60032
  • MerlinW
    #49142
    Ennyi:) Én is Cybertech vagyok, és kellenek a schema-k:) Ha lehet reverse-elni, akkor adok én neked alapanyagot:)
  • gergod
    #49141
  • MerlinW
    #49140
    Amit te craft-olsz azt én tudon reverse-lni?
  • gergod
    #49139
    egy kis ingyen reklam:
    craftolok advanced guardian armoring 27-et es reflex barrel 27-t a red Eclipse szerveren alapanyagert es adok melle 20k creditet minden egyes darab utan.
  • pxxl
    #49138
    hmm nekem sem megy most
  • PiszkosFred
    #49137
    Torolj Cookie-t, hatha...
  • calis
    #49136
    Se chrome se firefox alatt nem megy... Akinek van esetleg 1 perc szabadideje, regeljen már egy újat kamu névvel, hátha csak én vagy a béna.
  • pxxl
    #49135
    próbáld másik böngészővel
  • calis
    #49134
    Mindkét esetben még azelőtt nyivákol, mielőtt még továbblépnél abból a cellából. Pl a felhasználói névnél már gépeléskor írj, hogy az addig begépelt név nem elérhető vagy foglalt-e. A jelszómban meg van kisbetű, nagybetű, szám is, és 8nál hosszabb...
  • Monoton
    #49133
    Foglalt felhasználónevet választasz, a jelszóban legyen kis és nagybetű. Elsőre nekem ezek a hibák voltak.
  • calis
    #49132
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni. Regelni szeretnék az swtor.com oldalon a play-free részen, de akármit írok be a mezőkbe (helyesen kitöltve), a play gombra kattintva nem történik semmi, csak visszadob ugyanarra a reg oldalra üres mezőkkel, az accountot meg nem csinálja meg.
    Ha valaki meg tudná mondani, hogy mi okozhatja ezt, kérem írja le!

    Előre is köszönettel:
    Calis
  • MerlinW
    #49131
    PVE. Red Eclipsen van a legtöbb játékos. RP is PVE, annyi különbséggel, hogy ott lehetne szerepjátszani, de nem használja ki szinte senki.
  • krisz8ball
    #49130
    Hello mindenki.
    Viszonylag még új vagyok itt, de mint mmo azért vágom a dolgokat, de azt nem tudom, hogy mi a különbség a pve és az RP között. Néhány haverral akarok játszani küldiket csinálni ez-az. Melyik lenne a legidálisabb ?
  • Nephin
    #49129
    Hümm, köszi.
  • eXequtoR
    #49128
    PTSen Ingame válaszolta ezt az egyik FriendlyFire-esnek a ticketére egy maki. Aztán lehet hogy csak a szokásos kacsa, mivel nonstop bombázza őket. Majd kiderül.
  • Nephin
    #49127
    Ezt hol láttad? Összesen ennyi írtak:

