Preffered vagyok.
  • Shiwo
    #49082
    ha előfizus voltál, akkor elvileg prefered a státuszod
  • eXequtoR
    #49081
    http://www.youtube.com/watch?v=oKV8Q3-Ztpw

    Ha már jedi állatok. :)
  • Barbosa
    #49080
    Köszi, lejárt előfizetés miatt vagyok F2P. :) De jó, hogy mondod a cartel coint, kell még belőle lennie, hogy néha 1-1 hetet pvp-zhessek. Le is csekkolom.
  • Junger
    #49079
    http://t.co/vyxbuMjlvI
  • eXequtoR
    #49078
    És igen közbe rájöttem, hogy a Madness a balance ellentetje, tehát csak a tankokhoz nyúlnak. Remek. Akkor mégis készítem a kötelet.
  • eXequtoR
    #49077
    Hey guys. I wanted to mention that the next PTS build will have some changes to Darkness and Kinetic Combat that should help address Force management and do a better job of encouraging a fun and effective rotation. I also want to mention that these changes were inspired by forum posts, so thanks for the continued feedback.

    Már azt hittem letörlöm az egészet a picsába.. olyan szinten tönkre kurták ebbe a patchbe a shadow/assa dpst, hogy az vmi borzalom.
  • Nephin
    #49076
    2.0 update tesztelés
  • gergod
    #49075
    Igen, csak kb ujra kell telepitened a jatekot, mert ez egy masik kliens kell.
  • V43 1105
    #49074
    3000ft-ért nem érdekel kulcs swtorhoz, 30 napos gamecard és 625 cartel coin ? ;)
  • Barbosa
    #49073
    Bárki használhatja? Úgy értem, F2P is? Mert akkor lehet ránézek.
  • gergod
    #49072
    2.0 a pts-en.... Azt allitjak, hogy van karakter masolas is :)
  • eXequtoR
    #49071
    Sztem skypon is elérheted őket, ismerős úgy szedette le az autentikátort az accáról. Arra viszont készülj fel, hogy a supportjuk lófasz és órákat szoktak várakoztatni.
  • V43 1105
    #49070
    Olyankor mi van, ha felakarták törni az accountom és azért nem enged be? hogy kérhetek segítséget? csak telefon van ? :/
  • Tibbbor
    #49069
    Itt megtalálsz mindent:


    "Second Boss: SV-3 Eradicator

    This fight is simple as long as you are aware of the boss and your surroundings. Upon finding the boss you will notice that he is flanked on either side by 3 pylons (6 total). One side is all red and the other all blue, these pylons will be key during the fight. The droid has two major abilities Blue/Red Charge, and a Concussion Blast. The Concussion Blast is your standard knockback with a slow effect, your tank can avoid being affected by this by tanking at either of the center pylons with his back to the column behind him. He will get knocked back only a few feet and be able to continue.

    The main mechanic your party needs to be aware of in this encounter is the droid's Blue/Red Charge. If you watch its blasters during the fight (or cast bar) you will see that it is charging either red or blue. Whichever color it is charging your team MUST change the pylons to the other color. This is imperative because a fully charged (i.e. all six pylons the color it is charging) shot will most likely one-shot your tank. As long as your team is on top of this, the fight is actually quite simple.
    One tactic that works nicely is to divide your party into locations. For instance, one person takes top right, one top left, etc. that way each person is responsible for one pylon and two people share the responsibility for the center."

    Lényeg: amilyen színű támadásra készül a boss, annak ellenkezőjét kell minél több zászlón átállítani, mert ha valamennyi zászló színe azonos a támadás színével, akkor baromi nagyot sebez.Bár én még nem jártam itt, de a leírás szerint így működik a dolog.
  • sata75
    #49068
    üdv ismét, kis segítség kellene:)
    a The Red Reaper nevezetű instában van egy robot boss, nem tudom a nevét.
    Healerként voltam ott szal annyira nem bántott a dolog, de láttam, hogy folyamatosan kapcsolgatják a földön azokat a zászlószerű valamiket.(piros-kék hajrá vasas:))
    valaki leírná, hogy annak mi a lényege? ha véletlen dps ként kerülök oda ne haljak már meg egy lövéstől, mint néhányan....:)
  • V43 1105
    #49067
    Nekem ez a fos nem lép be.. Patchin service is unavaible.. mi a .. -_-
  • gergod
    #49066
    nah dreadslayer cim is megvan :) egesz egyszeru volt rdps-kent, csak elotte kell maradni es vigyazni, hogy ne vagjon bele az exhaustion zone-ba
  • V43 1105
    #49065
    3500 ft, ha bízol bennem és érdekel. Eredeti swtor kulcs, 30 nap game card és 625 cartel coin ..
  • Holy75
    #49064
    Jó lenne ha ez igy lenne. Köszönöm a helpet.
  • MerlinW
    #49063
    5$ asszem (bármit veszel prefered leszel), legutóbb 5$ volt a legolcsóbb "valami".