    "The Rise of the Hutt Cartel digital expansion (which contains the planet-based story content and more) will have a separate, closed beta process which will not appear on the Public Test Server."
  • eXequtoR
    #49126
    Nem zárt, hanem a pre orderesek tesztelhetik majd csak.
  • gergod
    #49125
    nem baj, majd preordereskent letsztelem az 5 nap alatt :)
  • Nephin
    #49124
    A kiegészítő nem lesz a PTS-en, külön zárt tesztje lesz.
  • eXequtoR
    #49123
    Nem ártana végre , ha vmit alkotnának ptsen. Amennyiben ilyen ütembe dobálják patcheket ez 3 hónapig lesz testen ( főleg hogy makeb és TFB nim még nincs is testen ). Mondjuk az altokkal raidelés se az igazi, mert kezdetek óta bevan ragadni kb. guild felének a main karaktere. :)
  • El Protector
    #49122
    sztem azt is peccselgetik :) ráfér :) assa, sniper, marauder, merc mind atment, a main karim, a sorci bezzeg nem, idegesítő kicsit :)
  • gergod
    #49121
    kozben a pts-t is leszedtek :) agyfraszt kapok :))))
  • El Protector
    #49120
    visszamész a bolsterhez, rákattintasz megint és újra megadja a 300 elite comm-ot, én már az összes companionomat beöltöztettem arcanian armorba :))
  • gergod
    #49119
    Ez a pts masolas, upgradeles meg mindig el van szurva... persze a karimat nem tudja atmasolni, de nem baj, majd csinalok egy ujat es felhuzom 55-re. Nade lvl7 kell minimum, hogy felengedjen a fleetre... na jo, felhuzom lvl7-re.
    Felmegyek a fleetre, minden tok jo, felhuzom magam lvl55-re... igenam, de AC-t nem enged valasztani :(
    nem baj addig is felprobalom az uj pancelokat. Tok jo, de noob voltam es nyitva volt a bolt ablaka amikor jobb gombbal inventorybol fel akartam oltozni... hat nem visszacserelte? Es itt jon az ujabb faszsag... a visszakapott penz a heti 150 limitbe utkozik, tehat elveszett egy csomo tokenem, igy nincs lab, fej es melkas armorom :((((
    itt fel is adtam a ptsezest...
  • eXequtoR
    #49118
    A vanguard melee dps. Az Ion Pulse ( villámot szór ) 10 méteres de a stockstrike miatt boss mellett kell állnia ( 4m ). Kb. legegyszerübb a "rotája" mivel a main dot felrakása után jóformán auto attackol ( kiegbe 100 ammo rendszerbe már lehet 2-3 ion pulse-t is tolni ).
  • pxxl
    #49117
    ott megvolt az, hogy sorc az kb mage, assa az kb rugó stílus.
    trooper meg úgy tűnik, hogy mind a kettő jó dps (healt, tankot leszámítva) mind a 2 messziről. vagy lehet hogy én látom rosszul még, de 1-2 gameplay videót néztem, ott kb ugyanazt csinálta mind a kettő. messziről lőnek. vang kicsit közelebb megy, "villámot szór" a commando meg aoe-val zúzz kicsit távolabbról. legalább is így jön le pár videó alapján. itt nincs az az éles határ, mint az SI-nél van. szerintem.
  • eXequtoR
    #49116
    Sorc/Sage iszonyat fos lvl 30 körülig. Utána megvan az aoe és faceroll az egész. Amúgy mitől egyszerűbb a választás? Ott is ranged/heal vs tank/melee dps.
  • pxxl
    #49115
    bazzeg az inquisitornál könnyebb volt a választás xD sorcerer azt csókolom :D csak elég unalmas 2-3 gombot nyomogatni :D lehet h magasabb szinten jobb lenne, de lvl13-ig nem fogott meg annyira mint ahogy számítottam rá :( de lehet hogy még visszatérek hozzá :)
  • gergod
    #49114
    valhogy ezeknek a fiuknak BW-nel el kene magyarazni az idozonak fogalmat, valamint hogy kell oket atvaltani, mert soha nem sikerul akkor szervert karbantartani amikorra kiirjak
  • eXequtoR
    #49113
    Ptsen vang kegyetlen durva dmg. Viszont dmgen kívül semmi egyébre nem képes pvebe kb. Commando tud offhealelni, cr-ezni és brutál aoe ( na jó új vang aoe már erősebb ). Amennyiben nem csinálnak záros határidőn belül valamit a shadow-val elkezdem cuccolni Turhát és a kiegbe váltok. A választásnál azt tartsd szem előtt, hogy melyik style jön be neked jobban: ranged/melee ill. dmg/tank/heal. Amúgy Gergo a mozgós fightokon sokkal több dmget tol a commando szóval ez is helyzet függő ( mint minden ranged ofc. kivéve talán a chargeolos marhapörkölt sentinelt ).

    Fegyver bug: Szokás szerint a shadow-ok szopták be ( meglepő ). A hilt fél méterre a lábadon lóg és ugyan úgy mint a többi 2hnál ennek is eltűnik az egyik kard része combatba és 1hként kezdi el használni ( végülis csak fél éve van bent a bug no problem ).
  • pxxl
    #49112
    igazából pve dps kellene, tankolni nem szeretek, a heal meg absz. távol áll tőlem, pvp meg csak néha-néha.

    wowban is inkább messziről dps-eztem (mage).

    ezek alapján, sztem még mindig a commando lehet a jó megoldás :)
  • gergod
    #49111
    eleg mas a ket altipus es masban erosek/gyengebbek:
    1) heal (commando), tank (vg) vagy damage (mindketto) szerepet szansz magadnak?
    2) pvp (commando csak healerkent jarhato szinte, damageben a vg az op) vagy pve (vg nagyobb damage-t tol de kozelharcban, mig a commando kicsit kissebbet sebez, de biztonsagos tavolrol es neha off-healelni is tud)
  • pxxl
    #49110
    Tegnap elkezdtem egy troopert, de ez nagyon komoly :D nem op egy kicsit amúgy? legalább is lvl10-ig vittem tegnap, és elég könnyen ment.

    am most nemtom, hogy hogyan tovább. mármint, hogy Vanguard vagy Commando lenne jobb. mind a kettő tetszene, de inkább a Commando felé húz a szívem, főleg a fegyver miatt :D
  • HyperMonkey
    #49109
    Úr isten, mi ez a robottehén?
  • gergod
    #49108
  • V43 1105
    #49107
    Búcsús! :D
  • gergod
    #49106
    nah kepbeszuras meg nem megy

  • gergod
    #49105
    mi a bug a fegyverekkel?

    off: gunslingerem ma meglepte az 50-et, ideje volt feloltoztetni :)

  • eXequtoR
    #49104
    Annyi token lett bezsákolva 4 karakterrel, hogy 2x kilehetne maxolni reput. :) Amúgy szerencsére repus fegyverek bugosak akár csak a marketesek, szal ismét parádés teljesítmény.
  • gergod
    #49103
    vege az eventnek